مجسمه ساز در حصر، شجریان و فرهادی در مجلس
۵۸۴۵۳۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
۷۲۳۸
نماینده اصلاح طلب مجلس در مخالفت با وزیر پیشنهادی فرهنگ گفت: «ربنا»ی استاد پیشکش! یکبار برای همیشه تکلیف ما را با نسبت حلال‌ها و حرام ها به ویژه در عرصه هنر موسیقی مشخص کنید!
خبرآنلاین: نماینده اصلاح طلب مجلس در مخالفت با وزیر پیشنهادی فرهنگ گفت: «ربنا»ی استاد پیشکش! یکبار برای همیشه تکلیف ما را با نسبت حلال‌ها و حرام ها به ویژه در عرصه هنر موسیقی مشخص کنید!

بخشی از اظهارات میرزائی نیکو در مخالفت با عباس صالحی، وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی را می خوانید:
 
این روزها به جای حمایت صنفی از هنرمندان تنها شاهد قبری برای آنها در قطعه هنرمندان هستیم. وزارت و صدارت پیشکش شما. جناب رئیس جمهور پینش کابینه حق شماست، اما پیام «تکرار میکنم» سیدمحمد خاتمی و حمایت تمام قد اطلاح طلبان را فراموش نکنید. شما به حمایت 24 میلیونی بدهکارید. مردم به شما اعتماد کردند. مبادا این بی اعتمادی به به اعتمادی به کل جناح اصلاح طلبان منجر شود.

آقای صالحی «ربنا»ی استاد شجریان پیشکش، شما یکبار برای همیشه تکلیف ما را با نسبت حلال‌ها و حرام ها به ویژه در عرصه هنر موسیقی مشخص کنید. حصر خالق مجسمه مادر و همراهش پیشکش، اما وزارت فرهنگ و هنر کی میخواهد سرنوشت تئاترهای ما را مشخص کند؟ ما حمایت از کیارستمی‌ها و حمایت و تبریک به فرهادی را نخواستیم!

آمار کمی و تیراژ فیلم و کتاب به راحتی دستکاری می‌شود. اما هنوز زخم هایی هستند که روح هنرمندان را می خراشند. در لیست رایزنی های فرهنگی خود برای برای جوانان آن سوی مرز چه کردید؟ دیپلماسی برون مرزی شما چیست؟ تکلیف شبکه‌های مجازی بدون فیلتر کی مشخص می‌شود؟ خط فکری شما باید معلوم باشد وگرنه به دست تحجر می افتیم.

ودجه فراوان ارشاد چه زمانی به دست اهالی هنر خواهد رسید؟ شما گفتید که نخ تسبیح اید. مهره های این تسبیح چه کسانی هستند؟ چرا هنر را درگیر سیاسی بازی کردید؟
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1396/05/28
تو مجلس نماینده ی شجاع هم پیدا میشه نمیدونستم افرین
France
14:36 - 1396/05/28
عالی گفت. کاش 50 تا مرد و زن مثل این آقا توی مجلس ما بودن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج