عرضه‌ی نخستین آپدیت سیستم عامل جدید اپل
۶۰۶۱۹۷
۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
۳۶۸۰
پس از شکایت کاربران صورت گرفت
با وجود آنکه فقط یک هفته از رونمایی iOS۱۱ گذشته اما اپل به دلیل شکایت کاربران مجبور به ارائه نخستین آپدیت این سیستم عامل شد.
خبرگزاری مهر - شیوا سعیدی قوی اندام: اپل پس از شکایت کاربران خود از باگ های جدیدترین سیستم عاملش، نخستین آپدیت آن را عرضه کرده است.
  پس از شکایت کاربران صورت گرفت؛عرضه نخستین آپدیت سیستم عامل جدید اپل

به نقل از بی جی آر ، با وجود آنکه فقط یک هفته از رونمایی iOS۱۱  گذشته اما اپل به دلیل شکایت کاربران مجبور به ارائه نخستین آپدیت این سیستم عامل شد.

از رونمایی این سیستم عامل تاکنون کاربران از کاهش عمر باتری، خاموش شدن های گاه و بیگاه دستگاه و گیر کردن دستگاه روی برخی اپلیکیشن ها شکایت داشتند. درهمین راستا اپل iOS۱۱.۰.۱ را عرضه کرده است.

 هنوز مشخص نیست این آپدیت کدام باگ های سیستم عامل را هدف گرفته اما برخی کاربران از بهبود وضعیت دستگاه های خود از جمله رفع  مشکل مربوط به عمرباتری خبر داده اند.

از زمان رونمایی iOS۱۱ بسیاری از کاربران نارضایتی خود را اعلام کردند. مهمترین شکایت کاربران درباره کاهش عمر باتری دستگاه هایشان پس از نصب این سیستم عامل بود. بقیه کاربران نیز از مشکلاتی دیگر مانند  اختلال در اپلیکیشن های «اپل پی»، «Touch ID» و iMessage خبر داده بودند. برخی دیگر از کاربران نیز از باگی شکایت داشتند که شبکه موبایل آنها با کاراکترهای الفبای چینی نمایش داده می شد.

به هرحال  پس از آپدیت دستگاه مشکل عمر باتری و عملکرد اپلیکیشن ها برطرف شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج