خرید آنلاین از اینستاگرام راحت تر شد
۶۰۹۱۵۰
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
۴۹۸۲
شرکت شاپیفای به کاربران برنامه به اشتراک گذاری عکس اینستاگرام امکان داده تا کالاهای محبوب خود را از داخل محیط همین برنامه خریداری کنند.
خبرگزاری مهر: شرکت شاپیفای به کاربران برنامه به اشتراک گذاری عکس اینستاگرام امکان داده تا کالاهای محبوب خود را از داخل محیط همین برنامه خریداری کنند.
 
 خرید آنلاین از اینستاگرام راحت تر شد

به نقل از انگجت، این شرکت بعد از یک سال بررسی و آزمایش ابزار خرید خاصی را در اینستاگرام فعال کرده که به فروشندگان انواع کالا امکان می دهد برچسب های خاصی را در پست های اینستاگرامی خود فعال کنند.

این برچسب ها بر روی عکس اقلام موجود برای خرید فعال می شوند و کاربران با کلیک کردن بر روی این برچسب ها می توانند اقلام مورد نظرشان را بدون خروج از اینستاگرام خریداری کنند.

اینستاگرام اولین بار برچسب های خرید را در نوامبر گذشته فعال کرده بود، اما این خدمات تنها از طریق حساب های کاربری چند شرکت فروشنده خاص البسه و کالا در دسترس بود. از ابتدای سال جاری میلادی برخی موسسات فروش آنلاین دیگر مانند شاپیفای و بیگ کامرس هم توانستند این خدمات را در محیط اینستاگرام ارائه دهند.

این خدمات فعلا تنها در آمریکا در دسترس است. از جمله دیگر شبکه های اجتماعی که خدمات مشابهی ارائه می دهند می توان به فیس بوک، پین ترست، بازفید و غیره اشاره کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج