آیپدپرو جدید به Face ID مجهز می‌شود
۶۱۲۴۴۲
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱
۵۹۵۱
سنسور تشخیص صورت یا همان Face ID روی آیفون X یا همان آیفون ۱۰ قرار گرفته است. از آنجایی که آیفون از سنسور تشخیص اثر انگشت بهره نمي‌برد با این روش می‌شود قفل گوشی را باز کرد. حالا به نظر می‌رسد که اپل از این سنسور روی محصولات دیگر از جمله آیپد پروهای سال آینده استفاده کند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: سنسور تشخیص صورت یا همان Face ID روی آیفون X یا همان آیفون ۱۰  قرار گرفته است. از آنجایی که آیفون از سنسور تشخیص اثر انگشت بهره نمي‌برد با این روش می‌شود قفل گوشی را باز کرد. حالا به نظر می‌رسد که اپل از این سنسور روی  محصولات دیگر از جمله آیپد پروهای سال آینده استفاده کند.
 
 آیپدپرو جدید به Face ID مجهز می‌شود

با توجه به گزارش‌های منتشر شده این احتمال وجود دارد که آیپد پروهایی که در سال ۲۰۱۸ معرفی می‌شوند به سنسور تشخیص چهره Face ID مجهز شده باشند. قرار گرفتن این سنسور روی آیپدهای جدید می‌تواند باعث تغییر ظاهری این محصولات هم بشود.
 
 آیپدپرو جدید به Face ID مجهز می‌شود
 
آیا اپل قصد دارد حاشیه‌های صفحه نمایش آیپد پروهای جدید را کمتر کند؟ این احتمال وجود دارد که با این کار سنسور تشخیص اثر انگشت روی آیپدپرو جدید حذف شود تا کاربران با صفحه نمایش بزرگتری مواجه شوند و فضای بیشتری برای کار با این تبلت داشته باشند.

همچنین بعید نیست که اپل از صفحه نمایش OLED برای آیپدهای جدید خودش استفاده کند که باعث مي‌شوند کیفیت تصویر بسیار بیشتر از مدل‌های قبلی باشد. به احتمال زیاد آیپدپروهای جدید در بهار سال ۲۰۱۸ معرفی و راهی بازار خواهند شد. هنوز چیزی درباره مشخصات سخت افزاری این محصولات منتشر نشده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج