وعده‌ «سیف» برای تحرک و پویایی اقتصاد ایران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۸۸۹۱۲
۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۵
۳۴۵۰
رئیس کل بانک مرکزی آرامش در بازار ارز،افزایش توان تسهیلات ‌دهی شبکه بانکی،پرداخت بدهی‌های دولت و اصلاح نظام بانکی را از جمله برنامه‌های دولت دوازدهم در حوزه سیاست‌های پولی و بانکی عنوان کرد.
خبرگزاری مهر: ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی طی یادداشتی در کانال تگرامی خود با اشاره به اقدامات انجام شده در دولت یازدهم در حوزه سیاست‌های پولی و بانکی، به برخی از برنامه‌های پیش روی دولت دوازدهم در این بخش اشاره کرد.
 
متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دولت دوازدهم؛

تداوم همدلی همراه با تلاشی مضاعف

به بهانه هفته دولت و با گرامی داشت یاد و خاطره دولتمردان شهید، رجایی و باهنر

دفتر دولت یازدهم به پایان آمد و حکایت خدمت در دولت دوازدهم همچنان باقی است. نیم نگاهی به پشت سر و برخی مشکلات پشت سرگذاشته شده مایه دلگرمی و امید است و انجام کارهای بزرگ و ناتمام پیش رو، نیت الهی، روحیهای جهادی، تلاشی مضاعف و خستگی ناپذیر و بدون چشم داشت می طلبد.

رشد منفی اقتصادی، افزایش لجام گسیخته نرخ تورم، تلاطم در بازار ارز، افت قابل ملاحظه رشد سرمایه‌گذاری، تحریم های ناعادلانه بین المللی، وقفه در همکاریهای مالی جهانی و دهها معضل جدی دیگر، بخشی از مشکلات بجامانده از گذشته برای دولت تازه تاسیس یازدهم در سال 1392 بود. مشکلاتی که فضای ناامیدی نسبت به آینده را پیش روی اقتصاد کشور و مردم قرار داده بود.

در ایامی چنین سخت و صعب، دولتمردان تدبیر و امید به پاس اعتماد مردم خوب ایران که با رأی خود مقدمات حضور دولتی مقتدر را فراهم آوردند از همان ابتدا برای آبادانی ایران سرافراز هم پیمان شده و هر آنچه را که در توان داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و به فضل الهی توانستند با اتخاذ سیاست‌های اصولی و هماهنگ بر بخش قابل توجهی از مشکلات غلبه کرده و دستاوردهای درخور ملاحظه‌ای به دست آورند.

موفقیت دستگاه دیپلماسی در مذاکرات هسته‌ای، اصلاح انتظارات و بهبود چشم‌انداز بلندمدت اقتصادی کشور، دستیابی به نرخ پایدار تک رقمی تورم و رشد بی نظیر دو رقمی اقتصادی در جهان، رعایت انضباط مالی و تدبیر مصارف و مخارج دولت، هدایت نقدینگی سرگردان کشور و مهار نوسانات نرخ ارز، ثبات در بازار و برقراری آرامش در پهنه اقتصادی کشور، تعمیق نظارت به منظور انتظام بخشی و شفافیت در شبکه بانکی و ساماندهی موسسات فاقد مجوز، تامین مالی سالم اقتصاد و هدایت منابع به سمت فعالیتهای تولیدی، ثبات در بازارهای دارایی به منظور تقویت انگیزه‌های سرمایه‌گذاری مولد و ایجاد اشتغال پایدار، بخشی از این دستاوردها و موفقیت هاست که به فضل الهی و در سایه همدلی سازنده و حسن تدبیر دولتمردان کارآزموده و تقسیم کار در دستگاه‌های اجرایی به منظور طراحی و اقدام مناسب در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم تحقق یافت.

بی تردید توفیقات حاصله در دولت یازدهم که مطالبه به حق و مورد انتظار مردم شریف ایران بود، آینده‌ای روشن را در افق امید ایشان تصویر کرد. این مهم در اعتماد و رأی قاطع آنها و نمایندگانشان در خانه ملت به دولت تدبیر و امید، تبلوری درخشان یافت و به تشکیل دولت دوازدهم منجر شد و طبیعی است که در این دولت که بیش از گذشته با مشکلات آشناست و به رهنمون رهبری معظم انقلاب، اقتصاد اولویت واقعی آن و اصلاح نظام بانکی، سرمایه گذاری، رشد نقدینگی و مسئله قاچاق از مهمات آن است، باید با روحیه خطرپذیری و شجاعت به طور هماهنگ تصمیم گیری و عمل کرد و علاوه بر حفظ دستاوردهای قبلی، به عنایت خداوند رحمان و با استفاده مؤثر از ظرفیت‌های رشد و توسعه قابل توجه کشور، اهدافی مانند اتکا به درآمدهای غیر نفتی، نوسازی و بازسازی صنایع، مردمی کردن اقتصاد، تحقق عدالت اجتماعی، تشویق سرمایه گذاری جدید داخلی و خارجی، تحول مالیاتی و در نهایت مبارزه با فقر و تحقق قول ریشه کنی آن در کشور را تاپایان این دولت دنبال کرده و به انجام و سرانجام رساند.

اکنون که به فضل الهی و با اعتماد مردم در ادامه راه گذشته و آغاز دوره‌ای دوباره قرار گرفته‌ایم، با اذعان به این مهم که تا رسیدن به قله‌های سرفرازی و توفیق راهی پر فراز و نشیب، خطیر و طولانی در پیش است، اطمینان دارم که به پشتوانه ملت شریف ایران و توان کارشناسی همکارانم در بانک مرکزی قادر خواهیم بود انتظاراتی مانند تشدید رعایت انضباط پولی و مالی،‌ پایداری ثبات و آرامش دربازار ارز، تقویت نظارت بر فعالیت های بازار پول در چارچوب اهداف رشد نقدینگی و تورم و افزایش توان تسهیلات ‌دهی شبکه بانکی کشور، پیگیری پرداخت بدهی‌های دولت به پیمانکاران، بانکها و بانک مرکزی، اصلاح نظام تامین مالی و متناسب ‌نمودن سهم ابزارها و بازارها در تامین نیازهای مالی اقتصاد، اصلاح نظام بانکی و ارتقای کارآیی آن، تداوم ساماندهی و حل و فصل کامل مشکلات ناشی از فعالیت بازار غیر متشکل پولی و در نهایت اجرای تام و تمام طرح‌ها و برنامه‌های مختلف تدوین شده برای تحرک و پویایی اقتصادی را جامه عمل بپوشانیم و با اهتمام بیش از پیش شأن و منزلت ایران و ایرانی را در فضای کسب و کار و شرایط اقتصادی شاهد باشیم. انشاالله.
برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:49 - 1396/06/05
الکی میگی همه بانکها و شرکتها ...?بهتره بگم کل ایران ورشکسته شده به لطف احمدی نژاد و دوستان پاکش که در جریان هستید مدیونی فکر بد بکنی
Iran, Islamic Republic of
07:52 - 1396/06/05
برای دروغ گفتن از هم دیگه سبقت گرفتن چهار سال دیگه وضعت از این بدتر میشه گوش ملت از این شعارها پره
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1396/06/05
فقط حرف میزنن . عمل هیچی
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1396/06/05
شما خودت داری میگی "وعده" سیف برای اقتصاد .
از این "وعده" وعیدا زیاد میدن . در عمل هیچ اتفاقی نمی افته
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1396/06/05
وعده های واهی و سرخرمن٬ باید چهارسال با این چرندیات خودمون رو عادت بدیم
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1396/06/05
من از بالاترین مقام کشور تا پایین ترینشون راضی نیستم .
سود بانکی رو میارن پایین ولی موقع وام دادن میبرنش بالا حالا چند ماهی هست که 20 درصد وام رو نگه میدارن جناب سیف هم هیچ کاری نمی کنه .
France
10:44 - 1396/06/05
اتفاقاً یکی از دلایل اصلی بی تحرکی و رکود اقتصاد، وجود همین جناب سیف است.
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1396/06/05
...
بانکها خون مردم رو کردن تو شیشه!!
آقازاده ها میلیاردی بدون ضمانت وام میگیرند اما ما برای چندرقاز باید کلی دوندگی کنیم تازه هم سود بدیم هم دیرکرد هم جریمه دیرکرد اصلا این جریمه دیر کرد دیگه چیه؟
خوب اگر قسطی عقب افتاد دیرکرد اش رو میدیم دیگه شش درصد جریمه دیر کرد چیه؟
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1396/06/05
مونتلا چه ربطی به احمدی نژاد داشت همه
بابا بیخیال این بنده خدا بشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2