آزار زنان توسط باند 14 نفره در شاندیز
۶۰۷۹۱۳
۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
۲۷۶۳۸ 
اعضای یک باند که با ربودن مردان و زنان مشهدی به خواسته‌های پلیدشان می‌رسیدند، شناسایی ودستگیر شدند.
روزنامه خراسان: اعضای یک باند که با ربودن مردان و زنان مشهدی به خواسته‌های پلیدشان می‌رسیدند، شناسایی ودستگیر شدند.

سی و یکم تیر گذشته چند زن و مرد که مدعی بودند از چنگ «شیاطین جلگه وحشت» گریخته اند، هراسان خود را به ماموران انتظامی رساندند و پرده از ماجرایی وحشتناک برداشتند. این افراد که تنها آشنایی و رابطه دوستی با یکدیگر داشتند در اظهارات خود ادعا کردند: ما قصد داشتیم برای یکی از همراهانمان «جشن تولد» برگزار کنیم تا آن زن 35 ساله غافلگیر شود. به همین خاطر به همراه چند نفر از آشنایان و دختر 15 ساله آن زن برنامه ریزی کردیم تا این «پارتی تولد» را در منطقه تفریحی شاندیز برگزار کنیم.
 
این گونه بود که شش زن و دو مرد به راه افتادیم اما خودرو 206 برای عزیمت به شاندیز کافی نبود به همین خاطر از یکی دیگر از دوستانمان خواستیم به همراه ما در این جشن شرکت کند. او هم قبول کرد و چند نفر از ما داخل پراید نشستیم و حرکت کردیم اما در مسیر حرکت با یکی از دوستانمان که سوار بر موتورسیکلت بود روبه رو شدیم و ماجرای جشن تولد را برایش بازگو کردیم.

«س» با شنیدن این حرف ها گفت: ما خانه ای ویلایی در جلگه بالای روستایی در منطقه ده غیبی داریم که کنار تپه واقع شده است و منظره ای زیبا دارد! می توانید از آن مکان برای برگزاری جشن استفاده کنید!! ما هم قبول کردیم و به همراه او به سمت روستای مذکور به راه  افتادیم ولی بعد از طی مسافتی هوا تاریک شد و بعضی از زنانی که همراه مان بودند از رفتن به «خانه باغ جلگه ای» منصرف شدند، وقتی موضوع را با «س» درمیان گذاشتیم او اصرار می کرد که آن جا همه امکانات فراهم است و در واقع از بازگشت ما جلوگیری می کرد. در همین حال بود که ناگهان حدود 10 نفر که سوار بر یک دستگاه پراید و چند موتورسیکلت بودند با قمه و چوب و چماق اطراف مان را محاصره کردند و با تهدید به مرگ از ما خواستند به سوی «خانه باغ جلگه ای» حرکت کنیم.
 
یکی از آن ها که «م. غ» نام داشت برای عملی کردن تهدید خود، با ته دسته کارد ضربه ای به سر «آ» زد. در حالی که دیگر چاره ای نداشتیم به همراه آن ها به سوی «خانه باغ جلگه ای» به راه افتادیم. هوا کاملا تاریک شده بود که  ما را به آن خانه وحشتناک بردند. یکی از آن ها به زن 35 ساله ای که همراه ما بود، گفت: «تو باید قربانی دیگران شوی!» اگر به خواسته های ما تن بدهی با زنان و دختران دیگر کاری نداریم!! دو نفر از آن شیاطین، زن 35 ساله را به پشت خانه بردند و راننده پراید را نیز نزد خودشان نگه داشتند. ما هم از این فرصت استفاده کردیم و در تاریکی شب از آن جا گریختیم.

در پی اظهارات شاکیان، ماموران انتظامی بلافاصله مراتب را به قاضی سیدجواد حسینی (معاون دادستان مشهد) اطلاع دادند و بدین ترتیب با صدور دستورهای ویژه ای از سوی مقام قضایی، ماموران انتظامی شبانه وارد عملیات شدند. آنان وقتی خانه باغ جلگه ای را به محاصره درآوردند که تعدادی از متهمان با استفاده از تاریکی شب و فضای باز دشت از محل گریخته بودند.

در این میان راننده پراید به همراه مرد 45 ساله ای که مدعی بود فقط برای دوستانش مشروب به این مکان آورده است درحالی داخل باغ به دام افتادند که مشخص شد «شیاطین جلگه وحشت» لاستیک های پراید او را پنچر کرده اند تا نتواند از محل بگریزد. زن 35 ساله نیز که از چنگ «شیاطین جلگه وحشت» رها شده بود، از ماجرایی هولناک پرده برداشت و از تجاوز به عنف گروهی چهار نفره از متهمان سخن گفت.

گزارش خراسان حاکی است: با توجه به اهمیت وحساسیت موضوع و ادعاهای هولناک شاکیان، «قاضی غلامعلی صادقی» (دادستان مرکز خراسان رضوی) با صدور دستوراتی، خواستار پیگیری سریع ماجرا و دستگیری متهمان شد و به همین خاطر پرونده مذکور در شعبه 409 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و توسط قاضی «محمد دشتبان» رسیدگی شد. تاکید دادستان برای برخورد قاطع با عاملان آدم ربایی و ادعای هولناک زن 35 ساله درباره «شیاطین جلگه وحشت» ، موجب شد تا مقام قضایی دستگیری متهمان فراری پرونده را به  نیروهای عملیات ویژه مشهد بسپارد بنابراین گروه زبده ای از ماموران به سرپرستی سرهنگ بهرام‌زاده (رئیس اداره عملیات ویژه مشهد) و با نظارت و هدایت مستقیم سرهنگ محمد بوستانی (فرمانده انتظامی مشهد) تحقیقات پلیسی خود را در این باره آغاز کردند.
 
زن 35 ساله که برای روشن شدن برخی زوایای تاریک این پرونده دوباره به تشریح ماجرای «شیاطین جلگه وحشت» پرداخته بود در اظهاراتی تکان دهنده اضافه کرد: وقتی دو نفر از شیاطین مرا به پشت آن خانه بردند و حدود 45 دقیقه مرا آزار دادند، دیگر همراهانم از محل گریختند اما وقتی دوباره به داخل اتاق بازگشتیم دو نفر دیگر از آنان به طرز بی شرمانه ای به آزار من پرداختند . وقتی به مرد 45 ساله که «و- ص» نام داشت و برای آن افراد شیطان صفت مشروب تهیه کرده بود، گفتم نگذارد بیشتر از این مرا آزار بدهند، با وقاحت گفت: تا حالا که تحمل کرده ای!! باز هم تحمل کن!
 
در پی اظهارات این زن جوان که مدعی بود همسرش پس از شنیدن ماجرای «شیاطین جلگه وحشت» دو بار دست به خودکشی زده است، ماموران عملیات ویژه در اقدامی هماهنگ و غافلگیرانه موفق شدند طی چند روز گذشته، برخی از عاملان اصلی پرونده آدم ربایی و تجاوز به عنف را دستگیر کنند. این افراد  در مواجهه حضوری با زن 35 ساله، شناسایی و با صدور قرار قانونی از سوی قاضی دشتبان روانه زندان شدند تا تحقیقات بیشتری درباره زوایای تاریک این پرونده صورت گیرد.
 
در همین حال قاضی شعبه 409 مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد با تایید دستگیری تعدادی از متهمان این پرونده گفت: هنوز عملیات پلیسی با صدور دستورات ویژه قضایی برای دستگیری دیگر افراد فراری ادامه دارد.

قاضی دشتبان افزود: این افراد با عناوین اتهامی آدم ربایی، قدرت نمایی با چاقو، تهدید، حبس غیرقانونی، ایراد صدمه بدنی و شرب خمر روبه رو هستند اما رسیدگی به اتهام تجاوز به عنف گروهی در صلاحیت دادگاه کیفری یک است که اقدامات لازم در این زمینه صورت می گیرد.
 
بنابراین گزارش، معاون دادستان مشهد نیز با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با عوامل ایجاد احساس ناامنی در جامعه گفت: برخی جرایم از رعایت نشدن اصول اخلاقی، ضعف ایمان و ارتباطات خارج از عرف سرچشمه می گیرد که گاهی به جرایم خطرناک منجر می شود بنابراین تقویت اعتقادات مذهبی و رعایت اصول شرعی و اخلاقی تنها پناهگاهی است که می تواند انسان را در برابر هجمه های گناه محفوظ نگه دارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 61
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1396/07/10
باید این ادمارو اعدام کنن،،کثافتای بی همه چیز،،،حیونن اینا،،از حیونم پست ترند،،باید اعدام بشن،،که دیگه کسی جرات به چنین کاروقیحی نشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
احساساتی نشو بابا

حالا مگه چی شده؟
از دیار کوروش بزرگ
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
چرا زود با احساسات حکم میدی اخه6 تا زن با دو مرد نامحرم .مگه خودشون شوهر نداشتن .بعدش به نطر تو چرا شوهر زن 35 ساله دوبار دست به خودکشی زده .اخه موتور سوار که اشنا بوده باید تحقیقات کرد ببینم با کدومش دوست بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
شاندیز یک طرف مشهد و ده غیبی طرف مقابل اون شاید 30 کیلو متر فاصله داره اصلا قضیه اش یک جوری
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1396/07/10
ادم رو ترس برمیداره تو جامعه ما چه خبره واقعا
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1396/07/10
آدم وحشت میکنه دیگه هیچ جاامنیت نمونده یه عده مریض جنسی همه جاهستن!
پاسخ ها
از دیار کوروش بزرگ
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
نه عامو جامعه خیلی هم ارومه اینا خودشون با هم دوست بودن رفته بودن اونجا خوش گدرونی که اخراش با هم درگیر شدن
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1396/07/10
ب دنبال ج رفت و چ تنها ماند م گفت د رفته پیاز بخره که پول نداشت و از ل گرفت گ پول رو پس داد و چاقو کشی شد ف قمه بلند کرد ح داد کشید و ش مرد. در آخر جمع حروف رفتن خونشون و پلیس برنده شد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
آن زن سی و پنج ساله که با زن بیست و چهار ساله و مرد سی و دو ساله برای تولد رفته بودند توسط مرد چهل و پنج ساله به دام افتادند و الی آخر
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1396/07/10
اون زن بیچاره که به این طرز فحشیانه مورد تجاوز قرار گرفته حتما نظر پزشکی قانونی را هم دارد ضمینه پرونده اش . پس چرا باید بحث تجاوز دادکاه دیگه رسیدگی بشه
اعدام تمامی اونهایی که بعد ار تایید و نمونه برداری از اون بی وجدان ها هرزه و شیطان صفت ها
پاسخ ها
تهرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
ضمینه؟ عمو جان کلاس چندی؟درست این کلمه ضمیمه
است نه زمینه
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1396/07/10
رعایت اصول اخلاقی و شرعی تنها پناهگاه است!
خیر تنها پناهگاه این نیست چون تو کشورهای پیشرفته اروپایی جرم و جنایت به این اندازه نیست. کشوری مثل هلند زندان هاشو داره میبنده. پس حل ریشه ای مشکلات جامعه تنها پناهگاه انسان است.
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1396/07/10
اعدام کنین چیزی که فراوونه همینه دیگه ادم ربایی و زوری چرا ؟ شرعا و حلال اقدام کنین بی ناموسا
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1396/07/10
اشتباه کردین رفتین.اونها را باید سنگسار کرد تا عبرتی برای دیگران بشه دیگه از این غلط کاریها نکننه.
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1396/07/10
ب ج چ د ذ ر م الف ..‌‌‌‌‌.....اینا یعنی چه؟؟؟ عه عه عه!!!! دیگه شور شو در آوردین ،

یا از این نوع خبر ها ننویسین ،یا درست ودرمون بنویسین
جوری بنویسین که تو جامعه تکرار نشه ،
ایی مدلی که مینویسین ،اشتهاشون بیشتر میشه وتشویق وتحریک میشن وبقیه هم یاد میگیرن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
اگه درکشور عدالت باشه باید دو جوون شیطان صفت رو اعدام کنند. وضعیت کشور خیلی خراب شده خدایا خودت همه رو حفظ کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
فرضا اسماشون رو هم کامل نوشت! چه فرقی به حال تو می کنه گلم!؟ آرامش خودتو حفظ کن عزیزم!
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1396/07/10
تجاوز گروهى ب ىک زن بى دفاع وحشيانه ترين کار ه....حتى حيوانات هم گروهى تجاوز نمىکنن اعدام کمترين مجازات براى اينها ا ز حيوان پستتر هست
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1396/07/10
گ .چ .پ ژ....حروف ک در عربی نمیاین ...ببا جم کنید ای پارتیا چیع میگیریرن...عاقبتش هم این بفرما.
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1396/07/10
غلط کردن رفتن..والا بخدا تو اروپا هم چندتا زن جرات نمیکنن برن تو تاریکی ها اونم اطراف شهر پارتی اونم خونه ی یک موتورسیکلتی که اشناست فقط..خخخ..اونارو که اعدام کنن حقشونه..ولی این خانما هم یه کارشون میشده حتما
پاسخ ها
راستگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
به نظرمن گناهکار مردان این زنها هستند جا قطع بود تولد اگر خانه خراب شده ات می گرفتی چی می شد در دل تاریکی پشت سر یه مرد غریبه راه افتاده که نه می شناسه کجا می بره رفته خاک بر سر شوهران شما
بدون نام
Turkey
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
مگه تو اروپا بودی؟؟؟ دیگه روی هندیهای .....را هم سفید کردن در توحش و تعرض. دهه 60 کشور در امنیت کامل بود.حتی اگر یک خانم نیمه شب از خانه خارج می شد. در امنیت کامل بود.این داستانها مال این دو دهه اخیر است که مطمئنا بخاطر ضعف و عدم دلسوزی دستگاههای امنیتی کشور است.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
جنایتکار واقعی اون مردیه که فکر می کنه باید زن رو از جامعه حذف کرد تا امنیت برقرار بشه .به امید انقراض چنین مردانی
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1396/07/10
مشکلی نیست

حل می شود

زیاد جوگیر نشوید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
آخیش...خیالم راحت شد! واقعا مرسی که مارو از استرس خارج کردی
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1396/07/10
راهی به جز اعدام نیست اعدام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
وجدانن چه خبره؟! همه فقط حکم اعدام میدن واسه هم
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1396/07/10
وقتیکه جائی برای تخلیه جوانان وجودنداشته باشه نتیجش میشه این
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
منظورت دقیقا از تخلیۀ جوانان چیه گلم؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
منظورش اینه که عده ای زن رو به اسارت بگیریم و ازشون بهره کشی جنسی کنیم تا مردهای وحشی به جون زنهای دیگه نیافتند! حالا اینکه بعدا همین مردان شهوتران، توقع زنانی آفتاب و مهتاب ندیده برای ازدواج دارند بماند!
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1396/07/10
زن بیچاره چ تولدی واسش گرفتن!!
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1396/07/10
تا کی اعدام. اگه فایده داشت تا الان باید جواب می‌داد. اینا رفتن شکایت کردند ما فهمیدیم می‌دونین چقدر هستند که از ترس آبروشون هیچی نگفتند.تا وقتی جایی برای این کثافت کاریا معلوم نشه همین آشو همین کاسس
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1396/07/10
مگه محرم نیست جشن تولد چی بوده
پاسخ ها
123
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
یکم با دقت بخونید
اولش نوشته سی و یکم تیر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
ای وای دلم... این خیلی خوب بود...
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1396/07/10
امگار نه انگار چندتا زن و مرد نامحرم داشتند میرفتن پارتی مختلط که این بلا سرشون اومده! بدرک. خودشون مشکل نداشتن اون کثافتا هم وسوسه نمیشدن این کارو باهاشون بکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
......طرف گنگسترها رو ول کرده میگه چرا زن ومرد نامحرم رفتند جشن تولد! وای وای وای
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1396/07/10
عجب اینا دیگه چه جانوراین خدا نبودشان کنه
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1396/07/10
دود ازکنده بلند میشه ٖبعضیها دیگه خوشی زده زیر داشون وخدارو فراموش کردن میخواین تولد بگیرین خونه که هست توخونه بگیرین باظاهر فریبنده و وسوسه کننده بیرون نرین تا از دست اینجور آدمها در امان باشین جامعه پر شده از افراد شرور وفاسد درست.ولی خوب خانومها هم باید هواسشون به خودشون .آبروشون وقیامتشون باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
فقط در جوامع بیمار ممکنه در برابر تجاوز به زنان چنین نظراتی داده بشه.بعد هم من نفهمیدم دود از کنده بلند میشه در اینجا چه معنی ای داره! البته من کلا شماها رو نمی فهمم.
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1396/07/10
سلام والا من میگم خوب شون شد تو تاریکی تولد چیه دیگه اخه به قول دوستمون مگه محرم نیست والا گناهه پارتی بگیرن و تولد وووو خوبشون شد من که ساعت 8شب بشه تا مغازه نمیرم چه برسه ایناتوتاریکی جایی که نمی شناسن برن والا خوب جرعتی دارن ایناااااا
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1396/07/10
اینها واقعا نیت جشن تولد دارن تو خونه دوستش می گرفتن که اشنا بوده نه در خانه ویلایی با افراد غریبه پس خودشون هم میخواستن حالا شاید این که شاکیه اونجوری که می خواسته نشده وناراضی هست
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1396/07/10
فقط و فقط اعدام همین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
به خدا خوب. زنها این جوری میرن بیرون من ساعت پنج غروب که میشه درم روی غریبه باز نمیکونم اگر همسرم نباشه
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1396/07/10
چه جور هم غافلگیرش کردند یک مشت آدم پست که با پست تر از خودشون دوست بودند و شیطان هم یاری می کرد.
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1396/07/11
خانم مریم اگه کمی دقت میکردی تاریخ این اتفاق رو 31 تیر گفتن یعنی دقیقا دو ماه مونده به محرم

بیشتر مرد های جامعه ما قبل از اینکه مرد باشن گرگ و کفتار شدن این ها نه شرف دارن نه وجدان نه آبرو ان شالله خدا نسل چنین انسان هایی رو از صفحه روزگار محو کنه اینها مایه ننگ انسانیت هستن بیشرف های بی وجدان
Iran, Islamic Republic of
07:27 - 1396/07/11
پس نظر منو نشون نمی دید باید حتماً حرف دل شما زد
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1396/07/11
مردای جامعه ما گرگ و کفتار نیستند هموطن محترم شما زنها با آرایش و پوشش منحصر ... لقمه آماده رو برای دل های مریض وبیمار گونه و گرسنه سادیستیک توو جامعه آماده میکنید بعد میگید چرا آقا گرگه گرسنه به سمت گوشت حمله میکنه ! تا آنجا که من میدانم در هیچ جای دنیا اینطور زندگی نمی کنند اینجا خانمه مریضه میخاد بره دکتر صد قلم بزک میکنه میخاد بره درس بخونه صد قلم بزک میکنه میخاد بره شنا یا حموم یا سونا صد قلم بزک میکنه میخاد بخوابه توو خونش نصف شب اگه مهمونی باشه موقع رفتن به خونه خودش صد قلم بزک میکنه و قس علیهذا اونوقت توقع دارید توو این جامعه بیمار گونه وضع بهتر ازاین باشه
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1396/07/11
اعدام اعدام اعدام فقط اعدام
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1396/07/11
به نظرم خدا باید ویندوز پاک کنه از نو نصب کنه خیلیه دنیاش ویروس گرفته با حرص خوردن منو شما هم درست نمیشه اکر نه هرروز داریم میشنویم کی کسی برخورد کرد اونایی که مسولند باید کاری بکنند که خدارو شکر عین خیالشون نیست فک میکنند اونی که کشتی رو سوراخ میکنه فقط خودش غرق میشه الان همین اتفاق اگر تو کشور های همسایه افتاده بود همشون دایه عزیزتر از مادر میشدند وناراحت بودنو کمک میکردن
United Arab Emirates
21:24 - 1396/07/11
سلام
دوستان ننیدانم چی شده که زنهای شوهر دار راحت با پسرا و مردهای دیگه میگردند و دوست میشن
الان کلا داره عادی میشه و خیلی زنها راحت رابطه دارند و جزئ از حقه خودشون میدونن که غیر از شوهر میتونن با کسی که دوستش دارند باشند
اینو همه دیگه میدونن اونام داشتند دیگه ولی
رفتن اونجا خوش باشن که اینجور شده
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1396/07/12
بیچاره زنه با این جشن تولدش و بد بخت شوهرش که چقدر باید زجر بکشه خدایا مارا به راه راست هدایت کن عفتو حجابرو به زنها و غیرتو انسانیتو به مردها بده وما را از شر انساننماها حفظ کن
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1396/07/12
خوب این فقط یک جشن تولد ویا هپی برث دی غافلگیرانه بوده و ایشون سور پرایز شده چرا اینقد مسئله رو بغرنج میکنید کلبه توو عمق جنگل تاریک و نیمه شب و بدون اجازه شوهر و با چند تا دوست موتوری خر و چند تا شیشه اتانول و....چقد شما دمده و امل و فناتیک هستید پس کی بروز می شین ؟! اینا همش یه سورپرایزه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
زن سی و پنج ساله باید از "وَلی" ببخشید شوهرش اجازه نامه کتبی می داشت یعنی؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
مثل اینکه خیلی آپ دیتی شعله اش رو کم کن
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1396/07/12
امیدوارم شما که خیلی به روزید برای خودتون یا خانوادتون از این سور پرایزا پیش بیاد انگار خیلی دوس دارید
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1396/07/12
فک کنم همین سوپرایز تولدی که گفتن منظورشون همین بوده...توباشی دیگ نری با مردای غریبه تولد بگیری
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1396/07/13
مقصرخودزنه بود که واسه جشن تولدی که به گروه خونیش نمیخوره اینجور خودشو گرفتار چهارتااراذل واوباش شیطان صفت میکنه این زن هم کم تقصیر کارنیست به اصطلاح مادرهم هست دختر۱۵ساله خودشو هم همراه خودش میبره آخرعاقبت این دختر بااین خشونتی که دیده چی میخوادبشه ؟تف به این مادر وتف به این شیطان صفتهای متوحش
France
16:20 - 1396/07/14
هیچ نوع تفریحی برای جوانها نیست . کار نیست و....... اینم نتیجه اش با اعدام هم هیچ مشکلی از جامعه حل نمیشه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
اتفاقا تفریحشون زیادی بوده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج