ماوس جدید ایسر کلیک‌های قابل تنظیم دارد
۵۹۴۸۲۷
۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
۲۱۲۰
شرکت ایسر از ماوس مخصوص بازی جدیدی به اسم Predator Cestus 500 رونمایی کرده است. این ماوس گران‌قیمت پر از قابلیت‌ها و امکاناتی است که به کار گیمرها می‌آید، ولی جالب‌ترین قابلیت جدید این ماوس، امکان تنظیم مقاومت کلیدها است. می‌توان ماوس جدید ایسر را طوری تنظیم کرد تا بر اساس بازی که مشغول انجام آن هستید، کلیک‌های خود را نرم یا سفت کند.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: شرکت ایسر از ماوس مخصوص بازی جدیدی به اسم Predator Cestus 500 رونمایی کرده است. این ماوس گران‌قیمت پر از قابلیت‌ها و امکاناتی است که به کار گیمرها می‌آید، ولی جالب‌ترین قابلیت جدید این ماوس، امکان تنظیم مقاومت کلیدها است. می‌توان ماوس جدید ایسر را طوری تنظیم کرد تا بر اساس بازی که مشغول انجام آن هستید، کلیک‌های خود را نرم یا سفت کند.

 ماوس جدید ایسر کلیک‌های قابل تنظیم دارد

بدون شک اولویت اول گیمرها در موس خود، سرعت و دقت و راحتی آن است، ولی نمی‌توانیم این موضوع را نادیده بگیریم که حس کلیک کردن هم در یک ماوس بسیار مهم است. افراد ممکن است سلیقه‌های متفاوتی در حس کلیک داشته باشند و ماوس جدید ایسر می‌تواند به سلیقه‌های مختلف پاسخ دهد.
 
 ماوس جدید ایسر کلیک‌های قابل تنظیم دارد
 
شرکت ایسر می‌گوید که طبق تحقیقات آن‌ها، کسانی که تیراندازی اول شخص بازی می‌کنند، کلیک نرم و سریع را می‌پسندند و کسانی که بازی‌های استراتژی بازی می‌کنند، به کلیک‌های مقاوم و سنگین علاقه دارند.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که ایسر در ساخت یک ماوس با قابلیت تنظیم کلیک، اولین نیست. ماوس Mamba شرکت ریزر ۱۴ حالت مختلف کلیک دارد که هر کدام حس متقاوتی می‌دهند. موضوع مهم این جاست: ماوس Mamba قیمتی ۱۵۰ دلاری دارد، ولی ماوس Predator Cestus 500 ایسر را می‌توان با ۸۰ دلار تهیه کرد.

قرار است ماوس Predator Cestus 500 در آبان ماه وارد بازار شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج