«هیس! پسرها گریه ...» در انتظار پروانه ساخت
۵۹۰۳۱۳
۰۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
۳۰۳۳ 
وضعیت پروانه ساخت فیلم سینمایی «هیس! پسرها گریه نمی کنند» نامشخص است و مذاکرات سازندگان با سازمان سینمایی همچنان بی پاسخ مانده است.
روزنامه بانی فیلم: وضعیت پروانه ساخت فیلم سینمایی «هیس! پسرها گریه نمی کنند» نامشخص است و مذاکرات سازندگان با سازمان سینمایی همچنان بی پاسخ مانده است.
 
 با وجود اینکه پوران درخشنده از دو ماه پیش خبر از ساخت فیلم سینمایی «هیس! پسرها گریه نمی کنند» داده بود، شنیده های خبرنگار ما حکایت از این دارد که فیلم جدید این کارگردان در حال حاضر در مرحله دریافت پروانه ساخت متوقف مانده و پس از مذاکرات متعدد عوامل با سازمان سینمایی، هنوز پاسخ شفافی به آنان داده نشده است.
 
«هیس! پسرها گریه نمی کنند» در انتظار دریافت پروانه ساخت 
 
ناپدید شدن چند کودک طی چند ماه گذشته و حساسیتی که جامعه روی این موضوع پیدا کرده، گویا باعث شده تا مدیران وزارت ارشاد در صدور پروانه ساخت این فیلم مقداری دست به عصاتر عمل کنند.
 
درخشنده در سال ۹۱ واقعیات مهمی از جامعه را در فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی زنند» به تصویر کشید. موضوعی ملتهب که با وجود نادیده گرفتن آن، پنج سال بعد در جامعه نمود عینی پیدا کرد و نتیجه آن نیز چیزی جز انتشار خبر تلخ قتل آتنا، دختر بچه پنج ساله نبود.
 
«هیس! پسرها گریه نمی کنند» عنوان فیلم جدید درخشنده نیز به موضوع مشکلات اجتماعی پسرها می پردازد.
 
با توجه به تأمین بودجه و رایزنی اولیه درخشنده با برخی از بازیگران و عوامل پشت دوربین، این فیلم به محض دریافت پروانه ساخت وارد فاز تولید خواهد شد.
 
فیلمبرداری «هیس! پسرها گریه نمی کنند» به طور کامل در تهران انجام می شود و برخی از لوکیشن ها نیز انتخاب شده است.
 
درخشنده سعی دارد تا فیلم جدید خود را برای حضور در جشنواره سی و ششم فیلم فجر آماده نمایش کند.
 
از این کارگردان هم اکنون فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» روی پرده سینماها قرار دارد.
 
«خواب های دنباله دار»، «بچه های ابدی»، «رویای خیس» و «شمعی در باد» دیگر فیلم های سینمایی چند سال اخیر درخشنده هستند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1396/06/07
بیخیال بابا آنقدر راحت مجوز ساخت فیلم تو ایران دادن که حالا نمیتونن دیگه اسم برا فیلم انتخاب کنن هیس پسر ها گریه نمیکنند چیه بخدا یه اسم خوب برا فیلم انتخاب کنین !!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج