بزرگداشت جلال آل احمد
۵۹۳۶۶۹
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
۲۲۱۰
همزمان با چهل و هشتمین سالروز درگذشت جلال آل احمد، مراسم بزرگداشت این نویسنده نامدار معاصر با یادی از سیمین دانشور و شمس آل احمد برگزار می‌شود.
خبرگزاری ایسنا: همزمان با چهل و هشتمین سالروز درگذشت جلال آل احمد، مراسم بزرگداشت این نویسنده نامدار معاصر با یادی از سیمین دانشور و شمس آل احمد برگزار می‌شود.

بر اساس خبر رسیده، در این برنامه که یکشنبه ۱۹ شهریور ساعت ۱۷ در فرهنگسرای شفق برگزار می‌شود افرادی چون نعمت احمدی، حسین ایمانی جاجرمی، سیمین پناهی‌فرد، محمدحسین دانایی، فرزاد رستمی‌فر، مجتبی گلستانی و جمیله موسوی به سخنرانی می‌پردازند.
 
بزرگداشت جلال آل احمد

همچنین پخش قسمت‌هایی از مستند ساخته‌شده توسط پریسا عشقی و فایل صوتی تازه‌یاب با صدای جلال آل احمد از دیگر بخش‌های این برنامه است.

این مراسم با حضور محمدرضا کایینی (کارشناس مجری) به مناسبت سالروز درگذشت جلال آل احمد با همکاری انجمن دوستداران سیمین و جلال برگزار می‌شود.

جلال آل احمد در غروب روز هجدهم شهریورماه سال ۱۳۴۸ در اسالم گیلان درگذشت. او از جمله نویسندگان ایرانی بود که به مسائل اجتماعی نیز توجهی خاص داشت و در داستان‌هایش دغدغه‌ها و رنج‌های مردم کوچه و بازار را بازگو می‌کرد. از جمله آثار این نویسنده می‌توان به خسی در میقات، نون و القلم، مدیر مدرسه و .... اشاره کرد.

حضور مخاطبان در برنامه یادشده آزاد است و علاقه‌مندان برای حضور می‌توانند به فرهنگسرای شفق واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان ۲۱، بوستان شفق مراجعه کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج