پرفورمنس موسیقی و طراحی در نیاوران
۵۸۹۰۷۳
۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
۲۷۳۴
بنیاد آفرینش های هنری نیاوران هشتم شهریور ماه سال جاری میزبان یک پرفورمنس موسیقی و طراحی در قالب سه بخش متفاوت خواهد بود.
خبرگزاری مهر: بنیاد آفرینش های هنری نیاوران هشتم شهریور ماه سال جاری میزبان یک پرفورمنس موسیقی و طراحی در قالب سه بخش متفاوت خواهد بود.

کنسرت «چو بیایی» با نوازندگی پیانوی سپاس صدرنوری و همراهی یکتا احمدی نوازنده ویولنسل چهارشنبه هشتم شهریور ماه در قالب یک پرفورمنس موسیقی و طراحی در بنیاد آفرینش های هنری نیاوران برگزار می شود.
 
پرفورمنس موسیقی و طراحی در نیاوران

این کنسرت در سـه بخش اجرا خواهد شد که در بخش اول سپاس صدرنوری به اجرای قطعاتی از آثار جدید خود می پردازد. در بخش دوم برنامه نیز قطعاتی از ساخته های این آهنگساز و نوازنده جوان با همراهی یکتا احمدی زاده به صورت دوئت پیانو و ویولنسل ارائه می شود.

در بخش سوم کنسرت هم پرفورمنسی با عنوان «بداهه نوازی، بداهه نقاشی» روی صحنه اجرا می شود که بنا به اعلام برگزارکنندگان، جزئیات این قسمت برنامه تا روز کنسرت اعلام نمی شود.

کنسرت «چو بیایی» با نوازندگی پیانوی سپاس صدرنوری و همراهی یکتا احمدی نوازنده ویولنسل ساعت ۲۱ روز هشتم شهریور ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» در بنیاد آفرینش های هنری نیاوران برگزار می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج