احسان علیخانی و ماه عسلش
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۹۹۲۸
۰۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۱
۲۸۶۸۳
به گفته خودش هشت سال است كه در لباس ماه عسل به مهماني لحظه‌هاي افطار مردم دعوت شده. مجري برنامه ماه عسل مي‌گويد كه برخي از قصه‌ها هستند كه بايد گفته و شنيده شوند. قصه‌هايي كه قهرمان‌پرورند و قهرماناني كه از زندگيشان قصه ساخته‌اند.
روزنامه تهران امروز: به گفته خودش هشت سال است كه در لباس ماه عسل به مهماني لحظه‌هاي افطار مردم دعوت شده. مجري برنامه ماه عسل مي‌گويد كه برخي از قصه‌ها هستند كه بايد گفته و شنيده شوند. قصه‌هايي كه قهرمان‌پرورند و قهرماناني كه از زندگيشان قصه ساخته‌اند. «احسان عليخاني» طراح، مجري و تهيه‌كننده برنامه ماه عسل اين روز‌ها ديگر حس و حال مخاطبانش را در واپسين دقايق مانده به اذان خوب مي‌شناسد و مديريت يك برنامه زنده و گفت‌و‌گو‌محور را از بر است. وي در گفت‌و‌گو با تهران امروز از سوژه‌سازي و ايده‌پردازي در برنامه، از قد كشيدن برنامه و بزرگ شدن خودش پا به پاي آن مي‌گويد.فكر مي‌كنم ماه عسل بعد از سال‌هاي متعدد توليد و پخش خود ديگر به عضو ثابتي از كنداكتور پخش تلويزيون تبديل شده است و يك ضرورت به نظر مي‌رسد. اين ضرورت حتي در طراحي و چينش آيتم‌ها هم به چشم مي‌خورد. براي مثال در اين برنامه شاهد آن هستيم كه آيتم‌ها در خدمت قصه مهمانان برنامه هستند و اين مسئله به يكدستي برنامه كمك كرده است.

ما در اين برنامه سعي مي‌كنيم كه پرتره كار كنيم و شخصيت محور پيش برويم. سوژه را مي‌بينيم و بررسي مي‌كنيم. احساس مي‌كنم ماه عسل همه جاي ايران تقسيم شده و اين اتفاق خوشايندي است.

پيش از اين، شما تهيه‌كنندگي و اجراي برنامه «پشت صحنه» را بر عهده داشتيد. برنامه‌اي كه سوژه خاصي را دنبال مي‌كرد و به گروه مشخصي مي‌پرداخت و به تبع توانست نظر مردم را هم به خود جلب كند. نمي‌خواستيد اين اتفاق در رابطه با ماه عسل هم بيفتد؟ براي مثال در اين برنامه از افرادي دعوت شود كه در واقع نمايندگاني از گروه‌هاي اجتماعي‌اند؟

من در بخش تهيه‌كنندگي و اجراي برنامه پشت صحنه سختي‌هاي زيادي را پشت سر گذاشتم. در واقع ما نيمي از سال را درگير ساخت پشت صحنه بوديم. از شهريور سال ۹۱ كارمان را شروع كرديم و تا اسفندماه سال قبل درگير توليد اين برنامه بوديم. در آن برنامه موضوع مشخص بود. سفر‌هايمان سه ماه طول كشيد و تقريبا مي‌توانم بگويم كه به همه مناطق ايران سر زديم. از بندر گناوه گرفته تا مشهد و بشنويه و سيستان را رفتيم. چارچوب و محور برنامه پشت صحنه مشخص بود. قهرمانان و مدال‌آوران المپيك و پارالمپيك در برنامه حاضر مي‌شدند.

 ايده من اين بود كه به اين افراد در برنامه اختيار داده شود كه با هر كسي از آشنايان، اقوام، اعضاي خانواده و نزديكان خود كه خودشان تمايل دارند، در برنامه حضور داشته باشند. اگرچه ساخت آن كار سنگيني بود، اما عناوين برنامه براي من شفاف و روشن بود. ماه عسل اين ويژگي را ندارد. نمي‌توان اين برنامه را محدود و از اول براي آن 30 موضوع انتخاب كرد. براي من و ديگر عوامل، برنامه ماه عسل اين طور تعريف شده است كه مبتني بر قصه آدم‌هاست. البته آن دست قصه‌هايي كه جذابيت داشته باشند.


اين جذابيت بر اساس چه معيارهايي تعريف مي‌شود؟

خانم نوابي‌نژاد سوژه‌ها را كار‌شناسي مي‌كنند. خود من و ديگر عوامل برنامه اخبار و شرايط اجتماعي را بررسي مي‌كنيم. يك سري سوژه‌ها را خودمان انتخاب مي‌كنيم. علاوه بر آن آرشيو‌هايي از مراكز استان‌ها و شهرستان‌ها به دستمان مي‌رسد. از بعضي از دوستانم هم در ارتباط فرم برنامه مشاوره مي‌گيرم. سه نفر از دوستان عزيز من در اين بخش به من كمك مي‌كنند.

آيا نبوغ اين افراد در حوزه‌هاي كاري و رفتاريشان براي شما در اولويت قرار دارد؟


نه، ويژگي مهمانان براي ما در اولويت قرار ندارد. تاكيد ما بر قصه زندگي آنهاست. متاسفانه خيلي وقت است كه ديگر قصه‌هاي جذابي نمي‌شنويم يا اين نوع قصه‌ها كمتر برايمان روايت مي‌شود. خيلي از سريال‌ها حتي قصه ندارند و فاجعه از جايي شروع مي‌شود كه تو يك سكانس را مي‌بيني و مي‌تواني سكانس بعد را حدس بزني. يا اينكه از قسمت اول نتيجه كار را متوجه مي‌شوي. به نظر من جذاب است كه مخاطب در يك برنامه زنده تلويزيوني قصه‌اي واقعي مي‌شنود. ما در اين برنامه تا همين جا يك قصه گروگان‌گيري داغ داغ تعريف كرده‌ايم. يك هفته است كه مبين آزاد شده است.نوجواني 12 ساله كه با‌‌ همان صداقت و لحن خاص خودش مقابل دوربين مي‌نشيند و از تنهايي و نزديك شدن به لحظه‌هاي پايان زندگي‌اش حرف مي‌زند در حالي‌كه من، پدر و مادرش ساكت هستيم. زندگي از نظر من همين است. مگر شوهاي تلويزيوني معروف دنيا چه كار مي‌كنند؟! اما ماه عسل يك تفاوت عمده دارد؛ مزيت اين برنامه در آرامش لحظه‌هاي قبل از افطار است. اساسا اين احساسي كه در اتمسفر و فضاي ماه رمضان جريان دارد، باعث مي‌شود تا مخاطب برنامه ماه عسل با نوعي لطافت طبع اين برنامه را دنبال كرده و حرف‌هاي مهمان تو را گوش كند.

پخش چندين ساله اين برنامه و رفتن به سراغ موضوعات و مهمانان مختلف باعث نشده احساس كنيد كه بعضي از سوژه‌ها كليشه و تكراري شده‌اند يا حتي اينكه بخواهيد سوژه‌اي را دنبال كنيد كه برايتان امكان‌پذير نبوده؟

تا همين حالا كه با شما صحبت مي‌كنم سوژه‌اي نبوده است كه بخواهيم كار كنيم و نشود. اما نكته سوال اولتان درست است. من تا حالا دويست قسمت برنامه ماه عسل را تهيه و اجرا كرده‌ام. حافظه تاريخي مخاطبان بسيار بالاست. وقتي مقابل تلويزيون مي‌نشينند و برنامه شروع مي‌شود ابتدا به اين توجه مي‌كنند كه سوژه آشناست يا نه. آيا مشابه آن پيش از اين در برنامه كار شده و آن را با موضوعات برنامه‌هاي سال‌هاي قبل مقايسه مي‌كنند. اين اتفاق كار را براي ما سخت مي‌كند.

 به هر حال مگر ما چقدر در اطرافمان قصه داريم كه بخواهيم به آن بپردازيم كه هميشه هم جديد و نو به نظر برسند! اين در حالي است كه مثلا براي ساخت يك سريال چند ماه وقت صرف مي‌شود و تنها يك يا چند قصه در آن روايت مي‌شود. اما اينجا قرار است هر روز يك قصه بگوييم. طبيعي است كه يك جاهايي به تكرار هم دچار مي‌شويم. اما همه تلاش‌مان اين است كه از زاويه‌اي جديد به موضوع نگاه كنيم و به تفاوت و تنوع توجه داشته باشيم.


فكر مي‌كنم روي مواجهه ناگهاني و غيرمنتظره مهمان برنامه با سوالات و درگير شدن در گفت‌و‌گو تاكيد زيادي داريد. زيرا مي‌ديدم كه پيش از شروع برنامه با مهمانان هماهنگي نمي‌كنيد!

درست است. اين كار را دوست ندارم. تنها كاري كه در اين رابطه انجام مي‌دهم اين است كه مستندي را كه از زندگي مهمانان برنامه ساخته شده است، مي‌بينم. همين. حتي اگر مهمان برنامه خودش هم بخواهد قبل از شروع توضيحي بدهد از او مي‌خواهم كه نگويد.

يعني نمي‌خواهيد كه قبل از شروع برنامه يك پيش‌زمينه از محوريت مباحث داشته باشيد؟

تجربه به من ثابت كرده است كه صحبت و هماهنگي با مهمانان برنامه قبل از شروع آن، مصاحبه را از پويايي و يگانگي خود خارج مي‌كند. گذشته از اين ممكن است در اين هماهنگي‌ها بين مجري و مهمان انرژي مثبت يا منفي رد و بدل شود كه سوگيري ايجاد مي‌كند و به صحبت‌ها جهت مي‌دهد. در برنامه مهماني داشته‌ايم كه وسط ضبط از من پرسيده است كه برنامه كي شروع مي‌شود. اين غيرمنتظره بودن گاهي تا اين حد شديد است.

با اين وجود سوالات هم بداهه است؟

مهم اين است كه من از قبل قصه زندگي مهمانان را در مستندي كه توسط همكارانم ساخته شده است، ديده‌ام. من مي‌خواهم يك قصه را كالبد شكافي كنم. خودم را جاي بيننده مي‌گذارم. نه سوال تخصصي عجيبي مي‌كنم، نه اينكه به بيراهه مي‌روم. مي‌خواهم به اصل مطلب برسم و به دل قصه نفوذ كنم. اما اين روند را آهسته طي مي‌كنم تا به هر سوال و كاوشي كه در ذهن مخاطب است، پاسخ داده شود.اما به‌نظر مي‌رسد تعليق سري‌هاي قبلي ماه عسل بيشتر بود! مثلا ما دير‌تر وارد متن قصه زندگي مهمانان برنامه مي‌شديم و دقايق بيشتري مي‌گذشت تا به اصل مطلب برسيم.

شايد زمان عامل اين اتفاق است. در سال‌هاي قبل پرتره بودن برنامه جنبه‌اي تك بعدي داشت. اما در قسمت‌هايي از برنامه امسال دو، سه، چهار و گاهي بخش‌هاي گفت‌و‌گوي بيشتري در برنامه داريم. اما در ماه عسل‌هاي قبلي بعضا فقط تمركزمان روي يك‌‌سوژه و مهمان بود. بنابراين خيلي جزئي‌تر و مبسوط به آن پرداخته مي‌شد. اين حالت را امسال به سوژه‌هايي اختصاص مي‌دهيم كه جذابيت زيادي دارند. مثلا همين موضع گروگان‌گيري كه آنقدر از لايه‌هاي مخفي، تودرتو و جذاب برخوردار بود كه كشش يك ساعت و نيم گفت‌و‌گو را داشت.

يعني موضوع برنامه، تعيين‌كننده ميزان زماني است كه بايد به آن بپردازيد؟

بله. اما بعضي قصه‌ها در حد خبر است و جاي كار زيادي ندارد. زيرا ممكن است ريتم برنامه افت كند.

چقدر به اصول روايت يك قصه در برنامه توجه داريد؟ اينكه داستان‌ها آغاز، خاتمه و اوج و ميانه و فرود داشته باشند؟

اين مسئله به سوژه برنامه و قصه‌اش بر مي‌گردد. يك روزهايي در بيان قصه خيلي موفق هستيم. سوژه پا به پاي من حركت كرده يا من را پا به پاي خود كشانده است.

حتما سوژه‌هاي سمج و بدقلق را هم تجربه كرده‌ايد. آنهايي كه سخت و غيرقابل نفوذند!

بله. اين اتفاق هم گاهي پيش آمده است!

وقتي حرف از احسان عليخاني مي‌شود، مخاطب ناخودآگاه ياد برنامه ماه عسل مي‌افتد. اين هويت بخشي يك رابطه دو سويه بين اين برنامه و اجراي شماست؟

من در اين برنامه بزرگ شده‌ام. سنم بالا‌ رفته است و تجربه‌ام بيشتر شده. هشت سال است كه لباس ماه عسل تن كرده‌ام. مخاطب هم به ديدن اجراي من در برنامه عادت كرده است.

به‌نظر مي‌رسد در مسير اين بزرگ شدن صراحت كلام‌تان هم تعديل شده!جسارت براي يك مجري شاخصه مهمي است. من هيچ‌وقت اين جسارت را كم نكرده‌ام. اما پشت سنگر جسارت من در سال‌هاي ۸۶ تا ۸۸ احساس و هيجان بود. اما پشت سنگر جسارت اين روز‌هايم وزنه به سمت عقلانيت مي‌چرخد. الان در آزمون و خطا‌هايم به اين شناخت رسيده‌ام كه چه سوالي مي‌تواند چه واكنشي را به‌دنبال داشته باشد و كدام سوال مي‌تواند من را زود‌تر به مقصد برساند. تاثير اين برنامه بزرگ‌تر شدن خودم است. حالا با اين آدم‌ها زندگي كرده‌ام و مي‌شناسم‌شان. شايد سال‌هاي اول عقبه‌اي از آنها در ذهن نداشتم. اما حالا از وضعيت زندگيشان هم اطلاع دارم.

اگر اشتباه نكنم همان سال‌ها خيلي به صراحت كلام‌تان انتقاد مي‌شد...


به هر حال اين يك اتفاق طبيعي است. من هيچ نقاش، نويسنده، شاعر و هنرمندي را نمي‌شناسم كه همه آدم‌ها بدون استثنا كار يا هنرش را دوست داشته باشند. وقتي در ويتريني و در معرض نگاه‌هاي عمومي قرار مي‌گيري بايد منتظر نقطه نظرات مختلف هم باشي و ذائقه‌هاي مختلف مردم را هم بپذيري. اما نكته جالب توجه در برنامه ماه عسل اين است كه حتي آنهايي هم كه اجراي من را دوست ندارند، اين برنامه را مي‌بينند و پاي صحبت‌هاي مهمان برنامه ما مي‌نشينند.

انگار مدتي هم درگير توليد يك مجموعه مستند بوديد. درست است؟

مقطعي به اين فكر مي‌كردم كه ماه عسل را به صورت مستند توليد كنم. آن را از فضاي تاك شو در بياوريم و اين بار من در فضايي خارج از استوديو به سراغ سوژه بروم.

بعدش چه شد؟ به نتيجه نرسيد؟

نه.

چرا؟

احساس كردم براي فضاي ماه رمضان همين قالب مناسب‌تر است.
انتشار یافته: 460
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1392/05/01
عالیه اقای علیخانی حرف نداره...
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
++++++++++++++++++++++++++++
zakiyeh
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۴
+++++++++
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1392/05/01
سلام ماه رمضان با ماه عسل قشنگتره یعنی عالیه
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
درود بر تو ++++++++++++++++++++
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1392/05/01
آقا احسان بشنویه جیه؟ اشنویه
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
سخت نگیر عزیزم
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1392/05/01
برنامه اش فوق العاده است خودشم مجری خوبی است
پاسخ ها
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
بی تو بپرس سوالتو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هیچ مشکلی پیش نمیاد....
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
بی تو نمیپرسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
بی تو سوالت چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!نمیپرسی؟؟؟؟؟؟؟؟2روزه منتظرم....
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
یک بار دیگه میگم........ولی منتظر دفعه ی بعدنباش......بی تو جان.....عزیزم بپرس سوالتو.................
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
نمشود سواستفاده میشه از جواب تو و از سوال من .....
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
نمیشه........بپرس.....اگه نپرسی دیگه نمیام تومجله...........جدی میگم...............
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
بیا سایت همراهان ادرسش زیر فال روزانه نوشته انجا ایمیل من هست برام ایمیل بزن
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
سیروان جان چکار کنم مجله چاپش نمی کند تقصیر من نیست بیا سایت همراهان ادرسش زیر فال روزانه است ادرس ایمیل من انجا است
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1392/05/01
به نظر من احسان علیخانی عجوبه ای فراموش نشدنی در عرصه اجراست
من با اینکه یکی از فنای علی ضیام ولی میتونم به صراحت بگم استاد همه یمجریای تلویزیون حالاست
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
برو بابا تو که فن علی ضیا هستی از این بیشتر هم ازت توقع نمیشه داشت
حالا تو کوچولو گفتی استاد اونم شد استاد اجرا
خیلی خود کم بین هستید
استاد اجرا فقط فرزاد حسنی عزیز
Houria
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
من ب آقای حسنی توهین نکردم ولی شخصیت آقای علیخانی به مردم خیلی نزدیک تره...
سوسول بودنو میگم...
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
رویا بازتوشروع کردی؟؟؟؟!!!!!!!بس کن دیگه........فرزاد حسنی خوبه.................اره...........خوبه؟؟!!!!!!راحت شدی؟؟؟!!
مهربون
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
سیروان شما از رویا جون خوشت اومده راستش بگو لطفا
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
علیخانی وحشی به نمام معنا
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
مهربون خجالت بکش
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
به همین ماه عزیز نه.........مهربون جون جاش نیست بگم ولی من خودم درحال حاضرباکسی دوست هستم وفکرمیکنم ارزشش بیشترازاین حرفاباشه......اگه خدابخواد 1ماه دیگه میرم خواستگاری فقط دعاکن مهربون جون.....ایناروهم بخاطراین گفتم که برداشت بدی نداشته باشید....
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
مهربون جان این چی حرفی شما زدی
اوه اوه تو ر خدا تو از من خوشت نمیاد سیروان اگر شما جنتلمن روگار از من خوشت نیاد میرم خودم در جا حلقه آویز میکنم !!!!!!:))))
میخوام خوشت نیاد همون بهتر که خوشت نمیاد دل به دل راه داره
خوش اومدن از من لیاقت میخواد انقدر از من خوششون اومده که شما توش گمی
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
من نه گفتم ازتون خوشم میاد نه گفتم بدم میاد که انقد سریع جوگیرمیشید.......گفتم نامزد دارم...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
سیروان جان حق داری بخدا...اه اه اه دختر چندش خودخواه
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
اه اه این رویاهم که حال آدموبهم زده بچه کوچول هق هق هق!!مهربون جان توام یه چیزی گفتیاداداش سیروان ما خیلی آقاومرده که نخوادازیه دخترپروی معلوم نیست چ کاره خوشش بیاد!!!!!!وداداش سیروان خودم که مخلص دربستشم ای جانم پس به سلامتی میخوای رخت دامادی روبه تن کنی جونم مبارک باشه ایشالاماهم برات دعامیکنیم اگه قسمتت باشه حتمابه مراددلت برسی فدات جیگرایشالاماروهم عروسیت درآینده دعوت کن خوش حالم میشیم خوش حالیتوببینیم عشقی عزیزبازم فقط احسان
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
حال بهم زن بهتر بگم دستگاه حال بهم زن تویی آراس
گفتم که دل به دل راه خوشوقتم
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1392/05/02
eshghmaniiiiiii to taki hame chiz mayiiiiiiiiii
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1392/05/02
اگه این ماه عسل نباشه نمی دونم چه طوری گرسنگی لحظات آخر رو تحمل کنم
به حدی شده که من روز هایی افطاری جایی دعوتم و نمی تونم ماه عسل ببینم دیونه میشم
و حتما برنامه رو چند روز بعد از سایت دانلود می کنم
ماه عسل محشری
United Kingdom
07:07 - 1392/05/02
برنامه ات فوق العاده است من و شوهرم عاشق کارات هستیم ممنون از ماه عسل!
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1392/05/02
دوست داشتنی
پاسخ ها
...............
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
عزیزم.......چقدر خوبه که ساده نظردادی.....ممنون ازت......حداقل مثه بعضیا نیستی...مزخرف باشن.......
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1392/05/02
بابا خوش تیپ. بابا تعریف. چه عکسایی ازش گرفتین به هر دختری نشون بدین نههههههههه نمی گه به خدا. خوش تیپ مجری دارای صراحت کلام پولدار........
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
لطفا از جانب خودت حرف بزن نه همه دخترا
بنده خودم اصلا از این آقا خوشم نمیاد به نظر من نه خوش تیپ نه خوض قیافه معمولی هستش
خوش تیپ ترین مجری دنیا فقط فرزاد حسنی عزیز هستش
شما ها بی جنبه هستید همه رو مث خودتون نبینید فک کردید همه مث خودت ندیده هستند که این جوری داری ازش تعریف میکنی تعریف کنند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
متأسفانه همه ي طرفداراي عليخاني دخترا هستن.
اگه چيزي هم بود ادم نميسوختا اخه اين چيه تو روخدا خپلوووووووووو
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
وا رویا جان تو چرا انقدر موضع میگیری
sirvan برای رویا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
همون فرزاد حسنی به دردت میخوره............ انقد شلوغش میکنی...........باز شروع نکن رویا
MSM
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
ففففففففففففففففففففففففرزااااد حــــسنی!!!؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
چند سالته رویا؟خیلی بچه ای فک کنم.حرفات که مثل دخترای 14 ساله اس
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
کاربرجون خیلی بچه اس شک نکن............
رز
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
این رویا چفدر وحشیه اینجا دادگاه که نیست هرکس حق داره نظرشو بگه بقیه هم نباید پاچه بگیرند
رکسانا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
کاربر جون با نظرت موافقم .شدید.
به این حرفای رویا هم گوش نکن.
بترکه چشم حسود و بخیل که نمیخواد موفقیت احسان مارو ببینه...
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
رز وحشی خودتی و هفت ......
میبنی من مث شما ها انقدر کوته فکر و بد سلیقه نشدم از این یارو علیخانی نچسب خوشم بیاد دارید سکته مکینید
آخی
هتی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
یعنی این دختره که اسمش رویا ارزش داره شماها به نظراتش پاسخ میدین؟؟ بابا ولش کنین معلوم نیست از چی داره میشوزه احتمالا احسان حالشو یه جایی گرفته!!!
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
آفرین کاربرجون گل گفتی جان!!!ناشناس خیلی چرت میگی پس حتماتوهمه پسرارودخترمیدونی چ خنده دارمعلومه اصلابه اسمانگاه نمی کنی پس منوسیروانورضاومجیدو....چییم اینجاهان وای وای چقدرحرفت خنده داره کوته فکر!!!!!!!این رویاهم که یه بچه کوچوله که تازه به بلوغ رسیده احساسات الکی زیادداره هی بیخودی ازیه کس هیچی نداردفاع میکنه ولش کنیدبددهنو!!!!!!ازداداش سیروان و رز ورکساناجان تشکرزیادمیکنم بخاطرحمایتشون چاکریم جووووونی احسان
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
هتی لابد فقط تو ارزش داری آره
به جا نمیارم
آهان
قاشق نشسته هستی دیگه ها ها ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
رویاخانم زشته بخدا
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
هتی جون به این دختره رویامحل نده صدرصدهمینه که تومیگی بی توجون توهم خودتوناراحت برااین دختره نکن این به هیچ صراطی مستقیم نمیشه فقط احسان
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1392/05/02
برنامه امسال فوق العادست ........... ممنون از احسان علیخانی و تیم همراهش در برنامه خوب ماه عسل 92 ..... از شما دوستانهم ممنونم
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1392/05/02
سلام به آقای علیخانی عزیز مرسی از برنامه خوبت امیدوارم همیشه موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1392/05/02
سالهای پیش چون چند مورد بداخلاقی (مثل احترام درخور به مهمانان نگذاشتن، یکه تاز بودن در صحبت کردن، وسط حرف دیگران پریدن، تحمیل کردن نظرش به مهمان و ...) دیده بودم دیگه این برنامه رو نمی دیدم ولی امسال دوباره مشتری پروپاقرص این برنامه شدم آقای علیخانی واقعا بزرگ و با تجربه شدن امیدوارم موفق باشن
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1392/05/02
انقدر از برنامتون بدم میاد
پاسخ ها
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
خب که چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!اینا که منتظرنبودن تو بیای بهشون نظربدی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!اصلا کی هستی؟؟هوم؟؟؟!!!
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
آی قربونت داداش سیروان خوب جوابشودادی بچه پرواومده چی میگه فقط احسان
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
هر کس حق داره نظر شخصیشو بگه ادب حکم می کنه کسی به کسی نپره
.....................
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
منم بدم مياد!! با اون ژستهاي به اصطلاح معنوي ! مي دونين واسه اجرا چقدر دستمزد مي گيره ؟ اگه بفهمين مي بينين چقدر به معنويات اهميت مي ده!! ديگه حالم از دو رويي به هم مي خوره!
محدیث
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
اقا سیروان شما و دوستاتون نبودید که میگفتید هر کی میتونه نظرشو بده؟؟؟؟و به رویا گیر میدادید،این عزیزم نظرشو گفته دیگه!!!!بد میگم
هتی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
..... عزیز لابد اجراش می ارزه که اینقد پول میگیره... همه ی ما به موقع اش آدمهایی دورویی هستیم... به تو هم اگه به قول خودت اینهمه پول میدادن رو پیشونت جای مهر هم میزدی
فک کنم این یبفلبل همون رویا باشه ها؟ خواست بگه فقط من مخالفش نیستم
فرزاد اگه مجری بود باید میدیدیمش تو رسانه اما کجاس؟ دیگه کسی بهش نیگا نمیکنه
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
به تو که قطعا نگاه نمیکنند اما فرزاد حسنی عزیز چرا همیشه دیدنیه
آخه علیخانی هم پارتی داره هم که بله قربان گو بایدم باشه
به امید دیلیت شدن و ممنوع التصویر شدن علیخانی
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
ببین خانم رویامطمئن باش آقای علیخانی هیچ وقت بی ادبی وتوهین وهزارجورکاردیگه ای که آقای حسنی انجام میدن رو;انجام نخواهنددادوشماهمچنان درامیدممنوع التصویرشدن و دیل شدن آقای علیخانی بمونید آرزوبرجوانان عیب نیست حالاشماآرزوی غیرممکن بکن.درضمن آقای علیخانی فقط باسیاست خاص خودشون صحبت میکنند وبله قربان گو هم نیستن بلکه میدون حرفشون روکجابایدبزنن ومثل آقای حسنی هرچی اومدبه ذهنشون روبدون فکرنمیگن.درموردپارتیشون هم ماکه چیزی نشنیدیم شمامیدونیدبگو.........
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
هتی جون وفرزانه عزیزمطمئن باشیدهمونه که شمامیگیدوتورویاخدایی چقدرحسودی وبه احسان جون زورت اومده که دنبال ممنوع التصویرشدنشی بروخودتوجمع کن که فعلا مجری نالایقت ممنوع التصویریه هرییییییی فقط جون احسان
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1392/05/02
برنامه بدلیل صراحت وصداقت کلام عالیه .چرا سید نورالدین عافی پسر ایرانی را در برنامه نمی اورید .ایشان را اگر 100بار هم بیاورید هر بار تاثیر مثبت وجذابیت مخاطبین زیادی دارد .امیدوارم عملی شود.
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1392/05/02
1392/5/2 با عرض سلام و خسته نباشی وقبولی طا عات وعبادت فقط خواستم بگم احسان جان برنا مه ات فوق العاده ست خودتم خیلی با حالی
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1392/05/02
با سلام
من اینقدر برنامتون دوست دارم که نگو سرساعت به همه زنگ میزنم ببینن و اگه نباشم حتما ضبط میکنم
ماه عسل یه دونه ای
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
احسنت
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1392/05/02
برنامه تون عالیه، دست احسان و گروهش درد نکنه
پاسخ ها
سیمین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
برنامه رو دوس دارم ولی علیخانی رونه
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1392/05/02
اقای علی خوانی شما فوق الاده هستید.
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
+++++++++++++++++++++++
رکسانا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
این که شکی توش نیست...
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1392/05/02
با رویا موافقم!!!!!!!!
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
مرسی آقا عارف
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
پریدن به نظر های دیگران اصلا احتیاج به تایید نداره
اینجا که دادگاه نیست رویا خانم که همه را پاره می کنی نظر های مخالف حرفات را هم پیدا کن
ذوق نداره
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
به به عارف از رویا خوشش امده مبارکه
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
منم با رویا موفقم، به کوری چشم کاربر و علیخانی، به قول طرفداراش "علی خوانی!!!"
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
آقا رضا از شما هم سپاسگذارم مرسی
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
کلا شما چار،پنج نفربریدیه گوشه پیداکنید هرچقدرخواستید درموردآقای فرزادحسنیتون حرف بزنید شماروچه به سایت آقای علیخانی خوندن مطالب این صفحه واس شما مناسب نیست واس خودتون میگم یه وقت دیدید از ح-س-و-د-ی ترکیدید.آقارضا چشم های آقای علیخانی وطرفداراش با موافقت شمابا خانم رویا کورنمیشه هنوزخیلی هاهستن که عاشق اجرای آقای علیخانی هستن.
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
فرزانه جان، میدونم که چشم های آقای علیخانی وطرفداراش با موافقت من و رویا و ... کور نمیشه، خوب واسه همینه مخالفت میکنیم دیگه...
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1392/05/02
نظر دوستان رو خوندم، به نظر من سبک اجرای علیخانی و ضیا به نوعی جالب و خاصه و مخاطب های خاص خودشون رو دارن ولی واسه امثال من، "فرزاد حسنی" بیشتر به لقب "استاد" نزدیک تره...""کوله پشتی" های فرزاد حسنی حرف نداشت...
پاسخ ها
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
استادحیف این لقب که به یه آدم عقب افتاده عین فرزادبدی بروبابااین عقایدپوچتوتوکله مردم نکن فقط احسان
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
آقای حسنی یه مجری رک وبی ادبه ولی آقای علیخانی یه مجری رک وباادب وباشخصیته که قلق مخاطباش دستشه من که اجراش روخیلی دوست دارم میدوارم موفق باشه.
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
معلومه که استاد پ نه پ علیخانی دست چندمی مقلد استاد هستش
الان چندین ساله که ابشون استاد اجراست خواب تشریف بودید جماعت خواب زده
حیف لقب مجری که بخواد به علیخانی داده شه شومن از سرش زیاده
استاد که دیگه بماند
خانم فرزانه جسارت فرزاد حسنی عزیز اون علیخانی چندش نداره داری میسوزی نه
علیخانی یه مجری بدرد نخور ضعیف کشکی بیش نیست
رک بودنشم تو گستاخی تحقیر مهمون جیگر جسارت داشتن مث استاد فرزاد حسنی عزیز نداره که
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
من باهیچ کدوم ازحرفاتون نسوختم این شمایی که دارید میسوزید واین کاملا ازلحن مسیجتون معلومه شمابهتر برید توسایت فرزادحسنی عکس های عروسیش رو با لوس ترین و مزخرف ترین مجری دنباببینید.شمابمونیدتوهمون حس وحال مجری جسوووووورتون.با اون زیرابروهاش آخه کجاش به آدمای جسور شبیه من موندم؟؟؟؟درضمن من درکمال ادب نظرمودادم وبی ادبی آقای حسنی رویکی ازخصلت هاشون گفتم مثل شماهم اینقدرتوهین نکردم بهشون که چمیدونم دست چندمی وچندش وبدردنخور و...درهرصورت آدمای نمونه وخوب طرفدارای نمونه وخوب و..........با ادبی........هم دارن شمادیگه شخصیت خودتون ومجری محبوبتون رونشون دادید نکنه جسااااااااارت وبی ادبی رو هم ازایشون یادگرفتید........
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
فرزانه خانم عکسای عروسیشم دیدم و دلم برای آقای حسنی واقعا سوخت در این یه مورد که نامداری نچسب خیلی لوسه و غیره با شما موافقم
علیخانی هم میتونه بره ابروش برداره ولی مطمئنم زشت تر از الانش میشه
خب شما که مخاطب برنامه هاش نبودی نمیدونی که با جسارت قبلا همه رو در یه پست دیگه برای آراس توضیح دادم میتونید بخونید
برنامه سر دار ردان ایشون که دیدی حتما همون مهر تایید بر جسارتش
در ضمن حقیقت تلخه نه
خب درجه سومی و مقلده دیگه
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
ای فدات فرزانه جون حرفت حسابه وجواب نداره باریکلااین رویاهم جزبددهنی کاردیگه ای بلدنیست بزارتوهمون خواب رویایی وخریت دوران بچکیش بمونه توحرف حقو گفتی وحرف حق همیشه تلخه که این رویا نمیخوادتوگوشش کنه باباباروبندیلتوازاین جاجمع کن برورویای بی حیا اینجاهمه طرفداراحسانن توشلغمی پس هرییییییییی کوچول فقط جوووووووووون احسان
مجید کوثری ثابت
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
ای بابا، کوتاه بیاید فرزانه خانم، حالا دیگه چرا به خانم آزاده نامداری توهین می کنید، اون طفلک با اون وقار و بانمکی که دیگه جای بحث نداره!
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
ممنون آقا آراس،آقای کوثری ثابت من فقط میخواستم به خانم رویابگم که خلایق هرچه لایق لیاقت آقای حسنی همون خانم نامداریه نه بیشترحالاچه خوب چه بد......برای چی آقای علیخانی بایدیرن زیرابرو بردارن همین طورکه هستن بسیارهم عالیه لازم نیست برای جلب توجه واینکه چارنفربهشون نگاه کنندبرن قیافشون رو شبیه خانم ها کنند.هنوزهم میگم آقای حسنی یه مجری فوق العاده بی ادبن
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
فرزانه جون بازهم ممنون واقعا حرفت حسابه جون احسان
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1392/05/02
فقط احسان عززززززززززززززززززززززیییییییییییییییییییییییییییییززززززززززززززززززززززززززززززز.......................نفسه......برنامه هاش فوق العادس......موفق باشه.............همیشه
پاسخ ها
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
ای جانم قربونت برم داداش سیروان گل فقط احسان
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
کاملا موافقم
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
خدانکنه داداش اراس.........اختیارداری......
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
بی تو جون دیگه نمیخواد زیرنظرای من نظربدی.......لطف میکنی....شماب حرف من اهمیت ندادی.....من گفتم سوالتو بپرس مشکلی پیش نمیاد......اما اهمیت ندادی.....
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
واقعا متاسفم اقا سیروان . من می نویسم مجله لعنتی چاپ نمی کند با دیدن این کامنتت قلبم شکست خداحافظ
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
بخدا من جواب دادم ولی مجله چاپ نکرد دلم را شکستی سیروان خداحافظ
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
حالا چراخدافظی میکنی؟؟؟؟؟!!!!!!!معذرت که دلتونو شکوندم......خوبه؟؟؟؟!!!!!!بی تو دوست دخترم نمیزاره بیام.............تمامه حرفایی روهم که اینجامیزنم رو زیرنظرداره........1ماه دیگه میخوام برم خواستگاری فقط دعاکن......
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
مگه چه سوالی پرسیدی؟؟؟؟؟اگه سنمو میخوای 22 سالمه.....متولد بهمن ماه هم هستم...
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
اگرهم میبینی پافشاری میکنم سوالتو بدونم بخاطر اینه که نامزدم میخواد سوالتو بدونه!!!!!!!!!!
ققنوس
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
سیروان چطوری دلت امد قلب بی تو را بشکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
سیروان خدا به دادت برسه با نامزدت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
ای بابا ققنوس جان اش نخورده ودهن سوخته................من که عذرخواهی کردم که.........
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
باباباداداش سیروان گل ماچکارداریدمن مخلصم داداش سیروان گل گلابم هستم عشقییییییییییی جوووووونی بازم فقط داداش احسان
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1392/05/02
فققققققققققققققققققققققققققققققط احسان علی خانی....................
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
هزارتا ++++++++++++++++++++++++
رکسانا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
بزن لایکو
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
جیگری تودوست دارم سیروان عشق فقط داداش احسان
محیا
United Kingdom
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
شدییییییییییییییییید باهات موافقم یه سوال شماها قبیله ای هستید؟
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
نه محیا جان کدام قبیله ما فقط طرفدار هستیم ان هم طرفدار احسان علیخانی
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1392/05/02
من شخصا برنامه فرزاد حسنی رو قبول ندارم .پر مدعاست.انگار طاق اسمون باز شده این یه مجری افتاده پایین.اجراش درحد احسان علیخانی.
احسان علیخانی اجراش با تواضع تر هست.البته سال های قبل توی اجرا کمی میلنگید جو زده میشد.گاهی طرف مقابل رو مسخره هم میگرد زیرکانه ولی در کل مردم پسند تر هست.
علی ضیا که هیییییییچ.برنامه مردمی نباید بش داد.در حد همون گزینه دوخوب بود.
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
والا این علیخانی که فک کرده تافته ی جدا بافته است
فرزاد حسنی که عالیه به جاش جدیه به جاش هم مهربون و شوخی های دوستانه داره
تازه خودشم خیلی آدم مهربون و متواضع هستش برعکس اون علیخانی
علیخانی اجراش در حد علی ضیاست
توهین به فرزاد حسنی نکن لطفا فرزاد حسنی استاد اجراست
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
در ضمن عزیزم انقدر برنامه شو قبول دارند که شما توش گمی ببخشید البته
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
مرسی هلن ولی بگم هیچ جای اجراش نمیلنگه خداروشکرواصلا تومرامش مسخره کردن نیست وتورویاواقعاکه کمبودداری این فرزادمفت سگم نمی ارزه مسخره پرمدعافقط احسان
رز
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
تو هم در حد نظر دادن نیستی
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
مدیریت محترم سایت چرا نظرات بی ادبانه و توهین آمیز و بهتر بگم اراجیف آراس تایید میکنید
آراس حرف دهنتو بفهم در مورد فرززاد حسنی عزیز درست صحبت کن البته اگر متوجه میشی و میفهمی که بعید میدونم
اون موقع که شعور نقسیم میکردند تو کجا بودی که بهت نرسیده
علیخانی مسخره کردن تو خونشه ولی نمیدونه خودش از همه مسخره تر با اون طرز شلوار پوشیدن مسخرش
استاد فرزاد حسنی عزیز آقاست با حرفای آدمای بی ارزش و حسودی مث تو چیزی ازش کم نمیشه دختر خانم
آتنا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
رویا از اینکه اقای فرزاد حسنی طرفداری مثل تو دارد متاسفم
من خودم طرفدار ایشون هستم ولی الان که می بینم تو هم طرفدارش هستی متاسفم
هتی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
خانم با ادب نظرات شما خیلی محترمانه که حرف های آراس رو بی ادبانه می دونی؟ پریدن به دیگران و پاچه گرفتن شما به چشمتون نمیاد؟ ها؟ شما مهربونیه فرزادو کجا دیدی؟ شوخی های دوستانه اش رو کجا دیدی؟؟؟
آراس درجواب رویا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
تولازم نکرده به مدیرسایت بگی چکارکنه چکارنکنه هان چون حقیقتوگفتم فازونول پروندی باباتودست هرچی بی ادبه ازپشت بستی بابااینجاهمه میگن خیلی بی ادبوبددهنی حالابه مدیرسایت میگی حرفای منوتاییدنکنه تواصلاکی هستی دختره ... تو عین فرزادت چندشو بی خاصیتی همون خوبه همه برات متاسف باشن دخترم انقدرگستاخ وزبون نفهم حسودیت شدتواون کامنت بلندبالاجوابتودادم تاییدشدهرکامنتی میذارم تاییدمیشه چشم نداری ببینی ،این طرفاپیدات نشه بی ادب حقت بودجواب چرندیاتتوندم آخه چرت زیادمیگی حرفم نداری بزنی دروغ میبافی بهم میگی ولی گفتم بزاربهت بگم شایداین دفعه حیاکردیورفتی گرچه میدونم انقربی حیایی که بازدوباره میای فحاشی میکنی برووووووومن تووامثال توروخوب میشناسم حالاهم نمیخوادانقدرازدختربودنت ناراحت باشی همه رودخترصدامیکنی عقده ای فقط احسان
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
آراس انقدر داری به خودت فشار میاری سکته میکنیا
بدو برو یه لیوان آب بخور خاموش شی
بی خاصیت و بدرد نخور همون احسان علیخانی منتهی به توان بینهایتش
هر چند ریاضیتم باید افتضاح باشه مث خودت
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
آقاآراس ازشماکه طرفداریه مجری باادب وبافهم وکمالات وباشخصیت هستی بعیده فک نمیکنی توجواب دادن به کامنت خانم هلن یکم بدصحبت کردید اینجورصحبت کردن مختص مجری بی ادب وطرفدارای بی ادب ترازخودشه ر-و-ی-ا- نه شما.ماطرفدارای آقای علیخانی برای اثبات چیزی حرف نمیزنیم که حالاشمابخواییدتندرفتارکنید این امثال رویاهستن که با زور وفحش وبی ادبی میخوان نشون بدن آقای حسنی بهتره وگرنه حرفی که شمازدید ح...ق...ی...ق...ت...ه م...ح...ض..ه.
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
هتی جون مرسی ازحمایتت تشکر،وفرزانه جان من درجواب هلن بدصحبت نکردم میتونی یه باردیگه کامنتموبخونی تواین جمع یه دختربسیاربی ادب وبی حیا(رویا)وجودداره که من فقط جواب فحاشی های اونودادم همین عزیز!مطمئن باش که من هم دوست ندارم اینطورصحبت کنم البته بایدبگم بدم صحبت نمیکنم درجواب فحاشیای این دختره تازه ایناکمم هست ولی این دخترانقدربی ادبی وتوهین وبی احترامی بارداداش گل ما احسان جون میکنه که واقعا حق نیست جلوی این بی ادبیشونگیریم ومن اینطوری فقط ازداداش گلم احسان عزیزدفاع میکنم این دخترهیچ زبونی حالیش نمیشه ومن بایداینطورجوابشوبدم تابفهمه باکیاطرفه گرچه بی ادب ترازایناست که مافکرشومیکنیم ولی من هم دوست دارم ازمجری محبوبم حمایت کنم واینجاجای طرفدارای احسانه نه کسی که چشماش چپ میبینه واینجاروباسایت طرفدارای فرزادقاطی گرفته ولی بااین حال بخاطرگل روی احسان جون وتوفرزانه به این دختره کاری ندارم ولی بدون هرموقع خواست فحاشی به احسان کنه جلوشومیگیرم ههههه ازاین دختره همین انتظارم میره آخه کسی که طرفداریه بی ادبه ازش انتظاری نمیره خودشم بی ادب میشه ههههه همین طرفداراین باش برات کافیه رویا!وتورویا نمیخوادانقدرنمک شی حال میکنم حرفام اعصاب برات نمیذاره که حال وروزخودتوبه من نسبت میدی بدبخت توخیلی وقته سکته کردی بچه حسودی نکن بابااااااااااااااااااهمینی که گفتم واقعالیاقت خودتواون فرزادته دخترکوچولوی رویایی ههههه بازم حسودیت شده انقدرقشنگ جوابتومیدم قاطی کردی وصلش کردی به ریاضی خداروشکرمامثل داداشمون ریاضیامون عالیه چشمت درآدازجاش که داداشمون روآنتن انقدرخوب حساب کتاب میکنه چشم امثال حسودایی مثل تورودرمیاره ای جانم احسان
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
آقاآراس نظرشماتوپاسخ های خانم هلن بودمن ازاون جهت گفتم توجواب خانم هلن ببخشیدکه منظورم روخوب نرسوندم.درضمن اصلا لازم به توضیح نبودکه شماآدم بی ادبی نیستید.من وهمه ی طرفدارای آقای علیخانی اینومیدونیم که بی ادب نیستید.بازم به خاطراینکه گفتم بدصحبت کردیدمعذرت میخوام منظورم روبدخدمتتون رسوندم.راستی من خیلی خوشحال میشم که شمانسبت به آقای علیخانی اینقدرتعصب داریدفقط اگرامکانش هست یکم محترانه جواب کامنت های بی ادبانه روبدیدتاازطرزگفتارتون بفهمن طرفدارآقای علیخانی هستیدهمونطورکه ازگفتارخانم رویامیشه فهمیدطرفدارآقای حسنی هستن.
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
مرسی فرزانه جان چشم فقط بخاطرشماواحسان عزیزهرچی شماگفتیدفقط داداش احسان
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1392/05/03
کیا میگن احسان زشته و چرا؟
پاسخ ها
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
حسودا میگن چون مرض دارن.................بله......عشق احسان
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
دقیقاهمینه که داداش سیروان گفت قربون دهنت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
عاقلا چون عقلشون میرسه
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
قربون داداش اراس...........همه اونایی که برعلیه احسان جون هستند رو میخوایم بترکونیما......قبول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محدیث
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
اصلا زشت نیست،جای برادری خیلی هم خوشگله و دوسداشتنیه
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
قبول داداش گلم سیروان
قبول تا تهش..........
محیا
United Kingdom
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
کاربر جان اگه تو عاقلی پس اینجا چیکار میکنی الان باید چند تا مدال بچسبونی به خودت که

:))))))))))))) انیشتین
-
07:26 - 1392/05/03
واقعا آقای علیخانی براتون متاسفم.شما با صحبت شب گذشتتون توهین بزرگی به دختر خانم ها نمودید.با وجود بلاغت کلامی که دارید در حد یه نفر بیسواد وحتی کمتر سخن گفتید. امیدوارم این بیهوده گویی ها مجدد تکرار نشود.
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1392/05/03
اقای علیخانی تک هستن
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1392/05/03
من اجرا کردن رک اقای علیخانی رو دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1392/05/03
واقعا خسته شدي واسه ماه عسل واقعا حرف نداره يه دونه أي ييييييييييييييييييييييي اقاي عليخاني درسته كه شما اراكي هستين!!!!!!!!
پاسخ ها
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
نه عزیزتهرانیه تهرانین
سرخوش
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
بله اراکی هستن /البته منم شنیدم ولی منبع آدم سن وسال داری بود که عموی ایشونو میشناخت!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1392/05/03
سلام آقای علیخانی برنامه اتون خوبه ولی شب گذشته با توهینی که به دختر خانم ها کردید مخاطبانتون بسیار کم شد چون اکثر مخاطبان شما خانم ها هستند آقا پسرا به نظرتون اون وقت روز مخاطب شما هستند ؟ نه، فقط خانمها نظراتشون رو به برنامه میدن پس در برنامتون موضع گیری نفرمایید چون برنامه شما بدون مخاطبایی مثل ما یعنی هیچ..........
پاسخ ها
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۳
هیچ چیزبدی نگفت چرابیخودی حرف واسش درمیارین یه خرده وجدان بدنیست بخدافقط دخترابرنامه رونمی ببین پس مااینجاچییم؟باباولم کن بیکارشدین ازاین حرفابرااجسان درنیاریدجونه احسان
ليلي
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۴
مته به خشخاش نذار. اون فقط يه شوخي بود . منم يه دخترم ولي اصن مثه شما فكر نمي كنم !
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
کلا ایشون فقط توهین می کنه
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
اینقدر سخت نگیر
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1392/05/03
برنامه دیشب که فوق العاده بود
حال کردیم بسی.
احسان دمت گرم.
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
دم توهم گرم
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1392/05/03
ehsan eshghe mane
lotfan kasi azash bad nage khahesh khahesh khahesh
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
باریکلا
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1392/05/03
سلام هر بیننده ای را در موقع خودش به وجد و بعضی اوقات به گریه می اورد.
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
به نکته مهمی اشاره کردی احسنت ++++++++++
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1392/05/03
چاکرتیم احسسسسسسسسسسسان علیخانی .عاشششششششششششقتم
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
دمت گرم ++++++++++++++
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1392/05/03
عاشقتم احسان جون بخاطر اعتماد به نفس بالات و رک گوییت اصلا با این چرت و پرتایی که بعضیا میگن به خودت شک نکن...تو بهترینی..مطمئن باش همه بخاطر تو ماه عسلو نگاه میکنن.. دوست دارم.
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
دمت گرم ++++++++++++++++++++++
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1392/05/04
سلام اقای علیخانی برنامتون عالیه من اصلا اهل تلویزیون و نگاه کردن برنامه ها نیستم اما وقتی برای اولین بار پای برنامه شما نشستم واقعا لذت بردم و جذب برنامتون شدم و دلیلشم صمیمیتی که برنامتون داشت بود که باعثش شما بودید واقعا ازتون ممنونم
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
احسنت
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1392/05/04
سلام و خسته نباشید به همه ماه عسلیا.
من خودم از طرفدارای پروپاقرص ماه عسل هستم اما 2 شب پیش آقای علیخانی توهین زشتی به خانم ها کردند والا اگه خبری ز شوی نیس خب مردی پیدا نمیشه که آدم بتونه بهش تکیه کنه و مسولیت پذیر باشه همشون به فکر ظاهر و .... هستند. اما در کل برنامتونو دوست دارم و خیلی خوبه.
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1392/05/04
مجری توانمندیه
ولی خیلی پر حرفه
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1392/05/04
بابا مگه چى گفت شوخى كرد،حتماً بايد جدى باشه تا خوشت بياد!در ضمن خوب راست گفت ديگه تعداد دختر هاي مجرد بيشتر از پسرهاست به همين دليل دخترها با كمبود همسر مواجهن
ولى اينم بگم ها امسال خيلى مؤدبتر شده سال هاى پيش بيش از اندازه رك بود من كه خودمو ميذاشتم جاى طرف خيلى ناراحت ميشدم
Iran, Islamic Republic of
06:00 - 1392/05/04
سلام؛ به جاي اينکه با هم كل کل كنيد كه فلاني خوبه؛اون يکي خوشکله؛ ببينيد چي ازشون ياد ميگيريد؛تعصبهايي كه هيچ وقت و هيچ جابدرد نميخوره؛بجاي طرفداري كردن از اونها؛سعي كنيد خودتون احسان عليخاني؛يا فرزاد حسني هاي ديگري بشيد؛ با آرزوي موفقيت براي چنين برنامه هايي؛ هادي از شيراز
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
آقاهادی هیچ کس دیگه ای نمیتونه مثل آقای علیخانی باشه آقای حسنی رونمیدونم شایدیکی دیگه هم پیدابشه که بلدباشه تقلیدکنه.....خداروچه دیدی.......
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1392/05/04
وقتی که بیاد کمبود زن /بشینو فقط خودتو بزن .این هم جواب اون بیت شعری که خوندی اقای علیخانی در ضمن شوهر کم نیست مردای این زمونه لیاقت ندارن البته استثنا هم داره راستی دختر خانم های محترم خودتون راکنترل کنید غیرت و حیا کجا رفته اینجوری فکرمی کنن خوشگل ندیدید
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1392/05/04
خرابی حال کساییکه نمیدونند چه جوری حالشون رو خوب کنند با ماه عسل گاهی به یه کورسو میرسند با دنیای مهمانهای ماه عسل ، که میگه زندگی یعنی همینی که الان صاحبشی....نه گذشته
آقای علیخانی و گروه ماه عسل خسته نباشید.
-
17:20 - 1392/05/04
عاشقتم احسان جون
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1392/05/04
عاشقتم اقای علیخانی ومتشکرم از اجرای خوبتون.
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1392/05/04
خیلی برنامشو دوس دارم واقعا بعضی از قسمتاش آدمو به خودش میاره...
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1392/05/04
احسان جون خیلی باحال و دوست داشتنی هستی.
Iran, Islamic Republic of
02:36 - 1392/05/05
لطفا اینقدر سر مجری های مغروری مثل علیخانی یا فرزاد حسنی یا...دعوا نکنید اونااصلا مارو قبول ندارند و تحویل نمی گیرند واقعا متاسفم.
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1392/05/05
من که ماه عسل با اجرای احسان علیخانی خیلی دوست دارم ..............
برای او و تیم همکارش آرزوی بهترینها را دارم ....... ممنون از شما
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1392/05/05
من برنامشو دوست داشتم اما از اون شب که به دختر ها توهین کرد دیگه دوست ندارم.
واقعا دخترها خیلی بی غیرت هستین که صداتون در نمیاد و اجازه میدین این آقای به اصطلاح محترم بهتون توهین کنه و همچنان بگین خوبه خوبه...متاسفم!
من با اینکه 24 سالمه و خودم دوست ندارم با پسرای این دور زمونه ازدواج کنم جلوی پدرم خجالت کشیدم...
یکم غیرت لطفا...
پاسخ ها
مجید کوثری ثابت
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
آفرین، خوبه حداقل یه خانم پبدا شد که توازن بین عقل و احساس رو رعایت کرد...
رهام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
چی گفته بود مگه هلن عزیز؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1392/05/05
برنامشون عالیه.من میخواستم بدونم چطور میشه با برنامشون تماس گرفت؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1392/05/05
برنامشون عالیه.من میخواستم بدونم چطور میشه با برنامشون تماس گرفت؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1392/05/05
امیدوارم سال های بعد هم همین تیم ماه عسل ماهمونو عسل کنن سه بار که ماهمون به خاطر اون مجریا زهر شد اگه قبول داری بکوب لایکو
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1392/05/05
محتوای برنامشو بگیرید به تیپو قیافه چکار دارید اون واسه خودنمایی جلو دوربین نیومده که واسه یه چیز دیگه زحمت میکشه انقد سطحی نگر نباشید
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
درسته، واسه پول زحمت میکشه...
آراس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
رضا لطفاچرت نگواحسان خودش تهیه کننده برنامه هاشه نفسشم برامردم درمیره پس حرف الکی نزن جوووونی احسان
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
شما خوت سمب نظرات چرتی آراس
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
باشه آراس، من جرت نمیگم تا شما بگید، بفرمایید لطفا...
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
آره راست میگی آقارضا واس پول زحمت میکشن ولی مگه عیبی داره آدم واسه پول زحمت بکشه نوش جونشون.
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
رضا حیا کن اینقد دنبال این دختره رویا نباش زبون درازه
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
برادر علی، عفت کلام داشته باش،
فعلا که جسارتا دنبال توام...
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
آقا رضا ار شما حیاش خیلی بیشتر ه نیازی به تذکر شما نداره
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
ممنون رویا، مرسییییییییییییییییییییییی...
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
خواهش میکنم اقا رضا
کاری نکردم که
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1392/05/05
سلام منم طرفدار احسان علیخانیم
چطور داداش سیروان دمت گرم
داداش سیروان ادرس ایمیلت را خواستم اگر بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
برای چی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارتتوس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
دوست دارم داشته باشم لطفا اگه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
عذرمیخوام ولی من تواین جمع فقط به بی تو اعتماد دارم...وکمی هم به اراس جون داداشم...ببخش رفیق...چون به دردت نمیخوره تا چندوقته دیگه هم دیگه نمیام تومجله.....نمیشه....
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
درضمن دوست ندارم میلم روهرکسی داشته باشه...خداحافظ
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
سیروان جواب ارتتوس را بده و ادرس را بهش بده من تازهخ ادرس ایمیلم را دوباره درست همراهان نوشتم با اسم طناز ( بی تو )
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
منم ادرس ایمیلت را میخواستم فقط همین
ارتتوس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
داداش این ایمیل من است حتما بهم سر بزن باهات کار مهم دارم
arttos.aka@mehr.ir
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
قربونت برم داداش سیروان من تماما به تواعتماددارم تاآخرخط تاپای جون حالاتومیگی یه کم به من اعتمادداری واقعاگلی به جمالت تویعنی داداش خودمی باشه......باشه ای دنیای بی وفا فقط عزیزدل احسان
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
سیروان برو به ایمیل ارتتوس ببین چکارت داره
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
ارتتوس جان داداش نوکرتم....بهتم سرمیزنم باکمال مید....فقطم به خاطرگل روی خودت......نه بخاطر شخص دیگه ای......وقت کردم حتما 1روز مزاحمت میشم داداش...........بچه ها که غریبه نیستن کار مهمتو همینجا بگو داداش گلم............مخلص خودتو داش احسانم هستیم............
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
سیروان جون داداش چرا جواب مارونمیدی باباماهم دلمون برات تنگ شده فدات داداش مخلصیم اگه اومدی بازاینجاجواب ماروهم بده قربونت !داداشم انقدرناراحت نباش به حرف کسایی هم که یه چیزایی گفتن ناراحت شدی محل نده ماهنوز دوست داریم جیگری احسان عشقه
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
قربوووووووووووووووووووووووووون داداش اراس خودم برم نوکرخودتو داش احسلن..منم دلم برات تنگ شده بود......بیخیال من باهاش کنار اومدم.......فقط احسان..............
ارتتوس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سیروان لازم نکرده دیگه بیای به ایمیلم
خوبه من پسرم اگر دختر خوبم چطو برخورد می کردی
از بی تو جونم تشکر می کنم که از من حمایت کرد
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
فدای توسیروان گلم دوست دارم عشق احسان
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
ارتتوس من به ایمیلت اومدم 3تاهم پیغام گذاشتم ولی خبری ازت نشد.باشه داداش هرجورتوراحتی ولی من اومدم.
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
قربونت داداش اراس...فقط احسان
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
ارتتوس داداش این ایمیل منه خواستی شما منو اد کن داداش....
sirvanpakan@yahoo.com
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1392/05/05
چقد از آدمایی ک برا بقیه تاسف میخورن بدم میاد...
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
بشین بابا حال نداری
United Arab Emirates
20:57 - 1392/05/05
برنامتون یکی از بهترین برنامه هایی است که من تا به حال دیدم،مخصوصا با سوژه های جذاب و اجرای بی نظیر آقای علیخانی...
United Arab Emirates
20:57 - 1392/05/05
برنامتون یکی از بهترین برنامه هایی است که من تا به حال دیدم،مخصوصا با سوژه های جذاب و اجرای بی نظیر آقای علیخانی...
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1392/05/05
سلام
من به دلیل ناعدالتی این مجله امشب از این مجله میروم !!!!!!!!!!!!
چطور استکه تمام حرفای زشت همه را چاپ می کنید ولی کامنتهای مرا همه سانسور می کنید اگر راست میگید فحشهای رویا خانم را سانسور کنید که پاچه می گیره نه کامنتهای مرا که همیشسه ادب را رعایت کرده ام مدیریت سایت و تمام مسئولان سایت قلبم را شکستی در این شب قدر نمی بخشمتان و واگذارتان می کنم به خدا!!!!!!!!!!!!!
جناب سیروان خان دست شما درد نکند این بود جواب خوبی های من !!!!!!!!! دشمن شادم کردی!!!!!!!!! فردا است که رویا به خودش اجازه بده هرچیزی را که لاغیق خودش است را بار من کند حلالتان نمی کنم قلبم را به درد اوردید
خداحافظ مجله خداحافظ مدیریت سایت خداحافظ اقا سیروان خداحافظ..............
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
سلام بی تو خانم خوشت امد سیروان خان چطوری باهات رفتار کرد نوش جانت تا تو باشی از ادم بی ادبی مثل سیروان طرفداری نکنی
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
رویا زیادی داری حرف میزنی ها....حالا من هیچی نمیگم....بی تو جان دوست عزیزم من رواین چیزا خیلی حساسم...لطف کن یه کامنت بده وبگو که من رو بخشیدی...جمعیت من اصن نامزد ندارم...فقط میخواستم درموردم فکربدی صورت نگیره...من از کسی خوشم نمیاد وفقط یه چیز متحیرم کرد اونم ادب بی تو بود...رویا لطف بزرگی به من وبی تو میکنی اگه که باماکاری نداشته باشی...وگرنه یه جوردیگه برخورد میشه....بی تو تنها دختری بودکه من برای اولین بار بدون اینکه ببینمش ازش خوشم اومد همین.....بی تو من چندبار سعی کردم ایمیلت روپیداکنم امانشد بخدا.....منم ازهمتون خداحافظی میکنم وببخاطربی تو عزیز دیگه نمیام تومجله.....بی توبازم معذرت میخوام......خداحافظ
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
چرا با اسم من کامنت میذارید
سیروان باور کن این رویایی که کامنت گذاشته من نیستم یه آدم بی مزه دیگه است
من غیر از بحث اجرا و استاد فرزاد حسنی عزیز با کسی وچیزی کاری ندارم
خانم یا اقای بی مزه لطفا با اسم من کامنت نذار من خاله زنک نیستنم مث شما
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
بی تو تو این شبای قدر منو رببخش......ازت خواهش میکنم یه کامنت بده وبگو که بخشیدیم..........لطفا....بزرگترین لطف رومیکنی درحقم...قراردیگه نیام تو مجله..اگه کامنت تورو ببینم که بخشیدیم دیگه نمیام مگراینکه توبیای.....
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
تو این کار را انجام نمیدی و بازم میای مجله
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
باباآبجی بی توبخاطرگل روی سیروان ومن نرواین رویای پروهم مثل این خاک اندازاخودشوهی میندازه وسط بابابروبینیم توروسننه دخترکوچولوبیابزن تودهن این رویای دیوونه داداش سیروان به این رویای روانی کاری نداشته باش داداش سیروان توام بمون من عاشق شمادوتام جون احسان
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
پایین برایتان کامنت گذاشتم بروید بخوانید
Iran, Islamic Republic of
02:56 - 1392/05/06
منم طرفدار احسان علیخانی و برنامه ماه عسل هستم
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1392/05/06
احسان علیخانی بادوکترین مرد سال 92
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1392/05/06
آقای علیخانی ممنون ازبرنامه خوبتون خسته نباشید
رویاخانوم کمترواسه فرزادحسنی سرودست بشکون بیخوددل خودتوخوش کردی ولله زن داره
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
یعنی تو مطمئنی علیخانی زن نداره؟ نامزد چی؟؟؟
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
خانم پریا فضوبیش به شما نیومده من مث شما نیستم که دنبال اهداف خودم باشم من ایشونو برای خودش دوست دارم
ولی مطمئن باش علخانی با تو ازدواج نمکنه پس بیخودی زحمت نکش
فعلا که شما همه زورتو داری میزنی واقعا که دخترایی مث شما خیلی حقیرند
رکسانا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
اق رضا احسان مجرده...اینو خودشم تو برنامه عیدش گفت...
پریا با نظرت موافقم صد درصد
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
اوی رضاهمه مثل این دختره جل رویانیستن!!بروبابا
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
اقا رضا این آراس کلا آدم راحت و آرادی البته از ناحیه مخ
محلش نده جوابشو نده ارزش نداره
بعدشم اراس عمرا دختر مث من پیدا شه
فعلا دخترا دیگه دارند خودشونو برای علیخانی میکشند خیلی حقیرند عین تو که خودتم دختری
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
طرف شما این جوری خطاب میکنن همو: "اوی"؟ یا اینم از احسان جونت یاد گرفتی؟
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
اراس و اقا رضا زشته بخدا
شما انسانهای با شخصیت نباید اینگونه به هم توهین کنید
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
بی تو جان، من توهین نکردم، آقا و یا خانم اراس فرمودند: "اوی رضا"، این یعنی چه؟؟؟
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
من از شما عذر خواهی می کنم از طرف اراس
شما ببخش
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
شما چرا؟؟؟ من که کوتاه اومدم، ولی دوباره میام اینجا می بینم از من اسم بردن، میگم جواب بدم ناراحت نشن و نگن تحویل نگرفت، همین.
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
آقا رضا ادب و فهم یه نعمته که خیلیا ندارند
شما به دل نگیر
اوی ادبیات بی ادباست
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
خوب الحمدلله که فحش ها خوابید...ممنون رویا
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
بزار تا بهت بگم که چرا من معذرت خواهی کردم چون مطمئن بودم اراس سر حرف من حرف نمی زند و این بحث را تمامش می کند
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
خواهش میکنم آقا رضا
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
یه بارجوابتو دادم رضااومدم یه باردیگه جوابتوبدم:اولاکه بهت گفتم اوی تابادخترپاک وصادقی مثل پریادرست صحبت کنی دومارویاتوکلامتوهم ودیوونه ای که انقدربه جواب دادنای من زورت اومده که باتوهین وبی ادبی داری خودتوخالی میکنی خب ازناتوانایی مثل توانتظاری نمیره،بابابیخیال گوش ماازاین حرفاپره که میگی من اینوبخاطرخودش دوست دارم هههههه همون که توزورت اومدفرزادنیومدتوروبگیره بسه الان داری خودتوجرمیدی بروجمش کن رویایی کوچول به دخترپاک پاک پریابی ادبی نکن اون باتوزمین تاآسمون فرق داره ماهی وپاک بودنش تحسین داره که توازااین نعمت هابی بهره ای!آره خب دختربی ادب وفحاشی مثل تواصلاپیدانمیشه مخ تعطیل کاملا مشخصه چقدرحسودی ماشالاانقدرهم اطلاعاتتون (رویاورضا)کمه که نمیدونیدمن پسرم ، انقدرهم پروتشریف داریدکه مییایدجای که اصلابه شمامربوطی نیست ازیه نالایق حرفایی میزنیدکه خیلی احمقانه است.رویاتونمیخوادازنعمت ادب وفهم حرف بزنی که ماشالاخداروشکرهمه فهمیدن توتواین جمع ازهمه بی ادب ترومزخرف ترتویی ، خوب واقعاهمین براتون کافیه ههههههههه!ازپریاورکساناوبی توی عزیزتشکرمیکنم مرسی ازتون!بی توجون توعزیزنمیخوادعذرخواهی کنی کسی که به یه دخترپاک باعقایدپاکش توهین کرده بایدعذرخواهی کنه بی توجون من روحرفای قشنگ وبزرگوارانت حرفی نمیزنم ولی کسی که خودش بی ادبه لازم نکرده ادبوبه دیگران یادبده براشون واقعامتاسفم وبخاطرتوی گل بی توجون وداش احسان گلم جلوی بی ادبارومیگیرم جووون احسان
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
آقاآراس مثل همیشه عالی بودید.پریاخانم ماطرفدارای آقای علیخانی همیشه هوای هموداریم.خیالت تخت آبجی گلم.
رضا در جواب اراس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
با عرض معذرت از بی تو::: ببین، اراس عزیز، اولا من کجا گفتم آراس دختره که میگی اطلاعات من کمه؟؟؟ ثانیا اگه برای کسی حق اعتراض صادر بشه، خود پریاست, نه شما جسارتا. در ضمن اراس جان من بادخترپاک وصادقی مثل پریادرست صحبت کردم، فقط چون من شناختی روی کسی ندارم، سعی می کنم از روی نظر هرکسی، هم طراز باهاش صحبت کنم. ولی از اونجایی که نمی تونم با ادبیات تو باهات صحبت کنم، یه سری از کلام خودت رو دقیقا کات کردم و بهت تقدیم می کنم: (البته من تایپ نکردم، دقیقا توی حرفهایی که بالا زدی اینا بود...) "دیوونه ای- زورت اومده - بی ادبی - الان داری خودتوجرمیدی- بروجمش کن -پروتشریف دارید- اصلابه شمامربوطی نیست- حرفایی میزنیدکه خیلی احمقانه است- همه فهمیدن توتواین جمع ازهمه بی ادب ترومزخرف ترتویی-بی توی عزیزتشکرمیکنم مرسی ازتون!بی توجون توعزیزنمیخوادعذرخواهی کنی کسی که به یه دخترپاک باعقایدپاکش توهین کرده بایدعذرخواهی کنه بی توجون من روحرفای قشنگ وبزرگوارانت حرفی نمیزنم ولی کسی که خودش بی ادبه لازم نکرده ادبوبه دیگران یادبده براشون واقعامتاسفم وبخاطرتوی گل بی توجون جلوی بی ادبارومیگیرم"
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
آقارضا خوب بلدیدتقلیدکنیدا.....واقعابه این پی بردم که طرفدارآقای حسنی هستیدچون مثل ایشون تقلیدکردن روبلدید.وقتی این کامنت رونوشتید باکامنت های قبلی آقاآراس یه چک می کردید...........احساس نکردید همش مثل کامنت ایشون بود.....فکرکنم شماهمه ی حرفهای ایشون روکات کردید.
رضا در جواب فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
ببین فزانه جان، تقلید با انعکاس فرق داره،
مثلا آینه تقلید نمیکنه، فقط خودتو به خودت منعکس میکنه...
آراس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۴
رضاجون داداش برگردویه باردیگه درست وبادقت کامنتویخون اونایی که من گفتم وتویه باردیگه توکامنت خودت تایپ کردی مربوط به رویابودنه تو،خط اول ووسطی تقریباوخط آخرمربوط به توئه همین
آراس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۴
فرزانه جان مرسی آبجی گل
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۵
خواهش میکنم آقاآراس ماها هوای همونداشته باشیم که طرفداراآقای علیخانی نیستیم اینجورچیزاتومعرفت همه ی طرفدارای آقای علیخانی هست.
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1392/05/06
سیروان ادرس ایمیلت را به ارتتوس بده لطفا
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1392/05/06
من کسی نیستم که بخوام دخالت کنم...ولی بنظرمن هرکسی یه عقیده ای داره...شماها چراانقدر به هم توهین میکنید؟؟!بنظرمن چیزی جز دلشکستگی به وجود نمیاد....ارادتمند همگی هستم...
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
اتفاقا شما کسی هستید چرا اینقدر خودت را کوچک می کنی وقتی میخوای حرفای بزرگ بزنی باید با تمام جسارتت بگویی
هرکس برای خودش نظری دارد شما هم بهترین نظر را دارید پس با قاطعیت نظرتان را بگویید جناب تیرداد خان
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
جناب تیرداد امیدوارم از حرفام ناراحت نشی همه ما ازاد هستیم که نظرمان را بیان کنیم همینطور شما
tirdad
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
ممنون از لطفتون دوست عزیز...من فقط بااین کار میخواستم دل شکستگی به وجود نیاید.باتشکر
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
نه بابا دلشکستگی چی . شما که حرف حق را گفتی
tirdad برای همه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
ممنون بازم شما...ولی دل چندنفرشکسته شده است......من کامنت های سیروان راخواندم به این دلیل که بیشترجاها حرف از سیروان بود.حقش نبود.به خاطراینکه کسی درموردش فکربدی نکند گفته که نامزد دارد...من نمیدانم چراباید اینطور باشد.من نیز اگرجای او بودم دیگر تمایلی به بازگشت نداشتم.شماهم بنظرم نباید این کاررا بااو میکردید.اورابیشتربچه ها تحت فشارقرارداده اند.لطفا کسانی که دل او راشکستند ازاوعذرخواهی کنند.من قصد دخالت ندارم ونخواهم داشت فقط یک نظربود.
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
حالا چرا اینقدر خودت را می گیری بده بهت راهنمایی کرد
ققنوس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
تیرداد با بی تو درست صحبت کن فهمیدی
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
من قبول دارم که تند رفتم ولی اول سیروان شروع کرد
چرا سیروان باید به من بگه زیر نظرای من نظر ننویسم این بزرگترین توهین به من است چرا یکبارم که شده حق را به من نمیدی ؟ من فقط یک سوال داشتم ولی مجله چاپش نمی کرد ولی سیروان بدون دانستن علت نپرسیدن من سریع نوشته دیگه زیر نظرای من نظر نده اخه خودتان باشید بهتان فشار وارد نمیشه ؟
شما که اینقد منصف هستید چرا انصافتان را یکطرفه بکار می برید من ادم نیستم؟ از حرفهایتان ناراحت شدم اما منتظر جوابتان می مانم ! نمی خوام دوباره از روی ناراحتی چیزی را بگم که بعدا از گفتن ان پشیمان شوم
فکر می کنی دل من نشکست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمی دانم چرا فقط دل شکسته سیروان و رویا را دیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس من دل ندارم ؟؟؟؟؟؟
واقعا متاسفم
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
بی تو منظور تیرداد از کامنتی که نوشته بازم شما ممنون یعنی میگه بی تو دیگه دهنت را ببند و برای من کامنت نده یه سوال منظورش را نفهمیدی یا خودت را زدی به بفهمی ؟!
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
بی توجان ناراحت نباش ماهمه باهم دوستیم ماتووداش سیروان روخیلی دوست داریم پس سخت نگیرعشق احسان
tirdad
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
بی تو خانوم یا همون طناز خانوم بنظرمن شما انقدرمحکم هستید که نخواد دلتون سراین چیزا بشکنه........سیروان ازشما عذرخواهی کرده بود...من منظورم این بود.لطف میکنید اگرکه به دل نگیرید حرفمو.....ازتون عذرمیخوام خوبه؟؟؟؟!!!!!
tirdad
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
علی لطف میکنی اگرکه جای من حرف نزنی..............ن بی تو خانوم من اصلا منظورم این نبود خواهر عزیزم.........مرسی بی تو ازتوجهاتت
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
علی جا تیرداد حرف نزنا......عشقه به مولا...........بی تو تیرداد بچه خوبیه....این علی زیاد میحرفه....
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سلام به اقا تیرداد تشکر از توضیحاتت . بله این چیزها ارزش ناراحت شدن ندارند علی هم راست میگه شما هرچی گفتی فقط من جوابتان را دادم بخاطر همین برای شما و علی اقا سوتفاهم شد دیروز نیامدم سایت خواستم کمی از فضا دور باشم امروز که امدم از دیدن توضیحاتتان خوشحال شدم تشکر از لطفتان
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1392/05/06
سلام بر همگی
من معذرت میخوام که ان کامنت را نوشتم حسابی اعصابم بهم ریخته بود شرمنده
از رویا هم میخوام که مرا ببخشد من اشتباه کردم که ان حرف را در کامنتم نوشتم
از سیروانم معذرت میخوام شرمنده اعصابم بهم ریخته بود
بهت بگم تو هیچ جا نمیری و همیشه میای مجله یادت باشه
دستور میدم چون من از تو بزرگترم من 27 سالم است
محض اطلاع همه هرکس با کس دیگه کمی راحت بود یا باهم یکیس به دو کردن که ملاک این نیست که از هم خوششان ادامه یا اینکه منظور بدی دارند ما اینجا همه باهم دوست هستیم بین دوستها اختلاف سلیقه به وجود میاد پس همچیز را به حساب خوش امدن یا چیزهای بد نگذاریم
در جواب سیروان باید بگم من اصلا از کسی ناراحت نیستم فقط دیشب در اوج عصبانیت ان کامنت را نوشتم ببخشید که موجب ناراحتیت شدم
اگر می بینی من ادبم اینگونه است بخاطر این است که من فرزند یک معلم هستم و این باعث میشه که همیشه مودب باشم و کمتر از کلامت زشت استفاده کنم وقتی کلامت زیبا وجود دارند چرا باید از کلامات زشت استفاده کنیم
مدیریت سایت و اعضای سایت برترینها من از شما معذرت میخوام ببخشید
من فقط سوالم این بود که ادرس ایمیلت را بهم بدهی همین من چیز بدی نپرسیدم چون اصلا چیز بدی وجود ندارد که من بخواهم از تو بپرسم

بهرحال من بازم میگم من از کسی نماراحت نیستم و ان حرفها را فقط در اوج عصبانیت نوشتم
سیروان من همیشه منتظر کامنتات هستم

موفق باشید
پاسخ ها
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
خیلی زیباکامنت گذاشتی حیفم اومدازت تشکرنکنم خیلی بزرگواری اینوبدون این خصلت طرفدارای احسانه مهربون وعزیزندداش سیروانم خیلی گله مطمئن باش اگه کامنتتوخوندحتماجواب خوبیهات ومهربونیاتومیده قربانت جیگره داش احسان
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
فربووووون داش اراس وبی تو جون خواهربزرگه ی خودم برم....داش تیرداد نوکر شماهم هستیم......داداش اراس قربونت برم ک انقد هوامارو داری
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
اراس جان خواهشا دیگه به اقا رضا توهین نکن
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
اراس جان عزیزم یادت نرود تو به من قول دادی که دیگه توهین نکنی و این بحث را تمامش کنی
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
اقا سیروان از شما هم تشکر می کنم که زیر نظر من نظر نوشتید
از تیردادم تشکر بخاطر همه تلاشهایش
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
خدانکنه سیروان جونم ماتومرام ومعرفتمونه ازرفقای گلمون تاپای جون حمایت کنیم وهواخواهشون باشیم دوست دارم به مولا عشق خودمی!بی توجان خیلی وجودت برام ارزش داره وحرفات برام عزیزه چون تومیخوای باشه عزیزولی اگه توهین کردن توروخدابزاریه جوردیگه جوابشونوبدم من پای حرفام میمونم قربانت فقط داش احسان
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1392/05/07
روووووویاااااا حیاکن/این مجله رورهاکن.
همه ی طرفدارای آقای علیخانی لایک کنندلطفا...........
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
زشته فرزانه جونم گناه داره اذیتش نکن
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
خوب، دیگه جواب ندارید، کم آوردید آخرش..
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
اقا رضا زشته خواهش می کنم کوتاه بیایید
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
ببین بی توجان اصل اصل اصل قضیه روبدونی من با طرفدارای آقای حسنی مشکلی ندارم ایشون هم یه مجریه باتوانمندی های خودش من فقط یه خصلت ازایشون گفتم خودت شاهدبودی که چقدرخانم رویابه آقای علیخانی توهین کردندکه دست سومی ومقلدوچندش وضعیف وکشکی و... اگه انقدرازشون بدتون میادخب نمیومدید تواین سایت کسی مجبورتون نکرده.والا.....
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
باشه بی تو، ولی آخه مگه فرزانه میذاره؟
رویا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
فرزانه خانم منم منتظر دستور شما بودم برو بابا
آقا رضا معلوم کم میارند من استاد کم اوردن دیگران هستم البته اگر شما هم باشید که چه بهتره
بی تو جان خیلی ممنووونم عزیزم ولی نیازی به تذکر نیست چون بنده خوشبختانه خیلی پرو و سرسخت هستم اصلا اذیت نمیشم
این بقیه هستند که اذیت شدند و میخوان من برم
راستی بی تو عزیزم ببخشیبد اگر حرفی زدم که رنجیدی ولی حرفم بی قصد و غرض بود فقط در حد یک نظر بود به هر حال ببخشید و از حمایتت ممنوووونم
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
رضا برو دنبال عشقت رویا خانم و این بحثو تمومش کن
ما را هم دعوت کن عروسی
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
ببین فرزانه جانم درسته که رویا بد حرف می زند ولی جواب بدی که با بدی نیست
نمی شود که چون طرفدار اقای حسنی است نیاید این سایت هرکس با هر تفکری ازاد است که بیاید به این سایت ..... اینقدر خودت را ناراحت نکن عزیزم
ممنون از اقا رضای گل من از شما سپاسگزارم
رضا در جواب علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
تو بگو هرچی دلت خواست
من که سنگرم سکوته
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
ولی علی آقا اینم بدون، دارم بهت علاقه مند میشم...
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
علی شما با آقا رضا چی کار داری
چشم دیدن آدم باشعور نداری نه
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
این رویابااین پروگیش کاردسته خودش میده خوبه خودشم میگه پروئه بدبخت کسی هم نیست باش همراه بشه بیخودهی اسم رضارومیاره باش همراه بشه بروبابا وای وای وای عجب دختریه اه اه اه!فرزانه جان فرزاداصلاهم مالی نیست ولی بقیه حرفات درسته موافقم باهت زییییییییادبی توجون خودتواذیت نکن فقط داش گلم احسان
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
اراس جان، اولا رویا خانم احتیاج به همراهی کسی نداره، ماشاءالله یه تنه حریف همه شده...ثانیا این "مالی نیست" رو بیشتر توضیح بده!!!
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
خب خانم رویااگه منتظردستورمن بودی دستوروصادرکردم تشریفتون روببرید.شمااستادکم آوردن دیگرانی اصلن خودتون فهمیدیدچی گفتید.برعکس شمااستادیدتوگستاخی وبی ادبی آخ که من چقدردیرفهمیدم منظورتون ازاستادفرزادحسنی که نوکامنت های قبلی گفتیدتخصص تو بی ادبیه.راستی آقا آراس شماکه نمیدونید من منظورم ازتوانمندی های آقای حسنی چیه؟؟؟؟؟بی توعزیزم کی گفته من خودم روناراحت میکنم......ولی به گل روی شماوبقیه طرفدارای آقای علیخانی چشم چون گفتی اذیتش نکن باشه.هرچی توبگی...
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
اراس خواهشا تمامش کن
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
آقا رضا از شما بازم مننوووونم
من گفتم شما باشید از این جهت که نظرات شما کوتاه و مودبانه و منطقی هست
دوست داشتم نظرات شما رو بازم ببینم
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
لطف داری رویا، متشکرم...
من که تا آخرش هستم، شــــــــــــک نکن.
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
خواهش میکنم نیازی به تشکر نیست کاری نکردم آقا رضا
ممنووووونم که هستید
منم اگر عمری باشه هستم تا آخرش
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
رضاوالاماروکه خداروشکرحریف نیست رویاهاهاهادرضمن توضیحاتمودادم وقتی شماتواین مجله نبودی میتونی بری کامنت هاییم که درجواب رویابلندبالابودروبخونی انوقت متوجه میشی!بی توی عزیزبه منم حق بده سعیمومیکنم تمامش کنم دیگران نمیذارن جون احسان
رضا درجواب اراس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
به قول خودت: "توضیحاتمودادم وقتی شماتواین مجله نبودی میتونی بری کامنت روبخونی انوقت متوجه میشی!"
رویا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
آقا رضا شما لطفا تشریف ببرید همون پست علی ضا ببینید من کم اوردم یا این
آخرش این کم اورد نتونست جواب بده
حریف تو نمیشم مردم از خنده اصلا تو برای من عددی نسیتی نمیبینمت
حالا که از رو بردمت
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1392/05/07
من تمام کامنت ها را خواندم..به نظرم هم دل سیروان وهم دل رویا شکسته شده دوستان....یه کم باملایمت بایکدیگر حرف بزنید.کمی ارامش هیچکس روازیت نمیکنه....
پاسخ ها
مجید کوثری ثابت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
تیرداد جان، پناه بگیر تا دل تو رو هم نشکستن/نشکستیم...
وقت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
لطفا تو دخالت نکن
رویا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
tirdad جان مرسی ولی من اصلا دلم نشکسته
یعنی من بیدی نیستم که به این راحتیا بلرزم
کسیو اینجا در حدی نمببینم بخواددل منو بشکونه
من فقط وقتی به فرزاد حسنی عزیز چیزایی میگند که لایق خودشونه ناراحت میشم همین
بازم ممنووونم عزیزم
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
تیرداد حرف الکی نزن رویا یک عالمه حرف زشت زده به همه بعد میگی رویا دلش شکسته !
سیروانم مشکلش با بی تو بود که حل شد پس الکی تز نده
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۸
مرسی داداش تیرداد که حواست به من بود.......خوشحالم از اشناییت......
tirdad
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
باشه حتما هم همین کار رو میکنم مجید و وقت.......
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
به تیرداد کسی حرف نزنه ممنونش میشم......خوش اومدی داداش.......
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
آقا تیرداد به حرف اینا گوش نده
شما کار خودت کن
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
داش تیردادعزیزسیروان جون چراولی رویافکرنکنم اون رویادل همه روشکوندالحق که علی درموردرویاراست گفت مرسی واقعاقربون داش سیروان خودم داش توکجایی؟مخلصیم سیروان!فدای احسان
tirdad
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
خواهش رویا خانم..........
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1392/05/07
بزن لایکو من برگشتم.............................................رویا ازت معدرت میخوام وهمینطورازبی تو...اراس داداش ترکوندیا دمت گرم بابا ما نوکرتیم.......من اعتماد کامل به شما دارم خوبه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!محیاجون ماقبیله نیستیم فقط چندتادوست خوبیم.....تیرداد داداش گلم تا الان کجا بودی شما؟/!!!!!!!!نوکر شماهم هستیم.....مرسی که هوامونو داشتی........به به سلام به دوست عزیزمون فرزانه خانوم.........همه احسانی ها چاکریییییییییییییم...............فقط داداش احسان خودمون..........................................
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
معذرت برای چی آقا سیروان نیازی به عذر خواهی نیست
ممنون
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
ای جونه من عشق من خوش اومدی بازدوباره داش سیروان گلم ماچاکریم مامخلصیم باباچشم کف پات عشقی فقط بخاطرگل روت که برگشتی وهستی باهمه حرفات موافقم ازاول تاآخرپای خودتوحرفاتم هستم لایکشم زدم فقط بخاطرخودتوعزیزدلم داش احسان جوووووون
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
خب من قبول دارم یه کم تند باشمارفتار کردم...گفتم عزرخواهی کنم که حرفی واسه کدورت نمونده باشه.....درضمن خواهش میکنم
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
قربووووووووووووون داشی خودم برم بابا چوب کاری میفرمایید..خجلتمون نده دیگه......جووووووووونه احسان
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سلام آقاسیروان ماقسمت نشداول باهاتون آشناشیم فکرکنم قدم من بدبودشمااینجوری ریختیدبه هم درهرصورت ممنون ازخوشامدگوییتون.
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سلام ازماست فرزانه خانوم....خواهش میکنم.من سیروان پاکان هستم.خوشوقتم ازاشناییتون...امیدوارم لحظه های خوبی رو تواین مجله باهم داشته باشیم.
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
دوست دارم سیروان جون عاشششششششششششششقتم فقط احسان
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
منم امیدوارم ولی مگه باوجوداین همه بی ادبی وفحاشی ودلخوری میشه؟؟؟؟؟؟من فرزانه حیدری هستم منم خوشوقتم آقاسیروان.
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
نوکرتم داداش اراس.......بهترین مجری احسان
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
فرزانه خانوم کافیه کمی ارامش داشته باشیم.
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1392/05/07
اصن فرزاد حسنی شیربرنج چیه که در باره اش بحث می کنید ؛دنیا یه طرف احسان علیخانی یه طرف؛ با اون چهره ی جذاب و دوست داشتنیش همه عاشقشن؛و رویا خانم شما که زر زیادی میزنی میگی شما حقیرید پس خودتم که برا فرزاد حسنی داری خودتو جر میدی حقیری؛بعععله
پاسخ ها
کارتر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
هموطن، آرام تر... من موندم چرا نظرات منو سانسور می کنید، ولی این طرز بیان رو توی ماه رمضون تایید میکنید، نه واقعا؟ خداییش؟ آدما همه واسه خودشون شخصیت دارن و باید بهش احترام گذاشت، حالا چه رئیس و وزیر باشن و چه مثل اکثر ما یه شهروند عادی...
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
زر که خودت میزنی یک
دو استاد فرزاد حسنی عزیز استاد حاضر جوابی ست و شیر برنج همین علیخانی که عین ماست وا رفته میمونه بلد نیست صحبت کنه
سه فرزاد حسنی عزیز متاهله من طرفدارشم مث شما ها دنبال ازدواح نیستم که خودتونو دارید حقیر و کوچیک میکنید
حالا گرفتی آی کیو که فرق من با خودتو
بردیا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
حالا میگید بنده خدا رویا بی ادب هست ......
مریم با رویا خانوم کاری نداشته باش .......
دختر خوبی هستش ..........
خوش به حال فرزاد خان معلوم خیلی دوسش داری .......
طرفدار مثل شما کم پیدا میشه ..........
واقعا از رضا و تیرداد خوشم اومد معلوم خیلی آقاید .........
دمتون گرم
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
آقایی از خودته برادر بردیا.
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
خانم رویادوتانوشابه هم واس آقای حسنی بازکن همچین میگید استادهرکی ندونه......لااله الا الله......بعدش کی مثلادنبال ازدواج باآقای علیخانیه؟؟؟؟؟؟مثل مجری محبوبتون فکرنکرده حرف میزنیداااااحالاخوبه خودت اعتراف کردی که ازازدواج آقای حسنی وخانم نامداری متاسفی وناراحت.
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
کارتر جان مممنوووونم
آقا بردیا ار لطف شما بینهایت سپاسگزارم
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
فرزانه خانم از انتخابش متاسفم و ناراحت
مطمئنم این دختر لوس نمیتونه خوشبختش کنه
کاش با یکی ازدواج میکرد که نمیذاشت آب تو دلش تکون بخوره نه این خانم دست و پا چلفتی استاد سوتی دادن
از خود ازدواجش نازاحت نیستم پشت بنده خدا انقدر حر ف و حدیث دراودند مجبور شد ازدواج کنه
من اگر جای ایشون بودم حالا حالا ازدواج نمیکردم
منم نگفتن شما دنبال ازدواجی در جواب اون خانم به این شکل جواب دادم
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
خانم رویاممنون که اینقدرمحترمانه جواب دادید بدون هیچ توهین وفحاشی.......من به این دلیل اون کامنت رونوشتم چون شماگفته بودید..........مث شماها.....وجمع بسته بودید.درهرصورت ازکامنتتون خوشم اومدکه توش فحاشی نکردید.
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1392/05/08
رویاخانم توکه طرفدارعلیخانی نیستی چرانظرمیدی هرکی اینجاس ازش تعریف میکنه توکه طرفدارحسنی هستی بروبه خودش بگو منم طرفدارحسنی هستم ولی فک نکنم اصلادوس داشته باشه طرفداری مثل توداشته باشه نترس من واسه علیخانی زورنمیزنم اه بزنم که میشم مث شما.
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
به کوری چشم شما البته اگر سکته نمیکنی میگما
ایشون منو به عنوان هوادارش دوست داره و احترام میذاره به شدت
حالا برو یه لیوان اب بخور نا آتیشت خاموش شه البته یه تانکر آب نیاز داری
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
پریا جان زشته
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
پریاجان بااین دختره بی ادب رویاصحبت نکن توبزرگواریت بیشترازایناست که بخوای بابی ادبی مثل این دهن به دهن بشی جوون احسان
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1392/05/08
بچه ها اگربه عنوان یک دوست فقط یه کم براتون ارزش دارم فقط یه کم......لطفا بهم توهین نکنید......همه طرفدارمجریاشون بمونن ولی خواهش میکنم به توهین نکنید وهمینطوربحث.....داداش اراس بیخیال داداشم عشقی به مولا....رویا خانوم من ازت معزرت میخوام خوبه؟؟؟؟؟؟!!!!!!بس کنید لطفا...اگه میخواید بحث کنید به من ربطی نداره ولی به هم احترام بذارین.لطفا
پاسخ ها
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
باشه داشی توجونی فقط بخاطرگل روی تووداش احسان گلم البته من همون اولم بابی احترامی نیومدم جلوبعضیا بی ادبی کردندوتوهین که من جلوشونوگرفتم قربونت برم فدای تو وداش احسان گلمون
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1392/05/09
من هرسال فقط ماه رمضانم با دیدن احسان عزیز و ماه عسلش برام میشه ماه رمضان.همیشه موفق سالم باشی احسان عزیززززززززززززززززززززز
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
خانم فرزانه خب بایه اسم دیگه کامنت میذاشتی یاپسوندی پیشوندی چیزی.....طرفداران آقای علیخانی من این نیستمامن اونیم که اولین کامنتم درموردرک بودن وبی ادب بودن آقای حسنی بود.ولی بات موافقم.........
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1392/05/09
دوستان، عزیزان، برادران، خواهران طاعات قبول. به نظر حقیر این بحث مثل بحث استقلال و پرسپولیسه، حالا اگه تیم محبوب من به جای قهرمانی، بیاد و از آخر اول بشه، من بازم طرفدارشم!!! چون دلایل خاص خودم رو دارم و صحیح نیست کسی بخواد با توهین منو توجیه کنه چون نتیجه عکس میده و من هم ممکنه به اون و تیمش خدای ناکرده توهین کنم... حالا من خودم چون زمان اجرای فرزاد حسنی خیلی باهاش ارتباط برقرار کردم، میگم من به ایشون 20 میدم، حالا اگه کسی میخواد صفر بده، تاثیری توی 20 من نداره، چون معدل که نمی گیرم... در مورد احسان علیخانی هم من شخصا توهینی نکردم، ایشون هم با معیارهای من 19 می گیرن، حالا سزاوار نیست به خاطر این یه نمره اختلاف منو کباب کنید، اصلا شما می تونید آدرس بدید، من خودم میام منو بزنید، ولی تو رو خدا توهین نکنید، سزاوار نیست با زبون روزه به کسی توهین کنیم و اونم توهین کنه و ما هم ازش کینه داشته باشیم، همه تون الان اینجا واسه من دوستای عزیزید: تیرداد، رویا، سیروان، مائده، رضا، بی تو، علی، فرزانه، آراس، مریم و شما که اسم بزرگت توی ذهن کوچیکم نمونده... اردات
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۹
بارک الله...من متقاعد شدم.
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سلام اقای مجید کوثری ثابت . خیلی خوب همچیز را بیان کردید تشکر از بزرگواریتان
منم بر این اعتقادم که هر کس سلیقه ای دارد و می تواند از دیگری خوشش بیاید پس نباید به همدیگه توهین کنیم
بازم تشکر از این همه روشن فکری
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
آقا مجید ممنوووووونم از شما
ولی باور کنید یه عده بی ادبانه برخورد میکنند منم مث خودشون جوابشونو میدم
من یه آدمی هستم یه کسی در حقم خوبی کنه یه قدم برام برداره تا ده قدم براش برندارم ولش نمکنم
اگر کسی بی ادبی کنه پرو بازی دربیاره نمیگم ده تا جوابشو میدم ولی مث خودش جوابشو میدم
یادم سال گذشته در برنامه رادیویی فرزاد حسنی عزیز هم یه همیچین چیزی گفت مث من فک میکرد
بازم از شعور و استدالال خوب شما ممنووونم
ولی من نمیتونم علیخانی در حد و انداره فرزاد ببینم
مرسی دوست عزیز
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۵
من هم با بی توعزیزموافقم مانبایدبه هم دیگه توهین کنیم من هم اصلاقصدتوهین نداشتم ولی وقتی بی ادبی های خانم رویارودیدم مجبورشدم مثل خودشون باهاشون حرف بزنم.خانم رویابدون اعتقادات وعقایدوحتی علایق هرشخص به اندازه وسعت تفکراون شخصه.شمایی که آقای علیخانی رودرحدآقای حسنی نمیبینید به خاطروسعت فکرتونه چون بعیدمی دونم آقای علیخانی توذهن وتفکرات شماجابشه.
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1392/05/09
دوستان، عزیزان، برادران، خواهران طاعات قبول. به نظر حقیر این بحث مثل بحث استقلال و پرسپولیسه، حالا اگه تیم محبوب من به جای قهرمانی، بیاد و از آخر اول بشه، من بازم طرفدارشم!!! چون دلایل خاص خودم رو دارم و صحیح نیست کسی بخواد با توهین منو توجیه کنه چون نتیجه عکس میده و من هم ممکنه به اون و تیمش خدای ناکرده توهین کنم... حالا من خودم چون زمان اجرای فرزاد حسنی خیلی باهاش ارتباط برقرار کردم، میگم من به ایشون 20 میدم، حالا اگه کسی میخواد صفر بده، تاثیری توی 20 من نداره، چون معدل که نمی گیرم... در مورد احسان علیخانی هم من شخصا توهینی نکردم، ایشون هم با معیارهای من 19 می گیرن، حالا سزاوار نیست به خاطر این یه نمره اختلاف منو کباب کنید، اصلا شما می تونید آدرس بدید، من خودم میام منو بزنید، ولی تو رو خدا توهین نکنید، سزاوار نیست با زبون روزه به کسی توهین کنیم و اونم توهین کنه و ما هم ازش کینه داشته باشیم، همه تون الان اینجا واسه من دوستای عزیزید: تیرداد، رویا، سیروان، مائده، رضا، بی تو، علی، فرزانه، آراس، مریم و شما که اسم بزرگت توی ذهن کوچیکم نمونده... ارادت
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1392/05/09
دوستان، عزیزان، برادران، خواهران طاعات قبول. به نظر حقیر این بحث مثل بحث استقلال و پرسپولیسه، حالا اگه تیم محبوب من به جای قهرمانی، بیاد و از آخر اول بشه، من بازم طرفدارشم!!! چون دلایل خاص خودم رو دارم و صحیح نیست کسی بخواد با توهین منو توجیه کنه چون نتیجه عکس میده و من هم ممکنه به اون و تیمش خدای ناکرده توهین کنم... حالا من خودم چون زمان اجرای فرزاد حسنی خیلی باهاش ارتباط برقرار کردم، میگم من به ایشون 20 میدم، حالا اگه کسی میخواد صفر بده، تاثیری توی 20 من نداره، چون معدل که نمی گیرم... در مورد احسان علیخانی هم من شخصا توهینی نکردم، ایشون هم با معیارهای من 19 می گیرن، حالا سزاوار نیست به خاطر این یه نمره اختلاف منو کباب کنید، اصلا شما می تونید آدرس بدید، من خودم میام منو بزنید، ولی تو رو خدا توهین نکنید، سزاوار نیست با زبون روزه به کسی توهین کنیم و اونم توهین کنه و ما هم ازش کینه داشته باشیم، همه تون الان اینجا واسه من دوستای عزیزید: تیرداد، رویا، سیروان، مائده، رضا، بی تو، علی، فرزانه، آراس، مریم و شما که اسم بزرگت توی ذهن کوچیکم نمونده... ارادت
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1392/05/09
من فکرنمیکنم چیزی گفته باشم که شماناراحت شده باشید....درهرصورت ممنون
پاسخ ها
مجید کوثری ثابت
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
عرض ارادت، اگه مخاطبتون بنده هستم که عرض کنم من خودم از کسی نارحت نیستم قربان، ولی برخی از دوستان عزیز دارن به مجری خاص و طرفدارش توهین میکنن، منم فقط گفتم سلیقه هر کس واسه خودش محترمه، ما که داریم از زمین و زمان می کشیم و به این فضای مجازی پناه آوردیم، اینجا دیگه کمی با آرامش تنفس کنیم بهنره. ایام به کام...
اراس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
سیروان دیگه لازم نکرده بیایی به ایمیلم گودبای
خوبه پسر بودم اگر دختر بودم چطو رفتار می کردی
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
متشکرم حق باشماست.....ولی یه جاهایی رفتارخوبی با تیرداد نداشتید........درهرصورت به من مربوط نمیشه این موضوع....
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
سیروان جون داشی من نمیدونم این کیه بااسم من کامنت گذاشته ولی بدون چرت گفته من چاکردربست شماتاآخرش هستم عجب مردم آزارایی پیدامیشن عشق توواحسانی
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
بیخیال داداش اراس.....مهم نیست داداش...خودتواحسانو عشقه
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
این حرفم واسه اون ادم بیشعوری که جای داداش اراس گل پیام گذاشته......لطف کن خفه شو...بنظرمن رفاقت ما پسرا به هیچ ادم فضولی مثه تونیومده...میدونم دختری.اگه زیادی حرف بزنی حالتومیگیرم.مواظب باش
آراس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۴
قربونتوبرم داداشم سیروان گل دوست دارم عشقی
ارتتوس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
سلام سیروان جان من هر دوتا کامنت را نوشتم ولی نمی دانم چرا با دو اسم مختلف ثبت شده
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1392/05/09
طاعات جمیع کابرا قبول باشه انشالله....!
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
از شما هم قبول باشه مهسا جااان
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1392/05/10
اراس عزیزم تو به من قول دادی که این بحث را تمامش کنی و دیگه به هیچکس توهین نکنی پس تمامش کن
پاسخ ها
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
چشم عزیزبخاطرگل روی توسعیمومیکنم مخلصم فقط داش احسان
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1392/05/10
اقا رضا به شما هم میگم خواهشن تمامش کنید
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
به جون خودم من چیز بدی نگفتم دیگه، ولی به احترام شما، اگه دوستان بذارن چــــــــشـــــــم
رویا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
بی تو ی عزیزم آقا رضا بنده خدا که کاری به کسی نداره چیو تموم کنه
Iran, Islamic Republic of
02:28 - 1392/05/11
احسان دوست داشتنی!عزیزم فوق العاده ایی بخدا!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
02:05 - 1392/05/12
احسان خان حرف نداره این ماه فقط با احسان عسل میشه
Iran, Islamic Republic of
07:49 - 1392/05/12
بی توجون شمادیگه خیلی مودبی.سیروان خان اخرشی عاشقتم بخدا.اراس باید ادم جالبی باشی که اینقد شیفته ی همجنست شدی(سیروان).
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
عزیزم مودب بودن بد نیست بی ادب بودن خیلی زشت و بد است
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1392/05/12
سیروان خان اخرشی بخدا عاشقتم.اراس شما باید ادمه جالبی باشی که شیفته ی همجنست شدی(سیروان)
پاسخ ها
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
خیلی زشته که نوشتی عاشق سیروانی حیا کن
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۲
ممنون ازلطفتون اگرکه منظوردیگه ای نداشته باشید.خوشوقتم باهاتون اشنا شدم
آراس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۴
دوست داشتن رفقای گلی مثل سیروان تومرام ماست چکارکنیم نازنین خانم رفیق گلوبایدشیفته اش بود
Iran, Islamic Republic of
06:20 - 1392/05/13
میخواستم به خانمای محترم بگم_هرچندنیازی نبود اقای احسان خان اون حرفو بزنه اما حالا که گفته دروغم نگفته........نه اینکه مادخترا مشکلی داشته باشیم.نه.فقط اقایون از نظرمالی شرایطشو ندارن....وگرنه اونا که از خداشونه...من از طرفدارای اقای احسان خان هستم اما نه از اون لحاظ
Iran, Islamic Republic of
06:26 - 1392/05/13
سیروان جون منم خیلی دوست دارم....مثله ی داداش
پاسخ ها
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۴
خیلی ممنون ابجی مریم.شمالطف داری ابجی خانوم...
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
آخه دوست داشتنی هم هست منم دوسش دارم سیروانوعشقه بخدا
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1392/05/13
سلام رضا و اراس تمومش کنید دیگه تا کی میخواید ادامه بدهید اراس دیگه کافیه و اقا رضای خوب لطفا شما هم دیگه ادامه نده به اراس بیشتر تذکر میدم چون باهاش راحت ترم اما اقا رضای عزیز لطفا شما هم ادامه نده
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
سلام، من شرمنده، ولی من فقط نظر آراس رو گلچین کردم و به خودش منعکس کردم، چون خیلی شدید بود، البته احیرا جواب فرزانه رو هم به ناچار ارئه دادم. الان اگه اراس و فرزانه کوتاه بیان، فکر کنم اوضاع آروم بشه.
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۴
باشه من قول میدم کوتاه بیام،قبول دارم منم تندرفتم.معذرت میخوام.
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۴
خوب خدا را شکر همچیز به خیر و خوبی تمام شد ممنونم دوستان عزیزم
ممنونم اقارضای عزیز و ممنون فرزانه جان و ممنون اراس جان
و یک تشکر ویژه از سیروان جان ممنونم
همه تان را خیلی دوست دارم یادم رفت بگم یک تشکر اختصاصی هم از تیرداد عزیز
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
رضاجون داداش من کوتاه اومدم یه سربه پست علی ضیابزن ونظرمن برای همه روبخون خواهشا!قربان بی توی عزیزمن مخلصم
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1392/05/13
جناب سیروان یه سوال شما الان با بی تو قهر هستین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
به شما مربوط نیست
sirvan
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۳
با بی تو موافقم...به شما مربوط نیست.
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1392/05/14
ببین آراس یک بار دیگه به من توهین کنی و از الفاظ که لیاقت خودتو داره بار من کنی کاری میکنم
چنان میشورمت میندازمت تو آفتاب که با آفتاب روز قیامت هم خشک نشی افتاد
حیف که بی ارزشی وگرنه یه بار حرفای زشت خودتو برات ردیف میکردم تا ردیف شی
از مدیریت سایت تعجب میکنم چرا اراجیف و توهین این بی شعور به یه دختر خانم محترم تایید میکنید
پاسخ ها
خواهش آراس ازهمه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
واقعانمیدونم چی بهت بگم رویاخانم!!!!! ولی ازدوستان گل میخوام همین کامنت توروبخونن وخودشون نظربدن درموردتوومن،خواهشانظرتونوبگیددوستان خواهش میکنم بگیدنظرتونودرمورداین کامنت واین طرزبرخورد!!!ازخودتم رویاخانم خواهش میکنم که حتمابرو به پست علی ضیاونظرمن برای همه روبخون!من ازبی توی عزیزهم میخوام خودش نظاره گراین برخوردباشه من بخاطرگل روی تووهمه ی دوستان عزیزکوتاه میام فدای همه ی عزیزان من خاک پای همه هم هستم دوستون دارم
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
ببین بی تو جان من قراربودکوتاه بیام ولی خودت شاهدباش که ایشون نمیخوان،پس ازمن هم توقع نداشته باش دست به سینه بشینم به توهین های بقیه درمورد مجری محبوبم نگاه کنم.خانم رویاتوجواب کامنت آقای کوثری ثابت بهتون گفتم که عقایدهرشخص به اندازه تفکراون شخصه.شماآبروی هرچی دخترخانم محترم هست که بردیدبعدخودتون رومحترم میدونید.
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
فرزانه جان مرسی که نظرتوگذاشتی تشکر
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۹
خواهش میکنم آقاآراس وظیفه بود.
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1392/05/16
ببین فرزانه من کار دارم و حوصله هم ندارم دیرو ز هم فرودگاه بودم اصلا نخوابیدم پس شرتو کم کن
کی با تو بود قاشق نشسته
من خیلیم محترم هستم از تو یکی خیلی خیلی محترم تر هستم فک نمیکنم شما شخص خاصی باشی که آبروی دیگرانو تعیین میکنی
پس سرتو کج کن برو رد کار خودت
آراس یه ماه هر چی از دهنت در اومد گفتی حالا که دیگه ماه عسلت تموم شده داری تموم میکنی خدا شفاتون بده
من که حلالت نمیکنم
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
شرجنابعالی هستیدواون جزوعبلاتتون منم فقط خواهش آقاآراس روقبول کردم وبه خاطرایشون نظرگذاشتم.لازم نیست من تعیین کنم اینوکامنت های خودشماتعیین کرده..........حرف من همونیه که گفتم آدمای کوته فکرخواسه های کوتاهی هم دارن شمافعلن منتظرمجری محبوبتون باشیدتابیادروکار.................خانم خیلی خیلی محترم تر...............چهارتانوشابه هم واس خودت بازکن............
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
شما در حد تعیین کامنتای بنده هم نیستی
در حد کامنتای صد تا یه غز خودتی
کوته فکر آدمای عقده ای مث شما هستند
هم کوته فکر هم خود کم بین که امثال علیخانی رو بت میکنند
برو بشین واسه خودت تاسف بخور که خیلی جا داری واسه تاسف خوردن
فرزاد حسنی مجری محبوب من تنها نیست ادم محبوب من هست
زیاد غصه نخور دور نمیبینم برگرده برنگشت فدای سرش
آراس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
مرسی آبجی فرزانه عزیزمن مخلصم خودتواذیت نکن لیاقتتوخیلی بالاترازایناست!وتورویاخودت اول ازمجری ای که مربوط به این موضوع نبودصحبت کردی وهرچی به فکرت اومدبه زبان آوردی وباعث شدی این حرفاازطرفه همه بهت زده بشه !من بخاطرخداودوستان گلی مثل بی توکوتاه اومدم حالاتونمیخوای کوتاه بیای به من اصلامربوط نیست من اشتباهاتموپذیرفتم ولی انگارتونمیخوای بپذیری باشه حالامعلوم شدکی چطورآدمیه،این حرفامم هیچ ربطی به تمام شدن ماه عسل نداره!خدابه من این توفیقودادتوروزای پایانی ماه عزیزش طلب بخشش کنم حتی ازکسایی که نبایدمیکردم ولی بخاطرخودش اینکاروکردم من به حلال کردن توکاری ندارم من جواب توروبه زبان خودت دادم ولی وظیفموانجام دادم .گفتمم کسایی که بزرگوارن منومی بخشن حالا دیگه مطمئن شدم که کیابزرگوارن واقعاگلی به جمالت
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۸
من تعیین نکردم خودشون معین بودند.جناب آقای علیخانی برای من بت نیستن من فقط سبک اجراواعتمادبه نفسشون ومدل صحبت کردنشون و....رو می پسندم.وخداروشکرچیزی کم ندارم که بخوام بهش تاسف بخورم.من اصلا برای آقای حسنی غصه نمیخورم شماغم خوارشون هستیدکافیه.اگرم یه وقت برنگشت بدونیدراشون ندادند.زیادی خودتون روخسته نکنیدکه فکرکنیدوجواب منوبدیدچون من به بی توجان قول دادم تمومش کنم.پس به خودتون زیادی فشارنیارید.خوش باش خانم خیلی خیلی محترم تر.............بای بای محترم خانم.
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۹
آره معلوم بت نیست براتون من بودم گفتم دومی نداره هیچکس شبیه ش نمیشه تو ذهن نمیگنجه
این مزخرفاتو من میگفتم !!!!!
بین آراس خوب برو چشماتو باز کن ببین من اسم فرزاد حسنی اوردم یا شما ها بعدشم من از فرزاد حسنی دفاع کردم شما سوختید بحث ادامه دادید
میگم نفوذی های علیخانی بساط شون جمع کردند پرچم صلح و دست خداحافظی بردند بالا
همه ی کارتون برنامه ریزی بوده که تو این مدت ماه عسل هی ازش تعریفای اغراق آمیز کنید
حالا که ماه عسل تموم شد ماموریت شما هم تموم شد
بهتر ه خوش اومدید
در ضمن آراس تو جواب منو مث شخصیت بی شخصیت خودت دادی
تو عمرا بتونی مث من جواب بدی
در ضمن قرزانه به کوری چشم شما و علیخانی تون برمگیرده حالا ببین
راش ندند عمرا مگه من مرده باشم که راش ندند با منت میارنش
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
من دیگه اصلابه تورویاکاری ندارم وزیرنظراتم نظرنمیذارم چون فهمیدم کی هستی !!!!!!!!!!!!ازتوفرزانه جون هم همینومیخوام والسلام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
بهتر آراس خانم :) من از اولم برای شما کارت دعوت نفرستاده بودم خودت برای من نقل قول کردی
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1392/05/17
سلام به قول آقای علیخانی مجری ها تاریخ مصرف دارند به نظر من تاریخ مصرف آقای حسنی دیگه تموم شده(قابل توجه خانم رویا)مجری فقط احسان علیخانی.برنامه ی ماه عسل هم که فوق‌العاده، بهترین و عالی ترین است . به قول آراس فقط احسان!
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
علیخانی بیخود گفته مگه هر چی علیخانی بگه درسته
ایشون بهتره به فکر تاریخ مصرف خودش باشه نه دیگران
این حرفشم از حسادتش زده
بهتر بگه تاریخ مصرف خودش داره پایان میگبره
روشا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
احسان علیخانی مانــــــــــــــــــدگاره
به همین خیال باش که تاریخ مصرفش تموم بشه .
علیخانی کمبودی نداره که بخواد به فرزاد حسنی شما حساااادت کنه لطفا شما بیخود حرف نزن.لطفا فرزاد و با احسان مقایسه نکن چون آقای علیخانی یه چیز دیگه است و فرزاد اصلا به چشم نمیاد .
احسان علیخانی بهترین و محبوب ترین مجریه و می بینید که چشم حسوداش داره از حدقه میزنه بیرون و این یعنی کارش خیلی درسته.
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
او ه اوه علیخانی ماند گاره !!!!!
جوک جدید
ماندگاری الگی خرج نکن خجالت بکش
چه گلی به سر این مملکت زده که ماندگاره
فعلا تو و علیخانی به همین خیال باشی که ماندگار بشید هاهاها
در ضمن فرزاد حسنی مولف اجراست سلطان اجراست
یه دیقه این علیخانی تو اجرا سوسکش میکنه
معلوم به استاد فرزاد حسنی عزیز حسادت میکنه
رقیب سر سختش
برو بسوز حالا
روشا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
اوه اوه بهتره شما اسمت رو به جای رویا بذاری متــــــــــــــوهم بیشتر بهت میاد .
از شمائی که در عالم خیال و توهم سیر میکنی بیش از این نمیشه توقع داشت حرف حق رو به خیال باطل خودت جوک تلقی می کنی !!همینو نگی چی بگی ؟! :)
آخی !می دونم که دوست داری فرزاد حسنی هم محبوبیت احسان علیخانی عزیز رو داشته باشه و مثل ایشون دیده بشه اما متاسفانه بایدم بگم زهی خیال باطل ! آخه فرزاد کجا و احسان کجا ؟! فرزاد حسنی باید اصل اجرا و خیلی چیزهای دیگه رو از احسان علیخانی یاد بگیره کجای کاری شما ؟!
بعله اگر رقیب وجود نداشته باشه آدم پیشرفت نمی کنه اما این رقیب سر سخــــــــت ! که شما ازش دم میزنی
زمانی که برنامه هم داشته باشن باز هم به چشم نمیان نمونه اش عید سال 91 که ویژه برنامه احسان علیخانی بهترین برنامه شد.
احسان علیخانی روی چشم و در قلب ما جای داره و با اجرا و برنامه های پویا و جریان ساز و اخلاق و کمالاتش تا همیشه ماندگاره حالا شما برو بیشتر از قبل بسوز که دیگه از شدت سوختن داری به خاکستر تبدیل میشی :)
جان ؟؟؟؟ حسادت ؟؟ به کی ؟ به فرزاد حسنی
آخه چرا باید حسادت کنه خانم متوهم ؟
علیخانی بهترینه اینو روزی هزار بار تکرار کن تا ملکه ذهن کوچکت بشه .
من برات نگرانم بدجوووووری توهم زدی که میگی احسان به فرزاد حسااادت می کنی برو دادا که خیلی از مرحله پرتی شما .
به همین خیال باشیم ؟!!!
ما تو خواب و خیال سیر نمی کنیم مگه ما دور از جون عین شمائیم!!! ما مطمئـــــــــــنیم چون در عالم واقعیت زندگی می کنیم بعــــــــــــــله.
روشا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
معلومه که ماندگاره پس چی فکر کردی ؟
نکنه شک داشتی ؟!
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
روشا جون عزیزم با رویا بحث نکن که هیچ فایده ای ندارد خواهش می کنم ادامه نده لطفا بخاطر من
روشا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
باشه عزیزم فقط بخاطر گل روی تو با رویا دیگه بحثی نمی کنم.
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1392/05/17
فرزاد حسنی کجا و علیخانی کجا همعهمیدونن علیخانید فقط به خاطر قیافش دل برده والامغرورترین فرد دنیاس
پاسخ ها
روشا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
تو که راست میگی جون خودت !!!!!!
حالت خوش نیست انگار داری پرت و پلا میگی
علم غیبم که داری شما :) البته از نوع کذایی بعله :)
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1392/05/17
سلام به همگی
اراس جان و فرزانه جان خواهشا شما دو نفر دیگه اصلا چیزی نگویید من از بزرگواری شما دو نفر واقعا سپاس گذارم اما لطفا دیگه هیچی نگید باور کنین من الان با حال مریضی دارم این کامنت را می گذارم
رویا جان شما هم لطفا کوتاه بیا
چرا اینقدر به همدیگه توهین می کنید اخه مگه چی شده
اراس عزیزم و فرزانه عزیزدلم خواهشا دیگه هیچی نگید بخاطر منم که شده کوتاه بیایید
سپاس گذارم
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۸
بی توجون چشم.دیدیدآقاآراس هروقت یکی بهشون میگه کوتاه بیاییدمیگن به خاطرگل روی شماوآقااحسان چشم حالامنم میگم به خاطرگل روی توعزیزم وجناب آقای علیخانی چشم وقتی نرودمیخ آهنین درسنگ من دیگه چی بگم راستی خدابدنده چرامریضید؟امیدوارم زودترخوب بشید.من یه کامنت خداحافظی هم نوشته بودم که امیدوارم مدیرمحترم سایت منتشرکنه.حلال کنیدرفقا.ممنون ازهمتون.
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۹
قربان تو دختر خوب واقعا سپاس گذارم
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۹
فدای تو.
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
سلام بی توجان دیدی که دیگه بخاطرگل روی رفقای خوبم کوتاه اومدم من وفرزانه عزیزهم دیگه به کسی توهین نکردیم بعضیابابی ادبیشون جواب مارودادندکه من اصلا باهاش کاری ندارم همین!!عزیزم توهم نمیخواد خودتو ناراحت کنی چرامریضی؟تواعصابتو خوردنکن نمیدونم چرابه جای اینکه آدمهای مزاحم مریض شن دوستای گل مامریض میشن!!! دعامیکنم هرچه زودترحالت خوبه خوب بشه مواضب خودت باش وممنون ازفرزانه عزیز
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
سلام اراس جانم خوبی عزیزم
خودت را ناراحت نکن منم ای بدک نیستم کمی بهترم
مراقب خودت باش باش
اراس جانم بیا سایت همراهان با بچه ها بیشتر اشنا شو ادرسش زیر فال روزانه است
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
آقاآراس ناراحت که نشدیدگفتم هروقت بهتون همچین حرفی میزنند میگیدبه خاطرگل روی شماوآقای علیخانی چشم؟؟؟؟منظوری نداشتماااااهمین جوری گفتم.
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۱
قربانت بی توجان خداروشکربهتری چشم حتمامیام روچشم!نه فرزانه جان من فهمیدم منظورشما چی بودموفق باشید
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1392/05/18
سلام به خواهران وبرادران گرامی وعزیزخودم.طاعات وعباداتتون قبول عیدتون هم مبارک.خوب دیگه حالاچه شر،چه خیرداریم رفع زحمت میکنیم.خواستم قبل ازرفتن حلالیت بطلبم هرکی ازمادلخوره دیگه به بزرگی خودش ببخشه یه بارگفتم حالاهم میگم قصدمن توهین وتمسخرنبودتاحدامکان هم سعی کردم به آقای حسنی توهین نکنم ازطرفداران ایشون هم معذرت می خوام اگه یه وقت حرفی زدم وناراحت شدن من وظیفه داشتم حلالیت بطلبم حالادیگه میل باخودتونه که حلال کنیدیانه؟؟؟بی توی عزیزم خیلی دوستون دارم خیلی شخصیت جالبی دارید وخوشحالم که باهاتون آشناشدم.خیلی سعی کردید جو روآروم کنید ولی خوب بعضی وقتهاهم موفق نبودید.رویاخانم مریم خانم آقا آراس آقاسیروان آقامجیدکوثری ثابت آقارضا خانم یاآقای کاربروهمه ی دوستانی که کامنت گذاشتیدحلال کنید وبدونیدکه خیلی دوستون دارم.بازم عیدتون مبارک.یاعلی.
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۹
سلام گل دختر خوبی عید تو هم مبارک حالا چرا خداحافظی کردی منم تو را دوست دارم
نرو برگرد
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۹
فدای تو.خودم هم دلم نمیخوادبرم ولی دست من نیست از سه شنبه دیگه نیستم.اگه عمری به دنیابودواین پست پابرجابود که فک نمیکنم تااون موقع باشه یه ماه دیگه برمی گردم اگرهم نبودکه حلالمون کنید.اصلا اینکه گفتم حلال کنیدوخداحافظ ربطی به نفوذی بودن ازاینجورچیزهانداره.....جناب آقای علیخانی اینقدرطرفداردارندکه به نفوذی نیازندارن.........راستی یه خواهش اگه میشه واسم دعاکنید.........حالافعلا تاسه شنبه هستم.یاحق.
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
فرزانه جان انشااله هرجا که هستی موفق و پیروز باشی
هرجا هم که میخوای بری انشاالله به سلامتی بروی و برگردی
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۱
هرجاهستی موفق باشی حتمادعات میکنیم آبجی گل
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1392/05/19
یه بار با هزار دوق و شوق رفتم احسان رو دیدم این آدم به قدری خودشو گرفته بود و برخوردش سرد و خشک بود که تا عمر دارم فراموش نمی کنم !!!!
یه آدم چقدر میتونه خودشیفته باشه آخه !
من که دیگه به آدما و ظاهرشون توجه نمی کنم.فقط پشت دوربین بلدن قشنگ قشنگ حرف بزنن
خسته شدم دیگه بی خیال
پاسخ ها
روشا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
لطفا کامنت منو در جواب کاربر تایید کنید.
روشا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
اولا : احسان علیخانی پسر سنگین و با وقاری هست لابد مثل بعضیها سبک و جلف باشن خوبه ؟! آره ؟
دوما: ما که نمی دونیم حرف شما راسته یا دروغه؟!
اما اگر بر فرض حرفتون راست باشه باید بگم که شما دوست دارید همیشه همه چیز بر وفق مراد خودتون باشه اصلا به شرایط طرف مقابل توجه نمی کنید!شاید ایشون اون زمان خسته بودن و یا شاید لازم دونستن که به قول خودتون با شما برخورد سرد و خشکی داشته باشن .
اتفاقا برخلاف تصور شما آقای علیخانی آدم خودشیفته و مغروری نیستن و به کسی فخر نمیفروشن .
آدمی که خودشیفته باشه فقط خودشو میبینه اما احسان علیخانی اینطور نیست می بینید که چقدر به مردم و ستاره های گمنام اهمیت می ده آیا آدمی که تا این حد به مردم اهمیت میده میتونه خودشیفته باشه ؟!! نه . لطفا زود در مورد ایشون قضاوت نکنید مطمئنا شما اونطور که باید آقای علیخانی رو نشناختی .
در ثانی بار آخرتون باشه که هر چی به ذهن کوچکتون میاد و به آقای علیخانی نسبت میدین و به ایشون انگ دورویی می زنید !!!صداقت آقای علیخانی مثال زدنی است یکی از عوامل محبوبیتشون همین صداقتی که با بیننده و مخاطب دارند .آقای علیخانی حرف و عملشون قشنگنه بنده خدا خودشم هیچ ادعایی نداره .
شماها لیاقت مجری کاربلدی مثل آقای علیخانی رو ندارید .
بهتره به جای خودشیفته بگی
یه آدم(احسان علیخانی ) چقدر میتونه نازنیـــــــــــــــــــــــــن باشه آخه !
روشا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
من روشام اشتباها یک کامنت رو با اسم رزا ثبت کردم .
روشا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۱
در ضمن من صداقت رو هم در گفتار و هم در عمل آقای علیخانی هم دیدم .
شما هم بهتره مواظب حرف زدنت باشی و بفهمی که داری چی میگی !
روشا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۱
ما صداقت رو هم در گفتار و هم در رفتار آقای علیخانی به عیـــــنه دیدیم و می بینیم .
حالا اینکه شما نمی بینی دیگه مشکل خودته
شما برو خودت و درست کن و منبعد به آقای علیخانی انگ خلاف واقع نچسبون
شما حق نداری به ایشون توهین کنی .
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1392/05/19
رویا جان عزیز جان ناراحت نباش و غصه نخور

علاقه خاصی بینشون وجود نداره مطمئن باش...

از اولم این ازدواج اجباری بود قسمت اجباری ازدواج اجباری
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
کاربر عزیز سلام
دوست خوبم شما از کجا مطمئنی ؟ البته منم از اول یه حدس زایی میزدم ولی عکسای اخیرش یه چیز دیگه ای نشون میده
تو رخدا شما اگر چیزی میدونی بهم بگید ممنوووون میشم
خواهش میکنم
اگر بخواید ایملمو میذاریم یا شما ایملتونو لطف کنید بدید
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
کاربر عزیز تورخدا شما از نردیکان استاد فرزاد حسنی عزیز هستید
یعنی واقعا هیچ علاقه ای نیست
تو رخدا بیشتر تو ضیح بدید
ممنووون میشم ایشلا هر چی از خدا میخوای بهتون بده
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
رویا جان این فقط یک شوخی بود
س.ر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
سلام رویا جان

عزیزم من فامیل آقای حسنی نیستم اما بعضی دختر موذیا رو که به هر ترفندی دیگران رو شکار می کنن و خوب میشناسم
منظورمو که متوجه میشی ؟
دیگه هر کی ندونه ما که در جریانیم که این ازدواج تحمیلی بود و این کسی نبود که فرزاد خواهان ازدواج باهاش باشه
به عکسا توجه نکن خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است .گاهی اوقات باید خندید تا یه عده حواسشون پرت شه .
نیست عزیزم گفتم مطمئن باش منبع موثق دارم و خودمم مطمعنم
تقریبا اکثر اوقات کامنتای شما رو دنبال کردم ولی ناراحت نباش بالاخره صبح دولت میدمد از روی آن خورشید وش .
در چـنین فـرخ صـبـوحـی، سـاقـیا، یک جـام کش
رویا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۱
کاربر جون چه اجباری !!!! تورخدا منو تو خماری نذار
خواهش میکنم لطف کن توضیح بده
س_ر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
رویای عزیز...

بنده جواب کامنت شما را دادم ولی متآسفانه مجله لطف کرده ! و تایید نکردند...(در کمال ناباوری)
بهر حال خواستم بدانید که قصور از جانب بنده نبوده ...
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
س ر عزیزم واقعا ممنووووونم لظف کردید جواب دادید
این اجبار نمگیرم آخه چرا باید به اجبار ازدواج کنه ؟
میشه ایملتونو داشته باشم خواهش میکنم
س_ر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
من همان کاربری هستم که اولین بار برای شما خانم گرامی کامنت گذاشتم ...
شخصی که گفته است این یک شوخی است من نیستم ...خواستم که در جریان باشید .
سرزنده باشید ...
س.ر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
رویای عزیز...
جدا شرمنده ام اما نمیتوانم در همچین سایتی ایمیل خود را بگذارم صورت خوشی ندارد.
خانم محترم آنچه را که باید میگفتم را خداروشکر گفتم ...
دیگه بیش از این نمیتوانم و نمیشود که توضیح بدهم ...
شاید این شعر جواب بعضی از سوالات را بدهد
شاید...

گریه نمی کنم نه اینکه سنگم
گریه غرورم رو به هم می زنه
مرد برای هضم دلتنگی هاش
گریه نمی کنه ، قدم می زنه

گریه نمی کنم ، نه اینکه خوبم
نه اینکه دردی نیست ، نه اینکه شادم
یک اتفاق نصفه نیمه ام که ، یهو میون زندگی افتادم

یک ماجرای تلخ ناگزیرم
یک کهکشونم ولی بی ستاره
یک قهوه که هرچی شکر بریزی
بازم همون تلخی ناب رو داره
اگر یکی باشه من رو بفهمه

براش غرورم رو به هم می زنم
گریه که سهله ، زیر چتر شونش
تا آخر دنیا قدم می زنم
رویا عزیز..
هدفم من تنها کمک بود نه چیز دیگری...

به یاد داشته باشین که آقای حسنی بیش از هر زمانی نیاز به حامی دارن برای خیلی مسائل .
یا علی ...
س.ر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
پاسخ برخی سوالات و صد البته ابهامات...
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۹
س ر عزیز هر روز به اینجا سر میزنم تا شاید شما دوباره بیای
نظرفرزانه درجواب رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
خانم خیلی خیلی محترم تر شمانبویدکه میگفتیدمن جناب آقای علیخانی روکردم بت؟؟؟؟شمابودید؟
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1392/05/20
وااااااااااااای با کاربر کاملا موافقم ...یکی از دوستای منم که احسانو دیده بود ازش پرسیده بود ببخشید شما چندسالتونه؟اونم نه گذاشت نه برداشت گفت به تو چه...دوست مام کلا کنف شد ...اما من جای دوستم بودم بهش میگفتم این چه طرز حرف زدنه؟وایسا ببینم.تو فکر کردی کی هستی که جرعت کردی به من بگی به تو چه بی شخصیت..خلاصه شانس اورد من نبودم چون قورتش میدادم
پاسخ ها
روشا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
جون من ؟!

ببینمآخه این چه سوالی بوده که دوست شما پرسیده خب بنده خدا حق داشته
واقعا به دوست شما چه ربطی داره ؟!
این سوالات آخه چیه که می پرسید !!
یعنی فقط سن ایشون برای شما مهمه و ذهن شما رو مشغول کرده ؟! واقعا که !!!
اگر به دنبال بیوگرافی هستین تشریف ببرید سایت قبیله و یا ویکی پدیا اونجا بیوگرافی کامل ایشون هست !
در ثانی خود شما کی هستی که به خودت این جرئت رو می دی که از آقای علیخانی همچین سوالی رو بپرسید .
یاد بگیرید به حریم خصوصی افراد احترام بگذارید این یکی از درس های ماه عسل امسال بود چقدر آقای علیخانی امسال به این موضوع اشاره کردن
شماها خواب بودین همون خواب باشین و تو خوابتون حرف بزنید !
جااااااااااااان !!!!!!!!!
تو میخوای آقای علیخانی رو قورت بدی !!!!!!!ببخشید شما ؟
هه خندیدم برو عزیزم برو که زیادی خوش خیالی
و اعتماد به سقف داری !
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1392/05/21
کابر عزیز تو رو به خدا قسم میدم یه بار دیگه بیا
نمیدونی این کامنتت با من چه کرده

خواهش میکنم
شما باید یه کس خاصی باشی که از عدم علاقه شون مطمئنی

یه بار دیگه بیا خواهش میکنم
میخوام بدونم چه احباری بود ه ؟
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
بچه هاهنوزهم میگن بعضی جاهابت پرست هست.راه دورنریم توهمین پست آقای علیخانی یه آدم بی ربط شده بت.حقیقتانمیدونستم چوری بت می پرستن تااینکه بااین کامنت هامواجه شدم.
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1392/05/22
فرزاد حسنی علاقه نداره ؟ مطمئنی ؟

منم یه حدسایی زده بودما میشه خودتو معرفی کنی
پاسخ ها
س.ر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
با قاطعیت گفتم که مطمئنم
بنده تا از چیزی مطمئن نباشم آن را به هیچ عنوان بازگو نخواهم کرد.
چه اهمیتی داره که من کی ام
یه بنده خدا که این حرفها رو باید حتما میگفتم.
سرزنده باشید...
یا علی
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1392/05/23
س ر عزیز واقعا از شما سپاسگذارم
نمیدونید چقدر بهم کمک کردید
دشمنتون شرمنده
من ایمیل بذارم مشکلی نیست ؟
لطفا به استاد فرزاد حسنی عزیز بگید من همیشه بعد ار خدا تا آخر عمرم تا نفس دارم حامیشم
دوست عزیز با این شعر خیلی چیزها رو فهمیدم
فقط خواهش میکنم بهم بگید استاد فرزاد حسنی عزیز هم کامنت ناقابل منو میخونند یه سایت و وبلاگ ها سر میزنند
به خدا من خیلی دوسشون دارم اگر علاقه ای نیست چرا باید ادامه بدند
دوست عزیز شما رو به همین محبتتون قسم میدم هواشو داشته باشید
شما میدونید ایشونو کجا میتونم ببینم ؟ ببخشید انقدر دارم سوال میپرسم شرمنده به زحمت انداخنمتون
فقط میخوام بدونم ایشون مث شما اگر وقت کنند کامنتای منو میخونند به وبلاگشون سر میزنند
دوست عزیز
من یه وب دارم خیلی ناقابل برای استاد اگر دوست داشتید آدرس بدم خدمتتون خوشحال میشم تشریف بیارید
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
بت پرستی هم عالمی داره ها واس زمان جاهلیت بوده دیگه نه؟ای خدایعنی میشه یه ابراهیم دیگه بفرستی واسه ایییین بت???
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1392/05/23
سلام جناب س ر
از علی حرف می زنید ولی رفتار علی گونه ندارید
چرا در زندگی مردم دخالت می کنید ؟ من نه طرفدار اقای حسنیم و نه از ایشون بدم میاد ولی چرا شما که یعنی طرفدار ایشون هستید باید در زندگی این بنده خدا دخالت کنید خیلی از افراد شاید مجبور شوند یکسری از کارها را انجام دهند ولی این دلیل نمی شود که من و شما به خودمان اجازه دهیم و هرجا که دلمان خواست مسائل زندگی دیگران را مطرح کنیم
ایا اگر من و شما فردای روزگار مجبور شویم یکسری از کارها را انجام دهیم مثلا با اجبار با کسی ازدواج کنیم ایا دوست داریم که فردا همه جا پر شود که مثلا فلانی به زور و اجبار ازدواج کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم طرفدار اقای علیخانیم ایا اگر فردا ایشان ازدواج کردن من باید برم همه جا بگم نه اقای علیخانی به اجبار ازدواج کردن ؟ اخه اقای حسنی با ان همه سواد چطور یک ازدواج اجباری انجام داده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟
در زندگی دیگران دخالت نکنیم چون فردا مردم در زندگی خودمان هم دخالت می کنند

من از تمام حرفهای شما بسیار ناراحت شدم فکر نمی کنم ادم کم سوادی باشید شما ادم تحصیل کرده ای هستید اما بدانید نباید در زندگی دیگران دخالت کنید
شما میگید اقای حسنی الان بیشتر از هر زمانی به حمایت نیاز دارد ایا کسی از ادمی که به اجبار مجبور شده ازدواج کند حمایت می کند ؟ همه پیش خودشان فکر می کنند که الان مجبور شده ازدواج کند حتما فردا هم مجبور می شود کارهای دیگری انجام دهد
اگر خدا را در نظر بگیریم هیچوقت در زندگی شخصی دیگرن دخالت نمی کنیم
بهرحال من فقط این نکته ها را تذکر دادم و اصلا با شما بحثی ندارم چون من اصلا هیچوقت طرفدار اقای حسنی نبودم و نیستم و نخواهم بود
خدانگهدار
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
خانم بی تو لطفا دخالت نکن
ایشون برای من کامنت گذاشته درس اخلاق نده ای بابا
همه ما عقل و شعور داریم و خوب و بدمونو تشخیص میدیم
اون بنده خدا فقط قصد کمک داشتن نه دخالت تو چرا خودتو نخود آش می کنی ای بابا
فرزاد حسنی به تو هیچ ربطی نداره
س.ر من ازت معذرت میخوام به حرفش اعتنا نکن خوشحال میشم بیا و کامنت بذاری به بی تو ربطی نداره
حرف شما پیش من باقی میمونه
بی تو بهت یاد ندادن تو کار دیگران دخالت نکنی؟
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۳
بی تو جان لطفا خودت احترام خودتو نگه دار
چرا فک میکنی ا ین فقط تویی که خیلی میفهمی !
س ر عزیز برای من لطف کرده و کامنت گذاشته شما این وسط چی میگی ؟
از دخالت حرف میزنی و خودت عند دخالت کننده هستی
هم من عاقلم هم س ر عزیز از شما خیلی دلسوز تر نسبت به فرزاد حسنی عزیز هستم پس حرفی نمیزنم و ایشون حرف بدی نزده به ضرر فرزاد حسنی عزیز تموم شه
چه دخالتی یه نکته ای میدونستند صلا ح دونستند من بدونم خوبه
نکنه شما علم غیب داری صلا ح و مصلحت دیگرانو بهتر از خودشون تشخیص میدی
س ر عزیز به حرف دیگران توجه نکن
دوست عزیز من شرط دوستی بر مبنای اعتماد و صداقت میذارم حرفای شما خیلی به دلم نشست و مطمئنم سرکاری نیست هر چند شخصیت خود شما هم والاست
باور کنید دلم میخواد هر جوری میتونم به فرزاد حسنی عزیز کمک کنم
من یکی از هواداران و بهتر بگم دوستداران سرسخت و همیشگی ایشون هستم
اگر بدونم خیلی بهتر میتونم هودارشون باشم
نوشتنتون منو یاد خود استاد میندازه
محرم دل با محرم تن فرق داره
من هر چی از ایشون بدونم پیش خودم میمونه
س ر عزیز این آدرس وبم
http://ostade-ejra.blogfa.com/
اگر وقت کردید و دست داشتید تشریف بیارید خیلی خوشحال میشم
ابنجوری یه عده آدم که بلند فقط ژست اخلاقی بگیرند شما رو اذیت نمیکنند
من از شما عذر میخوام
بی تو شما بهتر به فکر علیخانی تون باشی
استاد فرزاد حسنی عزیز تا منو داره غم نداره
افتاد
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۴
رویا متاسفم برات
آراس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۷
بی توجان توارزشت بالاترازاین حرفاست که بخوای بایه آدماهای اینطوری که معلوم نیست چکاره هستند دهن به دهن شی خواهشاتوبخاطرمن باهاش کاری نداشته باش فدات
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۸
چشم اراس جان
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
چه بت پرست بی ادبی نچ نچ نچ.....
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1392/05/26
س ر عزیز چرا دیگه نمیای ؟
فقط دنبال یه سری از حواب سوالاتم میگردم
خواهش میکنم اگر براتون مقدرو دوباره بیاید خواهش میکنم
بی تو عزیزم خیلی دوستت دارم و از شما عذر میخوام
آقا رضا سلام خوبید دیگه نیستید
خواستید تشریف بیارید وبلاگ
-
20:54 - 1392/06/06
خعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی بیکارین ب خدااااااااااااااا..................
این انرژی ای ک شما واس این کامنتا گذاشتین؛واس درس و علم می ذاشتین ایران الان جزو کشورای توسعه یافته بود
پاسخ ها
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۸
باریکلا به تو که مثل ما بیکار نیستی و برای پیشرفت مملکت تلاش می کنی !!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1392/06/20
خدایش چقد شما ها باهم کلکل میکنید؟! علیخانی ماهههههه ....حسنی هم ....ای بدنیس
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1392/06/22
سلام
فقط می خواستم یک نکته را بگم سیروان یک ادم دروغگو است و اصلا پسر نیست و دختر است
ایمیلی هم که داده متعلق به یک دختر به اسم فاطمه است
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
سلااااااااااام من برگشتم.یه ماه نبوم دق کردم من قراربوداز22 مردادبه بعدنباشم ولی یه مشکلی پیش اومد25 به بعددیگه سرنزدم شب 23 مردادیه مراسم خیریه واسه ی بچه های بهزیستی توتالارنژادفلاح کرج برگزارشدکه آقای علیخانی مجری برنامه بودجاتون خیلی خالی بود خودآقای علیخای هم خیلی کمک مالی کردندوهمینطورپولی که به عنوان دستمزدبایدمیگرفتن روهم نگرفتن.تومراسم خانم مهدی زاده همون خانمی که مهمون برنامه ماه عسل بودندوایدزداشتندهمراه پسرهاشون حضورداشتند.وخلاصه خیلی شب خوبی بود جاتون روحسابی خالی کردم.بی توجونم من کامنت هاروخوندم به حرف من وآقاآراس رسیدید؟به اینجورچیزهااهمیت نده ارزش شماخیلی بیشترازاینهاست.
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
سلام فرزانه جان خوبی عزیزم چه حی که من نبودم ولی خوشبحال تو که اقای علیخانی را از نزدیک دیدی بله به حرف تو و اراس رسیدم
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
منون گلم ایشاله که یه بارتوهم ازنزدیک ایشونوببینی وبامنش ومتانت ایشون آشنابشی این چیزی که درموردآقای سیروان پاکان گفتی راست بود؟یعنی ایشون دخترهستندازکجامتوجه شدید؟
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
انشاالله . ارتتوس به من خبر داد
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
بی توجونم آخه شماچطوری میگیدایشون دخترندچرابایدبایه اسم مستعارکامنت بذارند نمیخوام قضاوت کنم یاتوهین کنم خدانکرده ولی ممنکنه ارتتوس اشتباه کرده باشه حالااگه میشه بی توجان بیشترتوضیح بدیدیایااینکه خودتون یه چیزی بگیدآقاسیروان این مسئله واقعیت داره؟
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
این حقیقت محض است منم وقتی شنیدم خیلی ناراحت شدم اما این حقیقت داره . نمی دانم چطور توضیح بدهم ولی فقط یکچیز دیگه میگم و بیشتر مسئله را باز نمی کنم سیروان و تیرداد یک نفر هستند و ان هم یک دختر 16 تهرانی به اسم فاطمه این کار را انجام داده دلیلش را نمیدانم
بی تو
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
اگر دوست داری همچیز را بدانی ایمیل بده به ارتتوس و ادرس ایمیل مرا بگیر و بهم ایمیل بده تا با سند و مدرک بهت ثابت کنم
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1392/06/27
س ر عزیز سلام ممنونم منو سر کار گذاشتید
دیروز عکس حرفای شما بود
خیلی داغونم
چرا به من دروغ گفتید ؟
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۸
مامان من هم مشتری پروپاقرص برنامه صبحی دیگره واقعا دلم برات سوخت اشکال نداره حتمانمیدوسته رویایی هم وجودداره سری بعدایشاله واسه تو ترانه سرایی میکنه.دلیل داغون بودنت همینه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۱
برم با با قاشق نشسته
اندکی صبر سحر نزدیک است
یه روز هم ایشون برای طرفدارش ترانه سرایی میکنه حالا ببین
در ضمن حال من الان توپه به کوری چشم تو دلیل داغون بودن اون روز هم چیز دیگری بود که به تو مربوط نیست
این ازدواج به سبک فانتری بوده
حالا برو دنبال در س و مشقت
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۱
آرزوبرجوانان عیب نیست کوچولو.منتظراون روزهستم.شماهم باخیال اینکه خانومش رودوست نداره سرکن شایدبیادتوروبگیره خداروچه دیدی؟؟؟؟....آخی دیگه داری خیالبافی میکنی.....
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۲
تو هم تو همین خبال بمون که احسان علیخانی تور بگیره عمراااااااا
شتر در خواب بیند .....
آخی میبینی خیال تو خیلی ناممکن هست
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۳
من مثل تونیستم که اینقدرکوته فکرباشم فعلاکه توداری خودت رومیکشی واسه اون حسنی. وقتی میگم کوته فکری نگونه ایناحرفای آدمهای سطحی نگری مثل توئه یکم ازخواب ورویا دربیاتوواقعیت زندگی کن.من به سبک اجرای ایشون علاقه دارم ومثل توخودم روبه آب وآتیش نمیزنم وتوزندگی خصوصیشون هم سرک نمیکشم که بلکه موردتوجه قراربگیرم.اگرهم یه روزی ازدواج کردن همچنان طرفدارشون میمونم وبراشون آرزوی خوشبختی میکنم چون زندگی شخصیشون به من ربطی نداره.
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1393/05/02
الهي از جشم بد به دور باشي بسرم براي خودت هر روز هم اسفند دود كن هم صدقه بده
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1393/12/19
من خیلی برنامه هارو دوست دارم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر