پیکسل ۲ در زمان رانندگی کاملا بی‌صدا می‌شود
۶۱۰۴۳۹
۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
۲۸۱۲
گوشی‌های Pixel 2 و Pixel 2 XL از ویژگی جدیدی بهره می‌برند که باعث می‌شود گوشی در زمانی که کاربر در حال رانندگی است، هیچ صدایی ندهد. در واقع گوشی زمانی که متوجه می‌شود کاربر در زمان رانندگی است هیچ تماس دریافتی یا پیام کوتاهی را به او اطلاع نمی‌دهد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: گوشی‌های Pixel 2 و Pixel 2 XL از ویژگی جدیدی بهره می‌برند که باعث می‌شود گوشی در زمانی که کاربر در حال رانندگی است، هیچ صدایی ندهد. در واقع گوشی زمانی که متوجه می‌شود کاربر در زمان رانندگی است هیچ تماس دریافتی یا پیام کوتاهی را به او اطلاع نمی‌دهد.
 
 پیکسل ۲ در زمان رانندگی کاملا بی‌صدا می‌شود

گوشی‌های جدید گوگل به سنسورهایی مجهز شده‌اند که به صورت خودکار متوجه می‌شوند که کاربر در چه زمانی رانندگی می‌کند. فرقی هم نمی کند که راننده باشید یا به عنوان مسافر در خودرو نشسته باشید. گوشی در این حالت هیچ اعلانی را به کاربران اعلام نمی‌کند. حالا اگر به عنوان مسافر داخل خودرو هستید می‌توانید این ویژگی را به صورت دستی غیرفعال کنید.
 
 پیکسل ۲ در زمان رانندگی کاملا بی‌صدا می‌شود

این قابلیت در منوی Driving قرار گرفته و کاربران می‌توانند با فعال کردن گزینه Do Not Disturb از آن استفاده کنند یا آن را غیرفعال کنند. استفاده از این ویژگی جدید می‌تواند زندگی خیلی‌ها را هم نجات دهد. به هر حال استفاده از گوشی در زمان رانندگی خطرات زیادی را برای راننده و سرنشینان ایجاد می‌کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج