دلایل خاص بودن «جنگ ستارگان» از نظر فورد
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۰۸۴۲۰
۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
۲۵۲۲
سری فیلم‌های Star Wars «جنگ ستارگان» و Indiana Jones «ایندیانا جونز» از محبوب‌ترین فیلم‌های دنباله‌دار تاریخ سینما هستند. هریسون فورد (Harrison Ford) دلایل خود برای خاص دانستن هر دوی این مجموعه فیلم‌ها را فاش می‌کند.
سینما گیمفا: سری فیلم‌های Star Wars «جنگ ستارگان» و Indiana Jones «ایندیانا جونز» از محبوب‌ترین فیلم‌های دنباله‌دار تاریخ سینما هستند. هریسون فورد (Harrison Ford) دلایل خود برای خاص دانستن هر دوی این مجموعه فیلم‌ها را فاش می‌کند. این بازیگر افسانه‌ای اولین موفقیت بزرگ خود در هالیوود را با ایفای نقش هان سولو (Han Solo) در سه‌گانه‌ی اصلی «جنگ ستارگان» ساخته‌ی جرج لوکاس (George Lucas) در دهه‌ی هفتاد و هشتاد تجربه کرد. او با بازی در نقش دکتر هنری جونز معروف به ایندیانا جونز در سه‌گانه‌ی «ایندیانا جونز» ساخته‌ی استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) به درخشش در فیلم‌های بلاک‌باستر در دهه‌ی هشتاد ادامه داد. با سینماگیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

جونز در سال ۲۰۰۸ با بازی در فیلم ناموفق اسپیلبرگ به نام Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull «ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه‌ی بلورین) بار دیگر به شخصیت دکتر جونز جان بخشید. اگرچه این فیلم نتوانست به انتظارات طرفداران دیرینه‌ی این مجموعه فیلم‌ها پاسخ دهد اما به قدری موفق بود تا فورد را برای ایفای دوباره‌ی این نقش متقاعد کند. اسپیلبرگ و فورد به زودی در فیلم Indiana Jones 5 «ایندیانا جونز ۵» بار دیگر با یکدیگر همکاری می‌کنند. در ابتدا قرار بود این فیلم تابستان ۲۰۱۹ به نمایش درآید اما اکنون این تاریخ به جولای ۲۰۲۰ تغییر کرده است. این پنجمین باری است که این هنرپیشه نقش باستان‌شناس معروف را ایفا می‌کند.

فورد که هم‌اکنون فیلم Blade Runner:2049 «بلید رانر:۲۰۴۹» ساخته‌ی دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) را بر پرده‌ی سینماها دارد درباره‌ی هیجانش برای ایفای دوباره‌ی این نقش و همچنین دلایل خاص بودن سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» و «ایندیانا جونز» صحبت می‌کند.

«فیلم‌های ایندیانا جونز فیلم‌های خانوادگی هستند. یکی از بزرگ‌ترین فرصت‌های زندگی من این بوده که فیلم‌هایی نظیر «ایندیانا جونز» و «جنگ ستارگان» از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شوند. وقتی پدرتان را می‌بینید که می‌گوید «بزن بریم این فیلمو ببینیم» و یا مادرتان می‌گوید «این خیلی خاصه»، شگفت‌انگیز است. و بعد نسل جدید می‌آیند و این فیلم‌ها دوباره معرفی می‌شوند.»

«جنگ ستارگان» و «ایندیانا جونز» از بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ترین فیلم‌های دنباله‌دار تاریخ سینما هستند و قطعا در طی سالیان توسط چندین نسل دیده شده‌اند. از آنجایی که سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» شامل سه سه‌گانه‌ی اصلی است که در طول چهار دهه اکران شده‌اند، فیلم‌های جدید کمپانی Lucasfilm توسط خانواده‌هایی دیده می‌شوند که دو یا سه نسل با این مجموعه فیلم‌ها همراه بوده‌اند. بزرگسالانی که فیلم‌های اصلی مجموعه را سال‌ها پیش دیده‌اند اکنون می‌توانند فیلم‌های جدید مجموعه را در کنار فرزندان یا نوه‌های‌شان به نظاره بنشینند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
چوب و هنر _فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
چوب و هنر _فوتر
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر