ساعی: مدیریت پولادگر سالها قبل باید تمام می‌شد
۵۸۵۱۵۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
۵۲۹۳ 
پرافتخارترین تکواندوکار ایران گفت: اگر طی سالهای گذشته اعضای تیم ملی در میدان‌های مختلف آسیایی، جهانی و المپیک مدال کسب نمی کردند، سالها قبل مدیریت فدراسیون تغییر می کرد.
خبرگزاری مهر: هادی ساعی اظهار داشت: زمانی که عضو تیم ملی بودم به همراه سایر دوستان ملی پوش خود برای سربلندی ایران اسلامی سخت تلاش کرده و از هر میدانی با دست پر به ایران بازمی گشتیم. همان مدالها ضامن تثبیت صندلی ریاست فدراسیون برای پولادگر بود.

وی به عضویت در هیات رئیسه فدراسیون هم اشاره کرد و گفت: بعد از کسب طلای المپیک در بازیهای المپیک ۲۰۰۸ که تنها طلای ایران بود، نه تنها پولادگر، که مسئولان وقت سازمان تربیت بدنی هم موقعیت خود را تثبیت کردند. حالا چه شده که پولادگر حامی من شده است؟ کمک های هادی ساعی تمام شده که آقایان جرات می کنند در مورد من بی محابا صحبت می کنند! آیا آقایان حمایت ملی پوشان را در سالهای اخیر فراموش کرده اند، اگر نبود همین حمایت ها شاید عمر مدیریت پولادگر همان چهار سال اول به پایان می رسید.

دارنده سه مدال طلا و برنز المپیک اضافه کرد: مردم ایران به خوبی افراد را می شناسند و به عملکردها آگاه هستند، جریانات پشت پرده را نیز خوب می دانند. نیازی هم نیست که افراد دیگر خود شیرینی کنند. اهالی تکواندو نیک می دانند که قهرمانان و مربیان ابزاری برای بقای پولادگر در طی سالهای گذشته بوده و خواهند بود. از کدام مدیریت کارآمد صحبت می کنند که تکواندو در فراز شیبی سقوط قراردارد.

ساعی ادامه داد: چرا آن زمان که در رقابتهای انتخابی  تیم ملی در ورزشگاه کارگران ۶ بر ۲ حریف خود را شکست دادم، پولادگر از من حمایت نکرد و من با وجود برتری از تیم ملی خط خوردم؟ دلیل آن هم مشخص بود چون کسی بود که مدال کسب می کرد. از دست مسائل زیاد است که اگر آقایان به همین روند خود ادامه دهند نجابت را کنار گذاشته و برخی چیزها را که نباید، بازگو می کنم.

وی افزود: سوابق مشخص است و از آنها که برای رئیس فدراسیون نوشابه باز می کنند می خواهم که قبل از دست بردن به قلم لطفا کمی اطلاعات خود را بالا ببرند. این که قهرمانان این رشته نجابت به خرج داده برخی مسائل را بازگو نمی کنند دلیل نمی شود که آقایان هرچه می خواهند در سایت های خود منتشر کنند.

مدیرفنی سابق تیم ملی در پایان گفت: سایتی که هوادار پولادگر است نه تکواندو، مطالبی را بیان کرده که معتقدم فقط برای تعریف و تمجید از رئیس خود بیان شده است. سایتی که مسئولیتش را روابط عمومی فدراسیون برعهده دارد و رنگ و بوی نوشته هایش را همه اهالی تکواندو به خوبی می دانند. در خصوص این افراد هم مسائلی را بازگو خواهم کرد که هویت آنها بیش از گذشته برای جامعه ورزش مشخص شود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1396/05/29
اقای پولادگر تشکر از زحمات شما بعد از این همه سال نمی خواهید میدان رابه کسان دیگر واگذار کنید پشت این میز چه خبر میباشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج