سلبریتی هایی که اختلاف سنی، مانع عشق‌شان نشد
۶۰۸۶۵۳
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
۳۹۹۸۸ 
بسیاری از بازیگران هالیوودی نشان داده اند که وقتی پای روابط عاشقانه به میان بیاید سن برایشان هیچ اهمیتی ندارد هر چند چنین روابطی برای بسیاری دیگر قابل درک نیست.
برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: شاید یک سوال کلیشه ای در مورد ازدواج این باشد که در یک رابطه ی زن و شوهری چه چیزی بیش از هر چیز دیگر اهمیت دارد؟ برخی می گویند عشق و برخی دیگر نیز تناسب داشتن و به اصطلاح «به هم خوردن زوجین» را مهم می شمارند.
 
برخی هم داشتن اهداف مشترک و تفاهم را مهم ترین اصل می دانند و شاید بسیاری بگویند که سن از همه چیز کم اهمیت تر است. بسیاری از بازیگران هالیوودی نشان داده اند که وقتی پای روابط عاشقانه به میان بیاید سن برایشان هیچ اهمیتی ندارد هر چند چنین روابطی برای بسیاری دیگر قابل درک نیست. در ادامه ی این مطلب می خواهیم سلبریتی های مشهوری را به شما معرفی کنیم که علی رغم تفاوت سنی فاحش با هم ازدواج کرده و زندگی ظاهراً خوب و پایداری دارند.
 
1-مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز اشتراکات بسیاری دارند؛ هر دو برنده جایزه اسکار شده اند: داگلاس برای فیلم «وال استریت» و جونز برای فیلم «شیکاگو». همچنین روز تولد آن ها نیز مشترک است: 25 سپتامبر. اما آن ها در یک چیز تفاوت بسیار زیادی با هم دارند و آن هم این است که هر یک به نسل های متفاوتی تعلق دارند. داگلاس در سال 1944 و جونز در سال 1969 بدنیا آمده است. البته این اختلاف سن 25 ساله مانع از آن نشد که این دو در سال 2000 با هم ازدواج کنند.
 


2- وودی آلن و سون یی پرِوین
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

وودی آلن، نویسنده و کارگردان مشهور سینما و میا فارو، مدل و بازیگر هالیوودی برای بیش از یک دهه رابطه ی عاشقانه ای با هم داشتند. اگر چه این دو هیچ گاه به شکل رسمی ازدواج نکردند اما آلن به فارو کمک کرد که فرزند خوانده اش را بزرگ کند. اما این رابطه در سال 1992 و پس از این که فارو ادعا کرد عکس نیمه برهنه زنی دیگر را در آپارتمان آلن پیدا کرده به پایان رسید. از همه بدتر این که آن عکس متعلق به سون یی پروین دختر خوانده ی فارو بود. به گفته ی فارو، آلن به وی گفته بود که به شدت به پروین علاقمند شده و می خواهد با او ازدواج کند.
 
علاوه بر این که وی وارد یک رابطه ی عاشقانه با دختر خوانده ی خود می شد فاصله ی سنی 35 ساله بین این دو نیز بسیار آزار دهنده بنظر می رسید. در آن زمان وودی آلن 56 سال سن داشت و پروین نیز چیزی بین 20 یا 21 ساله بود زیرا در هنگام پذیرفته شدن به عنوان دختر خوانده فارو هیچ مدارک قانونی که تاریخ تولد وی را نشان دهد به همراه نداشت. در واقع فارو وی را از یک خانواده ی از هم پاشیده و شکنجه گر کره ای به فرزندی قبول کرده و تنها با آزمایش مغز استخوان سن او مشخص شد. آلن و پروین در سال 1997 و در حالی که آلن 62 ساله و پروین 27 ساله بود با هم ازدواج کردند.
 


3- فرانک سیناترا و میا فارو
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

میا فارو با عشق غریبه نیست زیرا اولین ازدواج او در سال 1996 و در سن 21 سالگی اتفاق افتاد و داماد نیز کسی نبود جز فرانک سیناترای مشهور. این دو در لاس و گاس و در حالی که سیناترا 51 ساله بود با هم ازدواج کردند. این اختلاف سنی حتی از اختلاف 20 ساله بین او و وودی آلن نیز بیشتر بود. البته میا فارو بعدها نیز با آهنگسازی به نام آندره پرِوین ازدواج کرد که 16 سال از وی بزرگ تر بود.
 


4- دونالد ترامپ و ملانیا ناوس
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

دونالد ترامپ در روزگاری که هنوز وارد دنیای سیاست و تلویزیون نشده و تنها تاجری سرشناس در شهر نیویورک سیتی بود در سال 1998 و در یک مهمانی با مدلی اسلوونیایی به نام ملانیا ناوس آشنا شد. در آن زمان ترامپ از همسر دوم خود، ماریا مپلز جدا شده و بیش از یک سال از جدایی این دو می گذشت. این دو در ژانویه سال 2005 و زمانی که ترامپ 52 ساله و ناوس 28 ساله بود با هم ازدواج کرده و تفاوت سن 24 ساله ی خود را نادیده گرفتند.
 


5- سلین دیون و رنی آنجلیل
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

همه می دانند که سلین دیون در دوران کودکی و در ایالت کبک کانادا صدای افسانه ای خود را به گوش جهانیان رساند. در واقع سلین دیون در سن 12 سالگی خوانندگی را به صورت حرفه ای و با کمک های بی دریغ مدیر برنامه هایش آغاز کرد.
 
رنی آنجلیل در آن زمان یک مرد 38 ساله بود که سابقه ی دو ازدواج و دو جدایی را داشت. در ابتدا رابطه ی آن ها کاملاً کاری بود اما سلین دیون به گفته ی خودش ناگهان تغییراتی را در احساسش نسبت به رنی احساس کرد. اگر چه رنی 26 سال از او بزرگ تر بود اما آن ها در سال 1994 با هم ازدواج کردند و تا سال 2016 به هم وفادار ماندند تا این که رنی در سن 73 سالگی به دلیل بیماری سرطان درگذشت.
 


6- دیان کنون و کری گرانت
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

اسم کری گرانت همواره مترادف با واژه هایی مانند «مودب»، «جذاب» و «ستاره سینما» بود به همین دلیل زنان زیادی آرزوی زندگی کردن با او را داشتند، حتی زمانی که دیگر پیر شده و از دوران پرفروغ گذشته اش خبری نبود. اما زنی که او می خواست یک ستاره ی جوان به نام دیان کنون بود که برای اولین بار او را در یک نقش کوتاه در سریالی قدیمی در سال 1960-61 با عنوان «Malibu Run» دیده و توانست از طریق وکیل اش با او تماس بگیرد. وی چندین بار از کنون خواستگاری کرد و در نهایت در سال 1965 این دو راهی لاس وگاس شدند. در زمان ازدواج، گرانت 61 سال و کنون 27 سال سن داشت.
 


7- بیلی جوئل و کیتی لی و الکسیس رودریک
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

این که گفته می شود ستاره های موسیقی راک علاقه ی زیادی به زنان دارند دستکم در مورد بیلی جوئل که بسیاری او را بزرگ ترین ستاره ی موسیقی راک تمام دوران می دانند صدق می کند. یکی از معروف ترین و بهترین آهنگ های او به نام «دختر بالاشهری» (Uptown Girl) در ابتدا «دختران بالاشهری» (Uptown Girls) نام داشت که درباره ی سه زن بود: الی مک فرسون، و کریستی برینکلی که هر دو مدل هایی مشهور بودند و ویتنی هوستون، خواننده ی معروف. جوئل نامزدی اش با مک فرسون را به هم زده و با برینکلی ازدواج کرده و از وی صاحب یک فرزند شد.
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند
 
این دو در سال 1994 از هم جدا شدند. در زمان ازدواج، جوئل 5 سال از برینکلی بزرگ تر بود اما این فاصله ی سنی در دو ازدواج بعدی جوئل بسیار بیشتر شد. در سال 2004 وی با یک نویسنده، سرآشپز و مجری برنامه های آشپزی به نام کتی لی ازدواج کرد. کتی لی که در سال 1981 به دنیا آمده بود 32 سال کمتر از جوئل داشت. این دو نیز در سال 2009 از هم جدا شده و جوئل بار دیکر در سال 2015 با یک کارمند بازار سهام به نام الکسیس رودریک ازدواج کرد. در این زمان عروس 33 سال و داماد 66 سال سن داشته و نکته ی جالب این که رودریک تنها سه سال از الکسا جوئل، دختر جوئل بزرگ تر بود.
 


8- تونی بنت و سوزان کرو
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

تونی بنت که به اعتراف بعضی یکی از بهترین صداهای تاریخ را دارد در موسیقی ایالات متحده یک مرد افسانه ای است. خواننده ی آهنگ «قلبم را در سان فرانسیسکو جا گذاشتم» (I Left My Heart in San Francisco) در زندگی واقعی اش سه بار قلبش را پیش زنان جا گذاشته بود. در سال 1952 وی با پاتریشیا بیچ ازدواج کرده و از او صاحب دو پسر شد. بعد از اینکه بیچ متوجه خیانت شوهرش و رابطه ی او با بازیگری به نام ساندرا گرانت گردید درخواست طلاق داد.
 
بدین ترتیب بنت با گرانت ازدواج کرده و از وی نیز صاحب دو دختر شد. این دو در سال 1979 راهشان را از هم جدا کردند و بنت دیگر تا سال 2007 وارد رابطه ی زناشویی دیگری نشد. وی در این سال با زنی که 40 سال از او کوچک تر بود به نام سوزان کرو ازدواج کرد که بنت ادعا می کرد قبل از تولدش نیز او را می شناخته است.
 
در واقع وی در کتاب خاطرات خود گفته که در سال 1966 در سانفرانسیسکو همراه با والدین کرو عکس گرفته و جالب این که مادر کرو در آن زمان سوزان را در شکم داشته است. البته این دو از دهه ی 1980 با هم رابطه داشتند اما بنت گفته است که به دلیل مشکلات کاری نتوانسته بودند ازدواج خود را رسمی کنند.
 


9- پاتریک استوارت و سانی اوزل
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

پاتریک استوارت بازیگر سرشناس بریتانیایی که با فیلم های «پیشتازان فضا: نسل آینده» (Star Trek: The Next Generation) و «مردان ایکس» (X-Men) به شهرت رسید. وی قبلاً نیز دو  بار ازدواج کرده بود اما به قول معروف «تا سه نشه بازی نشه». در سال 2013، او پس از چند سال نامزدی با سانی اوزل ازدواج کرد. این زوج در سال 2008 و زمانی که سانی در یک رستوران در نیویورک به عنوان پیشخدمت مشغول کار بود با هم آشنا شدند. در آن زمان استوارت در فیلمی با عنوان «مکبث» در همان حوالی بازی می کرد و هرازگاهی برای غذا خوردن به رستوران فوق می رفت. این دو در زمان ازدواج 38 سال اختلاف سنی داشتند.
 


10- اما همینگ و بروس ویلیس
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

بروس ویلیس بین سال های 1987 تا 2000 با دمی مور زندگی می کرد و در آن دوران دو تن از مشهورترین ستارگان دنیای هالیوود به شمار می آمدند. اما پس از جدایی این دو و در سال 2008، بروس ویلیس عاشق زنی به نام اما همینگ شد.
 
همینگ می گوید که وقتی برای اولین بار با بروس ویلیس ملاقات کرده تحت تاثیر جذابیت و شوخ بودن او قرار گرفته و ویلیس می گوید نیز که در همان نگاه اول عاشق این زن جوان شده است. این دو در سال 2009 در مراسمی مجلل در حضور سلبریتی های مشهوری از جمله دمی مور، همسر سابق ویلیس ازدواج کردند. در آن زمان ویلیس 54 ساله و همینگ 32 سال داشت.
 


11- سم تیلور جانسون و آرون تیلور جانسون
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

بسیاری از ما عشق رندگی خود را در سن 19 سالگی پیدا نمی کنیم که البته موضوع خوبی است زیرا در این سن معمولاً فرد به بلوغ عقلی کاملی نرسیده و تصمیمی منطقی و عقلانی نخواهد گرفت اما این همان چیزی است که آرون تیلور جانسون، بازیگر فیلم های «کیک اَس» و «جانوران شب زی» تجربه کرده است. در سال 2009،وی نقش جان لنون را در فیلمی زندگینامه ای با عنوان «پسری از ناکجا آباد» (Nowhere Boy) به کارگردانی سم تیلور وود 42 ساله بازی کرد. تیلور وود می گوید که به محض آشنایی با این بازیگر جوان «نزدیکی روانی» با او را در خود احساس کرده است.
 
آن ها خیلی زود با هم ازدواج کرده و چند فرزند نیز دارند. آن ها تصمیم گرفتند به جای این که تیلور وود بر طبق آن چه که مرسوم است از اسم خانوادگی شوهرش استفاده کند، نام های خانوادگی شان را با هم ترکیب کنند. بدین ترتیب این دو امروزه به طور رسمی سم تیلور جانسون و آرون تیلور جانسون نامیده می شوند.
 


12- هیلی رابرتز و دیوید هسلهاف
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

دیویدد هسلهاف، بازیگر سرشناس فیلم های «نگهبان ساحلی» (Baywatch) و «نایت رایدر» (Knight Rider) از همسر سابقش، پاملا  باخ دختری به نام هیلی داشت. وی در سال 2006 از همسرش جدا شد و در سال 2017 پس از 5 سال نامزدی با هیلی رابرتز ازدواج کرد و اگر خانم رابرتز اسم خانوادگی شوهرش را انتخاب می کرد دو نفر با نام «هیلی هسلهاف» در خانواده ی هسلهاف وجود می داشت. هاسلهاف خود گفته که از تفاوت سنی فاحشش با هیلی آگاه بوده و به همین دلیل صبر کرده برای خواستگاری کردن شتاب نکند. در زمان ازدواج هاسلهاف 63 و رابرتز 36 سال سن داشت.
 
در آن زمان رابرتز یک دختر فروشنده بود که حقوق ناچیزی برای کار خود در یک فروشگاه دریافت می کرد که همراه با پدر و مادرش در کاردیف ولز در یک خانه زندگی می کردند. یک شب او و خواهرش در یک کافه بودند که هاسلهاف نیز اتفاقی در آن جا حضور داشت. بعد ناگهان رابرتز خواست با دیوید عکس بگیرد و همه چیز از آن جا شروع شد.
 


13- رُزی هانتینگتون وایتلی و جیسون استاتهام
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

شاید باور نکنید اما جیسون استاتهام، بازیگر خونسرد و خشک بریتانیایی در سال 2017 تولد 50 سالگی خود را جشن گرفت. همسرش، رُزی هانتینگتون وایتلی که مدل و بازیگر است 20 سال کمتر از شوهرش دارد. شاید این دو از نسل های متفاوتی باشند اما به خوبی همدیگر را درک می کنند و زندگی بی سر و صدایی دارند و وایتلی گفته که جیسون بهترین دوست اوست. این دو ستاره در سال 2010 با هم نامزد شده و 6 سال بعد با هم ازدواج کردند.
 


14- الیور سارکوزی و ماری کیت اولسن
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

ماری کیت اولسن زمانی که تنها یک سال سن داشت همراه با خواهر دوقلویش، اشلی اولسن در نقش میشله تانر در فیلم «خانه شلوغ» (Full House) بازی کرد. جالب این که در آن زمان همسر آینده اش، الیور سارکوزی 18 ساله بود. سارکوزی یک فرانسوی بانکدار و برادر ناتنی نیکلا سارکوزی رییس جمهور سابق فرانسه است که از اوایل دهه ی 1990 در بخش تجارت ایالات متحده فعالیت دارد. وقتی که این دو در سال 2015 با هم ازدواج کردند، اولسن 29 ساله و سارکوزی مدیر میانسال و 46 ساله ی یک گروه تجاری بزرگ و دارای دو فرزند از ازدواج قبلی اش بود.
 


15- امبر تمبلین و دیوید کراس
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

زمانی که امبر تمبلین اولین نقش بزرگش را در سال 2002 در فیلم «Joan of Arcadia» بازی کرد و نامزد دریافت جایزه امی شد، دیوید کراس از قبل خود را به عنوان یکی از شخصیت های مشهور دنیای استند آپ کمدی تثبیت کرده بود. این دو پس از مدتی آشنایی با هم ازدواج کردند و اولین فرزندشان نیز در فوریه 2017 بدنیا آمد. دیوید و امبر در هنگام تولد اولین دخترشان به ترتیب 52 و 33 ساله بودند.
 


16- دمی مور و اشتون کوچر
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

شاید همیشه مردان پیرتر با زنان جوان تر ازدواج می کنند و در دنیای هالیوود نیز معمولاً رسم بر این است اما چیزی که بین اشتون کوچر و دمی مور اتفاق افتاد دقیقاً عکس این کلیشه بود. کوچر که معمولاً در تمامی فیلم هایش نقش یک پسر احمق و نابالغ را بازی می کند به نظر می رسد که در زندگی شخصی اش بیشتر به دنبال انسان های عاقل و بالغ می گردد. در سال 2003 وی با دمی مور، بازیگر سرشناس و سوپراستار هالیوود آشنا شده و در حالی که 25 سال سن داشت با این بازیگر 41 ساله ازدواج کرد.
 
جدایی این دو در سال 2013 نهایی شد و کوچر به سراغ میلا کونیس رفت، همان کسی که در فیلم «آن شوd دهه 70» (That '70s Show) در کنار او بازی کرده بود. برخلاف ازدواج قبلی، این بار کوچر به سراغ زنی کوچک تر از خود رفت هرچند تفاوت سنی آن ها تنها 5 سال بود.
 


17- کیتی هولمز و تام کروز
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

تام کروز برای بیش از دو دهه یکی از سرشناس ترین بازیگران هالیوود بوده و قبلاً نیز برای مدتی با میمی راجرز و نیکول کیدمن زندگی کرده بود. اما در سال 2005 در برنامه ی زنده ی اوپرا وینفری از شدت علاقه به کیتی هولمز روی مبل آرام و قرار نداشت.
 
سال بعد این دو صاحب دختری به نام سوری شدند و بالاخره در همان سال ازدواج خود را رسمی کردند. البته این داستان عاشقانه در سال 2012 با جدایی این دو به پایان رسید. هولمز گفته بود که در روزگار جوانی همیشه در این رویا به سر می برده که روزی با ستاره ی فیلم «Top Gun» که 17 سال از او بزرگتر بود ازدواج کند.
 


18- هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

بازیگران نقش های آلی مک بیل و ایندیانا جونز نمونه های کاملی از عشق واقعی و پایدار هستند. این دو قبل از رسمی کردن ازدواج در سال 2010، به مدت 8 سال با هم نامزد بوده و حتی یک پسر به اسم لیام داشتند. این تنها ازدواج فلوکهارت بود اما سومین ازدواج فورد به شمار می رفت. هریسون فورد بیش از دو دهه با ملیسا ماتیسن زندگی کرده بود و قبل از آن نیز چند سالی با ماری مارکوانت زندگی می کرد. وی در سال 1964 با مارکوانت ازدواج نمود و جالب این که همسر سوم او یعنی فلوکهارت نیز در همان سال بدنیا آمده بود. بدین ترتیب بین او وی همسر جدیدش 22 سال اختلاف وجود دارد.
 


19- جف گولدبلوم و امیلی لیوینگستون
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

جف گولدبلوم یکی از بامزه ترین و پرطرفدارترین ستارگان هالیوود است که در فیلم های پرفروش و شناخته شده ی «پارک ژوراسیک» و «روز استقلال» حضور داشت. وی در سال 2014 در لس آنجلس با یک بازیگر و آکروبات به نام امیلی لیوینگستون ازدواج کرد که سومین ازدواج گلدبلوم به شمار می رفت. گلدبلوم قبلاً در دهه ی 1980 با پاتریشیا گول و بعدها نیز با جینا دیویس ازدواج کرده بود. گلدبلوم 6 سال جوان تر از گول، حدود سه سال بزرگ تر از دیویس و 30 سال بزرگ تر از لیوینگستون است.
 


20- الک بالدوین و هیلاریا توماس
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

بر اساس گزارش روزنامه ی نیویورک تایمز ابتدا بالدوین به هیلاریا توماس که یک مربی یوگا در رستورانی مخصوص گیاه خواران است نزدیک شده و به او گفته بود که باید بیشتر او را بشناسد. سپس این دو مدتی تلفنی با هم در تماس بوده و در نهایت وارد رابطه ای عاطفی با هم شدند. این زوج که اختلافی 26 ساله دارند در تابستان سال 2012 ازدواج خود را اعلام کردند. این اولین ازدواج توماس و دومین ازدواج بالدوین بود. بالدوین قبلاً نیز با کیم بسینگر که 4 سال از او بیشتر داشت ازدواج کرده بود.
 


21- جیمز وودز و کریستین باوگس
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

جیمز وودز همواره با زن هایی که در دهه ی دوم و سوم زندگی خود به سر می برند رابطه داشته است. در اوایل دهه ی 2000 وی با دختر یکی از دوستانش آشنا شد و وی اشلی مدیسون نام داشت. این دو از زمانی که مدیسون تنها 5 سال سن داشت همدیگر را می شناختند.
 
رابطه ی این دو زمانی شکلی عاشقانه به خود گرفت که وودز 58 ساله و مدیسون تنها 19 ساله بود. کمی بعد از جدایی این دو در سال 2013، وودز با کریستین باوگس وارد رابطه ی عاشقانه شد. در زمانی که اولین خبرها از رابطه ی این دو به رسانه ها درز کرد وودز 66 ساله و باوگس 20 ساله بود که نشان می داد این زوج نامتجانس 46 سال اختلاف سنی دارند.
 


22- ژاکلین کندی و آریستوتل اوناسیس
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

بانوی اول سابق ایالات متحده به شیوه ای دردناک در نوامبر سال 1963 با قتل همسرش، جان اف کندی بیوه شد. در آن زمان وی زنی 34 ساله با دو پسر بچه بود و هنوز زندگی درازی در پیش داشت. وی در سال 1968 با یکی از دوستان دیرین خود که تاجری یونانی به نام آریستوتل اوناسیس بود ازدواج کرد.
 
اگر چه همسر سابق او (جان اف کندی) تنها 12 سال از ژاکلین بزرگ تر بود اما بین او و همسر جدیدش بیش از 33 سال اختلاف سنی وجود داشت. این ازدواج تنها هفت سال دوام داشت زیرا اوناسیس در سال 1975 درگذشت.
 


23- وارن بیتی و آنت بنینگ
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

وارن بیتی زمانی یکی از زنباره ترین بازیگران هالیوود بود که رابطه های خارج از ازدواج زیادی با زنان داشت. در دهه ی 1970 وی با جولی کریستی، دیان کیتون و ناتالی وود که همه در آن دوران بازیگران سرشناسی به شمار می رفتند وارد رابطه شد. اما وقتی که تصمیم به ازدواج گرفت دیگر دست از خیره سری های دوران جوانی برداشته و در سال 1992 با آنت بنینگ که 21 سال از او کوچک تر است ازدواج کرده و این دو هنوز در کنار هم مانده اند.
 


24- آرلین سیلور و دیک ون دایک
 
 سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند (علی پناهی)

اولین ازدواج دیک ون دایک، ستاره ی فیلم «مری پاپینز» (Mary Poppins) با مارجری ویلت در سال 1948 بود، زمانی که اخبار ازدواج افراد مشهور هنوز از طریق برنامه های رادیویی اعلام می شد. این دو در دهه ی 1970 با داشتن 4 فرزند از هم جدا شدند و دلیل این جدایی نیز رابطه ی پنهانی ون دایک با میشله تریولا،منشی وکیل اش عنوان شد.
 
این دو قبل و بعد از جدایی رسمی ویلت و ون دایک در سال 1984 و تا سال 2009 که تریولا درگذشت با هم زندگی می کردند. اما ون دایک همچنان به دنبال تجربه عشق بود تا این که در سال 2012 و در سن 86 سالگی با یک گربمور 44 ساله به نام آرلین سیلور ازدواج کرد که سال 2006 با وی آشنا شده بود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1396/07/26
سن مهمه یا پول؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول پول
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1396/07/26
انگار تو ایران از این خبرا نیست...شاید تو بازیگرا نباشه ولی تو مردم عادی هست
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1396/07/26
بنظرم در هیچکدام از موارد بالا عشق وجود نداشته و فقط منافع وجود داشته ...پوووووووول
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1396/07/26
سرنوشت وودی آلن و دختر خوانده اش قابل توجه اونهایی که میگن ادم باید دلش پاک باشه ! بخصوص اونهایی که میگن داماد مثل پدر است !!!به نظر ما داماد جز قلمرو خصوصی خواهر است و زیاد از حد نباید با او احساس صمیمیت کرد .
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1396/07/26
زن خیلی کوچکتر باشه موردی نداره ولی مرد کوچکتر باشه اصن خوب نیست چون زنا زود شکسته میشن
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1396/07/26
عشق کیلویی چنده فقط پول پول پول تکرار کن تا یادت بمونه
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1396/07/27
توبازیگران ایرانیم هس نمونش لادن مستوفی که شوهرش کارگردانه،فریبانادری که همسرمسعودرسام که فوت کردن بود
Iran, Islamic Republic of
01:44 - 1396/07/27
رضارویگری وتاراکریمی با۴۳ سال اختلاف
Iran, Islamic Republic of
01:45 - 1396/07/27
اقای شکیبامجری و
ستاره قطبی بااختلاف سنی۱۴سال
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1396/07/27
بهروزافخمی ومرجان شیرمحمدی با۱۷سال اختلاف
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1396/07/27
ناصرتقوایی ومرضیه وفامهربا۳۲سال اختلاف
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1396/07/27
امیریل ارجمندویاسمیناباهربا۱۵سال اختلاف
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1396/07/27
رامبدجوان ونگارجواهریان با۱۱سال اختلاف
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1396/07/27
امیرحسین شریفی وساراصوفیانی با۲۸سال اختلاف
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1396/07/27
حالابگیدتوایران ازاین خبرانیس.هست مابی خبریم
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1396/07/27
هیچ دخترجوونی محض رضای خداباپیرمردازدواج نمیکنه فقط مادیات اینکارومیکنه
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1396/07/27
اولا یه وقتی برای زندگیت دنبال یه آدمی میگردی که عاقل باشه و وقتی تو اونو پیدا میکنی شاید چندان خوشکل و جذاب نباشه اما خیلی خوب میفهمتت پس همیشه قضیه پول نیست چون اینا هرکدوم خودشون پولدار بودن از قبل!
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1396/07/27
اینا که الان نصف بیشترشون طلاق گرفتن! عشق چیه؟ از سر هوس و خوشگذرانی چند وقتی با همن بعدم جدا میشن وقتی که حس خوبی دیگه بهم ندارن. نمیخوان که یه عمر با هم زندگی کن که به فکر سن و سال و ... باشن!
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1396/07/27
تو چقد بیکاری میشینی اختلاف سنی بازیگرا رو حساب می کنی
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1396/07/27
با نظر لارا 100درصد موافقم . چون تجربه اش کردم .
واقعا همینه
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1396/07/27
من بیکارنیستم بایه سرچ ساده متوجه میشی.توکه کاروزندگی داری چراخوندی اینارو
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1396/07/28
چراازهیوجکمن چیزی ننوشتین؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1396/08/11
این ازدواجها بیشتر جنبه کاری و تجاری داشته و شهرت.واسه همین چیزهای دیگه ملاک نبوده
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1399/01/03
داداش ریحانه پارسا و مهدی کوشکی رو یادت رفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج