افزایش صد درصدی وام عتبات دانشجویی
۵۷۸۹۸۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۷
۲۵۲۷
رییس صندوق رفاه دانشجویان گفت: در این دوره مبلغ وام عتبات صندوق رفاه دانشجویان تا 100 درصد افزایش یافته به نحوی که به دانشجویان متاهل 15 میلیون ریال و به دانشجویان مجرد 10 میلیون ریال پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری فارس: ذوالفقار یزدان مهر رییس صندوق رفاه دانشجویان در همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان که در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که ایثار جان به شرافت  این حرفه مقدس اعتباری بالاتر به سوگند قلم و کاغذ برجا گذاشتند. بنده نیز روز خبرنگار را به همه فعالان حوزه رسانه تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: صندوق رفاه دانشجویان به منظور تقویت روحیه معنوی دانشجویان در طی سال‌های اخیر با هدف تامین‌بخشی از هزینه سفر به عتبات عالیات به دانشجویان عزیز وام زیارت عتبات عالیات پرداخت می‌کند.

یزدان مهر ادامه داد: تا سال 93 مبلغ وام مذکور 3 میلیون ریال بود که از طرف صندوق به متقاضیان پرداخت می‌شد.در سال 93 مبلغ 5.3 میلیارد ریال به تعداد 1.318 نفر تعلق گرفت.
رییس صندوق رفاه دانشجویان تاکید کرد: با تصویب اعضاء محترم هیات امنای صندوق مبلغ وام مذکور در سال 94 به 7 میلیون ریال افزایش پیدا کرد.

وی گفت: در سال 94 جمعا مبلغ 1.1 میلیارد ریال به تعداد 230 نفر پرداخت شد. در سال 95 مبلغ 13.2 میلیارد ریال به تعداد 1.896 نفر پرداخت گردید که نسبت به مدت مشابه سال قبل 1000 درصد رشد داشته است.

یزدان مهر اضافه کرد: از آغاز سال تحصیلی 97-96 و طی تفاهم نامه‌های که با ستاد عتبات دانشجویان و دانشگاهیان منعقد گردید، به دنبال اعزام ایمن، هدفمند و توام با حفظ کرامت انسانی دانشجویان عزیز هستیم.

رییس صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: طی تفاهم‌نامه انجام شده از این پس دانشجویان عزیز با ثبت نام در سایت ستاد عتبات دانشگاهیان و اخذ مجوز و معرفی‌نامه از این سایت با مراجعه به ادارات رفاه دانشجویی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی می‌توانند جهت دریافت وام اقدام کنند.

وی افزود: طبق این تفاهم دانشجویان در قالب کاروان‌های دانشجویی و با مدیریت و نظارت ستاد عمره و عتبات اعزام می‌شوند که منجر به حفظ ایمنی و ارتقاء ارائه خدمات شایسته به دانشجویان می‌شود.

مشاور وزیر علوم افزود: در مرحله جدید پرداخت، مبلغ وام مذکور تا 100 درصد افزایش یافته به نحوی که به دانشجویان متاهل 15 میلیون ریال و به دانشجویان مجرد 10 میلیون ریال پرداخت خواهد شد.

وی گفت: بازپرداخت وام مذکور 9 ماه پس از پایان تحصیل و مانند سایر وام‌های صندوق رفاه بوده و فاقد هرگونه کارمزد است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1396/08/01
یه وام هم بدون زیارت بدین که رهن خانه رابیشتر کنیم فکرکنید رفتیم زیارت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج