کیهان: آقای صالحی، مرغ پخته را می خندانی؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۸۷۵۲۳
۰۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
۷۲۳۹
در حالی که تهدیدات و بدعهدی‌های آمریکا در موضوع هسته‌ای هر روز ابعاد تازه‌ای پیدا می‌کند و بیش از گذشته معلوم می‌شود که برجام کلاه گشادی بوده که آمریکا به سر تیم مذاکره‌کننده ما گذاشته، رجز‌خوانی‌های خالی از محتوا و تحریف واقعیت در اردوی دولت همچنان ادامه داد.
روزنامه کیهان: در حالی که تهدیدات و بدعهدی‌های آمریکا در موضوع هسته‌ای هر روز ابعاد تازه‌ای پیدا می‌کند و بیش از گذشته معلوم می‌شود که برجام کلاه گشادی بوده که آمریکا به سر تیم مذاکره‌کننده ما گذاشته، رجز‌خوانی‌های خالی از محتوا و تحریف واقعیت در اردوی دولت همچنان ادامه داد.
 
یکی از مطرح‌ترین چهره‌ها در موضوع هسته‌ای، علی‌اکبر صالحی، است. او همان کسی است که در مجلس قسم جلاله خورده بود که‌: «والله و بالله و تالله» هیچ کندی در روند هسته‌ای نخواهیم داشت!!حالا صالحی حرف‌های بامزه‌تری می‌زند! حرفهایی که حتی خود او هم باور نمی‌کند چون قبلا خلاف آن را گفته است!
 
دو شب قبل گفت‌وگویی از صالحی با خبرنگار صدا و سیما در بخش‌های خبری پخش شد که وی در آن مدعی بود در راکتور اراک بتن ریخته نشده و تصاویر منتشر شده«فتوشاپ»بوده است!
 
اما بنظر می‌رسد صالحی حرف‌های دوسال قبلش را از یاد برده و گرنه اینگونه بی‌محابا به منتقدان نمی‌تاخت و این همه حرف‌های خلاف واقع به زبان جاری نمی‌کرد و تازه در جایگاه معلم اخلاق،دیگران را به توبه و استغفار دعوت نمی‌کرد! شاید حالا او با خواندن سخنان سال 94 خودش، به یاد بیاورد که به خاطر چند سال خلاف‌گویی بیش از دیگران نیازمند استغفار است!
 
شاید صالحی بخواهد حرف‌هایش را انکار کند! شاید بگوید صدا و سیما حرف‌های او را فتوشاپ کرده است! می‌شود گفت دیگر! مثل همین چند سال که همه چیز گفته شد و همه جور قسمی خورده شد، اما آب از آب هم تکان نخورد!
 
ظاهرا صالحی معتقد است برجام هم فتوشاپ بوده و ما در این چند سال بر سر یک تصویر فتوشاپی مذاکره می‌کردیم!او مدتی قبل در سخنان اعجاب‌انگیزی گفته بود:« یکی از تفاوت‌های تیم مذاکره‌کننده ایرانی با آمریکایی این بود که تیم ما سال‌ها در جریان مذاکرات هسته‌ای بود ولی آنها در این امر تازه‌کار بودند و تجربه کافی نداشتند»!!
  
این سخن صالحی آن‌قدر خنده‌دار است که مرغ پخته را هم به خنده می‌اندازد! هم خود او و هم مردم ما شاهد بودند آمریکایی‌ها با پشتیبانی تیمی بیش از هزار نفر در اتاق فکر‌های متعدد،چطور تیم ما را سرگرم کارهای دم‌دستی و حتی عکس انداختن در جلسه رسمی توسط عباس عراقچی مشغول کردند و آنچه می‌خواستند کردند. اما پاسخ ادعای صالحی را از زبان یک عضو تیم بخوانید بهتر است.
 
صالحی  در سخنانی عجیب می‌گوید فرض کنید همه چیز خراب شده،همه تحریم‌ها برگشته و برجامی در کار نیست،اما من به شما اطمینان می‌دهم این توافق برای ساخت رآکتور اراک از بین نمی‌رود!
 
واقعا چه اتفاقی افتاده!؟ کدام خوش عهدی،کدام صداقت راستی در دشمن شخصی مثل صالحی را تا این اندازه به آنها خوش‌گمان کرده است!؟ آمریکایی‌ها که حاضر نشدند آشکارترین تعهداتشان در برجام را عملی کنند، بر اساس چه منطقی تا لحظه آخر پای پیمان اراک خواهند ماند!؟ آیا با این همه خلف وعده،وقت آن نیست که به خوش‌خیالی‌ها پایان داده شود!؟کهنه و قدیمی است، به‌درد نمی‌خورد!
 
اما صالحی یک چیز دیگر هم گفته،او قبلا هم در مجلس و در سخنانی دستاورد‌های هسته‌ای را بی‌ارزش وکهنه معرفی کرده بود و در این گفت‌وگو هم همین کار را می‌کند! وی می‌گوید:«فرض کنیم به ما دستور بدهند که برگردیم به رآکتور سابق و همان طراحی سابق را جلو ببرید که اصلاً طراحی مناسبی نبود (!) مربوط به 40-50 سال پیش بود»!
 
واقعا صالحی به این حرف‌ها اعتقاد دارد!؟ آن هم در حالی‌که بخش مهمی از جریان هسته‌ای کشور تحت مدیریت خود او شکل گرفته!؟ چرا باید با سخنانی از این دست،همه زحمات دانشمندان و تلاشگران هسته‌ای را نادیده گرفت و بعد لاف گزاف زد که با وصل کردن چند متر لوله،بلافاصله به غنی‌سازی 20 درصدی می‌رسیم!؟ همان ساختار قدیمی این توان را دارد!؟ اگر اینگونه است که باید قبول کرد آن طراحی مربوط به 40-50 سال قبل،خیلی هم عالی و مترقی است!
 
به نظر می‌رسد حفظ برجام و اهداف سیاسی و ترس از برافتادن پرده‌ها،حامیان برجام را به گفتن حرفهایی متناقض و خلاف بدیهیات وادار کرده است،اما ماه همیشه پشت ابر نمی‌ماند.
 
در این بین باید از صدا و سیما گلایه جدی کرد که چرا اجازه می‌دهد اکاذیب و خلاف واقع‌های تمام نشدنی به صورت یکطرفه و دائما در آن رسانه منتشر شود بدون آنکه هیچ کس اجازه جواب دادن داشته باشد!؟ چرا حداقل سخنان سابق خود صالحی را در کنار همین سخنان جدید منتشر نمی‌کنید تا میزان صداقت این افراد معلوم شود!؟ اینگونه اطلاع‌رسانی یکسویه،جفا به شعور و آگاهی مردم و خیانت به انقلاب اسلامی است و نتایج تلخ خواب کردن مردم را در پی خواهد داشت.
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1396/06/02
بی کفایتی های امثال صالحی هست که ایران این طور شده
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1396/06/02
شما کیهانیان غیرازیاوه گویی راهکاردیگری بلدنیستید
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1396/06/02
دکتر صالحی شاید مجبور شده بخاطر بعضی عوامل موساد که جدیدا هم دونفرشان دستگیر شدند،واقعیت را علنی نکند وبه نوعی دشمن را گمراه کند،شاید دکتر صالحی بسیار زیرک است..
(سلام هموطن عزیز که مسؤل بررسی نوشته ها ونظرات هستید،سلام علیکم ،بنده بیش از سه سال است که هرروز اخبار را از طریق اپلیکیشن اخبارداغ دریافت میکنم وبه نوعی اخباروداغ شما عضو خانواده من است واز زحماتتان برای انعکاس سریع اخبار تشکر میکنم ،ولی این گلایه را دارم چرا نظرات بنده منتشر نمیشود،قبلا هم مطرح کردن ولی فقط برای یکهفته منتشر شد ودوباره لغو شد! شاید کسانی در بین همکارانتان هستند که نمیخواهند کسی در حمایت دولت منتخب صحبت کند؟ این ظلم است به مخاطبانتان که نظراتشان بدون داشتن کلمات ممنوعه منتشرنشود،تشکر دوباره از زحمات شما عزیزان
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1396/06/02
شما روزنامه کیهان ضد دولت هستی از هسته ای چه میدانی واقعا خسته نشدید از این همه یاوه گویی چرا میخایید به دروغ مردم حرفتان باور کنن مردم عقل دارند دیدید ثابت کردن در انتحابات اخیر دیگه بسته کار شما شده تهمت بر علیه دولت بروید توبه کنید این نونی که شما میخورید حرومه اگه راست میگید با سند حرف بزنید از خدا بترسید مردم را با این تحلیل های مسخره بازی گرفتید
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1396/06/02
سلام هم وطن لطف این مطلب را چاپ کن ممنونم بازنشته هستم وهمیشه اخبار را پیگیری کردم شما نظرات با معنی روشن را منتشر نمیکنید مثلا الان کیهان مطلبی گفته من جواب ایشان را میدهم ولی شما منتشر نمیکنید جناب شریعتمدار کیهانی گذشت سال ۵۷مردم اولا انها تفکر انزمان بودن شما بصورت واضح از مردم میخواهید در ۵۷باقی بمانن که این نشدنیس اولا بشر بدون در نظر گرفتن امکانات ووسایل در حال تغییر است امروز بااین وسایل پیش رفته دیگر نمیشود خرافات رابین مردم تویج کرد مثال(جنگ با صدام جهاد است *امام زمان امده اهواز شربت میعرشه) اینها ور افتاد اما اینکه گفته ای صالحی مرغ را میخندانت باید بگوییم شما وامثالهم( کارخانه شیطان سازی دارید )مردم هرچه با شما وافکارتان مبارزه میکنن راه دیگه پیدا میکنید همه میدانن مسله بر جام یه اسمه واقعیتش اینه که اگر توافق نمکردید مثل صدام میبردنتان حالا برای اینکه این مطلب رو نشه بصورت مخالف موافق صحبت میکنید درصورتی که هم صالحی هم شما با التماس برجام را قبول کردید برادررامی تمام مطالب این چهل سال قرارداد ازپیش تعیین شدس اینکه کی دوباره امریکا با ایران دوست وروسیه دشمن هم تعیین شده پس طوری صحبت نکن که انگاری تو سیاست مدار دلسوزی تو یه ماموری برا فریب مردم
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1396/06/02
نظر تو اینه ک مملکت رو ب جای امثال دکتر صالحی و ظریف و روحانی بدیم دست امثال مموتی و بقایی و مشایی اداره کنن!!!! زرشک.
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1396/06/02
به قول قدیمیهاکیهان آرک دورک را با هم پیوند میزند
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1396/06/02
جناب شریعتمداری شما کدوم طرفی هستی !؟ میشه بفرمایید چرا ترامپ تا این حد با برجام مخالف است ؟ چرا ترامپ از برجام بعنوان بدترین تعهد تاریخ امریکا یاد میکند؟ زبانم لال چرا در این موضوع منافع شما و هم پالکی هایتان با ترامپ همسو شده ؟ چرا به فلج شدن کشور در زمان تحریم فکر نمی کنید؟ مگر ما درآمدی جز نفت هم داریم ؟ خودتان که دیدید فروش نفت به کجا رسید ،آیا باور نداشتید ما به مرحله نفت در مقابل غذا میرسیم ؟ چه خوب بود شما بعنوان یک رسانه سالی یک بار هم از اوضاع زندگی مردم در کره شمالی گزارشی تهیه میکردید.جناب شریعتمداری آیا واقعا فکر میکنید برجام حاصل تفکرات صالحی و روحانی و ظریف و تیم هسته ای بوده و آنها با سلیقه خود این عهد را بستند؟ البته نقش پلیس بد،خوب است ولی آنهم حدی دارد.
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1396/06/02
آقای شریعتمداری شما بدهکار این مملکت هستید شما که میدانستید آمریکائیها برای موضوع هسته ای ایران اطاق فکر درست کرده چرا فقط عادت کرده ای نق بزنی وایراد بگیری .شما که نیرو وامکانات شایسته دارید برای اطاق فکر تشکیل دادن چرا همراهی وهمفکری نکردین تا زمان از دست نرود .حالا هم دست از جناه بندی بردارید واولویت آرمان های انقلاب ومنافع ملی باشد .تا دیر نشده پیشنهادهاودلسوزی های از خیر مد نظرتان باشد.
France
18:14 - 1396/06/02
برجام با تایید نهایی رهبری امضا شد ها! کیهان جون !!!
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1396/06/02
مثل اینکه یادتان رفته چند صباحی پیش از این دولت، امثال کسانی چون سعید جلیلی و احمدی نژاد با هر بار سفر و مذاکره تحریم جدیدی را به کارنامه ایران اضافه و دست از پا درازتر برمیگشتند و فشار اقتصادی حاصل گفتمان و ادبیات شماها با دنیا چقدر بر مردم زیادتر از این دولت شده بود.
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1396/06/02
بله این همه قصه پر قوصه ما این هم دولتی که یک عده از آن دم میزدند ما هر چه گفتیم این قرارداد ترکمن چای بود یک عده خام و خواب ميگفتند شما با دولت مشکل دارید و دلواپسان خیلی چوب لای چرخ دولت میگذارند حالا هم آمریکا آش رو با جاش میخواد لطفاً آقایان دولتی و حامیان دولت جواب بدهید. خاک بر سر ما که همان موقع جواب یک عده ابله رو ندادیم که حالا حال و روز ایران به چکنم چکنم بیفتد. ای ای ای ای.......
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1396/06/02
سلام نظر من این است که خبرهای کیهان مرغ پخته را می خنداند ایشان اگر کسی از دولت تدبیر وامید بگه ماست سفید است آسمان ریسمان میکند که نه ماست سیاه است
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1396/06/03
کیهان هم به سنگ پای قزوین گفته...زککککککی.بابا تودیگه کی هستی.پرروئی وبی حیائی هم حدی داره.
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1396/06/03
قادری مثلا ظریف با تحریمهای جدید دست پر برگشت
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1396/06/03
چرا بی تربیتی به شریعتمداری رو کامل میچاپی اما اعتراضهای دیگه رو کامل میسانسوری متایفم !؟
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1396/06/03
جناب اقای شریعتمداری بعرص مبارکتان میرسانم چرا شما و امریکا و اسراییل اینقدر ازتوافق هسته ای ناراحت هستید
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1396/06/04
بابا شما هم بس كنيد ديگه هي الكي از دولت و گندكارياش دفاع ميكند حالا كيهان يا هر ديگه اي اين رو گفته درست گفته خب
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1396/06/04
ببین با پول بیت المال چه مزخرفاتی نشر میدن. من که راضی نیستم.
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1396/06/12
انهایکه با صالحی مخالف هستن شعور ندارن یک عده نادان ییخرد هستن نمیفهمن چه میگویند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آف دکور _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر