چنگیزی: شرم کردم کتابم‌ را نشر چشمه چاپ کرده!
۵۹۸۸۹۷
۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
۴۰۴۳
یک نویسنده در واکنش به یکی از آثار منتشر شده توسط نشر چشمه، از اینکه قبلا یکی از کتاب‌هایش توسط این انتشارات منتشر شده، ابراز شرمندگی کرد.
روزنامه کیهان: یک نویسنده در واکنش به یکی از آثار منتشر شده توسط نشر چشمه، از اینکه قبلا یکی از کتاب‌هایش توسط این انتشارات منتشر شده، ابراز شرمندگی کرد.

علی چنگیزی در صفحه شخصی خود نوشت: «کتاب[...] را که خواندم، شرم کردم کتابم را نشر چشمه چاپ کرده است. روراست بگویم این جور کتاب منتشر کردن ادبیات ایران را نابود کرده است. فکری برای کیفیت کتاب‌هایتان بکنید. مضمون مهوع پیوند مدفوع را هر جا ببری مردودش می‌کنند، جز اینجا؟ کی قرار است قبول بفرمایید خطا کرده‌اید و راه را ‌اشتباه رفته‌اید؟
 
شاید این انتقاد، گران آید اما باید می‌گفتمش. بنشینید بررسی کنید چطور این همه کتاب بد، بی‌کیفیت ناهنجار و فاقد ادبیت چاپ کرده‌اید... ادبیات ملک شخصی کسی نیست که توش مدفوع کند. نمی‌خواهم از لفظ بدی استفاده کنم که در ]نشر[ چشمه... (خرابکاری) کرده‌اند؛ اما به آب شور زده‌اند.
 
فکر نکنم دیگر با این نشر با این وضع و آثارش کار کنم، ناامید و عصبانی‌ام از کیفیت آثارش و بدتر از آن توجیه آن توسط کارمندانش.نشر در قدم اول از نویسندگان و آثاری که منتشر می‌کند هویت می‌گیرد، طبیعی است بخشی از این هویت بر آثار منتشر کرده هم تحمیل می‌شود. نسبت چشمه با ادبیات، ضعیف و ضعیف‌تر می‌شود.حتما چاپ این آثار دلایلی دارد، اما هر چه هست مدیران این نشر باید دلایلش را جست‌و‌جو کنند. عزیزترین و رفیق‌ترین کس با شما، ادبیات است، قرار نیست ‌اشتباهات احتمالی در تایید این همه کتاب بی‌کیفیت را ندیده بگیرید.»
 
گفتنی است، نشر چشمه چند سال قبل نیز به خاطر انتشار کتاب‌های ضددینی و از جمله اقدام برای نشر کتابی علیه امام حسین(ع) و آثاری در جهت ترویج فساد و فحشا، لغو مجوز شده بود. اما با روی کار آمدن دولت یازدهم، باز هم این انتشارات مجوز گرفت و کار خود را ادامه داد.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1396/06/23
جای تعجب است شما سخنگو کیهان شدید . دوست دارید با اعصاب مردم بازی کنید؟؟ بقدر کافی اخبار منفی در روز می شنویم دیگر نیاز به مطالب مشمئز کننده کیهان نیست
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1396/06/23
ادبيات خودش كه بدتره. بي ادب
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1396/06/24
کیهان چرا همیشه معترضه؟ البته شاید ی جایی حق داشته باشه ولی ب همه کار داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج