رابرت دنیرو تمام نمی شود
۵۹۵۸۶
۲۶ تير ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۰
۴۰۹۸ 
هنرنمایی در سریال اقتباسی از رمان «جیمز پترسون»
رابرت دنیرو یکی از بازیگرانی است که این روزها در پروژه های متفاوت حضور دارد و به نظر می رسد که وقت سر خاراندن هم نداشته باشد اما چیزی که در این انتخاب ها توجه تمام منتقدان را به خوش جلب کرده، انتخاب های کاملا متفاوت است.

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: رابرت دنیرو یکی از بازیگرانی است که این روزها در پروژه های متفاوت حضور دارد و به نظر می رسد که وقت سر خاراندن هم نداشته باشد اما چیزی که در این انتخاب ها توجه تمام منتقدان را به خوش جلب کرده، انتخاب های کاملا متفاوت است. هیچ کدام از انتخاب های او شبیه هم نبوده و دنیرو مدام نقش های متفاوتی را ایفا کرده است اما متفاوت ترین کاری که او در این چند وقت اخیر انتخاب کرده، بازی در یک سریال سیزده قسمتی است.

رابرت دنیرو تمام نمی شود

این سریال یک اقتباس از رمان «سرباز» به نویسندگی جیمز پترسون است. «برد فرمن» کارگردانی این اثر را برعهده گرفته است. رمان «سرباز» درباره فعالیت های مامور سابق سازمان سیا «جک مورگان» است که به رمزگشایی پرونده های تاثیرگذارترین چهره های جهان می پردازد.

جیمز پترسون خود یکی از تهیه کنندگان این سریال 13 قسمتی خواهد بود. «جان مک لاگلین» نویسنده فیلم اسکاری «قوی سیاه»، تاکنون فیلمنامه دو قسمت از «سرباز» را نوشته و به زودی بازیگران دیگر این سریال هم مشخص می شود. بسیاری از منتقدان سینمایی عقیده دارند که در سال های اخیر تلویزیون با سریال های جذابش در صدر قرار گرفته و به خوبی جای خودش را در بین مخاطبان سینمایی هم باز کرده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:56 - 1392/04/26
اسمش آدم و یاد نیروگاه اتمی میندازه! رابرت ...ددد...نیرووو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج