فال روزانه 1396/06/11
۵۹۲۲۷۲
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۴
۸۴۹۸ 

فـال روزانـه - Daily Omen
   
فال روزانه شنبه 11 شهریور 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 11 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سال خوشی و استراحت است. هر چه سخت کوشی کرده اید کافی است، سعی کنید امسال را بیشتر به خوشگذرانی اختصاص دهید. با گسترش روابط اجتماعی، درهای بیشتری به رویتان گشوده خواهد شد. از همین امروز که تولد شماست سیل اتفاقات خوش در زندگی تان روان می شود و شما را آنقدر غرق می کند که گذر زمان را فراموش می کنید. فقط حواس تان باشد که در این راه زیاده روی نکنید. هنوز چیزهای زیادی برای کشف در دنیای حقیقی وجود دارند، پس پایتان را از واقعیت بیرون نکشید. ماه مهر ماه خوبی برایتان خواهد بود از این جهت که در زندگی شغلی خود پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید کرد.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

اگر هم در شرایط سختی به سر می برید، به دنبال کارهایی باشید که این فشار را از زندگی تان بکاهند. شما مستحق بهترین ها هستید پس کاری را انجام دهید که لیاقت اش را دارید. امروز دوستی به دیدن تان می آید. اگر رازی در دل دارید، زمان خوبی است تا با او در میان بگذارید. گره ای در یکی از کارهایتان افتاده که احساس می کنید باز شدنی نیست اما واقعیت چیز دیگری است. شما به زودی توسط یکی از دوستان نزدیک تان بر این مشکل غلبه خواهید کرد و به مراد دلتان خواهید رسید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
 یک میهمانی در پیش دارید، اگر چه تمایلی به رفتن ندارید اما با حضور در آن مراسم اتفاقات خوشی در زندگی تان رخ خواهد داد، پس تنبلی را کنار بگذارید و با ظاهری آراسته در آنجا حضور یابید. مدت هاست که منتظر پولی بوده اید، همین روزها به دست تان می رسد اما در خرج کردن آن محتاط باشید. در روابط عاطفی خود بر سر دو راهی قرار گرفته اید. یک راه بلندتر و آسان تر و راه دیگر کوتاه تر اما سخت تر است. این شمایید که باید با توجه به روحیات خود یکی را انتخاب کنید  اما نگران نباشید زیرا انتهای هر دوی آنها روشنی است.

 فـال روزانـه - Daily Omen

دوستی نزد شما می آید و تا می تواند پیش شما دردودل می کند. مرهم دردهای او باشید اما نگذارید که ناراحتی ها او روی شما نیز تاثیر منفی بگذارد. شما فرد مهربانی هستید که دیگران می توانند روی شما حساب باز کنند اما تمام خودتان را صرف دیگران نکنید آن وقت چیزی برای خودتان باقی نخواهد ماند. پس تعادل را رعایت کنید.  اگر می خواهید در روزهای آخر تابستان به مسافرت بورید، از همین حالا برای آن برنامه ریزی کنید. این مسافرت تاثیرات خوبی را در زندگی تان خواهد گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

 امروز مجبورید مسئولیت های بزرگی را بر دوش کشید اما این موضوع برایتان اهمیتی ندارد زیرا که به راحتی از پس آنها بر خواهید آمد. شما از هیچ طوفانی نمی هراسید، هیجان را دوست دارید و از تجربه های جدید لذت می برید. اما سعی کنید پس از تمام کردن کارهایی که در درست دارید، به خودتان استراحت دهید تا انرژی برای ادامه مسیر داشته باشید. به عنوان مثال دور هم جمع شدن با دوستان تان می تواند انگیزه خوبی به شما دهد. شما شایسته آن را دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

این روزها حصارهایی به دورتان تنیده می شوند که دست و پایتان را برای انجام آنچه می خواهید، می بندد اما نگران نباشید زیرا این محدودیت ها جلوی پیشرفت شما را نخواهد گرفت. شما روحیه مستقلی دارید و ترحیج می دهید کارهای را آنطور که خود فکر می کنید درست است، پیش ببرید. دوست داشته باشید یا نه، همه ما مجبوریم گاهی تن با قوانین دهیم. آنچه لازم است را انجام دهید سپس با آزادی کامل به ندای قلب تان گوش دهید و راه خود را روید. سخت کوشی و صبر کلید موفقیت شماست.

فـال روزانـه - Daily Omen

اتفاقی مدت هاست ذهن شما را درگیر خود کرده است اما به زودی به کمک یکی از نزدیکان تان پایان می یابد. در مورد ایده هایی که در سر دارید با دیگران صحبت نکنید زیرا انرژی زیادی از شما می گیرد و بدتر از آن ممکن است باعث شود که دیگران از خلاقیت های شما سواستفاده کنند. اگر مجرد هستید، امروز زمان خوبی برای پیدا کردن شریک زندگی تان است. شانس با شماست پس تا می توانید در جمع حضور یابید و معجزات آن را ببینید. متاهل ها هم منتظر یک سورپرایز فوق العاده از سوی همسرشان باشند.

فـال روزانـه - Daily Omen

توانایی خود را دست کم نگیرید. اگر به تمام آنچه می خواستید نرسید، خودتان را سرزنش نکنید زیرا کنترل امور گاهی از دست ما در می رود. به جای نشستن و غصه خوردن، لیستی از اهداف تان را بر روی کاغذ بنویسید و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. با اعتماد به خودتان بر هر کار پیروز خواهید شد. از دست دوستی دلگیر هستید اما ناراحتی شما بی دلیل است و شما دچار سوتفاهم شده اید. بهتر است بار دیگر در خلوت خود به کارهایی که کرده اید بیاندیشید. این رابطه ارزش ادامه دادن را دارد، کوتاهی نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اجازه ندهید که انرژی منفی اطراف تان در چنین روزی روی شما تاثیر منفی بگذارد. هر چه سر خودتان را بیشتر گرم کنید، زمان برایتان زودتر خواهد گذشت. سعی کنید از کارهای نیمه تمام تان آغاز کنید. از همین حالا برای شب برنامه ای بچینید و با دوستان تان به بیرون از خانه بروید. با این کار نه تنها گذر زمان را احساس نخواهید کرد بلکه حس بهتری نیز نسبت به گذشته خواهید داشت. به زودی از طرف یکی از دوستان تان خبر خوبی خواهید شنید. این خبر می تواند زندگی شما را متحول کند به شرطی که عجولانه تصمیم نگیرید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
آنچه آدم های موفق را از دیگران جدا می کند، خلاقیت و نگاه متفاوتی است که به زندگی دارند پس سعی کنید که زندگی خود را از این روزمرگی دور کنید. امروز زمان خوبی است تا به آرایشگاه بروید و مدل موی تان را تغییر دهید یا رنگ هایی به تن کنید که تا کنون از آنها فراری بودید. یا حتی اگر آماده تغییرات بزرگ تری هستید، ما تغییر شغل را به شما پیشنهاد می دهیم. همیشه به دنبال پیشرفت باشید تا انگیزه زندگی تان نیز افزایش یابد. پیشنهادی از یک دوست می شنوید که ذهن تان را درگیر می کند. قبول کردن آن می تواند فرصت های تازه ای را در زندگی تان ایجاد کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

 وقت آن است افق های دید تان را وسیع تر از قبل کنید و با زاویه دید دیگری به زندگی بنگرید. در موقعیتی گیر کرده اید که صبرتان را تمام کرده است اما از حرکت باز نمی ایستید چون که می خواهید به دیگران ثابت کنید قادر به انجام هر کاری هستید. خوشبختانه اعتماد به نفس لازم را در این راه به دست می آورید و موفق هم می شوید اما یادتان باشد که آنچه در اولویت است، شمایید، نه دیگران و اعتقادات شان. پس آنچه خود فکر می کنید درست است را انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انرژی لازم را برای شروع یک روز خوب دارید بنابراین هر چه زودتر از تخت خواب بیرون آیید و روزتان را به بهترین شکل آغاز کنید. کارهای نیمه تمام را تمام و برای روزهای آتی خود برنامه ریزی کنید. از انجام کارهای بزرگ و پیچیده نیز خودداری نکنید زیرا که در چنین روزی هر کاری از شما بر می آید. فردی نظر شما را به خود جلب کرده است اما تا به حال نشانه ای از توجه او را به خودتان ندیده اید. بهتر است خیلی ذهن تان را درگیر این موضوع نکنید. آن را رها کنید تا در زمان مناسب بهترین انتخاب برایتان رخ دهد.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما  صبر لازم را برای اتفاقاتی که در زندگی تان می افتد ندارید. پیش داوری می تواند تمام برنامه های تان را بهم بریزد. پس سعی کنید که عجولانه تصمیم نگیرید. شرایط حاضر موقتی است پس خیلی خودتان را آزار ندهید فقط سعی کنید قدم هایتان را آهسته بردارید و کم کم جلو روید. یک برنامه مفرح می تواند احساس بهتری به شما دهد. اگر سعی کنید که سر خودتان را با کار گرم کنید، ساعت ها زودتر می گذرند و شما این دوران را هم پشت سر خواهید گذاشت  و قبل از این که خودتان متوجه شوید، همه چیز بر وفق مرادتان خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج