صدیقی: در مقطع فعلی، لیبرال ها جولان می دهند
۵۸۱۸۸۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
۲۱۹۸
حجت الاسلام صدیقی گفت: در مقطع فعلی جولان لیبرال ها با شعارهای لیبرالی یکی از توطئه های بیگانگان در کشور است که این افراد وقتی منافعشان ایجاب کند، دم از رهبری می زنند اما در اجرای احکام اسلامی صراحت و شهامت ندارند.
پایگاه خبری انتخاب: حجت الاسلام صدیقی گفت: در مقطع فعلی جولان لیبرال ها با شعارهای لیبرالی یکی از توطئه های بیگانگان در کشور است که این افراد وقتی منافعشان ایجاب کند، دم از رهبری می زنند اما در اجرای احکام اسلامی صراحت و شهامت ندارند.
 
کاظم صدیقی ظهر دیروز در دیدار اساتید و نخبگان بسیجی حوزه علمیه استان تهران با حضرت آیت الله علوی گرگانی، بسیج اساتید، طلاب و روحانیان را تشکلی از علمای بیدار و جان برکف انقلاب اسلامی قلمداد کرد و گفت: این تشکل جهت حضور در جبهه مقابله با استکبار جهانی، انحرافات و خواب رفتگی ها اعلام موجودیت کرده و سنگرنشینان این تشکل آماده اند تا با حضور در میادین مختلف، نقشی در راستای شیطان زدایی ایفا کنند.

فرمانده بسیج اساتید، طلاب و روحانیون استان تهران خاطرنشان کرد: اجانب همواره در حال توطئه علیه نظام جمهوری اسلامی بوده اند اما خداوند متعال نقشه های آنان را نقش بر آب کرده است. در مقطع فعلی نیز جولان لیبرال ها با شعارهای لیبرالی یکی از توطئه های بیگانگان است.

وی در تبیین شیوه فعالیت جریان لیبرال در کشور افزود: این افراد در مواردی که منافعشان ایجاب می کند، دم از رهبری می زنند اما در اجرای احکام اسلامی صراحت و شهامت ندارند و حتی برخی از آن ها اعتقاد به احکام اسلامی نیز ندارند.

صدیقی با ابراز نگرانی از پیاده سازی افکار غربی در دانشگاه ها و حمایت هایی که برخی جریان ها از وهابیت انجام می دهند، تصریح کرد: این دغدغه ها ایجاب می کند که جمعی بیدار و منادی حق که صدای اسلام و بازوی پر توان حجج الهی هستند به ایفای نقش بپردازند.

امام جمعه موقت تهران در پایان ضمن ابراز خرسندی مجدد از دیدار نخبگان بسیجی حوزه علمیه تهران با حضرت آیت الله علوی گرگانی، خاطرنشان کرد: بر اساس روایت شریف «و أما الحوادث الواقعه فارجعوا إلی رواه أحادیثنا فأنّهم حجتی علیکم و أنا حجه الله»، ما رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید را حجت امام زمان بر خلق می دانیم و از همین رو این تشرف خود را اکرام یک مرجع تقلید از ناحیه علمای حوزه علمیه تهران می دانیم.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج