دختری معروف به بانوی مار!
۶۰۶۰۸۰
۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷
۱۰۰۰۲
دختر فیلیپینی سالهاست از بیماری رنج می‌برد که هر روز صبح پس از بیدار شدن از خواب با تختخوابی مملو از پوست مواجه می شود.
وبسایت باشگاه خبرنگاران: " فلوراین نالوگون "، دختر جوان فیلیپینی سال‌هاست با یک بیماری نادر و عجیب پوستی دست و پنجه نرم می کند که در اثر این بیماری تمام پوست بدنش پوسته پوسته می شود. او هر روز صبح در حالی از خواب بیدار می شود که تختخوابش مملو از پوست بدنش است. این بیماری که موسوم به " ایکتیوز " است تحت تاثیر یک ژن معیوب به وجود می آید که باعث تولید مداوم پوست و در نتیجه خشک شدن پوست می‌شود. به همین علت او مجبور است دائما تمام پوست بدنش را با کرم های خاص مرطوب نگه دارد.

دختری معروف به بانوی مار!

"فلوراین" به علت ابتلا به این بیماری عجیب به " بانوی مار " شهرت پیدا کرده است. این در حالی است که بنا به گزارش یکی از خبرگزاری های هندوستان دختری با نام " شالینی یاداو " که مبتلا به بیماری مشابه ای بود در مالاگا اسپانیا درمان شده است.  فلوراین 17 ساله امیدوار است پزشکان اسپانیایی راهی  برای درمان بیماری  او نیز پیدا کنند.

دختری معروف به بانوی مار!

او در خصوص بیماری‌اش گفت : " واقعا رنج زیادی را به دلیل تمسخر مردم تحمل کردم.  پدر و مادرم با وجود این بیماری به من عشق می‌ورزیدند. خوشحالم که  می شنوم برای این بیماری درمانی وجود دارد.  امیدوارم من نیز مانند آن دختر هندی درمان شوم. می خواهم بعد از درمان بیماری ام سخت درس بخوانم و کار خوبی پیدا کنم تا به کسانی که مرا مسخره می‌کردند نشان دهم که من هم در صورت سالم بودن می‌توانم مانند آنها از زندگی عادی برخوردار باشم."
 
دختری معروف به بانوی مار! 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج