کمک 69 میلیارد تومان مردم در جشن عاطفه ها
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۰۰۸۳۹
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۶
۳۳۸۲
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: مشارکت مردم در جشن عاطفه های سال گذشته 53 میلیارد تومان بود که امسال این رقم با رشد حدود 30 درصدی به 69 میلیارد تومات افزایش داشته است.
خبرگزاری ایرنا: معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: مشارکت مردم در جشن عاطفه های سال گذشته 53 میلیارد تومان بود که امسال این رقم با رشد حدود 30 درصدی به 69 میلیارد تومات افزایش داشته است.

فاطمه رهبر با اشاره به اینکه هر ساله در آستانه بازگشایی مدارس سنت حسنه 'جشن عاطفه‌ها' با شعار 'مهر در انتظار همدلی' برگزار می‌شود، اظهارکرد: مشارکت مردم در جشن عاطفه های سال گذشته 53 میلیارد تومان بود که امسال این رقم حدود 30 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان این که هم اکنون 312هزاردانش آموز درمقاطع تحصیلی مختلف تحت حمایت کمیته امداد هستند، افزود: 228هزار نفر از این دانش آموزان در مقطع ابتدایی ،63 هزار نفر در مقطع دبیرستان و 15 هزار نفر نیز در مقطع پیش دانشگاهی از خدمات این نهاد به طور مستمر بهره‌مند می‌شوند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به کمک های این نهاد پیش از آغاز سال تحصیلی جدید به دانش آموزان نیازمند گفت: کمیته امداد پیش از بازگشایی مدارس برای هر دانش‌آموز نیازمند در مناطق محروم بسته تحصیلی 70هزار تومانی تهیه کرد که این کمک ها علاوه برحمایت های است که با مشارکت خیران و مردم نیکوکار در جشن عاطفه‌ها و کمک حامیان ایتام و فرزندان محسنین به هر دانش‌آموز نیازمند اهدا می شود.

وی با اعلام اینکه سال گذشته متوسط سرانه پرداخت کمک‌های تحصیلی این نهاد به هر دانش آموز تحت حمایت 65 هزار تومان بود،افزود: امسال این رقم به ازای هر دانش‌آموز تحت حمایت به 102 هزار تومان افزایش یافته است.

وی درباره خدمات و حمایت‌های تحصیلی به دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد بیان داشت: با توجه به وضعیت هر دانش‌آموز نیازمند و نظر مددکارخانواده، دانش آموز از یک یا چند مورد از خدمات تامین هزینه نوشت افزار و کتب درسی، تامین پوشاک دانش‌آموزی، تقویت بنیه تحصیلی (شرکت در کلاسهای تقویتی)، معرفی به سایر خوابگاه‌ها، کمک هزینه راهیابی به دانشگاه، تامین تجهیزات آموزشی رشته های فنی‌وحرفه‌ای ، هزینه رفت و آمد به مدرسه، هزینه ثبت نام در مدارس و ارائه خدمات مشاوره شغلی و تحصیلی بهره مند خواهند شد.

وی گفت: امسال با مشارکت 50 درصدی قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و موسسه خیریه حضرت رقیه، 100 هزاربسته نوشت افزار به ارزش هفت میلیارد و 500 میلیون تومان توسط خیریه حضرت رقیه (س) تهیه و بین دانش آموزان نیازمند با اولویت مناطق محروم با ضریب محرومیت8 و 9 در سراسر کشور توزیع شد.

رهبر با اشاره به اینکه سرانه نقدی تحصیلی کمیته امداد ازمحل کمک‌های خیران و مردم نیکوکار در جشن عاطفه‌ها و کمک حامیان ایتام محصل تامین می‌شود افزود: هر یک از ایتام تحت حمایت کمیته امداد حداقل پنج حامی دارند که با کمک های نقدی و غیر نقدی آنها سال تحصیلی خود را آغاز می‌کنند.

وی با اشاره به شیوه‌های آسان پرداخت کمک به جشن عاطفه‌ها توضیح داد: مردم می توانند با مراجعه به سایت emdad.irو یا از طریق شماره گیری کد #1*8877* کمک های نقدی خود را به دانش آموزانی نیازمند اختصاص دهند.

مرحله نخست جشن عاطفه ها 23 و 24 شهریور ماه درپایگاه‌های عمومی و مصلی‌های نماز جمعه برگزارشد. مرحله دوم این جشن نیز 19 مهر ماه در مدارس سراسر کشور با هدف تقویت روحیه ایثار و انفاق در بین دانش‌آموزان اجرا خواهد شد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:35 - 1396/06/27
با این وجود نباید حتی یک دانش آموز نیازمند و بازمانده ازتحصیل باشه
ولی متاسفانه آمار بازماندگان ازتحصیل و دیدن دانش آموزان نیازمند گویای چیز دیگریست
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1396/06/27
۶۹ میلیارد تومان تقسیم بر ۳۲۱ هزار نفر میشه نفری۲۱۵ میلیون تومان برای هر دانش اموز اما کمک های کمیته به صدهزارتومن هم نمیرسه!؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آف دکور _فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر