تازه ترین خبرها از Gear Fit2 Pro سامسونگ
۵۸۳۷۸۸
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
۱۰۰۷۱
شرکت سامسونگ سال گذشته از دستبند پایشگر سلامتی خود با نام Gear Fit2 رونمایی کرد. همانطور که از نام این گجت مشخص است، در واقع دومین نسل از دستبندهای پایشگر سلامت سامسونگ به شمار می رود. حال خبرهای تازه حاکی از آن است که سامسونگ در نظر دارد نسل جدیدتری از این گجت را با نام gear Fit2 Pro روانه بازار کند.
وب سایت تک شات: شرکت سامسونگ سال گذشته از دستبند پایشگر سلامتی خود با نام Gear Fit2 رونمایی کرد. همانطور که از نام این گجت مشخص است، در واقع دومین نسل از دستبندهای پایشگر سلامت سامسونگ به شمار می رود. حال خبرهای تازه حاکی از آن است که سامسونگ در نظر دارد نسل جدیدتری از این گجت را با نام gear Fit2 Pro روانه بازار کند.
 
 تازه ترین خبرها از گجت Gear Fit2 Pro سامسونگ

این خبر در حساب کاربری معروف ایوان بلاس انتشار یافته و جالب است که سامسونگ نام Gear Fit3 را برای این محصول انتخاب نکرده است. البته این احتمال نیز مطرح است که سامسونگ گجت جداگانه دیگری را با نام Fit3 و با ویژگی های متفاوت عرضه کند، امری که با توجه به شایعات اخیر، چندان دور از ذهن نیست. از لحاظ طراحی، می توان گفت که gear Fit2 pro تفاوت چندانی با مدل سال پیش ندارد.

در عین حال، انتظار می رود که مدل جدید این گجت دارای قابلیت های تازه ای از قبیل مقاوت در برابر آب داشته باشد. این دبان معنا است که حتی اگر شناگر حرفه ای هم باشید، باز هم می توانید بدون نیاز به باز کردن این گجت از دست خود، به شنا بپردازید. همچنین پیش بینی می شود که امکان پخش موسیقی از طریق پلتفرم اسپاتیفای نیز به این گجت افزوده شود.

یکی دیگر از قابلیت های این دستبند، محکم تر شدن بند آن و در نتیجه امکان استفاده از آن به هنگام انجام فعالیت های سنگین ورزشی است. برخی دیگر از شنیده ها حکایت از آن دارند که سامسونگ قصد دارد این گجت را به صورت ترکیبی از ساعت هوشمند و پایشگر سلامتی عرضه کند.

به هر حال، تمام این گفته ها در حد گمانه زنی هستند و بهتر است تا زمان رونمایی رسمی از این گجت، در باور این شنیده ها کمی محتاط باشیم.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج