چند خبر از جشنواره فیلم سلامت
۵۸۵۹۱۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
۲۹۳۷ 
طراحی پوستر جشنواره سلامت بر اساس شعار جوان نمی توان ماند اما سالم چرا
بانی فیلم:
 
طراحی پوستر جشنواره سلامت بر اساس شعار جوان نمی توان ماند اما سالم چرا

طراح پوستر دومین جشنواره فیلم سلامت گفت: پوستر این جشنواره با شعار  «جوان نمی‌توان ماند ، اما سالم چرا» طراحی شده است.

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره فیلم سلامت، مهدی میرباقری طراح پوستر دومین جشنواره فیلم سلامت ، گفت : پوستر دومین جشنواره فیلم سلامت با توجه به شعار جشنواره «جوان نمی‌توان ماند ، اما سالم چرا» از ترکیب المان بصری ساعت شنی به‌عنوان نمادی از گذر عمر و فیلم های رنگین که نماد حضور نگاه فیلمسازان مختلف در رقابت جشنواره و نهایتا رسیدن به سیب به عنوان نماد سلامتی است، طراحی شده است .

وی ادامه داد: ایده اولیه این پوستر با همکاری دکتر مروارید آصفی شکل گرفت و طراحی گرافیک آن توسط مهدی میرباقری به سرانجام رسید .

گفتنی است، مهدی میرباقری کارشناس ارشد هنر و معماری است. وی عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران ،عضو انجمن نقاشان ایران،مدیر هنری و طراح گرافیک و برنده جایزه اول جشن جهانی اکو (بخش پوستر) است.

دومین جشنواره فیلم سلامت یکم تا پنجم شهریور در پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود.

برگزاری چهار نشست‌ تخصصی در جشنواره فیلم سلامت

چهار نشست‌ تخصصی با محوریت آثار سینیمایی حاضر در جشنواره فیلم سلامت همزمان با ایام برپایی این رویداد با حضور عوامل این فیلم ها و کارشناسان حوزه سلامت در پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره فیلم سلامت، نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم سلامت با حضور تهمینه میلانی، مجید برزگر، ابراهیم ایرج زاد و پوران درخشنده در روزهای برگزاری جشنواره با محوریت بررسی آثار حاضر این کارگردانان سینما در جشنواره سلامت برپا خواهد شد.

روز چهارشنبه اول شهریورماه و همزمان با اولین روز برگزاری جشنواره نشست تخصصی «خشونت خانگی» با بررسی فیلم «ملی و راه های نرفته» با حضور تهمینه میلانی کارگردان این اثر  سینمایی و کارشناسان حوزه سلامت برگزار می‌شود.

روز پنجشنبه ۲ شهریورماه نشست «آلزایمر و تنهایی در سالمندی» به بهانه نمایش  فیلم «یک شهروند کاملا معمولی» در جشنواره سلامت با حضور مجید برزگر و در کنار کارشناسان حوزه سلامت برپا می شود.

ابراهیم ایرج زاد کارگردان فیلم تابستان داغ به بهانه نمایش این اثر سینمایی در جشنواره فیلم سلامت مهمان سومین نشست تخصصی جشنواره با عنوان «فرزندآوری و فرزند پروری» خواهد بود و این نشست هم اندیشی در کنار کارشناسان سلامت جمعه ۳ شهریور برگزار خواهد شد.

پوران درخشنده نیز مهمان آخرین نشست تخصصی جشنواره سلامت در روز شنبه ۴ شهریورماه با موضوع «طلاق عاطفی» است. این نشست به بهانه حضور فیلم زیر سقف دودی در دومین جشنواره فیلم سلامت با حضور کارشناسان حوزه سلامت برپا می شود.

محل برگزای تمامی این نشست های تخصصی در سالن شماره ۴ پردیس چارسو از ساعت ۱۷ تا ۲۰ است.

جشنواره فیلم سلامت به بهترین پیام سلامت جایزه می‌دهد

دومین جشنواره فیلم سلامت به شرکت کنندگان در این رویداد فرهنگی هنری جایزه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره فیلم سلامت، مخاطبان حاضر در جشنواره فیلم سلامت در صورت تمایل می توانند با مراجعه به غرفه سلامت، پیام سلامتی ارائه کنند و در پایان هر روز به بهترین پیام ها جایزه داده خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه باید همزمان با ایام برگزاری جشنواره به پردیس چارسو مراجعه کنند.درغرفه سلامت هر روز به ۵ نفر از شرکت کننده ها جوایزی تعلق می گیرد.

اعلام زمان تحویل کارت‌های مردمی جشنواره

زمان تحویل کارت‌های مردمی جشنواره فیلم سلامت اعلام شد و ثبت نام کنندگان با مراجعه به پردیس سینمایی چارسو می توانند کارت‌های خود را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره فیلم سلامت، علاقمندانی به حضور در دومین جشنواره فیلم سلامت که تا پایان روز ۲۹ مرداد از طریق ربات ثبت نام کرده اند می توانند کارت های خود را دریافت کنند.

ثبت نام کنندگان روز سه شنبه ۳۱ مردادماه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ با مراجعه به طبقه ششم پردیس سینمایی چارسو می توانند کارت خود را دریافت کنند.

افرادی که تا روز برگزاری جشنواره نیز موفق به ثبت نام در ربات نشدند طی روزهای برگزاری جشنواره می‌توانند با ثبت نام در ربات مخصوص جشنواره سلامت به تماشای فیلم‌های جشنواره بنشینند.

بولتن ویدئویی «نما سلامت» توزیع  می‌شود

برای اولین بار در جشنواره فیلم سلامت علاقمندان می توانند از طریق بولتن ویدئویی در جریان اتفاقات جشنواره قرار گیرند.

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره فیلم سلامت، به منظور اطلاع رسانی اتفاقات جشنواره بولتن ویدئویی بنام «نما سلامت» همزمان با ایام برگزرای جشنواره توزیع می‌شود. علاقمندان از طریق این برنامه می توانند در جریان آخرین اطلاعات جشنواره قرر گیرند.
 
محتویات بولتن ویدئویی «نما سلامت» شامل برنامه های کارگاه ها، نشست های تخصصی، استقبال مردم از نمایش فیلم ها و.. است.
دومین جشنواره فیلم سلامت یکم تا پنجم شهریورماه در پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج