نکونام: دست تک تک هواداران را می بوسم
۵۹۶۱۹
۲۶ تير ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۸
۵۵۰۵ 
کاپیتان تیم ملی فوتبال که امروز به عنوان کاپیتان تیم فوتبال محک در یک بازی نمایشی حضور داشت گفت: بازوبند کاپیتانی این بازی را برای همیشه به یادگار نگه می‌دارم.
ایسنا: کاپیتان تیم ملی فوتبال که امروز به عنوان کاپیتان تیم فوتبال محک در یک بازی نمایشی حضور داشت گفت: بازوبند کاپیتانی این بازی را برای همیشه به یادگار نگه می‌دارم.

 جواد نکونام پس از پایان دیدار نمایشی تیم فوتبال کودکان محک و کارکنان این موسسه درباره حضورش در این موسسه گفت: باید در کنار هم به همه مردم کمک کنیم. فوتبالیست‌ها همیشه اولین کسانی هستند که در رویدادهای مختلف برای کمک پیشقدم می‌شوند.

وی درادامه درباره احساسش درباره نامه کودکان محک به وی گفت: آن‌ها با دل کوچک خود برایم نامه نوشتند و من هنگام خواندن آن نامه اشک شوق می‌ریختم. خیلی خوشحال شدم که توانستم بار دیگر به اینجا بیایم و به قولم عمل کنم. امروز یک روز به یاد ماندنی برای من بود.

وی ادامه داد: همیشه کمک‌ها نباید برابر دوربین‌ها باشد. امروز هم دوست نداشتم که در برابر این همه رسانه‌ به اینجا بیایم. همیشه سعی می‌کنم به عنوان ورزشکار در رویدادهای اینچنینی پیشقدم شوم.

نکونام ادامه داد: اولین باری که به اینجا آمدم حس خوبی داشتم و دوست داشتم که برای بچه‌های اینجا کاری کنم. امروز خوشحالم که توانستم آن‌ها را خوشحال کنم. وقتی ناراحتی خانواده‌های کودکان را دیدم از ته دل دعا کردم که هرچه زودتر خوب شوند و به کانون گرم خانواده‌هایشان بازگردند. شرایط بعضی از این بچه‌ها طوری است که اگر امروز به آن‌ها کمک کنیم برایشان بهتر است.

وی همچنین درباره کاپیتانی او در بازی امروز گفت: با اینکه در تیم محک خیلی‌ها پیشکسوت‌تر از من بودند، بازوبند را به من دادند. بازوبند هم آبی بود و هم قرمز و این یعنی از طرف همه مردم ایران بود. من این بازوبند را مانند بازوبند تیم ملی در کره جنوبی که صعودمان به جام جهانی مسجل شد، به یادگار نگه می‌دارم.

نکونام در ادامه حاضر نشد درباره ماندن یا نماندنش در استقلال حرفی بزند ولی گفت: دست تک تک هواداران استقلال و هواداران تیم ملی را می‌بوسم. استقلالی‌ها در سال گذشته ما را حمایت کردند و هواداران تیم ملی هم استقلالی، پرسپولیسی و طرفداران همه تیم‌های ایران بودند.

نکونام پس از گفت‌وگو با خبرنگاران و عکس یادگاری با کودکان محک، به طبقات موسسه رفت تا به همراه مدیر موسسه با کودکان حاضر در این موسسه دیدار کند.
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:19 - 1392/04/26
کاپیتانی تیم ملی برازنده ی توست.همه ی استقلالیها هم دست تو را می بوسند
پاسخ ها
......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۶
من استقلالی اما چرا باید دستشو ببوسم؟!!! نباید با اماراتی ها حتی مذاکره میکرد وای به حال اینکه حالا بره تو تیمشون. جواد کاپیتان تیم ملی ایرانه.... کاپیتان.....یعنی نماینده..... اگه بره لیگ امارات حق نداره دیگه لباس تیم ملی ایران را به تنش کنه........ پولدار شدن به چه قیمت؟ اینجا حرف 70 میلیون ایرانیه.... مگه جواد بی پولی میکشه که الان بخواهد یه همچین کاری کنه؟ اصلاً توجیهش قابل قبول نیست... اصلا و ابدا این از کاپیتان تیم ملی ایران پذیرفتنی نیست....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:49 - 1392/04/26
آقاکاپیتان تیم خلیج فارس مواظب باش به لیگ جعلی امارات نری...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:04 - 1392/04/26
جواد لالیگایی سرور لنگیایی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:55 - 1392/04/26
اگه بری امارات دیگه هیچ ارزشی برای ما نداری...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:31 - 1392/04/26
همراه آبي از طرف خودت نظر بده چون تا اونجائي كه من ميبينم اكثر هوادارا از نكوناز دل خوشي ندارند،من يكي از روز اول ازش بدم ميومد.
پاسخ ها
همراه آبی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۶
من از طرف استقلالیهای واقعی گفتم چون جواد هنوز نرفته امارات.فقط شما بازیچه ی رسانه های لنگی شدید شولوغ بیخودی میکنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:10 - 1392/04/26
ایران وخلیج فارس واستقلال سرور امارات وخلیج جعلین/نکونام هم دیگه ازچشم ماافتاده بااین کارش.اون حتی نبایدمذاکره هم میکرد باهاشون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:37 - 1392/04/27
کسی که اینقدر بی وطنه که میخواد با آرم جعلی خلیج ع ر ب ی بازی کنه حق حضور تو تیم ملی رو نداره چه برسه کاپیتانی تیم ملی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج