فال روزانه 1396/06/20
۵۹۶۸۴۹
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰
۷۲۶۹ 

فـال روزانـه - Daily Omen
   
فال روزانه دوشنبه 20 شهریور 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 20 شهریور به دنیا آمده ای تولدت مبارک! شما شخصی فعال و پویا، باهوش و با استعداد و دارای توانایی های مدیریتی هستید و همیشه از ایده ها و افکار جدید استقبال می کنید. سالی که پیش رو دارید فرصت های زیادی برای دست یابی به رویاهایتان را در اختیار شما قرار خواهد داد. احتمال رفتن به یک سفر تفریحی به مقصدی که تا پیش از این هرگز نرفته اید بسیار زیاد است. همچنین با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که به واسطه ی آنها شراکت های پرسودی را آغاز خواهید کرد. سودهایی که مدت ها پیش قرار بوده است به دست بیاورید امسال بالاخره به دستتان خواهند رسید معاملات مختلف و همچنین درامدهای غیر منتظره وضعیت اقتصادیتان را خیلی بهتر از آن چیزی که انتظار داشته اید خواهند کرد. البته با وجود تمام این اتفاقات خوب مسلما برخی مشکلات کوچک نیز در راه خواهند بود. فشارهای کاری و استرس و همچنین نگرانی در مورد وضعیت سلامتی والدینتان به علاوه ی بالا رفتن خرج خانه از جمله خرده مشکلاتی هستند که باید با آنها دست و پنجه نرم کنید. عشقتان تمام سال شما را با عشق و محبت فراوان مورد حمایت خود قرار خواهد داد و خوشبختانه مشکل خاصی در رابطه تان نخواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز مشکلاتی که در کامپیوترها، دستگاه های خودپرداز و یا تلفن های همراه پیش می آیند ممکن است باعث شوند که در معاملات و انتقال وجه به شمکل برخورد کنید. در خرید هایتان سعی کنید پول نقد به همراه داشته باشید، زیرا به احتمال زیاد شبکه با مشکل مواجه خواهد بود. امروز روز خوبی برای انجام هیچ معامله ی اقتصادی بزرگی به نظر نمی رسید. اوضاع فعلا خیلی بهم ریخته است، بهتر است چند روزی دست نگه دارید. امروز حتی اگر احساس کردید با وجود لبخند افرادی که با شما حرف می زنند حرف هایشان تلخ و گزنده است سعی کنید واکنش منفی نشان ندهید و دعواهای کهنه را دوباره شروع نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
حالا که همه چیز در زندگیتان نسبتا روبراه شده است دلتان نمی خواهد تغییری در وضعیت فعلیتان پیش بیاید و ترجیح می دهید اوضاع به همین منوال پیش برود. شما از این که ریسک بکنید وحشت دارید اما باید این را بپذیرید که نمی توان جلوی تغییرات را گرفت. تنها کاری که از دست شما برمی آید این است که خودتان را با شرایط جدیدی که پیش می آیند هماهنگ کنید و در صورت لزوم آنها را به جهت دیگری بکشانید. شما در حال حاضر در روابط عاطفی خود فشار زیادی را احساس می کنید و در مورد این که چکار باید بکنید دچار تردید شده اید. انجام دادن کار درست همیشه آسان نیست، اما در دراز مدت بهترین نتیجه ها را به همراه دارد.

 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اعضای خانواده تان در انجام کارهای خانه با شما همکاری نخواهند کرد و با بهانه های مختلف به دنبال راهی برای شانه خالی کردن از زیر کارها هستند. این موضوع ممکن است برایتان آزار دهنده باشد، اما اجازه ندهید که این موضوع باعث ناراحتیتان شود. شما مجبور نیستید که همه ی کارها را به تنهایی انجام دهید. اصلا چه کسی گفته که همه ی کارها همین امروز باید انجام شوند. به جای این کارها خودتان را با کارهایی که دوست دارید سرگرم کنید، فردا هم برای انجام این کارها به اندازه ی کافی وقت خواهید داشت. امروز به دلیل احساس نزدیکی بیشتری که با دوستان نزدیک و عشقتان دارید، حرف زدن  با آنها می تواند منافع زیادی برای شما به همراه داشته باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال حاضر بسیار با انرژی هستید و به دنیای اطرافتان با دید مثبتی نگاه می کنید و اوضاع در زندگی شخصی و حرفه ایتان باب میلتان هستند. از لحاظ فیزیکی نیز خودتان را بسیار قوی و با انرژی حس می کنید. همه ی اینها باعث شده اند اعتماد به نفستان بیشتر شود و در نتیجه عملکرد بهتری از خودتان نشان دهید و تأیید مقامات بالاتر از خودتان را به دست بیاورید. شاید امروز قصد داشته باشید پروژه ی خلاقانه ی جدیدی را آغاز کنید و چند ایده ی مختلف در سرتان داشته باشید که ندانید کدام یک از همه بهتر است و آن را بیشتر دوست دارید. شاید بهتر باشد امروز گزینه هایتان را یادداشت کرده و کمی صبر کنید تا بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در استفاده از برخی از ابزار و ماشین های موجود در خانه تان به مشکل برخواهید خورد. این موضوع ممکن است اعصابتان را کمی بهم بریزد، اما چیزی نیست که خودتان از پس آن برنیایید و نیازی به تماس گرفتن با تعمیرکار نیست. امروز اگر سعی داشته باشید که راه حل مورد نظرتان برای مشکلی که در محل کارتان پیش آمده است را به دیگران تحمیل کنید ممکن است بحث ها و دلخوری هایی پیش بیایند. متأسفانه هر چه بیشتر پافشاری کنید آنها  گار دفاعی خود را محکم تر خواهند کرد. در حال حاضر به نفعتان است که کمی صبوری از خودتان نشان دهید و سعی کنید با آنها کنار بیایید، در روزهای آینده شانس بیشتری خواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز سعی کنید کارهای مهمتان را صبح خیلی زود انجام دهید، زیرا در ساعات اولیه ی روز جریان انرژی به نفع شما خواهد بود. شاید در ادامه ی روز هم در انجام کارهایتان موفق باشید، اما کوچک ترین کارها هم برایتان خیلی دشوار و مانند تلاش برای شنا کردن خلاف جهت جریان آب خواهند بود. خوشبختانه این دشواری در حدی نیست که شما را به طور کامل متوقف کند، اما قطعا سرعتتان را خیلی کمتر خواهد نمود. در برابر موانعی که سر راهتان قرار می گیرند بایستید تا ببینید که قدرت آنها نصف آن چیزی که شما فکر می کرده اید هم نیست. اگر کار مهمی با کسی دارید به نفعتان است که به صورت حضوری به دیدن او بروید تا نتیجه ی مورد نظرتان را به دست بیاورید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در حال حاضر ترجیح می دهید که در مرکز توجه دیگران قرار نداشته باشید، چون دلتان نمی خواهد که تصمیم هایی که این اواخر گرفته اید را برای دیگران توجیه کنید. شاید حاضر شوید در زمان درست در مورد نقشه هایتان با دیگران صحبت کنید، اما در دفاع از موضع خود در زمینه هایی که اختلاف نظر وجود دارد زیاد خوب عمل نمی کنید. به همین دلیل هم ممکن است بحث هایی پیش بیایند و اوضاع به هم بریزد. هر وقت دیدید اوضاع دارد خراب می شود طوری که جلب توجه نکنید و در کمال خونسردی فضا را ترک کنید و از ادامه ی بحث خودداری کنید. امروز یکی از دوستانتان برای پول قرض گرفتن به سراغتان خواهد آمد، اگر این پول را به او دادید به این زودی ها منتظر پس گرفتنش نباشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما معمولا به عنوان شخصی شناخته می شوید که مشتاقانه آماده ی شرکت در بحث های حساس است، اما باید مواظب باشید خودتان را وارد محدوده ای که ممکن است برایتان خطرناک باشد نکنید. اگر فکر می کنید بحثی فراتر از حد مجازتان است به هیچ عنوان وارد آن نشوید. از قدیم گفته اند زبان می تواند از هر شمشیری برنده تر باشد و یک کلمه کافی است تا قلب یک نفر را بشکنید و مسلما این چیزی نیست که شما به دنبالش باشید. امروز شاید دلتان بخواهد یک کار خیلی هیجان انگیز انجام دهید، اما امروز اصلا روز خوبی برای برای انجام این جور کارها نیست. به نفعتان است که چند روزی دست نگه دارید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز اگر بدانید وارد بحث شدن با اطرافیانتان به رسیدن شما به هدفتان کمک خواهد کرد با خیال راحت وارد هر جر و بحثی خواهید شد. با این حال بهتر است که حرف هایتان را به شکلی منطقی و با آرامش به زبان بیاورید تا نتایج بهتری به دست بیاورید. این نکته را به یاد داشته باشید که هر بحثی که امروز شروع شود تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت و اعصاب خودتان و اطرافیانتان را به هم خواهد ریخت و در نهایت هم بی فایده خواهد بود. اما یک صحبت منطقی حتی اگر همین امروز به نتیجه نرسد هم طی چند روز آینده شما را به جایی که می خواهید خواهد رساند. هر کاری باید سر صبر و حوصله انجام شود، عجله کار شیطان است.

فـال روزانـه - Daily Omen

اتفاقات بدی که برای یکی از دوستانتان افتاده اند باعث ناراحتی و سردرگمی شما شده است. شما به هیچ وجه انتظار پیش آمدن چنین وضعیتی را نداشته اید، اما حالا هم در رابطه با آن کاری از دستتان ساخته نیست. این مشکلات به احتمال زیاد طی چند روز آینده برطرف خواهند شد، در این فاصله اگر دوستتان به حمایت شما نیاز دارد در کنار او باشید، اما اگر می بینید ترجیح می دهد تنها باشد بهتر است موی دماغش نشوید. شما در رابطه عاطفیتان انتظار دارید که طرف مقابلتان نیز احساساتی دقیقا مشابه به احساسات شما داشته باشد، اما چنین چیزی اغلب امکان پذیر نیست. اجازه بدهید او به سبک خودش شما را دوست داشته باشد!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است جو سنگینی بر فضا حاکم باشد و درگیری ها و اختلاف نظرهایی پیش بیایند و بین شما و دوستان و اعضای خانواده تان بحث ها و سوء تفاهم هایی ایجاد شوند. اگر می بینید کسی دارد عصبی می شود به جای این که شما هم واکنش نشان دهید سعی کنید در آرامش به حرف هایش گوش کنید. به جای تلاش برای اثبات این که حق با شماست طرف مقابلتان را درک کنید و کاری کنید که احساس آرامش کند. شما احساس می کنید که باید تغییراتی در زندگیتان ایجاد شوند، اما نگران این هستید که مبادا با تلاش برای ایجاد تغییرات خودتان را در گردابی گرفتار کنید که رهایی از آن دشوار است، اما بیکار نشستن و دست روی دست گذاشتن بدترین کاری است که می توانید بکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز لجبازی غیر عادی شما باعث خواهد شد اطرافیانتان قانع شوند که نباید با شما سر و کله بزنند. اما این رفتار شما هیچ نتیجه ی قابل توجهی برایتان نخواهد داشت و نمی تواند در قانع کردن دیگران به شما کمک کند، فقط آنها را تشویق می کند که در برابرتان سکوت کنند. اگر می خواهید دیگران را با خودتان همسو و همراه کنید باید به دنبال راه حل های مسالمت آمیزی باشید و در صورت لزوم خودتان را با آنها تطبیق دهید. امروز روز خوبی برای برنامه ریزی یا آغاز یک سفر هوایی نیست. اگر می توانید چند روزی دست نگه دارید. در غیر این صورت همه جزئیات را چندین بار بررسی کنید و رزروهایتان را بار دیگر کنترل کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج