فال روزانه 1396/06/06
۵۸۹۴۹۷
۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
۱۶۱۶۵ 

فـال روزانـه - Daily Omen
   
فال روزانه دوشنبه 6 شهریور 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 6 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی فعال، پرانرژی، قابل اعتماد، منظم و با قدرت بالای تصمیم گیری هستید. شما همیشه از ایده های جدید استقبال می کنید و علاقه ی زیادی به مطالعه کردن و بالا بردن سطح دانش خود و کشف ناشناخته ها هستید. با این همه ویژگی های بدی هم دارید و گاهی خجالتی، از خود راضی و یا دمدمی مزاج می­شوید. سالی که در پیش رو دارید از لحاظ مادی برایتان بسیار خوب خواهد بود و حتی این امکان وجود دارد که مبلغ زیادی در قالب ارث، جایزه و امثال آن به دست بیاورید. فعالیت های تجاریتان با پیشرفت روبرو خواهند بود و بهبود وضعیت مادیتان باعث افزایش اعتماد به نفس در شما خواهد شد. مسائل حقوقی و درگیری های اداری که ذهنتان را به خو مشغول کرده بودند امسال با موفقیت و به نفع شما به پایان خواهند رسید. شاید با شخصی که دوست دارید در طول سال دعواهای بزرگ و کوچک زیادی داشته باشید، اما آنچه اهمیت دارد این است که در نهایت با احساسی عاشقانه در کنار هم باقی خواهید ماند. آنهایی که مشغول تحصیل هستند عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت و نتیجه ی زحمات خود را نیز خواهند دید. ماه­های آذر، اسفند و مرداد مهم ترین ماه های امسال خواهند بود.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز این طور به نظرتان می رسد که یک نفر که سطح قدرت و مقامش از شما بالاتر است قصد دارد جلوی رسیدن شما به خواسته هایتان را بگیرد. اما کمی با خودتان صادق باشید، شما همیشه در هنگام مواجه شدن با درهای بسته خودتان را در چنین موقعیتی تصور می کنید. درست است که پیدا کردن یک دشمن فرضی و مقصر دانستن او برای همه مشکلات و شکست ها کار خیلی راحت تری است، اما شما باید نقش خودتان را هم در به وجود آمدن وضعیت موجود مورد بررسی قرار دهید. شاید اگر کمی خوب نگاه کنید ببینید این دشمنی که مورد شماتت قرار می دهید در واقع خود شما هستید! گاهی ما خودمان بزرگ ترین دشمنان خود هستید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز ممکن است درگیر بحث هایی ناخواسته با اطرافیانتان خود شوید و حرف هایتان به جایی کشیده شوند که نه شما و نه طرف مقابلتان از آن لذت خواهید برد. با این حال این صحبت ها ممکن است به احساسات سرکوب شده مجال بروز بدهند و با گفته شدن حقیقت یک دلخوری طولانی مدت که  همیشه سعی در پنهان کردن آن داشته اید برای همیشه از بین برود و روابطتان حتی از قبل هم بهتر شوند. گذراندن یک بعدازظهر عاشقانه با شخصی که دوست دارید تا حد زیادی از میزان فشار عاطفی و روانی امروزتان خواهد کاست، پس کارهای غیر ضروری و پیش پا افتاده را از برنامه تان خط زده و این قرار عاشقانه را جایگزین آنها کنید.

 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما با حرف هایتان ممکن است همکارانتان را کمی متعجب کنید. شما می توانید بی آن که کسی را ناراحت کنید خیلی صریح و راحت در مورد همه چیز صحبت کنید. فقط سعی کنید در مورد چیزهایی که می دانید اطرافیانتان دوست ندارند راجع به آنها صحبت کنند چیزی نگویید. امشب یک میهمانی دو نفره به راه بیندازید که مهمان­های آن فقط خودتان و عشقتان هستید. یک غذای خوشمزه بپزید و از لحظه های بودن در کنار هم لذت ببرید و در مورد احساسات خود صحبت کنید. فقط این نکته را به یاد داشته باشید که با توجه به اینکه احساساتتان امروز کمی شدید هستند بهتر است در بیان آنها جانب احتیاط را رعایت کرده و بیش از حد زیاده روی نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برطرف کردن سوء تفاهمی که بین شما و یکی از دوستان نزدیکتان پیش آمده است را باید در صدر لیست کارهای امروزتان قرار دهید. شاید وقتی سر صحبت را باز می کنید ذهنتان آشفته باشد و ندانید که از کجا باید شرع کنید، اما همین که شروع به حرف زدن کنید کم کم کنترل افکار و حرف هایتان را در دست خواهید گرفت. اگر دیدید طرف مقابلتان دارد مقاومت یا بی محلی می کند زیاد پافشاری نکنید و او را به حال خودش بگذارید. مطمئن باشید که حرف هایتان تأثیری که می خواسته اید را روی او گذاشته اند. امروز قدرت درون خود را نادیده نگیرید و در تصمیم گیری هایتان به آن اعتماد کنید و خیالتان راحت باشد که شما را به راه درستی راهنمایی خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حس ششم شما در رابطه با مسائل مادی خیلی خوب عمل می­کند و با تکیه به حس درونیتان می توانید علاوه بر یافتن راه حلی برای مشکلات خود، راه هایی هم برای افزایش دادن درآمدتان پیدا کنید. شاید در ابتدا نسبت به این ایده هایی که به ذهنتان خطور می کنند اعتماد چندانی نداشته باشید، اما هیچ ضرری ندارد اگر به طور جدی به آنها فکر کنید. اجازه ندهید انتقادهای دیگران شما را به راحتی از میدان به در کنند، مردم همیشه حرفی برای گفتن دارند و اگر بخواهید به حرف های آنها اهمیت بدهید عملا هیچ کاری نباید بکنید. امروز همچنین استعداد جدیدی را در وجود خود کشف خواهید کرد که به کارتان خواهد آمد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما هیچ علاقه ای به دست یابی به اطلاعات بیشتر احساس نمی کنید و فکر می کنید همین حالا هم ذهنتان پر شده است از اطلاعات بی ربط و آشفته ای که عملا به کارتان نمی آیند. بهتر است تمام توان و تمرکز خود را روی مشکلی که در محل کارتان پیش آمده است و به کارگیری دانشی که در این رابطه دارید بگذارید و اگر هم می خواهید اطلاعات جدیدی کسب کنید سعی کنید در زمینه ای باشد که به حل این مشکل کمک کند. شما اکنون توانایی فوق العاده ای در وجود خود احساس می کنید که شما را قادر می سازد در هر زمینه ای، از مسائل عاطفی و شخصی گرفته تا حرفه ای و تحصیلی پیشرفت قابل توجهی داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما اصلا حال و حوصله ی اینکه بخواهید با دیگران سر و کله بزنید را ندارید و با اینکه معمولا آدمی نیستید که سراغ بحث و چالش بروید، وای به حال کسی که امروز بخواهد بین شما و چیزی که دوست دارید یا کاری که می خواهید انجام دهید فاصله بیندازد. شما معتقد هستید این موضوع اهمیت کافی دارد که بخواهید برایش بجنگید. شما از آن دسته آدم هایی هستید که دیگران را به ادامه دادن مسیرشان تشویق می کنید و انتظار دارید که آنها هم در مقابل از شما به همین شکل حمایت کنند. خوشبختانه احتمال اینکه در رسیدن به هدفتان موفق باشید بسیار بالا است، اما به این شرط که خودتان را درگیر مسائلی که به شما مربوط نیست نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما حاضرید برای دوستانتان هر کاری کرده و حتی به دهان شیر بروید، چون این را می دانید که آنها هم همین کار را به خاطر شما خواهند کرد. شجاعتتان در حال حاضر در سطحی بیشتر از همیشه قرار دارد و این موضوع هم به کمکتان خواهد آمد. امروز برای دیدن پیشرفت در کارهایتان زیاد عجله نکنید، این که شما هیچ نشانی از پیشرفت نمی بینید دلیل آن نیست که یک جا مانده اید، فقط شرایط کیهانی فعلا به گونه ای نیست که بتوانید به میزان پیشرفت خود پی ببرید و باید چند روزی دست نگه دارید. امروز خودتان را برای غافلگیری های بزرگ و کوچک آماده کنید؛ غافلگیری هایی که کوچکترین آنها می تواند دیدن یکی از دوستان قدیمیتان به طور کاملا اتفاقی باشد.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما گاهی احساس می کنید با وجود اینکه خودتان دارید با نهایت سرعت و قدرت پیش می روید اما انگار دنیای اطرافتان را روی دور کند گذاشته اند. شاید مقام های بالاتر و رئیستان را در این رابطه مقصر بدانید، اما بهتر است فعلا دست نگه دارید و قضاوتی نکنید و واکنشی هم نشان ندهید. امروز ممکن است یکی از دوستان و اطرافیانتان با یک نفر که از لحاظ قدرت و سطح اجتماعی خیلی از او بالاتر است درگیر شود و شما هم احساساتی شده و بخواهید خودتان را وارد این قضیه کرده و به کمک این شخص بروید. با این حال به نفع خودتان و دوستتان است که خودتان را از این ماجرا کنار کشیده و وقت و انرژیتان را صرف کارهای شخصیتان بکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

قدرت­ ذهن شما امروز افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و به همین دلیل هم بخش زیادی از وقتتان را به مطالعه یا انجام تحقیقات در زمینه های مختلف خواهید گذراند. حس کنجکاوی شما در سطح بالایی قرار دارد و دلتان می خواهد بیشتر در مورد دنیای اطرافتان بدانید. شاید حتی به ادامه تحصیل در زمینه ی جدیدی که به تازگی به آن علاقمند شده اید فکر کنید. امروز شما احساس می کنید مشکلی جدی و بنیادی در محل کارتان وجود دار که باید از پایه و اساس حل شود، اما انجام این کار برایتان به این راحتی ها هم نخواهد بود، زیرا برخی از افرادی که نقشی کلیدی در این روند بازی می کنند حتی حاضر به پذیرش وجود این مشکلات نخواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما از جهتی که زندگی حرفه ایتان به تازگی به خود گرفته است اصلا راضی نیستید. با این حال فکر می کنید به نفعتان است با شرایطی که پیش آمده حداقل در حال حاضر مبارزه نکنید، به ویژه اگر ببینید که بقیه ی افراد گروه و همکارانتان در این مورد با شما هم عقیده نیستند.با این حال شما می دانید که در هر شرایطی باید کار درست را انجام داد و حتی اگر فعلا چیزی نگویید هم در سکوت به دنبال راه چاره خواهید بود. همین طور ادامه دهید، خیلی زود نوبت شما فرا خواهد رسید. امروز حس ششم شما خیلی خوب کار می کند، با به کارگیری این توانایی و خواندن اخبار خواهید توانست روش خوبی برای کسب درآمد بیشتر پیدا کنید!

فـال روزانـه - Daily Omen
 
در زمینه ی حرفه ای و همچنین در رابطه با فعالیت­های هنر یو خلاقانه ای که دنبال می کنید اکنون زمان بسیار خوبی برای شروع پروژه های جدیدی که قلبا به آنها ایمان دارید خواهد بود. شاید بتوانید با جستجو در اینترنت و یافتن موارد مشابه در کشورهای مختلف ایده های جدیدی در این رابطه به دست بیاورید. شما امروز خیلی احساساتی تر از همیشه هستید، مخصوصا وقتی پای روابط عاطفی در میان باشد. دلتان می خواهد یک بعدازظهر عاشقانه را با شخصی که دوست دارید بگذرانید و با او در مورد احساسات عمیق خود صحبت کنید. فقط مواظب باشید زیاده روی نکنید تا شیرینی عشقتان دل طرف مقابلتان را نزند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج