امکان تردد سرویس مدارس در محدوده زوج و فرد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۰۱۷۸۵
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
۲۰۴۷
فرماندار تهران گفت: سرویس مدارس می‌توانند با برچسب در محدوده زوج و فرد تردد کنند.
خبرگزاری ایسنا: فرماندار تهران گفت: سرویس مدارس می‌توانند با برچسب در محدوده زوج و فرد تردد کنند.

عیسی فرهادی در آیین رونمایی و الصاق نمادین برچسب ویژه مدارس شهر تهران با اشاره به آیین‌نامه تصویب شده توسط دولت در خصوص سرویس مدارس، گفت: این آیین‌نامه سال‌ها بود که به صورت ناقص اجرا می‌شد و امسال ساماندهی مناسبی در راستای این آیین‌نامه برای سرویس مدارس شهر تهران انجام شده است.

وی افزود: یک میلیون و 100 نفر دانش‌آموز در شهر تهران همزمان با آغاز سال تحصیلی مشغول به تحصیل می‌شوند که از فردا و روز شنبه رسما سال تحصیلی برای این دانش‌آموزان آغاز خواهد شد لذا همه باید کمک کنیم امورات آموزش و پرورش سهل‌تر انجام شود.

فرماندار تهران ادامه داد: 20 درصد از این دانش‌آموزان از سرویس مدارس استفاده می‌کنند لذا برای جلوگیری از پراکندگی سرویس مدارس و ساماندهی آنها با همکاری شهرداری تهران و هدایت و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی امیدواریم امسال رضایت‌مندی دانش‌آموزان و اولیای آنها را که از سرویس مدارس استفاده می‌کنند داشته باشیم.

وی تاکید کرد: هر ماه رانندگان سرویس مدارس باید آزمایش‌های سلامت را انجام دهند و برچسبی که در اختیار آنها قرار می‌گیرد نشان دهنده سلامت خودرو و راننده خواهد بود. همچنین در موضوع ورود به طرح زوج و فرد خودروهایی که برچسب سرویس مدارس را دریافت می‌کنند می‌توانند در محدوده طرح زوج و فرد تردد کنند.

فرهادی با اشاره به کنترل سرویس مدارس توسط انجمن اولیا و مربیان و همچنین مدیران مدارس، گفت: بی‌تردید دانش‌آموزان و خانواده‌هایی که از سرویس مدارس استفاده می‌کنند می‌توانند از مزایای این طرح استفاده کنند و مسئولیت سرویس مدارس بر عهده شهرداری تهران،‌ راهنمایی و رانندگی، انجمن اولیاء و مربیان، آموزش و پرورش و حلقه‌هایی است که این دستگاه‌ها را با یکدیگر هماهنگ می‌کنند. در این راستا اولیا می‌توانند با مراجعه به مدیران مدارس از طرح سرویس مدارس استفاده کنند.

فرماندار تهران تاکید کرد: بی‌تردید در قبال سرویس‌های مدارس خارج از این سیستم مسئولیتی متوجه دستگاه‌های ذیربط نخواهد بود و تمامی مسئولیت استفاده از سرویس‌هایی خارج از این طرح بر عهده خود اولیاء است. ضمن اینکه از مزایای این طرح نیز بهره‌مند نخواهند شد.

وی با اشاره به بهره‌گیری حدود 240 هزار دانش‌آموز از طرح سرویس مدارس، تاکید کرد: باید مصوباتی که در جلسات گذشته ساماندهی سرویس مدارس داشته‌ایم و توافقی که میان دستگاه‌های ذیربط انجام شده است که در آن وظایف هر یک به صورت مشخص تعیین و به امضا رسیده است کاملا رعایت شود.

فرهادی ابراز امیدواری کرد: اولیای دانش‌آموزان همکاری همه‌جانبه‌ای برای هر چه بهتر اجرایی شدن طرح سرویس مدارس داشته باشند تا این طرح الگویی برای کلان شهرها و سراسر کشور باشد.

فرماندار تهران تاکید کرد: با توجه به مصوبه‌ای که توسط معاون اول ریاست‌جمهوری برای تاخیر یک ساعته آغاز به کار کارمندان در شهر تهران داشته‌ایم نیاز است که برای جلوگیری از ترافیک سنگین کارمندان مدیریت زمان داشته باشند و برابر این ابلاغیه تمامی کارمندان در تمام سطوح می‌توانند با یک ساعت تاخیر کار خود را آغاز کنند و کارفرمایان نیز این ساعت را باید به عنوان مرخصی قلمداد کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر