تکذیب توصیه سید حسن خمینی به نجفی
۶۰۰۴۴۳
۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
۲۹۵۴
یک منبع نزدیک به بیت امام (ره) اخبار منتشرشده در خصوص توصیه سید حسن خمینی به شهردار تهران پیرامون تثبيت جايگاه شغلي بعضي از افراد را کذب محض خواند.
انتخاب: یک منبع نزدیک به بیت امام (ره) اخبار منتشرشده در خصوص توصیه سید حسن خمینی به شهردار تهران پیرامون تثبيت جايگاه شغلي بعضي از افراد را کذب محض خواند.

 در هفته های گذشته شایعاتی در برخی رسانه ها منتشر شد که در آن، ادعا شده بود یادگار امام از محمدعلی نجفی شهردار تهران خواسته تا برخی مدیران مورد تایید وی را در مناصب خود تثبيت نمايند

در پی انتشار این شایعه، یک منبع آگاه نزدیک به بیت امام به «انتخاب» گفت: چنین شایعاتی از اساس کذب و دروغ است؛ یادگار امام بر اساس منش سیاسی خود، در هیچ برهه ای از زمان و در هیچ انتصابی، چه در شهرداری چه در ارگان های دیگر دخالت یا توصیه ای نکرده اند.

به گفته او، منش آیت الله سید حسن خمینی این گونه نيست و هرگز هیچ فردی را برای هیچ پستی به مسئولین مملکت پیشنهاد نمی دهند تا مبادا شائبه مداخله پیش آید.

این منبع آگاه ادامه داد: شأن یادگار امام بالاتر از آن است که به دنبال تثبيت جايگاه فردي برای یک منصب در شهرداری باشندوبخواهند دراين خصوص توصیه اي داشته باشند

او در خصوص علت انتشار چنین شایعاتی هم گفت: همواره در مقاطع مختلف زمانی، برخی جریان های کج اندیش و کینه جو، تلاش کرده اند تا بیت امام خمینی را آماج تهمت و افتراهای خود قرار دهند و از این طریق، به خیال خود، به شخصیت امام خمینی (ره)خدشه وارد کنند. از این رو، انتشار این شایعات کذب، جای تعجب ندارد و احتمالا در آینده هم شاهد نمونه های مشابه آن خواهیم بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج