انجام این کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۰۹۰۶۳
۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
۵۷۶۷۵
فرقی نمی کند که شما رابطه عاطفی را بهم زده اید یا طرف مقابل تان شما را طرد کرده است، در هر صورت مواردی است که باید پس از اتمام رابطه از انجام دادن آنها خودداری کنید.
برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: فرقی نمی کند که شما رابطه عاطفی را بهم زده اید یا طرف مقابل تان شما را طرد کرده است، در هر صورت مواردی است که باید پس از اتمام رابطه از انجام دادن آنها خودداری کنید. جدا شدن از فردی که روزی شریک زندگی تان بوده کار ساده ای نیست اما با رعایت مواردی، می توانید راحت تر این دوران سخت را سپری کنید.
 
از او شانس دوباره نخواهید
 
تمام کردن رابطه عاطفی کار ساده ای نیست، شما شریک زندگی تان را از دست داده اید و طبیعی است که بسیار ناراحت و عصبی باشید یا که بخواهید برای نگهداری رابطه تان پافشاری کنید اما در این شرایط بهتر است که خودتان را کنترل کنید. قبل از هر درخواستی از او به این فکر کنید که آیا آنچه شما را ناراحت کرده از دست دادن یک شریک زندگی  است یا خود آن فرد؟ این دو تفاوت زیادی با هم دارند. اگر شما تنها از ترس تنها شدن است که نمی خواهید از او جدا شوید، بهتر است کمی عمیق تر فکر کنید. مطمئنا شما تنها نخواهید ماند و طرف مقابل تان هم تنها نیمه گمشده زندگی تان نبوده است، پس حالا که رابطه تان به اینجا کشیده، بهتر است که از او شانس دوباره ای نخواهید.
 
به او زنگ نزنید
 
این که بخواهید جلوی خودتان را بگیرید و به کسی که دوستش دارید زنگ نزنید، کار بسیار دشواری است. شما ماهها و حتی سالها با او در تماس بودید و حال باید دور زنگ زدن یا پیغام دادن به او را خط بکشید. اما اگر بتوانید تا 30 روز این کار را انجام ندهید، نصف بیشتر راه را رفته اید. پس از آن خواهید دید که 30 روز تبدیل به 40 روز و 50 روز می شود و  شما حالتان بهتر شده و در نهایت توانسته اید که بدون او زندگی کنید. 
 
 انجام این کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!
 
زاویه دید خود را تغییر دهید
 
اگر شما فردی باشید که طرد شده اید، احتمال این که دچار افسردگی شوید و مدام خودتان را سرزنش کنید، زیاد است. در این شرایط بهتر است که زاویه دید خود را تغییر دهید. به عنوان مثال فکر کنید که این شما بوده اید که او را نخواسته اید، یا این که با جدا شدن از او فرصت های بهتری برایتان فراهم خواهد شد. اگر بتوانید ذهن تان را کنترل کنید، احساس قدرت و اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهید کرد.
 
با اولین فردی که پس از او ملاقات کردید، قرار نگذارید
 
پس از جدایی، به احتمال خیلی زیاد دوست دارید که حسادت طرف مقابل تان را برانگیزید یا که به گونه ای از او انتقام بگیرید. این کار بسیار ساده است اما دست نگه دارید. پس از یک شکست دردناک، شما باید برای مدتی تنها باشید در غیر این صورت ممکن است که از سر لجبازی یا عصبانیت اشتباه دوباره ای مرتکب شوید و بیشتر در باتلاق غم فرو روید. بنابراین به خودتان زمان دهید تا کمی از عصبانیت تان بکاهد، سپس می توانید منطقی یک تصمیم درست برای آغاز رابطه ای سالم بگیرید.
 
انجام این کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع! 
 
سر خودتان را بیش از حد شلوغ نکنید
 
بعضی افراد برای این که بتوانند شکست عشقی خود را فراموش کنند، سر خود را با چیزهای مختلف مانند میهمانی رفتن... گرم می کنند. با این کار شما در واقع خودتان را گول می زنید، شادی ناشی از این رفتارها نیز موقتی و سطحی است. بهترین راه این است که به خودتان زمان دهید، برای رابطه از دست رفته تان سوگواری و به خوبی اتفاقاتی که گذشته را تجزیه و تحلیل کنید. در غیر این صورت این اتفاق چون لکه ای سیاه همیشه قلب تان را خواهد فشرد.
 
از درد گریزان نباشید
 
هیچکس درد و رنج را دوست ندارد و طبیعی است که شما نیز از آن فراری باشید اما با پنهان کردن دردهایتان هیچوقت زخم تان التیام نخواهد یافت. دردهایتان بالاخره روزی سر باز می زنند. بنابراین گریه کنید، فریاد بکشید، دردودل کنید تا هر چه در دل تان مانده خالی شود.
 
انجام این کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع! 
 
پشت سر او حرف نزنید
 
درست است که شما از دست فردی که روزی دوستش داشتید عصبانی هستید اما کار اشتباهی است اگر پیش دیگران از او بد بگویید. با این کار نه به او، بلکه به خودتان نیز آسیب می رسانید. این رفتار بیشتر شما را در باتلاق فرو می برد، در صورتی که اگر سکوت کنید، ارزش بیشتری نزد دیگران خواهید داشت. 
 
در خانه نمانید
 
اگر چه حوصله بیرون رفتن از خانه را ندارید، اما نباید خودتان را در خانه حبس کنید. اگر زیاد در خانه بمانید، احتمال این که هر 1 دقیقه یک بار گوشی تان را به انتظار پیغامی از او نگاه کنید، زیاد است. به همین دلیل در کنار تنها ماندن و فکر کردن هایتان، هر روز برای خود برنامه ای مفرح بچینید و کاری را انجام دهید که به شما حس خوبی را منتقل می کند. با این کار رفته رفته عادت فکر کردن به او را ترک خواهید کرد.
 
 انجام این کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!
 
یادتان نرود چه کسی هستید
 
در دوران پس از جدایی، به دنبال فعالیت هایی باشید که به شما ثابت کند آدم مستقلی هستید و بدون داشتن شریک هم می توانید از پس کارهایتان برآیید یا از زندگی تان نهایت لذت را ببرید. به عنوان مثال به کلاس های متفرقه، زبان، شنا، آشپزی و...، بروید و مهارتی بیاموزید. با این کار نه تنها اعتماد به نفس تان بالاتر خواهد رفت بلکه دوستان جدیدی نیز پیدا خواهید کرد که بر روحیه تان بی تاثیر نخواهند بود.
 
خاطرات او را از خود دور کنید
 
اگر عکس هایی دارید که روزهای خوش گذشته را به یادتان می آورد، آنها را پاک کنید یا اگر نگاه کردن به عروسکی که او خریده شما را آزار می دهد، او را از خود دور کنید. در کل شما باید هر آنچه یادآور اوست را تا مدتی از جلوی چشم هایتان دور نگه دارید. حال زمان شروعی دوباره است پس به خودتان کمک کنید تا هیچ چیز مانع شما نشود.
 
 انجام این کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!
 
به رابطه های قبلی تان باز نگردید
 
شما به دو دلیل شاید وسوسه شوید که به رابطه های قبلی تان باز گردید. 1. انتقام از طرف مقابل 2. تنها نماندن. اما اینها دلایل خوبی برای این کار نیستند. اگر شما می توانستید با افرادی که از زندگی تان دور کرده اید ارتباط برقرار کنید، دیگر چرا آنها را از زندگی تان حذف کردید؟ بنابراین بهتر است به هیچ عنوان در این شرایط سراغ دوستان قدیمی تان نروید.
 
از شکست تان درس بگیرید
 
رابطه شما تمام شده و ممکن است زمانی که به آن فکر می کنید حس پشیمانی به سراغ تان آید اما بدانید که هیچ اتفاقی بی دلیل نیست. به جای پشیمان بودن بهتر است که از رابطه گذشته تان درس بگیرید. با خودتان بگویید «چگونه می توانم آدم بهتری در رابطه بعدی ام باشم؟» یا «کدام اشتباهات را نباید تکرار کنم؟»... اگر کمی مثبت اندیش تر باشید، از جنبه های مثبت تجربه ای که داشته اید درس خواهید گرفت.

انجام این کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!
برچسب ها:
انتشار یافته: 97
در انتظار بررسی:23
Netherlands
10:44 - 1396/08/01
واقعا اینا که می گین درسته اما تا چند وقت اول ادم نمی تونه کاری کنه، تو شوکه. بعد چند هفته می تونه که تازه فهمید اطرافش چه اتفاقی افتاده میتونه از اینا راها کمک بگیره که واقعا کارساز
پاسخ ها
پیشگوی مخصوص قصر_Mr Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
من تنها چیزی که میدونم اینه...فکرش از خیالم بیرون نمیره من هنوز تو خیالم باهاشم...و میدونم هرگز نمیتونم اینارو فراموش کنم و این راه حل ها هرگز روی من که اثر نداشته فقط باعث میشه یادم بیوفته چقدر بدبختم که تا سالها قراره بهش فکر کنم.......
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1396/08/01
كاش خيلي بيشتر روي اين موضوع كار كنيد ،تو اين زمونه كسي كه تنهات گذاشت و رفت اگه بخواد خودش برميگرده با اينهمه شبكه اجتماعي ديگه پيدات ميكنه، پس زنگ نزن پيام نده مزاحمش نشو كاش همه اينوبفهميم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
باز زندگی کیو بهم زدی. اینارو میگی که کار خودتو توجیه کرده باشی؟! وارد زندگی کسی نشو خدا رو خوش نمیاد روی آواره های زندگی یکی دیگه نمیشه زندگی آبادی ساخت
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1397/01/30
خدا خیرتون بده عالییییییی
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1397/02/14
خيلي خوبه.. اما ادمي ک شکست خورده اين چيزا نميتونه حاليش بشه. چون تمام فکر و ذکرش اونه و شايد حتي التماس ب برگشت کنه. واقعا سخته..
جدايي از کسي ک اين همه مدت دوسش داشتي..
من خودم ن زنگ زدم. ن چيزي. اما هرشب حلقه اي ک داد دستم ميکنم و تا نيمه هاي شب اهنگ و گريه ميشه کارم.
حتي عکساشم نگاه نميکنم اما خب سخته.
چ ميشه کرد..
پاسخ ها
رامیار
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
درد بی درمون هیچ کس به غیر از پروردگار متعال نمی تونه درمان کنه
بدون نام
-
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
چه راحت با یک حلقه گولت زده مهسا حانوم اون حلقه را بنداز تو سطل اشغال
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
سلام دوست عزیزبله سخته ولی شدنیه من کافیه اماه دوام بیاری بهش فکرنکنی میدونم سخته ولی شدنیه منم اولش فکرمیکردم کارم تمومه ولی خودم بیخیالش شدم‌کلن ولش کردن چون اون لیاقت نداشت بجزمن باکس دیگه ام ریخته بودروهم بی معرفت
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1397/02/24
همه راهارورفتم الان بعدازسه ماه جدایی ازمعشوقم هرروز حالم بدترمیشه نمیتونم ب زندگیم برگردم باوجوداینکه خیلی تحقیرم کردبازم عاشقشم من عشقمومیخوام چ کارکنم منووابسته کردوبعدازسه سال آبروموبردگفت نمیخوامت عشقم برگردآروم شب وروزم برگرد دنیام جهنمه یکی بگه چ کارکنم التماسمم فایده ای نداشت من عشقمومیخوام
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
منم عشقمو میخوام. اما اون دیگه منو نمیخواد
بدون نام
-
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
احمقی دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
منم الان دوماه ونیمه عقددکردم..همدیگرومیخواسیم دوسال بااینکه تمانه اقوام وخونواده مخالف بودن بالاخره رسیدیم بهم ولی الان میخوادطلاقم بده بخاطرگذشته ای که داشتم البته گذشتمومیدونست وقبول کردولی بعدگفت طلاق من چکنم
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1397/03/04
هر کاری میکنم کارساز نی نمیدونم چرا نمیتونم فراموشش کنم بی خبر ازش جدا شدم فکر میکنم حال من از همتون خراب تره یه دختر یازده ساله ک واقعا از زندگی ناامیده عشق به ما نیومده
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خخخ خوبه سنت زیاده
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1397/03/05
به نظرمن شایداوایل هنوزتوشوک باشه ولی لااقل بعد یک سال دیگه وقتشه خودشو جمعو جورکنه شاید همه لایق موندن والتماس نباشن خودمن بااینکه پونزده سالمه ولی تونستم فراموشش کنم شایدطول کشیدوسخت بودولی بالاخره شدوکافیه خودآدم بخواد
پاسخ ها
دانیال
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
کاکو تهمینه رستم ولت کرده؟
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/03/29
همه این راهکارها فقط شعاره کارساز نیست. من هفت سال به یک دختره باهم بودیم و بهم دیگه قول ازدواج داده بودیم توی دنیا از همه بیشتر دوسش داشتم میپرستیدمش . تا اینکه چند هفته پیش خبر داد نامزد کردم و اشک تمساح که پدرم مجبورم کرده آخه پدرش عشق فامیل بود. اگه عاشق بود خاستگارشو توی چتهای شبانه دوران نامزدی رد میکرد ولی نکرد. حالا اون چند وقت دیگه میره خرید عقد و من اینجا دارم میمیرم و نابود میشم و هر روز بدتر از دیروز . دنیا دنیا نامردیه خدا وجود نداره مطمعن باشین. و خوبی جوابش بدیع. پس گول نخورید آدما بی وفان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
ایکاش یاد بگیریم بدی و بی وفایی آدمها رو پای خودشون بزاریم و بدونيم خداوند مهربان همیشه هست. ایکاش بفهمیم اگر دیگری بدی کرد نباید همه رو با اونجورب دید وگرنه دنیا يخبندان ميشه...
بدون نام
-
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
قول ازدواج دادی دزست ولی چرا زودتر باهاش نامزد نکردی که یکی دیگه بیاد از دستت بقاپدش بیعرضه
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/03/29
امیدت ب خداباشه منم جواب خوبیاموبابدی دیدم وبعدازهزارجورسواستفاده ولم کردوآبروموجلوخانوادم برد بعدازسه سال تحقیرم کردمنم واگذارش کردم ب اون بالایی وحضرت عباس توهم امیدت ب خداباشه یه روزی این پست فطرتاچوب کاراشونومیخورن
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1397/03/31
امیدوارم‌‌دیگه‌نبینمت‌‌تابتونم‌فراموشت‌کنم
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1397/04/02
منو عشقم با هم نسبت فامیلی داریم از بچگی با هم همبازی بودیم کم کم که به سن بلوغ و جوانی رسیدم عاشقش شدم ولی اون خبر نداشت ۳ سال براش سوختم و آخرشم با پسرعموش ازدواج کرد بعد من موندم و خاطرات بچگیامون و یه داغ که تا ابد تو قلبم مونده
پاسخ ها
رامیار
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
یک عمر باید با این درد زندگی کنی
بدون نام
-
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
عاشقش شدم ولی اون خبر نداشت !!!!!!!!! چه حماقت ها
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1397/04/05
این ماه پنجمه ک جداشدم پس کجاست این روشهای علمی چراحال خرررابم خوب نمیشه چراباوجودنامردیاش نمیتونم فراموشش کنم لعنت ب توعشقم ک وابستم کردیوازم گذشتی نمیبخشمت نامردمنتظرروزیم ک توهم مثل من زجرررربکشی تااین قلب داغونم آروم بشه هرکی این غم منومیخونه واسم دعاکنه بقران حالم خرابه خرابه خرااابه
پاسخ ها
تارا..نجف اباد
United States
۰۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
من بعد 3سال زندگی با بیشنهاد بابام و مادرم از شوهرم جدا شدم بیچاره شوهرم که اهل شمال بود چقد التماسم میکرد مادرم همیشه میگفت قدش کوتاست خوش تیب نیست بولدار هم نبود..اون چند سال بعد جدا شدنم تبدیل به فوتبالیست حرفه ای شد تو تیمهای مطرح ایران بازی کردمثل سگ ب شیمونم که در حقش خیانت کردم الان9سال هر روز دارم میسوزم ..کسی که
مثل من نامردی خیانت کنه حتما طبیعت بیچاراش میکنه
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1397/04/06
من حدود 3 سال بت دخترب دویت بودم خبلب دوسش داششتم چند بارم اقدا کردم برای خاستگاری ولی خونوادم موافق نبودن ک دختره هم دید من نمیگیرمش نامزد کرد یعنی انقد دس رو دس کردم که پرید الان یک ماهه که نیستش کلی پشیمونم ک چرا نگرفتمش الان فقط به گذشته فکر میکنم واقعا نمیدونم چیکار کنم مقصذ اصلی خودم میدونم.
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۹
من 20 ساله هنوز دارم بهش فکر میکنم هیچ اتفاقیم براش نیوفتاد داره خارج کیفشم میکنه
United Kingdom
03:07 - 1397/04/08
باسلام
منم عاشق دختر خاله ام بودم ولی بدون هیچ رابطه‌ای فقط نگاهش میکردم و دوست داشتمش اما من و
((او))خجالتی بودیم
و نتونستم بهش بگم متاسفانه الان ازدواج کرده ولی یک سال و نیم میشه که خیلی اذیتم خدایی
برام دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/04/12
سلام دوستان
بعد از نزدیک 4 سال برگشت بهم گفت تو اونی که میخوام نیستی بهت سرد شدم، و بعد دو سه ماه دیدم نامزد کرده، واقعا قبولش سخته حتی با اینکه میدونم ممکن بود زندگی کردن باهاش مشکل باشه چون زیاد هم جنس نبودیم، متاسفانه عقل تو این موارد جواب نمیده، همه عکسا و همه یادگاریاشو از بین بردم و واقعا بخشیدمش، ولی باز وقتی یادم میفته داغون میشم، امیدوارم زود زود حال هممون خوب بشه ایشالله خدا کمک کنه، و درس بگیریم با عقل انتخاب کنیم عشق واقعی بعد ازدواج میاد، دعا میکنم حال هممون خوب بشه و بتونیم ادمای بهتری بشیم
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1397/04/15
آروم نمیشم بعدازچندماه ازرفتنش هنوزکوره آتشم ازخیانتش ازنامردش کدووووم روانشناس میتونه آرومم کنه نیییییست خداازت نگذره نامردواگذارت کردم ب خدا دیگه براعشقت نمیسوزم واسه خیانتو پست فطرتتیه توهه آهای خداااااااااااااااا بااون بی وجدان ک غروروزندگیموب کثافت کشوندگرون حساب کن قیامت برات قیامتی ب پامیکنم نامردزندگیموباختم عشقم رفت باشکستنم دیگه نابودشدم خداب فریادم برس من داغونم نذاراون آروم باشه آرزوی نابودیت داره نابودم میکنه خداازش انتقام بگیردیگه نمیییییییکشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
خداکمکت کنه ولی چی میشد خداازاونصبراش به خرج نده وتاتنورداغ جواب این نامردارو بده وبفهمن ماخدایه خیلی بزرگی داریم که زودانتقاممونوگرفت
بینام مرد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
نزدیک ۱۰ سال عاشق دختری بودم، نزدیکه ۵ ساله بهش گفتم قبوام کرد. میگفت دوسم داره.خیلیییی بهش وابسته شدم. بعد از ۵ سال بهم خیانت کرد. من موندم و گریه و دردو فریاد. بعد ۷ ماه بهش برگشتم، نتونستم تحمل کنم، اینبار رفتم که ازدواج کنم باهاش. با وجود اینکه میدونستم چه گذشته سیاهی داره. یک ماه باهاش بودم که گفت دوسم نداره. هیچی از اینا بدتر نیست،،، پنج سال خیانت، دروغ، تحقیر حالا هم دوست نداشتن. من بر گشتم،، حالمم خوب شد. من قول میدم کسی از من عاشق تر نبود و وابسته تر. تو هم خوب میشی، من قول میدم، .
من اصولا نظر نمیدم ولی دیدم حالت خرابه خیلی، اینا رو گفتم، تا حالت بهتر شه. مطمئن باش زود میگذره
عشقای دیگه سر راهته
کسی که نمیخاستت بهتر که رفت و به خاطر رفتنش شاکر باش چون موندن بی عشق خیلی بدتر بود
تلاش کن نفرتو از دلت پاک کنی، اینجور فراموش میشه
بهش فکر نکن، هدف بذار تو زندگیت و به سمتش حرکت کن
مطمئن باش عشقای تازه تو راهن با این تفاوت که تو منطقی تر شدی و توانایی مدیریتشو داری
مهمتر از همه، به خدا اعتماد و تکیه کن، باور کن تکیه کنی بهش حل میشه
و اخرین چیز که نمیخام بهش فکر کنی ولی میدونم موجب التیامت میشه اینه که "دنیا دار مکافاته". من اینو عملا تو اطرافیانم به صورت مکرر دیدم، اعتقاد به این جمله نداشتم تا اینکه دیدم، روزی به سرشون میاد هر کاری که کردن، بر میگردن ولی مهمه که دیگه نپذیریشون واسه اون روز خودتو قوی کن از الان و به اون روز اصن فک نکن
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1397/04/17
هیچ دردی بد تر از درد من نیس...از اولین نگاه تو بچگی عاشقش شدم تا 10 سال ...بعد 10 سال که عشق اولش ترکش کرده بود بهم زنگ زد و گف دوسم داره ...دقیقا اون موقع که فراموشش کرده بودم بهش نه گفتم و اون هم با اولین نه از من دل کند و رف ...الان فهمیدم خاستگاری یه دختر دیگه رفته دارم میترکم
Iran, Islamic Republic of
07:32 - 1397/04/18
کارم شده آخر شبا گذاشتن آهنگ غمگین و یواشکی گریه کردن و چک کردن پروفایلاش،طاقت دیدن عکساشو هم ندارم،بعضی از چیزا یه دفعه اونو یادم میندازه،نابود میشم خیلی سخته
پاسخ ها
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
همکاریم
رامیار
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
دردیه که تمومی نداره
دختر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
همه مون ی دردو داریم من بهم خیانت کرد با ی دختر دیگه دیدمش
Netherlands
01:13 - 1397/04/26
چهارماه باهم رابطه داشتیم.از اول ازدواجی بود.اون منو دوس داشت منم دوسش داشتم و دارم. خونوادمو متقاعد کردم که بریم خواستگاریش اما بعد مدتی اون سرد شد.میگفت نمیخام وابسته بشیم چون شاید نشه.ولی من باور نمیکنم.فک کنم نسبت بهم حسی نداره دیگه.الانم چند روزه جواب زنگ و پیام هامو نمیده ولی از طرفیم نمیگه دوسم نداره.دارم دیوونه میشم...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
رابطه ای که 4 سال ادامه داشته و بهازدواج نکشیده ...یه عادته ...برای هردوتون
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1397/04/27
شمایی ک شکست عشقی خوردین من همون تیناهستم ک داشتم واسه عشقم میمردم حرفموگوش کنیدمن یه کم حالم بهتره ب شماهاهم میگم توی خونه نمونیدبریدمن الان کلاس تیاترمیرم باشگاه هم دارم میرم واقعاتاثیرداره گرچه هنوزکامل خوب نشدم ولی حالم بهتره نمازیادتون نره ذکریونسیه بخونیدوب خدای مهربون امیدوارباشید من اون نامردونبخشیدمو نمیبخشم ولی همع چی روفراموش میکنم فقط واگذارش کردم ب خداوحضرت عباس من براهمتون دعامیکنم ک به آرامش برسیدوخداانتقامتونوبگیره شماهم برای منه دل شکسته دعاکنیدذکریونسیه یادتون نره معجزه میکنه
پاسخ ها
نازی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
عزیزم من نازی هستم که در بالا زندگیمو نوشتم راستش من حالم خیلی بده دلم میخواد بخاطر ش خودم. بکشم آخه عشق من واقعا محشر بود اصلا فراموش کردنی نبود تور خدا راهنمایی م کنید
بدون نام
-
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
نازس عشقت واس تو مخشر بود مطوئن باش واس دخترهای دیگه هم بلده مخشر بازی در بیاره .بندازش تو سطل اشغال
بدون نام
-
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
افرین .اخه این نامردها اگر مرد بودن که میومدن باهاتون ازدواج میکردن نه اینکه بعد بازی دادن بذارن برن اونا جاشون تو سطل اشغاله نه در قلبهای پاک وصادقانه شما
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1397/05/02
بعداز مدتی خونوادم فهمیدن بعد از مدتی زنگ زد جواب دادم چیزی نمیگفت نمیدونستم کیه بعد ک با خط ی نفر دیگ زنگ زد فهمیدم خودشه بازم باهم دوس شدیم ولی هی تهدید میکرد منم ولش کردم افتاد ب گوخوری بعد از ی سال شمارمو گیر اورد زنگ زد بهم بازم باهاش دوس شدم وقتی رفتیم سرقرار ی نفرباهام بود فک کنم ازاون خوشش اومده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۶
پس هرزه اس
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1397/05/02
بعد از ی سال برگشت اصلا بهش زنگ نمیزدم خبرمو از دوستام میگرفت رفتم سر قرار با دوستم رفتم حالا فردا با دوستم قرار داره
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1397/05/04
سلام دوستان دختر بیست ساله م حدود پنج سال عاشق پسری شدم که تموم زندگیم شده به عشقش درس خوندم رتبه ی سه رقمی کنکور شدم اونم واقعا منو دوست داشت از اول قصد مون ازدواج بود اونم هر جوری بود منو به خانواده شون نشون داد و حتی گفته بود ن چه دختر خوشگلی رو تور زدی ولی جدیدا وضعیت اقتصادی شون خیلی بهم ریخته حتی کارگاه شون تا ورشکستگی رفته ایشون یک هفته پیش سر یه موضوع خیلی پیش پاافتاده خیلی سریع ناراحت شدن و بهم گفت دیگه نمیخوامت دیگه هیچ چیز برام معنی نداره اصلا باورم نمیشه کسی که انقدر دوسم داشت انقدر منو میپرستید چرا دیگه دوسم نداره همین یک ماه پیش تولدم بود و چقدر خوش گذشت هرچی که بگید برام خریده بود من نمیتونم فراموش ش کنم نمیتونم پس پنج سال خاطرات م باهاش چی میشه ؟ دلم میخواد فقط یه بار به اون روزا برگردم فقط یه بار همیشه فک میکردم بخاطر زیبایی و تحصیلات م همیشه پیشم می مونه ولی انگار اشتباه میکردم من دلم میخواد برگرده من نمیتونم از دستش بدم راستش چند بار به خودکشی فکر کردم این که اون بره کس دیگه ای رو بگیره منو می کشه بخدا میکشتم ای کاش الان یه ماه پیش بود که بهم میگفت چشم خوشگل من تو دختر می همه کسمی من نمیتونم فراموش ش کنم دوستان ترو خدا راهنمایی م کنید دارم دیوونه میشم اون اصلا بد نبود برعکس خیییییلی خیلی خوب بود من میخوامش خواهش میکنم برام دعا کنید بهش برسم و اینکه عشقم برگرده
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
ایشون یک هفته پیش سر یه موضوع خیلی پیش پاافتاده خیلی سریع ناراحت شدن و بهم گفت دیگه نمیخوامت...........سر کار کذاشته یودت
همین یک ماه پیش تولدم بود و چقدر خوش گذشت هرچی که بگید برام خریده بود.........بخاطر اینکخ میخواسته ولت کنه وبازیت داده بوده واس کم کردن عذاب وجدانش خریده بود
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1397/05/04
سلام نازی جون خودتوبخاطرکسی ک دیگه دوستت نداره کوچیک نکن هفت ماهه عشقم رفته وفقط یادسواستفاده هایی ک ب اسم ازدواج کردمنوآتیش میزنه همه راه ها رورفتم ک برگرده ولی فقط آبروم رفتوتحقیرشدم اونم ب من همین حرفایی ک ب تومیزدومیگفت بعدازچهارسال ک همیشه بهم میگفت توهمسرمنی خانومم خوشکلم منوب خانوادش نشون دادوبعدپیش همه خانوادم آبروموبردوگفت نمیخوامت آویزون الان دارم میرم باشگاه کلاس تیاتروتوخونه نمیمونم ایناکمک میکنه مثل من واگذارش کن ب خداوحضرت عباس این طورآشغالاجاشون فقط توسطل آشغاله منم ب خودکشی فکرمیکردم ب زورنگهش داشتم فقط ازمن سواستفاده شد دختر نروطرفش اگه بخوادخودش برمیگرده حرفموگوش کن اگه ب زورنگهش داری تو واسش میشی یه برده وموردسواستفاده وخیانت قرارمیگیری تجربه کردم ک میگم بروکناروفقط توی خیالت بهش بگو گم شووووووووو
پاسخ ها
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
منم یه ماهه از دستش دادم.الان همون حالی رو دارم که تو توی اون پیامای بالایی نوشتی.هر روز میام از این مطالب شکست عشقی میخونم که آروم شم اما تاثیر نداره.کاش میتونستم باتو حرف بزنم ببینم چطور تونستی.
بدون نام
-
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
این حمید چه زرنگه داره از اب گل الود ماهی میگیره خخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1397/06/11
سلام درسته ۱۵ سال دارم ولی اندازه یه پیرمرد ۱۰۰ ساله درد دارم از نارفیقی و عشق ...
سه سال پیش که عاشق شدم بع دوستم جریان رو گفتم آخه فامیل اونا بود میتونست مشکلمو حل کنه ولی این رفیقم یه نامردی در حق من کرد که تا آخر عمر نمیتونم فراموش کنم عشق من یه عشق دیگه داشت و داره و این دوستم به من نگفت و با اون همدست شد و به دروغ گفت که اونم منو میخواد و ... تازگیا فهمیدم که عشقم با اون عوضی خوشه و این دوستم بهم خیلی نامردی کرده من یه دوست دیگه داشتم که از بچگی با هم بودیم اون کمکم کرد ولی وسطاش گفت به من ربطی نداره و من الان تنهای تنهام نمیدونم درد نارفیقی رو بکشم یا درد این که عشقم با اونه....
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1397/07/05
سلام. بهترین روش اینه که عاشق نشید.تا درد ش را نکشید. بالاخره فراموش میشه.زمان همه چیز را حل میکنه.
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1397/07/15
بنظرمن عشق بایدتوی زندگی باشه.اگه نباشه زندگی هیچ معنایی نداره.من همتونودرک میکنم وچون ساکن مشهدهستم میرم پیش امام رضاوبرای همه ی شمادعامیکنم تاهرچه سریعتربه خواسته هاورویاهاتون برسید.انشالله
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1397/07/15
بنظرمن عشق بایدتوی زندگی باشه.اگه نباشه زندگی هیچ معنایی نداره.من همتونودرک میکنم وچون ساکن مشهدهستم میرم پیش امام رضاوبرای همه ی شمادعامیکنم تاهرچه سریعتربه خواسته هاورویاهاتون برسید.انشالله
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1397/07/16
من ۱۹سالمه یعنی برج نه ۱۹سالم میشه والا ماجرا از اونجایی شروع شد ک برادرم دعوتشون کرد خونمون دوست داداشم بود اوایلش والا مسخرش میکردم
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1397/07/16
من ۱۹سالمه یعنی برج نه ۱۹سالم میشه والا ماجرا از اونجایی شروع شد ک برادرم دعوتشون کرد خونمون دوست داداشم بود اوایلش والا مسخرش میکردم
Iran, Islamic Republic of
04:09 - 1397/08/03
هیچ چیز سخت تر از وابستگی ب طرف نیس چون همیشه خاطرات گذشته جلو چشم هست ویاد اون موقع که می افته قلبش درد میگیره وفراموش کردن این واقعیات خیلی دشوار هست وزمان بر،فقط می دونم راهی جز توکل به خدا نیس،واقعا آدم را داغون میکنه...
Germany
21:05 - 1397/08/27
دوستانی که تازه شکست خوردین از الان دارم میگم اولش خیلی سخته خیلی ولی تحمل کنید زمان همه چی رو حل می کنید و تنها کسی که می تونه کمکتون کنه خودتون هستید احساسی رفتار نکنیدمگه بعد از اون نمیشه زندگی کرد اگه بگید نه دچار افکار منفی شدید من سه سال دوسش داشتم ولی اخرش فهمیدم ادامه دادن به نفعم نیست کی توی دنیا از خودم بهتر بود کسی که هیچ تضمینی واسه خوشبختیم نداشت فقط به خداتوکل کنید و به حکمتش ایمان بیاریدواسه همتون روزای خوب ارزو میکنم
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1397/09/02
شاید باورش سخت باشه ولی فکر نکنم بچه پولدار بدون شکست عشقی به چی میگن
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1397/09/28
به نظرم من که خودم شکست عشقی خوردم اگه توی یه رابطه واسه طرفت مهم بودی ترکت نمیکرد به هیچ عنوان
پس برگشتن به اون رابطه حماقته
Iran, Islamic Republic of
02:38 - 1397/10/10
سخته مخصوصا عشق یکطرفه من دوستش داشتم ولی نمیتونستم به روم بیارم میترسیدم نتونم خوشبختش کنم مادی کمی پایینتربودیم ولی رفتاراش هم باعث بود اونم اوایل خوشش میومد ولی آخری هادعوت میکردیم باخانواده نمیومدخونشون میرفتیم رونمیداد تا اینکه فهمیدم بایکی دیگه ازدواج کردشوکه شدم پاقدمی دعوت کردیم اومد درحالی که قبلا آدم حساب نمیکردبقیه اقوام دعوت میکنن باهم که میشیم گریم میگیره ازشوهرش بدم میاد چون خودم آرزوش داشتم ولی انتقام نمیگیرم ایشالا خوشبخت بشیm
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1397/10/12
من با یه اقایی اشنا شدم که میگفت منو دوست داره و میخواد باهام ازدواج کنه .... منم از رفتار و نگاهش همین رو حس کردم. تا اینکه از طریق چند نفر فهمیدم دو ساله از زنش جدازندگی میکنه و زنش میخواد طلاق بگیره ..اون چیزی بهم نگفت خودم فهمیدم ..احساس خشم شدیدی کردم راستگویی برام خیلی مهمه... الان بهش اعتماد ندارم میخوام باهاش به هم بزنم ....
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1397/10/27
من از یک دختر خوشم میامد تو دانشگاه به رفیقم گفتم برو جلو واسه ازدواج رفیقم بهم خیانت کرد خودش دختر واسه خودش جور کرد این دنیا همیشه واسه من کلک بوده نامردی
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
احمقی دیگه چرا خودت نرفتی حلو بز دل؟
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1397/11/02
یه ماه اولش سخته ...خیلی سخت ...یواش یواش بهتر میشی
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1397/11/05
اینها فقط تئوریه. دردش تمومی نداره
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/11/08
خخخخ چقد مسخره بازی عشق کدومه بابا عشق فقط پول پول داشته باش چیزی که زیاده عشقه ،عشق واسه آدمای بدبخت که ترس تنها شدن دارن معنی داره پول داشته باش همه چی حله بقیش چرت و پرت و گول زدنه هر کی که منفعت داشته باشه میمونه نداشته باشه خدافظ به فک نون باشین هندوانه آبه بابا....
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1397/11/16
ب هیچکس بها ندید تا صد در صد اکی نشده
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1397/11/27
منم بعد شش سال بدبختی دربه دری با یه نامرد .اون فقط اومد گفت برو نمیخامت .الان منم اون فقط فقط به خدا میسپارم.خدا حقمو بگیره
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/11/27
منم همسرم دو ماهه که ولم کرده و رفته خیلی بده دوست داشتن یک طرفه .حالم خیلی بد بود . بهش زنگ زدم جوابمو نداد .. اما کسی که نخواد بمونه. هیچی جلودارش نیست...
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۷
خیلی بده طعمشوچشیدم
Iran, Islamic Republic of
03:33 - 1397/12/05
سلام من یه پیرمرده 30 ساله هستم تعجب نکنید واقعا پیر شدم از غم و غصه . 8 سال زندگیمو به پاش ریختم به خدا . که تازه ساختم شرایطو ولی اون دیگه رفت.الان من مگه تو این سن میتونم زنده بمونم بدون اون منی که خدا میدونه از خانوادش بیشتر کنارش بودم تو بد ترین شرایط. شاید از غم و غصه بمیرم که حتما میمیرم فقط یه دعا کنید اون دنیا پیشم باشه چون به خدای احد و واحد نفس کشیدن بدون اون برام سخته..گرچه آب رفته باز آید به رود...ماهی بیچاره اما مرده بود ...یا حق
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/12/08
عشق قدیمیم با التماس دوباره اومد سراغم که کمکم کن تنهام غم دارم دوباره دلم براش سوخت سه ماه رو مخم کار کرد یک ساعت از هم بی خبر نبودیم کلی ذوق داشت که با منه حالا بعد از دوسال ازم شاکی ميشه چرا همش باهاش دعوام ميشه آخه کارش همش لاس زدن با زن ها بود ميگفت روشن فکرم، خلاصه کسی که ادعا میکند برام میمیرم براحتی کم آورده حالا هم بهم زدنو گذاشت گردن من ، منم موندم و وابستگی
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1397/12/10
بخدا که خودتو نمیتونید یکی از این کار ها رو بکنید درسته سنی ندارم ولی میدونم که شماهم میدونید ۴سال کم نیست که یهو بیاد بهت بگه من نمیخوامت بعد هی خودتو سرزنش میکنی که من چکار کردم سرش تا پای مرگ حاضری بری اما میگی نمیتونم اونو ناراحت کنم قلبش ضعیفه به گوشش برسه حالش بد میشه ههه اگه کسی تونست بیاد پیویم بهم فوش بده @ali_MmZzz
United States
00:59 - 1397/12/19
من خیلی داغون شدم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه نمیدونم یه حس خیلی بدی دارم دنیا برام مثل قوطی کبریت شده اینم ایدیم:amirho3ein75
United States
00:59 - 1397/12/19
من خیلی داغون شدم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه نمیدونم یه حس خیلی بدی دارم دنیا برام مثل قوطی کبریت شده
France
13:28 - 1398/01/02
روی صحبتم به تینا هست :
من سی سالمه با یه دختری دوست شدم که از اول بهش گفتم قصدم ازدواج نیست. بعد از 1 سال که دیگه دیدم عشقش داره به جنون میکشه خواستم ازش جدا شدم. حالا ازم متنفره و تهدیدم میکنه که زندگیمو نابود میکنه. اینجا اومدم بگم بخدا برای اونی که یه دیوونه عاشقش بشه هم سخته.
تینا مدتی که بودی باهاش خوشحال بودی پس چرا طلب کاری؟
اگه زمان گذاشتی اونم زمان گذاشت
منم دعا میکنم یکی مثل خودت برای اون بیاد تو زندگیت
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1398/02/06
من نمیدونم چرا وقتی تو سن جوانی یکی رو میخوای ولت میکنه و میره ولی یه کسی رو که نمیخوای و ازار و اذیت بهت میده و دوسش نداری ما جوونا تو این شکست ها بعد جوری قلبمون میشکن سیگار میکشیم معتاد میشیم بدبخت میشیم و زندگیمو نابود میشه ولی یکی اون بالاس که جواب اونو میده
Czech Republic
22:26 - 1398/02/13
خیلی سخته خیلی..نمیتونم فراموشش کنم..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
سلام میشه عزیزم من خودم فراموش کردم الانم خیلی راحتم فقط کافیه اماه صبرکنی وسعی کنی بهش فکرنکنی
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1398/03/20
ایشالاه که بشه و میشه نگران نباش اون لیاقت تورونداشت
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1398/04/04
چند شب پیش اومدن خواستگاری با گل و شیرینی و سلام و صلوات و چادر سفید. فرداش باباش زنگ زد فحش داد که نه ما ناراضی بودیم بخاطر پسرمون اومدیم. من و خانوادم شوکه شدیم و کلی گریه کردم. ۲سال باهاش بودم برای شناخت. خیلی آقا و باشخصیت بود. اما الان فهمیدم باوجود عشقی که به من داشت بی عرضه بود شایدم خسته از درگیری با خانوادش. ولی فقط منتظرم ازم معذرت خواهی کنه. ازدواج باهاشو نمیخوام
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/04/11
من فقط۱۶ سالمه.عاشق یه پسر ۱۷ ساله شدم روز اول که دیدمش از ته دلم دوسش داشتم ولی روز بعدیش یه دفعه امد بلاکم کرد دلیلشو نمیدونم دوستم بهشpm داد ما رو با هم دوس کرد ولی بعد یه هفته گفت بیا کات کنیم.گفتم دلیلش چیه.گفت شرایط رل زدن رو ندارم.میدونست که دیونه وار دوسش دارم ولی من به بار التماس کرده بود اگه دوباره التماس میکردم بی فایده بود.هر شب دارم بهش فک میکنم انلاینیشو میبینم.الان سیگار به دست گرفتم بعد اون اینجوری ارام میشم.لعنتی برگرد دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1398/05/08
ممنون 5دقیقه دیرتر میخوندم برمیگشتم پیش عشق قبل اونم
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1398/06/18
چیزایی که ازش گرفتیمو چیکار کنیم بدیم بهش؟یادورش بندازیم؟کدوم بهتره؟؟؟نمیخواگ جلو چشم باشه خلایق هرچه لایق.الحق ک باید خیانت کرد و دروغ گفت تا بهتر قدرتو بدونن.و بعد داغون نشی ک چرا اینقد پاک بودیو و این بلا سرت اومد.حالا کدوم بهتره دورش بندازم یا بدم بهش
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/06/31
سخته
خیلی سخت. کافیه یه چیزی از گذشته یادت بیاد
همه چی ب هم میریزه
قلبت درد میگیره
میری زنگ میزنی و التماس میکنی
بش پول دادم
لازم داشت
بعدش ک تموم کردیم و گفت منو نمیخاد
هیچی نگفتم
تااینکه اومد گفت تو، شرایط منو ب خطر میندازی و از این حرفا
منم اصابم خورد شد گفتم حالا ک اینجوری شدم برات
پس پولمم بفرس ک دیگ چیزی نمونه بینمون
ولی الان عذاب وجدان گرفتم
دارم میسوزم ک چرا پولمو ازش گرفتم
امروز روز تولدشه
چ برنامه ای داشتم اونم ک نشد
کمک کنید توروخداااا
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1398/07/07
منم یه ماهه جداشدیم خودم پیشنهاد دوستی دادم اونم قبول کرد یه حرفایی میزد که خیلی بیشتر وابستم کرد ولی گفت دیگه برو...توخیابون میبینم راهشوعوض میکنه.از طرفی هم تا آخرین پیامها گفت با کسی دوست نیستم.کمکمممممممممممممم کنین.من 12سالمه فقط.
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1398/10/07
این راه ها اصلا تأثیری نداره شکست عشقی مثل این میمونه تموم عمرتو نمک رد دلت بپاشن این راه ها برای افرادی که خیلی احساساتی هستن مؤثر نیستن
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1398/10/19
هیچوقت وارد رابطه نشین با هیچکی. چون هیچکس موندگار نیست. همه ۲روز مهمونن و میرن و باز تنها هستی و تنها. تصمیم گرفتم خو کنم به تنهایی. فقط خداست که میماند. التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/12/17
خستم از همه چی بچه ها دیشب عشقم بهم گفت تموم فقط بخاطر ی چیز احمقانه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر