رایزنی برای اکران خارجی «سگ‌ها و آدم‌ها»
۶۱۲۲۱۰
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
۳۶۱۱
علی محمد قاسمی از آخرین وضعیت ساخت و اکران فیلم های خود گفت.
باشگاه خبرنگاران: علی محمد قاسمی از آخرین وضعیت ساخت و اکران فیلم های خود گفت.
 
رایزنی برای اکران خارجی «سگ‌ها و آدم‌ها»

علی محمد قاسمی کارگردان سینما، در خصوص آخرین وضعیت ساخت «ملکه زنبورها» به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: تدوین این اثر که بر عهده خودم بود، به پایان رسید.

وی درباره زمان نمایش این فیلم بیان کرد: هدف ما ارائه و رونمایی این اثر در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر است.

قاسمی در خصوص اکران «سگ‌ها و آدم‌ها» اذعان داشت: در حال رایزنی برای ارسال فیلم به جشنواره خارجی هستیم و فعلا خبری از اکران داخلی نیست.

شایان ذکر است؛ «ملکه زنبورها» قصه عشق و شرم نسلی است که آرزوهایشان برآورده نشده و دست به هر کاری می‌زنند تا عقده‌های مانده بر ذهنشان به وقوع بپیوندد و نسلی امروزی‌تر که با اتکا و اعتماد به نسل مسن‌تر در پی اثبات صداقت و پاکی خود است. برای رسیدن به آرامش و عشق، هر دو اما به دو گونه مرگ می‌اندیشند.

همچنین، فیلم «سگ‌ها و آدم‌ها» یک اثر قوم گرایانه نیست و شکل روایت داستان به گونه‌ای است که می‌تواند در هر جایی فیلمبرداری شود؛ اما دلیل انتخاب ارتفاعات تالش برای فیلمبرداری این فیلم سینمایی این بوده که در فضای مه گونه‌ای که این منطقه دارد، عشق‌ها و دردهای زندگی امروز بشر به تصویر کشیده شود.

فضای روایت فیلم «سگ‌ها و آدم‌ها» یک فضای پر از مه و باد است که از مناظر طبیعی برای روایت قصه استفاده شده و کارگردان، داستان مورد علاقه خود را در آن روایت کرده و فیلمی مستقل و با بودجه شخصی خود ساخته است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج