درآمد 14 میلیون دلاری اما واتسون از کجا آمده است؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۸۴۹۸۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
۶۳۱۶
در حالی که نشریه فوربس به رسم هر سال اسامی پردرآمدترین بازیگران زن سینما را اعلام کرده، این فهرست اما استون ستاره‌جوانی است که برای نخستین بار نام خود را در این فهرست ثبت کرده است.
روزنامه بانی فیلم: در حالی که نشریه فوربس به رسم هر سال اسامی پردرآمدترین بازیگران زن سینما را اعلام کرده، این فهرست اما استون ستاره‌جوانی است که برای نخستین بار نام خود را در این فهرست ثبت کرده است.
 
 به نقل از فوربس، بازیگر مجموع «هر پاتر» که سابقه طولانی در بازی در برابر دروبین را دارد و از زمانی که خیلی کودک بود، وارد این حرفه شد، اولین گام بزرگ مالی خودش را هم برداشته و در میان ۱۰ ستاره پردرآمد سال ۲۰۱۷ جای گرفته است.
 
درآمد 14 میلیون دلاری اما واتسون از کجا آمده است؟ 
 
این بازیگر ۲۷ ساله بریتانیایی که در نقش هرمیونی گرنجر در اقتباس پرفروش از رمان «هری پاتر» نوشته جی.کی.رولینگ بازی کرد امسال بازیگر فیلم میلیارد دلاری «دیو و دلبر» بود. این فیلم که بازسازی انیمیشن دیزنی بود با فروش ۱٫۲۶ میلیارد دلار در سراسر جهان پرفروش‌ترین فیلم سال تاکنون بوده است.
 
این فیلم از هر یک از قسمت‌های «هری پاتر» نیز بیشتر فروخت و تنها قسمت آخر «هری پاتر» است که از نظر فروش از آن در سطح بالاتری قرار گرفته است.
 
درآمد واستون از فیلم زنده‌ای که دیزنی بر اساس انیمیشن خود ساخته بود در کنار درآمدی که وی از بازی در فیلم «دایره» یا «سیرکل» کسب کرد کمک کرد تا او درآمدی برابر ۱۴ میلیون دلار را در فاصله ژوئن ۲۰۱۶ تا ژوئن ۲۰۱۷ کسب کند. این درآمد آنقدر زیاد بود که او را در فهرست ۱۰ بازیگر زن پردرآمد سال جای دهد.
 
پل درگارابدین تحلیل‌گر رسانه در این باره گفت: هر بچه‌ای که با «هری پاتر» بزرگ شد احساس دوستی با اما واستون دارد و دوست دارد هرمیونی گرینجر را دنبال کند و ببیند او اکنون در نقش دلبر چگونه ظاهر می‌شود. وی افزود: البته ایفای این نقش می‌توانست برای هر بازیگر زن دیگری همین قدر مهم باشد اما درباره او تاثیری جادویی داشت.
 
ایفای نقش «دلبر» برای واتسون کاملا برازنده بود و در حالی که او به عنوان سفیر حسن نیت یونسکو برای حمایت از حقوق زنان در جهان شناخته می‌شود و هر ماه میلیون‌ها هوادار آنلاین را با خود به دنبال می‌کشد و کلوپ کتاب آنلاین نیز راه انداخته توانست مبلغ ۳ میلیون دلار از دیزنی برای ایفای این نقش دستمزد بگیرد. با توجه به سهمی که او از فروش فیلم در باکس افیس داشت، می‌توان حدس زد که فروش این فیلم چه کمک شایان توجهی به درآمد وی کرد.
 
واتسون چند وقت پیش گفته بود: من اصلا لازم نبود بخواهم هیچ یک از ترانه‌های این فیلم را حفظ کنم چون آنها را از وقتی بچه بودم در قلبم داشتم.
 
موسیقی این فیلم نیز فروش خیلی خوبی کرد و فیلم بیش از ۵۰۴ میلیون دلاردر آمریکا فروخت.
 
برای وانسون ایفای نقش «دلبر» به معنی بازگشت به فیلمی با بودجه بالای ساخت بود. او سال ۲۰۱۴ در فیلم «نوح» ساخته دارن آرنوفسکی بازی کرده بود که با بودجه ۱۲۵ میلیون دلاری ساخته شده بود والبته تنها فروشی ۳۶۲٫۶ میلیون دلاری را در سراسر جهان کسب کرد. این فروش با فروش قابل توجه «دیو و دلبر» ‌بسیار فاصله دارد که با بودجه ۱۶۰ میلیون دلاری ساخته شد.
 
آخرین باری که درآمد واتسون توسط فوربس اعلام شد مربوط به سال ۲۰۰۷ بود که با درآمد ۴ میلیون دلاری معرفی شد. اما او امسال توانسته است نفر ششم فهرست پردرآمدترین بازیگران زن سال باشد و در کنار شارلیز ترون بازیگر «بلوند اتمی» قرار بگیرد. پشت سر وی بازیگرانی چون کیت بلانشت و ایمی آدامز جای دارند. امسال مجموع ۱۰ بازیگر زن پردرآمد سال در مجموع ۱۷۲٫۵ میلیون دلار کسب کرده‌اند .
 
واتسون در مصاحبه‌ای با مترو گفته است: سال پیش وقتی ما کار فیلمبرداری «دیو و دلبر» را تمام کردیم دقیقا سالگرد دهیمن سال ساخته شدن «هری پاتر» بود که من به عنوان هرمیونی در آن روی صحنه رفتم. حسی عجیب نسبت به این کامل شدن دارم و فکر می کنم در یک چرخه تکامل قرار گرفته‌ام.
 
با این حال واتسون کاملا در این چرخه قرار نگرفته چرا که نقش او در برابر تام هنکس و جان بویگا در فیلم «دایره» یا «سیرکل» در اقتباسی که از رمانی به همین نام نوشته دیو ایگر انجام شد خیلی موفق نبود و فیلم تنها ۲۰٫۵ میلیون دلار در باکس آفیس فروش کرد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1396/05/29
مگه پردرامد ترين سال اما استون نبود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر