پاگانی از خودروی جدیدش رونمایی کرد
۵۹۳۰۸۰
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
۵۷۴۱
چند شرکت بسیار محدود وجود دارند که ظاهرا ساختن یک ماشین معمولی را بلد نیستند و هر سال محصولاتی را معرفی می کنند که بین مرز اتومبیل و ماشین فضایی طبقه بندی می شوند! یکی از این شرکت ها پاگانی است که آخرین محصول خود را با در نظر گرفتن همین شیوه تولید کرده است.
مجله سخت افزار: در بین تولید کنندگان اتومبیل در جهان، شرکت هایی مانند مرسدس و فراری هستند که با روندی پیوسته در حال توسعه علم مکانیک و صنایع وابسته به خودرو می باشند، در کنار آنها کمپانی هایی را می بینیم که برای به دست آوردن بخشی از بازار ماشین هایی با مشخصات عادی و عمومی با یکدیگر رقابت می کنند و تعداد آنها بیشتر از چیزی است که بتوان شمرد و در نهایت شرکت هایی هم هستند که تنها به تولید چهارچرخه هایی متحرک مشغولند و به جز کسب درآمد چیز دیگری برای آنها اهمیت ندارد.
 
 محصولی جدید از کارخانه ای که ساختن ماشین معمولی را بلد نیست!
 
به جز این سه گروه کلی، چند شرکت بسیار محدود نیز وجود دارند که ظاهرا ساختن یک ماشین معمولی را بلد نیستند و هر سال محصولاتی را معرفی می کنند که بین مرز اتومبیل و ماشین فضایی طبقه بندی می شوند! یکی از این شرکت ها پاگانی است که آخرین محصول خود را با در نظر گرفتن همین شیوه تولید کرده است.
 
 محصولی جدید از کارخانه ای که ساختن ماشین معمولی را بلد نیست!

پاگانی در آستانه نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت از خودروی جدید این کمپانی با نام زوندا HP بارچتا رونمایی کرده و با توجه به ایتالیایی بودن پسوند انتهای خودرو می توان پیش بینی کرد با یک غول دیگر روبرو هستیم. این ماشین بدون سقف دارای یک پیشرانه با آرایش V12 است که قادر به تولید 790 اسب بخار نیروست و گشتاور آن نیز چیزی در حدود 1100 نیوتون متر اعلام شد که برای تغییر دادن محور گردش زمین توسط یک خودروی 1250 کیلوگرمی کافی به نظر می رسد.
 
 محصولی جدید از کارخانه ای که ساختن ماشین معمولی را بلد نیست!
 
وب سایت Top Gear در مصاحبه ای با مدیران پاگانی تایید می کند که پیشرانه به کار رفته در این خودرو احتمالا مدل 6 لیتری دو توربو ساخت AMG است که قبلا هم در مدل هوایرا BC به کار گرفته شده بود. یک باله عقب، تغییرات گسترده در سیستم ترمزگیری و استفاده از فیبرکربن برای پوشش لاستیک های عقب و البته عدم استفاده از سقف از جمله مشخصاتی است که می توان درباره بارچتا تایید کرد.
 
 محصولی جدید از کارخانه ای که ساختن ماشین معمولی را بلد نیست!
 
طراحی داخلی نیز به سبک پاگانی با توجه فوق العاده زیاد به جزئیات ساخته شده است. ترکیب چوب و چرم و فلز در این ماشین چشم نواز است و بدون شک با ترکیب ماشین های غیر عادی این کمپانی در هماهنگی کامل خواهد بود. اما جالب ترین ویژگی درباره بارچتا در خط آخر معرفی آن گنجانده خواهد شد. به گفته پاگانی تنها 3 عدد از این ماشین تولید می شود و قیمتی هم برای آنها در نظر گرفته نشده.
 
 محصولی جدید از کارخانه ای که ساختن ماشین معمولی را بلد نیست!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج