تیم مرسدس قهرمان گرندپری بلژیک شد
۵۹۰۰۳۱
۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
۴۶۲۷ 
دوازدهمین مرحله از مسابقات فصل جاری فرمول یک در کشور بلژیک برگزار شد. در این گرندپری، لوئیس همیلتون از تیم مرسدس موفق شد تا انتقام شکست گرندپری مجارستان را از فراری بگیرد.
مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: دوازدهمین مرحله از مسابقات فصل جاری فرمول یک در کشور بلژیک برگزار شد. در این گرندپری، لوئیس همیلتون از تیم مرسدس موفق شد تا انتقام شکست گرندپری مجارستان را از فراری بگیرد.
 
 تیم مرسدس قهرمان گرندپری بلژیک شد
 
پس از همیلتون، سباستین فتل از تیم فراری مقام دوم و دنیل ریکاردو از تیم ردبول مقام سوم را کسب کردند. اگر موافق باشید، ابتدا نگاهی به جدول رده‌بندی گرندپری بلژیک داشته باشیم.

لوییس همیلتون، سباستین قتل و والتری بوتاس با نتایجی که در مرحله‌ی تعیین خط گرفته بودند، به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم، مسابقه‌ی اصلی را شروع کردند. همیلتون موفق شد با زمان‌گیری یک ساعت و ۲۴ دقیقه و ۴۲ ثانیه و ۸۲۰ هزارم ثانیه در جایگاه اول قرار بگیرد. پس از او فتل و ریکاردو به ترتیب با اختلاف زمانی ۲٫۳۵۸ و ۱۰٫۷۹۱ ثانیه، مقام‌های دوم و سوم را در کارنامه‌ی خود ثبت کردند.
 
 تیم مرسدس قهرمان گرندپری بلژیک شد

نکته‌ی جالب این پیست، رانندگی فرزند مایکل شوماخر با ماشین بنتون او به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد بردش در پیست این گرندپری بود. سباستین فتل در دور چهل و یکم توانست با رکورد زمانی یک دقیقه و ۴۶ ثانیه و ۵۷۷ هزارم ثانیه سریع‌ترین زمان گرندپری بلژیک امسال را به نام خود ثبت کند.
 
با نتایجی که از گرندپری بلژیک دیدیم، سباستین فتل از تیم فراری هنوز در صدر رده‌بندی بهترین راننده‌ی فصل جاری و بعد او، لوییس همیلتون از تیم مرسدس قرار دارد. این درحالی است که تیم مرسدس با ۳۹۲ امتیاز در جایگاه اول و تیم فراری با ۳۴۸ امتیاز در جایگاه دوم رده‌بندی تیم‌های برتر فصل ۲۰۱۷ قرار گرفته‌اند.

مرحله‌ی بعدی رقابت‌های فصل جاری فرمول یک در تاریخ دوازدهم شهریور راس ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود.
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تیم مرسدس قهرمان گرندپری بلژیک شد
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج