درختان شاهد جنگ داخلی آمریکا
۵۹۲۵۷۸
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
۶۷۶۳
در سراسر آمریکا، صد‌ها و هزاران درخت وجود دارد که قرن هاست ایستاده اند و شاهد تاریخ این منطقه بوده اند. برخی از این درختان در رویدادهای مهم تاریخ آمریکا مثل جنگ داخلی حضور داشتند. مورخان این درختان را «درختان شاهد» می‌نامند.
برترین ها: در سراسر آمریکا، صد‌ها و هزاران درخت وجود دارد که قرن هاست ایستاده اند و شاهد تاریخ این منطقه بوده اند. برخی از این درختان در رویدادهای مهم تاریخ آمریکا مثل جنگ داخلی حضور داشتند. مورخان این درختان را «درختان شاهد» می‌نامند. آن‌ها هنگامی که سربازان به میدان‌های جنگ می‌رفتند و جان خود را از دست می‌دادند حاضر و شاهد بودند. بسیاری از درختان شاهد جنگ داخلی توسط هزاران نفر گلوله باران شده اند. بسیاری از آن‌ها هنوز در تنه خود گلوله‌ها را پنهان کرده اند.

در اوایل دهه ۱۹۳۰ وزارت جنگ آمریکا فکر کرد برخی از این درختان شاهد به اندازه کافی مهم هستند که شناخته شوند و گاهی باید از آن‌ها حفاظت شود. روی برخی از آن‌ها تابلوهای برنجی کوچکی نصب شد. شمار زیادی از درختان شاهد هنو ناشناخته و بدون علامت هستند. بخشی از دلیل آن این است که تعیین سن درخت و تایید اینکه در هنگام رویداد مهم تاریخی زنده بوده یا نه، دشوار است. معمولا بااستفاده از نقشه‌ها و عکس‌های تاریخی آن‌ها را مکان یابی می‌کنند. سپس با احتیاط یک سوراخ کوچک در درخت ایجاد می‌شود تا نمونه کوچکی از مرکز درخت استخراج شود. نمونه مرکزی سپس با شمارش حلقه‌ها آنالیز می‌شود تا سن درخت تخمین زده شود. اگرچه گفته می‌شود این روند تاثیر بسیار کمی روی درختان دارد، اما تشویق نمی‌شود. در برخی موارد، درختان شاهد تا وقتی به علل طبیعی از دست نروند شناسایی نمی‌شوند. برای مثال در سال ۲۰۱۱ یک درخت بلوط افتاده در پارک ملی در پنسیلوانیا با دو گلوله در تنه اش به عنوان یکی از درختان شاهد شناسایی شد.
 
درختان شاهد جنگ داخلی آمریکا 
 
درختان شاهد جنگ داخلی آمریکا 
 
درختان شاهد جنگ داخلی آمریکا 
 
درختان شاهد جنگ داخلی آمریکا 
 
درختان شاهد جنگ داخلی آمریکا 
 
درختان شاهد جنگ داخلی آمریکا 
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1396/06/31
درختان زنده اندوبه دستور خدا سخن می گویند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج