حال و روز سوپرمدل‌های دهه‌ی هشتاد و نود
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۵۹۷۴۹۸
۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
۲۸۳۱۹
وب سایت واندروال فهرستی از سوپرمدل های محبوب دهه هشتاد و نود تهیه کرده تا ببیند این خانم های زیبا با گذشت سال ها چه تغییری کرده اند (و آیا اساساً تغییری کرده اند؟!)
برترین ها: می گویند با بالا رفتن سن، از زیبایی کاسته می شود، ولی اگر یکی از استثنائات خلقت (!) باشید قضیه فرق می کند. وبسایت واندروال فهرستی از سوپرمدل های محبوب دهه هشتاد و نود تهیه کرده تا ببیند این خانم های زیبا با گذشت سال ها چه تغییری کرده اند (و آیا اساساً تغییری کرده اند؟!) به خواندن ادامه دهید تا از حال و روز مدل هایی همچون نائومی کمپل، لیندا اوانجلیستا، هلنا کریستنسن و دیگر چهره های سابق دنیای مدلینگ با خبر شوید.

با ژیزل بوندچن، سوپرمدل برزیلی، آغاز می کنیم که حرفه مدلینگ را در 13 سالگی آغاز کرد و در 14 سالگی آژانس مدلینگ الیت او را کشف کرد. وی برای بزرگترین برندهای دنیای فشن از جمله ورساچه، میسونی و ولنتینو روی سکوی فشن شو راه رفته است. در سال 2000 قراردادی 25 میلیون دلاری با ویکتوریاز سیکرت امضا کرد و یکی از برجسته ترین فرشته های تاریخ ویکتوریاز سیکرت شد.

این خانم هنوز هم به اندازه سال های دهه نود زیبا و جذاب است، ولی در سال 2015 از دنیای مدلینگ خداحافظی کرد. در سال 2001، خط تولید صندل و دمپایی به نام خودش راه اندازی کرد که سالانه 25 میلیون جفت صندل و دمپایی می فروشد. در سال 2010 نیز خط تولید محصولات مراقبت از پوست راه اندازی کرد. در سال 2016، وی با کمپانی برزیلی تولید کفش ارزو قرارداد امضا کرد.
 
آخرین کمپین تبلیغاتی بزرگی که با آن همکاری کرده در سال 2014 با کمپانی آندر آرمور بوده است. وی طرفدار سرسخت کمپین های زیست محیطی است و در شماره ماه اوت 2017 مجله ووگ پاریس، در حمایت از خزهای مصنوعی، ظاهر شد. پس از رابطه ای پر حرف و حدیث با لئوناردو دی‌کاپریو، وی در سال 2009 با تام بریدی، کوارتربک تیم تیم پتریوتز ازدواج کرد و حالا آنها دو فرزند به نام های بنجامین و ویوین دارند.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


سیندی کرافورد در 17 سالگی مدل شد، یعنی وقتی که آژانس مدلینگ الیت، مسابقه «تیپ سال» را برگزار کرد که سیندی در آن دوم شد. پس از آن سیندی برای برندهای بزرگ دنیا مدلینگ انجام داد و از سال 1989 تا 1995 مجری برنامه «خانه استایل» از شبکه ام تی وی بود. سیندی کرافورد یکی از پنج سوپرمدل اصلی و اولیه دنیاست و در سال 1995 مجله فوربس او را پردرآمد ترین مدل روی کره زمین نامید. با آنکه کرافورد در سال 2000 گفته بود که از مدلینگ بازنشسته شده، ولی بعد از آن هم برای برندها و مجلات زیادی کار کرده است.

این سوپرمدل سابق که در دهه نود مدت کوتاهی همسر ریچارد گیر بود، یک خط تولید محصولات آرایشی و یک خط تولید مبلمان هم راه اندازی کرد. در سال 1998 با رندی گربر ازدواج کرد و حالا از دو فرزندش، کایا و پریسلی که هر دو وارد دنیای مدلینگ شده اند، مراقبت می کند.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


کریستی ترلینگتن 17 ساله بود که در موزیک ویدئوی موفق دوران دوران با عنوان Notorious ظاهر شد. این دختر کالیفرنیایی مدتی بود که مدل شده بود و با همسر مدل سایمون لوبان یعنی یاسمین لوبان دوست بود. وی در موزیک ویدئوی جورج مایکل با عنوان Freedom! '90 در کنار سوپرمدل های دیگری مانند لیندا اوانجلیستا، سیندی کرافورد، نائومی کمپل و تاتیانا پاتیتز نیز ظاهر شد. موفقیت در مدلینگ برای ترلینگتن کافی نبود و در سال 1994 او در دانشگاه نیویورک ثبت نام کرد. پنج سال بعد، این خانم با مدرک فلسفه شرقی و مذهبی تطبیقی از این دانشگاه دانش آموخته شد.

در سال 2003 وی با اد برنز (بازیگر) ازدواج کرد که از او دو فرزند دارد. در سال 2014 این زوج در یک کمپین تبلیغاتی برای عطر و ادکلن کلوین کلاین ظاهر شدند. کریستی که هنوز هم بطور منظم به عنوان مدل فعالیت دارد، یک موسسه غیرانتفاعی به نام Every Mother Counts بنیان نهاد که وقف امن نمودن بارداری و زایمان برای مادران شده است. در فوریه 2017 او و همسرش با کلوین کلاین قرارداد امضا کردند تا برای دو عطر و ادکلن این برند مدلینگ انجام دهند. در آوریل 2017 روی جلد مجله ووگ پاریس ظاهر شد.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


کلودیا شیفر با مدلینگ برای برندهایی مانند گِس و شنل در دهه نود تبدیل به یکی از مدل های نام آشنای این دهه شد. این زیباروی آلمانی که بیش از 1000 بار روی جلد مجلات ظاهر شده است، بین سال های 1994 تا 1999 نامزد دیوید کاپرفیلد شعبده باز بود. وی به این حرفه ادامه داد، هر چند که در سال های اخیر کم کار شده است. در سال 2002 این خانم سوپرمدل با متیو وان، کارگردان فیلم «مردان ایکس: کلاس اول» ازدواج کرد که از او سه فرزند (پسری به نام کاسپار و دو دختر به نام های کلمنتاین و کازیما) دارد.

کلودیا در سال 2003 در فیلم کمدی رمانتیک موفق «در واقع عشق» نیز ظاهر شد و در سال 2011 خط تولید پوشاک کشمیر راه اندازی نمود. در همان سال با شرکت در جشنواره کن با بدنی به شدت لاغر و مردنی، نگرانی هایی در مورد سلامتی اش در بین عموم برانگیخت. برای تبریک سی امین سال تولدش، ریزولی قرار است برای شماره اکتبر 2017، کلکسیونی از لحظات محبوب فشن او به نام «کلودیا شیفر» منتشر کند.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


هلنا کریستِنسن در سن 20 سالگی راه رفتن روی سکوی فشن شو ها را آغاز کرد. در عرض تنها چند سال، وی تقریباً برای همه برندهای مهم و مشهور دنیای فشن مدلینگ انجام داد و با برند رِولون قرارداد امضا کرد. در سال 1991 در موزیک ویدئوی کریس آیزاک با عنوان Wicked Game ظاهر شد. اوایل دهه نود، این زیباروی پروئی-دانمارکی که یکی اولین فرشته های ویکتوریاز سیکرت نیز بود، با مایکل هاچنس از INXS آشنا و دوست شد. نورمن ریداس، ستاره سریال محبوب «مردگان متحرک» که در سال 1999 از او پسری به نام مینگاس به دنیا آورد، از سال 1998 تا 2003 در کنار او موضوع حرف و حدیث های زیادی بود.

وی هنوز هم به مدلینگ ادامه می دهد، ولی در سال های اخیر در عکاسی نیز موفقیت هایی داشته است. عکس هایی که او انداخته در مجلات ووگ، اِل، هارپرز بازار، بلک بوک و ... منتشر شده اند. از سال 2008 تابحال او و پل بنکس با هم هستند. در مورد نسل جدید مدل های مشهور در شبکه های اجتماعی مانند کارا دلوین و کندال جنر وی به تلگراف گفت: «واقعاً خیلی خوشحالم که زمان ما شبکه های اجتماعی وجود نداشتند. خیلی راضی بودم از اینکه شخصیت اسرارآمیزی باقی موندم که فقط در فتوشوت ها دیده می شود.»
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


نائومی کمپل قبل از آنکه مدل شود، یک بچه ستاره بود: در 7 سالگی وی در موزیک ویدئوی باب مارلی با عنوان This Is Love ظاهر شد و در 12 سالگی در موزیک ویدئوی Culture Club با عنوان I'll Tumble 4 Ya دیده شد. یک استعدادیاب رسماً این زیباروی بریتانیایی را هنگام خرید در 16 سالگی کشف کرد. مدتی بعد روی جلد مجله ال بریتانیا قرار گرفت. بقیه داستان را همه می دانند. نائومی در کنار کریستی ترلینگتن و لیندا اوانجلیستا، مثلث سوپرمدل ها را تشکیل دادند که برای بزرگترین برندها و مجلات فشن روی کره زمین مدلینگ انجام دادند. وی همچنین پیشگام در شکستن موانع نژادی در دنیای مدلینگ است.

نائومی کمپل که تا به امروز تصویرش روی بیش از 500 مجله چاپ شده است، هنوز هم یکی از تاپ مدل های دنیا محسوب می شود. اخیراً وی در بازیگری نیز موفقیت هایی کسب کرده است و در سال های 2015 و 2016 در سریال «امپراتوری» نقش کامیلا مارکس را بازی کرده است. سابقه روابط رمانتیک این خانم سوپرمدل نیز قابل ذکر است. نائومی روابط رمانتیکی با مایک تایسون، رابرت دنیرو، آدام کلیتون (نوازنده باس گروه U2) و ولادیمیر دورونین (میلیاردر روس) داشته است.
 
این خانم در امور نیکوکارانه و خیریه نیز فعالیت دارد و حتی نلسون ماندلا او را نوه افتخاری اش نامید. در جولای 2017 گزارشاتی شنیده شد مبنی بر اینکه وی مخفیانه با لوئی سی. کامیلری، تاجر تنباکوی مولتی میلیاردر مصری، رابطه دارد. در حال حاضر نام او جزو سکان داران مجله ووگ آمریکایی نیز ثبت شده است.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


پائولینا پوریزکوا فقط 18 سال داشت وقتی مدل شماره لباس شنای مجله Sports Illustrated در سال 1984 شد. همان سال این زیبای چک در موزیک ویدئوی The Car با عنوان Drive ظاهر شد. او و ریک اوکازک در سال 1989 با هم ازدواج کردند و یک سال بعد او چهره تبلیغاتی برند استه لودر شد. پائولینا به مدلینگ ادامه داد و طی سال ها در چند فیلم نیز نقش آفرینی نمود. در سال 2007 مدت کوتاهی در مسابقه «رقص با ستارگان» شرکت کرد و اولین نفری بود که از مسابقه آن فصل حذف شد. بین سال های 2008 تا 2010 در «تاپ مدل بعدی آمریکا» داور بود.

در دهه نود پائولینا یک کتاب کودکان منتشر کرد و در سال 2007 رمان او با عنوان «تابستان یک مدل» منتشر شد. او همسرش ریک اوکازک دو پسر به نام های جاناتان و الیور دارند. در ژوئن 2017 وی مقاله ای در مورد فمینیسم و مهاجرت برای نیویورک تایمز نوشت.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


پس از برنده شدن در مسابقه مدلینگ در کشور زادگاهش یعنی چکسلواکی در سن 16 سالگی، ایوا هرزیگوا به پاریس مهاجرت کرد تا حرفه اش را ادامه دهد. وی برای برندهایی مانند گِس، ویکتوریاز سیکرت، شماره لباس شنای مجله Sports Illustrated و کمپین تبلیغاتی واندربرا در سال 1994 مدلینگ انجام داد. ایوا در سال 1996 با تیکو تورس، درامر بون جووی ازدواج کرد، ولی زندگی آنها دوام نیاورد و دو سال بعد جدا شدند.

ایوا هنوز هم به عنوان مدل فعالیت دارد. در سال های اخیر او بطور مداوم روی جلد مجلات اروپائی ظاهر شده است و برای آتلیه ورساچه و دیور بیوتی مدل شده است. او و گرگوریو مارسیاژ، تاجر ایتالیایی، سه پسر به نام های جورج، فیلیپ و ادوارد دارند و پس از سال ها بالاخره در مارس 2017 نامزدی شان را اعلام کردند.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


تایرا بنکس در 15 سالگی حرفه مدلینگ را آغاز کرد و فقط در عرض چند سال به میلان نقل مکان کرد تا این شغل را بطور حرفه ای ادامه دهد. در هفته مد پاریس در سال 1991 که اولین فصل کار او به عنوان مدل بود، وی روی سکوی 25 فشن شو راه رفت و معروف شد. تایرا اولین زن سیاهپوستی است که روی جلد کاتالوگ ویکتوریاز سیکرت رفته و دو بار برای شماره لباس شنای مجله Sports Illustrated مدل شده است. زندگی شخصی او نیز جالب توجه است: وی در اوج دوران شهرتش به عنوان یک سوپرمدل، با سیل، جان سینگلتون و ویل اسمیت رابطه داشت.

خانم بنکس فقط یک مدل بازنشسته یا فقط یک بازیگر نیست. وی در سال 1993 نقش ثابت در سیتکام The Fresh Prince of Bel-Air داشت و از آن به بعد در چندین فیلم نقش آفرینی کرد. وی یکی از شخصیت های بانفوذ رسانه ای است. این سوپرمدل سابق مجموعه «تاپ مدل بعدی آمریکا» را خلق، تهیه و اجرا کرد که از سال 2003 تا 2015 برای 22 فصل پخش شد. برنامه «شوی تایرا بنکس» که بین سال های 2005 تا 2010 برای 5 فصل پخش شد حتی جایزه امی را برد. تایرا یک خط تولید محصولات زیبایی و آرایشی به نام تایرا بیوتی هم دارد. کتاب «مدل لند» که رمانی با موضوعات مربوط به جوانان است در سال 2011 در لیست پرفروش ترین نیویورک تایمز قرار گرفت.

تایرا یک رشته نه هفته ای را نیز در سال 2012 در دانشکده مدیریت هاروارد به پایان رساند. او و عکاس فشن مشهور نروژی، اریک اسلا، از سال 2013 تابحال با هم هستند و در ژانویه 2016 از طریق رحم اجاره ای صاحب پسری شدند که نامش را یورک گذاشتند. در سال 2017، تایرا به فصل دوازدهم «تاپ مدل بعدی آمریکا» پیوست و مجری گری آن را به عهده گرفت. از ماه جولای 2017، وی در لیست شخصیت های تاپ تلویزیونی هالیوود ریپورتر قرار دارد.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


لیندا اوانجلیستا، مدل کانادایی – که یک بار گفته بود او و دیگر همکاران سوپرمدلش برای کمتر از 10 هزار دلار در روز از خواب بیدار نمی شوند – مدلینگ را در زادگاهش آغاز کرد قبل از آنکه یک ایجنت بین المللی او را در مسابقه دختر نوجوان شایسته نیاگارا کشف کند. درست است که او در این مسابقه برنده نشد، ولی ظرف چند سال این مدل زیبارو برای بزرگترین برندهای فشن دنیا مدل شد. در سال 1985 او حتی منبع الهام کارل لاگرفلد شد! سه سال بعد لیندا موهایش را کاملاً کوتاه کرد و رسماً تبدیل به یک سوپرمدل شد.

حرفه مدلینگ لیندا اوانجلیستا هنوز هم علیرغم وقفه کوتاهی که بین سال های 1998 تا 2001 داد و علیرغم شهرت به «ملکه درام و جنجال»، ادامه دارد. در سال 1993 وی همسرش جرالد ماری که سرپرست دفتر آژانس مدلینگ الیت در فرانسه بود را ترک کرد تا با کایل مک‌لاکلان (بازیگر) باشد.
 
این دو تا سال 1998 با هم بودند و مدت کوتاهی هم نامزد شدند. در سال 2006 لیندا صاحب پسری شد که اسمش را آگوستین گذاشت ولی از نام بردن از پدر فرزندش خودداری کرد تا اینکه هویت پدر فرزندش طی دعوی حضانت بچه لو رفت (پدر بیولوژیکی آگوستین، فرانسوا-هنری پینو، میلیاردر فرانسوی و همسر فعلی سلما هایک است). اخیراً یعنی بین سال های 2006 تا 2013، این خانم سوپرمدل با پیتر مورتون، یکی از موسسین هارد راک کافه دوست بود و در حال حاضر یک خط تولید مراقبت از پوست به نام Erasa XEP 30 دارد.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


اِل مک‌فرسون در اصل می خواست وکیل شود، ولی مدلینگ را در دهه هشتاد آغاز کرد تا برای تأمین پول کتاب های درسی اش، پول بدست آورد. بعد از آن در یک آگهی تبلیغاتی مشهور برای نوشابه Tab نقش آفرینی کرد که به او کمک کرد تا روی جلد مجلات فشن بیشماری قرار گیرد. وی همچنین طی این سالها از سال 1986 تابحال، پنج بار روی جلد شماره لباس شنای مجله مشهور Sports Illustrated قرار گرفته است.
 
سه سال بعد مجله تایم نام مستعار «بدن» را برایش انتخاب کرد. او، لیندا اوانجلیستا، کریستی ترلینگتن، سیندی کرافورد، نائومی کمپل، هلنا کریستنسن و کلودیا شیفر، «هفت دلاور» دنیای مدلینگ را تشکیل می دهند. در اواخر دهه هشتاد، ال مدت کوتاهی همسر ژیل بنسیمون، عکاس فشن فرانسوی، بود که 20 سال از او بزرگتر بود.

ال که در نهایت نام تجاری اسم مستعارش را گرفت، چندین تقویم و ویدئوی تمرین و نرمش در دهه نود منتشر کرد. وی همچنین یک خط تولید موفق لباس زیر راه اندازی کرد و در چندین فیلم نقش آفرینی نمود و در سریال های «دوستان» و «زندگی زیبا: تی بی ای» بین سال های 2010 تا 2012 بازی کرد و همان سال به عنوان داور «ستاره فشن» از شبکه ان بی سی ظاهر شد. در سال 2005 این سوپرمدل و ارپاد بوسون، سرمایه گذار فرانسوی، بعد از حدود یک دهه زندگی و دو فرزند به نام های فلین و اورلیوس، از هم جدا شدند. در سال 2013، ال با جفری سوفر، مشاور املاک میلیاردر ازدواج کرد که در ژوئن 2017 از هم جدا شدند.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


دختر همسایه زیبارو با کاریزمای غیر قابل انکار عبارتی است که برای نیکی تیلور بکار می برند و همین بود که باعث شد نیکی حرفه مدلینگ با موفقیت باور نکردنی داشته باشد. وی اولین بار در 14 سالگی روی جلد مجله سونتین رفت و پس از آن برای کاورگرل، نوکیا و شماره لباس شنای مجله Sports Illustrated مدل شد. وقتی 15 ساله شد، جوانترین مدلی بود که تصویرش روی جلد مجله ووگ می رفت.

زندگی نیکی تیلور پر از تراژدی است. در سال 1996، خواهر کوچکش، کریسی تیلور که مدل بود، در 17 سالگی از حمله آسم غیر منتظره ای از دنیا رفت. در سال 2001 نیکی در تصادفی نزدیک بود جانش را از دست بدهد. پس از سال ها بهبودی، به دنیای سرگرمی بازگشت و در سال 2011 در The Apprentice ظاهر شد و در سال 2015 در یکی از اپیزودهای «به لباس عروس بله بگو» شرکت کرد.
 
در سال 2017 وی چهره کمپین تبلیغاتی بهار 2017 جواهرات جنیفر فیشر شد و در کنار اشلی گراهام، مدل پلاس سایز، در کمپین تابستان 2017 لباس شنا برای همه، مدلینگ انجام داد. نیکی قطعاً هنوز هم استعداد مدلینگ دارد. در سال 2006 وی با برنی لامار، راننده نسکار که بعدها خلبان شد، ازدواج کرد و از او دو فرزند دارد. وی دو پسر دوقلو از مت مارتینز، همسر سابقش دارد.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


شالوم هارلو، مدل کانادایی، حرفه اش را زمانی آغاز کرد که یک استعدادیاب او را در 17 سالگی در کنسرت The Cure دید. تیم بلنکس، ژورنالیست فشن بدن او را «ساخته شده برای کوتور» توصیف می کند و بدین ترتیب او تبدیل به مدل محبوب برندهای مشهور کوتور یعنی شنل و دیور شد. شالوم در آگهی تبلیغاتی برای کلکسیون «مد من» برای بنانا ریپابلیک ظاهر شد و برای برندهای دیگری مانند تیفانی اند کو و محصولات مراقبت از پوست شنل نیز مدلینگ انجام داد و دستی هم در بازیگری برد.
 
پس از وقفه ای چهار ساله در راه رفتن روی سکوی فشن، وی برای فشن شوی پائیز 2012 جیسون وو بازگشت. در آوریل 2017 او با آژانس مدلینگ لاینز دوباره کارش را آغاز کرد و اخیراً در شبکه های اجتماعی نیز حضور پررنگی دارد. درباره زندگی شخصی اش اطلاعات زیادی موجود نیست.
 
 سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟
 


هایدی کلوم، مدل آلمانی، با تبدیل شدن به یکی از فرشته های ویکتوریاز سیکرت در سال 1997 و قرار گرفتن تصویرش روی شماره لباس شنای مجله Sports Illustrated در همان سال، به شهرت رسید. پس از آن بود که هایدی تبدیل به یکی از بزرگترین مدل های دنیا شد و حتی با مک دونالدز، براون، فولکس واگن و غیره قرارداد بست.
 
با آنکه هنوز هم او مدل است، ولی رزومه اش را گسترش داده و کارهای دیگری غیر از مدلینگ نیز انجام می دهد که از آن جمله می توان به مجری گری مجموعه Project Runway، طراحی لباس زیر، راه اندازی خط تولید عطر و همچنین داوری مجموعه «آمریکا استعداد دارد» اشاره نمود. این خانم که چهار فرزند دارد، در سال 2012 از همسر خواننده اش، سیل، پس از حدود 7 سال زندگی مشترک، جدا شد. از سال 2014 تاکنون وی با ویتو اشنابل، تاجر آثار هنری، رابطه دارد.
 
سوپرمدل های دهه هشتاد و نود الان کجا هستند؟ 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1396/06/25
به نظر من توی چهره این ستاره ها اصالتی هست که توی ستاره های جدید نیست ...
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1396/06/25
خوشم میاد همه سه تا چهار تا فرزند رو دارند ماشالله بعد میگن اگه آزادی بدیم ازدواج نمیکنید و فرزندآوری کم میشه
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1396/06/25
من به شخصه هیچکدوم رو نشناختم . اصلا حتی یکبار هم قبلا در موردشون نشنیده بودم
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1396/06/25
چقدر هم اصالت..!!!!!!! از روابط بی حد ومرزشون اصالت می باره البته احتمالا منظور شما اصالت شغلیشون باشه
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1396/06/25
اکثراچهره ی طبیعی ودست نخورده دارن مثل عروسکای عملی مانیستن نمونش زن محسن فروزان
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1396/06/25
ناعومی کمپل واقعا چهره ی گیرایی داره من تا حالا بدون چتری موهاش ندیده بودمش
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1396/06/25
کدوم اصالت اینا معلوم نیست ریشه شون چیه
United States
07:57 - 1396/06/26
حالشون خوب بود، خیلی بهتر از من :)
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1396/06/28
من برنامه ی تایرا بنکس شو رو همیشه می دیم دوازده سیزده سالم بود خیلی قشنگ بود تقریبا به سبک اوپرا وینفری بود ولی تایرا خیلی باحال تر و شادتر بود
پاسخ ها
رزیتا
Spain
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
منم عاشق برنامه اش و خوشگلی خودش بودم
Spain
02:39 - 1397/08/20
هلنا کریستنسن رو باید تو ویدئو کلیپ کریس آیزاک ببینید واقعا محشر و خوشگله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تنورستان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
اورانوس_فوتر2
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر