شرکت‌های بزرگ هند، طعمه‌ی حملات سایبری
۵۷۹۳۶۹
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
۴۱۷۳
بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، یکی از شرکت‌های پیشرو زیرساختی کشور هند، اخیراً نفوذی گسترده به سیستم‌هایش کشف کرده است.
وب سایت سایبربان: بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، یکی از شرکت‌های پیشرو زیرساختی کشور هند، اخیراً نفوذی گسترده به سیستم‌هایش کشف کرده است.
 
 شرکت‌های بزرگ هند، طعمه‌ی حملات سایبری

متخصصان امنیت سایبری یکی از شرکت‌های پیشتاز هندی در حوزه‌ی زیرساخت‌ها، اخیراً طی بررسی امنیتی سیستم‌های این شرکت، آسیب‌پذیری‌های بسیاری کشف کرده‌اند. بر اساس تحلیل‌های موجود از شرایط حاضر، این حفره‌های امنیتی، سبب هک شبکه‌های این شرکت و دسترسی هکرها، به برخی اطلاعات حساس این موسسه، از راه دور، شده است.

کارشناسان، احتمال می‌دهند که شواهد یافت شده در بازرسی‌های اخیر، تنها بخش کوچکی از حملات صورت گرفته و اطلاعات به سرقت رفته است. این در حالی است که هیچ یک از مقامات رسمی این شرکت، تاکنون، شکایتی طرح نکرده‌اند.
 
متخصصان، هکرهای چینی را متهم اصلی این حملات یادشده می‌دانند. طبق ادعای برخی صاحبان صنایع هند، تعداد حملات سایبری چین به شرکت‌ها و نهادهای دولتی هند در ماه‌های اخیر، افزایش چشمگیری داشته است.

این حملات، عمدتاً با استفاده از سرورهای پروکسی مستقر در کره شمالی، آفریقا، اروپای شرقی و روسیه، انجام می‌شود. همین امر، سبب دشواری ردیابی این دست حملات سایبری شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج