ایده‌های رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۹۳۶۷۱
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
۲۴۴۹۳
اگر تصمیم دارید در یک اتاق خواب رنگارنگ چشم باز کنید و از دکوراسیون خوش رنگ اتاقتان لذت ببرید، حتما به دنبال ایده هایی هستید که در اینجا برایتان آماده کرده ایم.
برترین ها - ترجمه از پلاد ناصری: اگر تصمیم دارید در یک اتاق خواب رنگارنگ چشم باز کنید و از دکوراسیون خوش رنگ اتاقتان لذت ببرید، حتما به دنبال ایده هایی هستید که در اینجا برایتان آماده کرده ایم.
 
ترکیبی از رنگ های روشن با طرح های جذاب وسایل دکوراسیون می تواند زندگی را در اتاق و خانه شما به جریان بیاندازد. دیوارها را با سایه ای روشنی از رنگ های دلخواهتان رنگ آمیزی کنید و سپس اسباب و وسایل اتاق خوابتان را مطابق با رنگ های دلخواهتان انتخاب نمایید.
 
نکته کلیدی در چیدمان دکوراسیون مورد علاقه تان این است که تمام وسایل اتاق را به گونه ای انتخاب کنید که با رنگ دیوارها در هماهنگی کامل باشد. اگر می خواهید در اتاق خوابتان احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشید، سعی کنید از طرح های شلوغ و رنگ های تند و تیز پرهیز کنید و مدل های ساده تر را انتخاب کنید. طرح های راه راه با نوارهای پهن گزینه مناسبی برای اتاق خواب هستند. همچنین استفاده از کارهای هنری و تابلوهای جذاب را هم در تزئین دیوار اتاق خواب فراموش نکنید.

تخت خوابتان را رنگی کنید

ایده های رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خوابتان می تواند کاملا شبیه به یک اثر هنری پاپ آرت باشد. اگر بخواهید تخت خوابتان را در مرکزیت توجه قرار دهید، بهتر است دیوارها، کفپوش اتاق و دیگر وسایل موجود را به صورت تک رنگ یا با یک طیف رنگی خاص انتخاب کنید و در عوض اجزای مختلف تخت خوابتان را با طرح های رنگارنگ و متنوع برگزینید.
 
مدل های راه راه ساده یا سیاه و سفید هم برای این منظور بسیار مناسب هستند. اگر با طرح های سیاه و سفید به اندازه کافی اقناع نمی شوید، از رنگ های روشن همچون طیف زرد هم بهره بگیرید. قفسه های کتاب یا وسایل دکوری هم می توانند کاملا مطابق با همین طیف رنگی انتخاب شوند.
 
یکی از مزیت های مهم در این نوع طراحی های سیاه و سفید، این است که هر رنگ دیگری که برای تخت خوابتان در نظر بگیرید، کاملا با فضای کلی اتاق خواب هماهنگی خواهد داشت. در نتیجه برای چیدمان رنگ های تخت خواب کار دشواری در پیش نخواهید داشت.
 


رنگ های روشن و آفتابی را فراموش نکنید

ایده های رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب

در صورتی که بخواهید گرما و حرارت بیشتری به اتاق خوابتان بدهید، از رنگ های طیف زرد غافل نشوید. قطعا استفاده از این نوع رنگ های گرم، یادآور روزهای دلپذیر آفتابی برایتان خواهد بود. ترکیب رنگ های طیف خاکستری و زرد، فوق العاده ایده آل است و هماهنگی بسیار خوبی در زیباتر کردن دکوراسیون مورد نظرتان خواهند داشت.
 
علاوه بر این که رنگ زرد برای ایجاد حس آرامش و آسودگی فکری شما بسیار مفید است، می تواند محیط بسیار خوبی برای مطالعه نیز فراهم کند. به همین دلیل اگر فضای کافی در اتاق خوابتان دارید، یک میز کار هم به آن اضافه کنید. باکس های شش ضلعی که در تصویر میبینید هم فضای اتاق را از حالت کلاسیک خارج کرده اند و شکل و شمایلی مدرن تر به دکوراسیون محیط بخشیده اند.
 


از لبه ها نرم و منحنی ها کمک بگیرید

ایده های رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب

در رنگ آمیزی دیوارها به هیچ وجه نیاز نیست که همیشه کل دیوار را بپوشانید. اگر دوست داشته باشید می توانید نیمی از دیوار را با رنگ مورد علاقه تان رنگ آمیزی کنید و نیمی دیگر را رنگ نخورده باقی بگذارید. اما اگر قصد داشته باشید کمی فضای استودیویی و هنری به اتاقتان بدهید می توانید محل تلاقی دو رنگ روشن و تیره تر را با یک عدد اسفنج ادغام کنید و لبه های رنگ آمیزی شده را نرم و دارای انحنا کنید. برای اینکه وسایلتان هم با این نوع رنگ آمیزی هماهنگی بهتری داشته باشد، بهتر است تخت خوابی بدون لبه های تیز و دارای انحنا را انتخاب کنید.
 


به رنگ آبی بیشتر اعتماد کنید

ایده های رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب

اگر می خواهید اتاق خوابتان فضایی منحصر بفرد برای کسب آرامش و استراحتتان باشد، رنگ های طیف آبی گزینه بسیار خوبی برای دکوراسیون خواهد بود. استفاده از کفپوش های روشن در کنار دیوارهایی که با رنگ آبی تیره پوشیده شده است، تضاد دلپذیری ایجاد می کند.
 
اگر وسایل و مبلمان داخل اتاق را هم به رنگ تیره انتخاب کنید، عمق بیشتری از رنگ آبی را در فضای اتاق خوابتان خواهید داشت. اما فراموش نکنید که استفاده از چنین رنگ آمیزی خاص و منحصر بفردی می تواند دستتان را برای انتخاب دیگر المان های دکوراسیون تا حد زیادی ببندد و انتخاب هایتان را محدود کند.
 


کمی از سادگی دیوارها فاصله بگیرید

ایده های رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب

اگر به رنگ صورتی علاقه داشته باشید، احتمالا از طراحی این اتاق خواب هم لذت خواهید برد. نوارهای پهنی که روی دیوارها طراحی شده اند، جذابیت بصری بیشتری ایجاد کرده اند و تعادل رنگی بهتری را در فضای اتاق به وجود آورده اند.
 
استفاده از رنگ مسی برای وسایل داخل اتاق، در کنار طیف صورتی که به طور غالب در طراحی دکوراسیون به کار رفته است، هماهنگی بسیار خوبی را تشکیل داده و تا حدود زیادی شکل و شمایل اتاق خواب را تجملاتی تر نشان داده است. به ویژه استفاده از یک لوستر پر زرق و برق توانسته جلوه بیشتری به محیط اتاق بدهد.
 


رنگ نارنجی اتاق خوابتان را منحصر بفرد می کند

ایده های رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب

شاید تصور استفاده از رنگ نارنجی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب کمی برایتان عجیب باشد. اما استفاده از این رنگ در تزئینات اتاق و همچنین به کارگیری مبلمان تهیه شده از چوب و چرم قهوه ای، می تواند محیط اتاق را بیش از پیش گرم و گیرا کند. البته برای اینکه فضای اتاق بیش از اندازه تاریک نباشد، بهتر است کفپوش ها و همچنین پرده های اتاق به رنگ روشن انتخاب شوند.
 


گل های بیشتری به اتاق خوابتان اضافه کنید

ایده های رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب

طرح های گل دار برای اتاق خواب یکی از بهترین گزینه ها می تواند باشد. به خصوص اگر تاکید بیشتری روی طراحی تخت خوابتان با پارچه های گل دار داشته باشید، می توانید مرکزیت بسیار زیبایی را از نظر بصری در دکوراسیون اتاق خواب ایجاد کنید.
 
اما باید به یاد داشته باشید که هر چه طرح های به کار رفته برای رخت خواب و پارچه های مورد استفاده در تخت خوابتان شلوغ تر باشد، باید از اسباب و وسایل ساده تری در کنار آن استفاده کنید. پس بایستی اثاثیه پر زرق و برق اتاق خواب را کنار بگذارید و برای استفاده از طرح های گلدار زیبا، دیوارها و پرده ها را هم به رنگ های روشن انتخاب کنید.
 
البته با توجه به سلیقه خودتان می توانید انتخاب دیگری هم داشته باشید و نقطه تمرکز را از تخت خوابتان به دیگر فضاهای اتاق خواب هم منتقل نمایید. برای این کار باید پارچه های به کار رفته در تخت خواب را کاملا ساده انتخاب کنید و به جای آن از کاغذهای دیواری و پرده های گل دار استفاده کنید.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1396/06/22
چطور میشه تو همچین فضای روشن و شلوغی خوابید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی