نظر توکلی درباره نصب شنود در دفتر مطهری
۵۹۰۲۲
۲۳ تير ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۸
۳۸۰۹
احمد توکلی اقدام برای نصب دستگاه شنود و تصویر برداری مخفی در دفتر کار علی مطهری را تاسف آور و تعجب برانگیز خواند و گفت: مجلس باید سریعا از وزیر اطلاعات در این خصوص توضیح بخواهد.
خبرگزاری مهر: احمد توکلی اقدام برای نصب دستگاه شنود و تصویر برداری مخفی در دفتر کار علی مطهری را تاسف آور و تعجب برانگیز خواند و گفت: مجلس باید سریعا از وزیر اطلاعات در این خصوص توضیح بخواهد.

احمد توکلی با بیان اینکه چند ملاحظه درباره تلاش مشکوک برای نصب دستگاه شنود در محل کار علی مطهری نماینده تهران وجود دارد، گفت: نکته اول این است که این کار نمی تواند توسط افراد عادی صورت گرفته باشد و حتما یک نهاد یا دستگاهی پشت این قضیه بوده است.

وی با بیان اینکه نکته دوم در این خصوص این است که چنانچه این امر توسط دستگاههای مسئول برای امنیت کشور صورت گرفته باشد، باعث تعجب و تاسف است، گفت: انسان تعجب می کند که چرا ممکن است دستگاههایی که مسئول امنیت کشور هستند دست به چنین کاری زده باشند و بخواهند یک نماینده سرشناس مجلس را با شنود کنترل کنند.

این نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه اگر دستگاههای امنیتی دست به چنین کاری زده باشد باعث تاسف بسیار است گفت: تصمیم گیرندگان این قضیه بیشتر از اقدام کنندگان آن مقصر هستند.

توکلی با بیان اینکه نکته سوم دراین خصوص این است که این کار به صورت بسیار ناشیانه ای صورت گرفته است، گفت: با تجربه هایی که از نیروهای امنیتی سراغ داریم انسان وقتی این ناشیگری را می بیند به این مساله پی می برد که شاید یکی از مقاصد اقدام کنندگان در این خصوص ایجاد اسباب نگرانی و ترس برای نمایندگان مستقل و صریح الهجه است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در مجموع وقوع چنین حادثه ای باعث تاسف بسیار است، گفت: مجلس باید سریعا از وزیر اطلاعات در این خصوص توضیح بخواهد.

وی ادامه داد: وزارت اطلاعات باید در این باره توضیحات لازم را بدهد و در این خصوص پاسخگو باشد.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:50 - 1392/04/23
اینها طبیعیه، زیاد تعجب برانگیزنیست، نمونه هاشو قبلا زیاد دیدیم، فیلمهایی که گرفته شدو به وقتش درجاش پخش شد، جایی مثل مجلس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:56 - 1392/04/23
با سلام
چرا وزارت اطلاعات برا کاری که نکرده باید پاسخ بدهد؟
آقای توکلی این حرفها از شما بعید است؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:34 - 1392/04/23
خدا وکیلی ناشی وگاگوری بوده اند که همان روز اول فهیمیده است این دیگه چه نوع شنود گذاشتنی است ؟
لابد از کارگرهای سرفلکه کمک گرفته اند که نتوسته خوب گچ ها را راست وریز کنند !!!
عجب ضایع بازی بوده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج