پاسخ جهانیان به صحبت های علی کریمی
۶۰۷۵۸۴
۰۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۸
۱۹۱۳۲
مالک نفت طلاییه اقدام به پاسخگویی نسبت به اظهارات علی کریمی کرد.
ایلنا: حمیدرضا جهانیان، مالک نفت طلاییه پس از حرف و حدیث‌های فراوان اقدام به پاسخگویی به اظهارات علی کریمی علیه خودش کرد. ولی در ابتدا با اشاره به اینکه کریمی گفته است برای آمدن به تیم به او التماس کردند اظهار داشت: این موضوع که مطرح شده ما به او التماس کرده‌ایم صحت ندارد و این حرف‌هایی که مطرح شده درست نیست. ایشان نه وضع خودش را می‌داند نه وضع من را. این صحبت‌ها نشان از آماتور بودن این آدم دارد و یک آدم حرفه‌ای این‌طور حرف نمی‌زند.

وی در مورد اینکه کریمی گفته بود توپ به اندازه کافی در تمرینات نداریم عنوان کرد: این هم صحت ندارد. ما فقط هفت تا هشت میلیون تومان پول خرید توپ دادیم و تو‌پ‌های روز هم خریدیم که فاکتور آن هم موجود است. حال اگر بلایی سر توپ‌ها آورده باشند دیگر من از آن مطلع نیستم.

مالک باشگاه نفت طلاییه در ادامه با اشاره به ثبت قرارداد کریمی به عنوان سرمربی گفت: قرارداد کریمی اشتباه ثبت شده بود و من با اینکه دوست ندارم از این لفظ استفاده کنم ولی باید بگویم که ما در مورد قرارداد او فریب خوردیم. ایشان مدرک مربیگری درجه A نداشت و نمی‌توانست سرمربی باشد. در حال حاضر هم حمید درخشان به عنوان سرمربی و او به عنوان مربی در کنارش باید به فعالیت بپردازد.

جهانیان افزود: موقع بستن قرارداد کریمی گفت مشکل سرمربیگری را حل می‌کنم و برای این موضوع تدبیر دارم ولی من نفهمیدم تدبیر او چه بود. ما طبق قرارداد عمل کردیم و کار غیرقانونی انجام ندادیم که می‌گوید باید تاوان بدهیم.

وی با انتقاد از حضور بازیکنان در تمرین امروز به درخواست کریمی با وجود اعلام تعطیلی تمرین توسط باشگاه گفت: خطای بزرگ این بازیکنان علاوه بر ندید گرفتن حرف باشگاه، سرپرست و سرمربی آن، زیرپا گذاشتن حرمت عاشورا بود که این موضوع به هیچ وجه قابل بخشش نیست. اگر به شخص من، سرمربی، یا باشگاه توهین شود ما مختاریم که ببخشید یا برخورد کنیم ولی این موارد اصلاً قابل بخشش نیست و این موضوعی بود که مارا بیش از هر چیز ناراحت کرد. چند سال قبل یک بازی ملی در روز عاشورا برگزار شد و فدراسیون و عوامل آن بسیج شدند تا زمان بازی را تغییر دهند ولی در اینجا چند بازیکن اینچنین حرمت تاسوعا را زیر پا می‌گذارند. شنیده‌ام قرار است فردا که روز عاشورا هست هم تمرین برگزار شود. فعلاً آقای کریمی هرکاری دوست دارد انجام می‌دهد. ما منتظریم تعطیلات تمام شود و کارهای اداری از سر گرفته شود تا به وقتش به این مسائل رسیدگی کنیم.

مالک نفت طلاییه با انتقاد از برنامه نود به دلیل پوشش تمرین امروز تیم خاطرنشان کرد: برنامه نود به اندازه‌ای که مانع پیشرفت فوتبال است به رشد آن کمک نمی‌کند. با رفاقت‌هایی که در این میان وجود دارد هوای یکدیگر را دارند. برنامه نود هم در اینجا حرمت روز تاسوعا را زیر پا گذاشت و این موضوع جای تاسف دارد.

وی در پاسخ به اینکه کریمی گفته بود او هر روز مصاحبه می‌کند گفت: صحبت کردن با خبرنگاران و احترام به اصحاب رسانه کار بدی نیست و ما باید پاسخگوی افکار عمومی باشیم ولی من در این مدت تا حد توان از صحبت کردن دوری کردم که چنین مسائلی پیش نیاید ولی نمی‌دانم چرا این حرف‌ها مطرح می‌شود.

جهانیان در مورد ادعای کریمی مبنی بر نرفتن او به سمتش در دیدار با سپاهان هم عنوان کرد: من در بازی با پیکان نزد تیم و بازیکنان رفتم و وعده پاداش دادم ولی آقای کریمی با من سرد برخورد کرد و بعد از بازی شکست را به حضور من ربط داد و برای همین من در دیدار با سپاهان سعی کردم فاصله بگیرم تا ایشان بتواند روی بازی تمرکز کند و بعداً حرف و حدیثی پیش نیاید.

وی با اشاره به اینکه درخشان جانشین کریمی در نفت شده است گفت: درخشان از ابتدا سرمربی تیم ما بود ولی وقتی ما آمدیم به خاطر حرف و حدیث‌های پیش آمده تصمیم گرفتیم با آقای کریمی کار کنیم و این توصیه اطرافیان بود که گفتند او محبوبیت دارد و باعث می‌شود تماشاگر جذب شود و این اشتباه از من بود که مدرک مربیگری از ایشان نخواستم و سازمان لیگ را هم مقصر می‌دانم که چرا این قرارداد را بدون مدرک ثبت کرد. خود من هم نباید اعتماد می‌کردم و بعد دیدیم به دلیل نداشتن مدرک کارت مربیگری صادر شده است. در حال حاضر هم درخشان سرمربی است و کریمی مربی و به او توصیه می‌کنم کار زیر نظر درخشان را قبول کند.
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1396/07/09
عجب شارلاتانیه . انگار تیم بایرن مونیخ رو داره . جمع کن بابا.
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1396/07/09
استاد! حکم ورزش صبحگاهی کردن در این ایام چیست؟ بی احترامی به شعائر مذهبی؟!
جنابعالی از کدام حوزه درجه اجتهاد گرفته اید؟! که اینگونه فتوی می دهید؟!
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1396/07/09
باسلام اقای علی کریمی خودخواه ومغروراست .کارکردن بااینجورادمهااعصاب اهنین میخواهد
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1396/07/09
خودتی مردم را چه فرض میکنی حسنک
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1396/07/09
گلابی توکه راست میگی مردم هم باور کردن ،...خودتی
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1396/07/09
آخه تو حرفه ای هستی وجادوگر آماتور؟؟؟ تو اصلا میدونی فوتبال چیه که به کریمی میگی غیرحرفه ای؟؟؟تو وامثال تو در مقابل جادوگر عددی نیستی مواظب حرف زدنت باش ... هرروز هم مصاحبه کنی یک هزارم علی کریمی هم نمیشی
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1396/07/09
این اقاکه اسمش فراموشم می شودمی خواسته دركنارنام علی کریمی مشهورشودوبه هدفش رسیده هزینه اش راهم بایدبدهد
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1396/07/09
آقای جهانیان، لطفا قبل از بکار بردن و استفاده از نام علی کریمی و امثال علی کریمی، خیلی فکر کنید. چونکه مردم ما بخوبی همه چیز را می فهمند.
وضعیت حمید درخشان و شرایط او را نیز همه می فهمند.
متاسفانه تیم نفت تهران تبدیل به یک بچه سرراهی شده که هیچ کس نمی تونه ازش نگهداری کنه.
یک روز دار و دسته جهانیان و روز دیگر دار و دسته درخشان.
متاسفم برای این فوتبال
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1396/07/09
علی کریمی باهیچکس سازش نداره همانطورکه جباری نداره
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1396/07/09
عشق است کریمی کسی هم که با نامش بازی کرده باید تاوانشم بپردازه
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1396/07/10
اگه يه ذره انصاف دارید از روز عاشورا وتاسوعا علیه هم سواستفاده نکنید،،
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1396/07/10
جهانیان با آبروی کریمی بازی کرد.
خدا لعنتش کنه
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1396/07/10
واسه خراب کردن کریمی از تاسوعا و عاشورا استفاده نکن که خریداری نداره!
برو نفت خوریتو ادامه بده!!
تو رو چه به فوتبال مردک
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج