چادر کودک برای بزرگسالان برای فرار از استرس
۶۱۴۳۱۱
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
۹۲۸۹
«Pause Pod» اخیرا با چادر کودک واقعا گران قیمت خود برای بزرگسالان سوژه رسانه‌های اجتماعی شده، اما مخترعان آن ادعا می‌کنند این چادر در واقع یک فضای خصوصی قابل حمل است که شما را از لحظات استرس زا دور می‌کند.
برترین ها: «Pause Pod» اخیرا با چادر کودک واقعا گران قیمت خود برای بزرگسالان سوژه رسانه‌های اجتماعی شده، اما مخترعان آن ادعا می‌کنند این چادر در واقع یک فضای خصوصی قابل حمل است که شما را از لحظات استرس زا دور می‌کند. این چادر‌ که باالهام از قلعه هایی طراحی شده که همه ما در بازی‌های کودکی با ملحفه می‌ساختیم به کاربر اجازه می‌دهند که هرجا و هر زمانی از فشار زندگی مدرن فرار کند. چه به دنبال یک چرت کوتاه، خواندن فصلی از کتاب یا تماشای سریال مورد علاقه تان یا کمی آرامش وسط محل کارتان یا در خانه یا حتی خیابان باشید، همه کاری که باید بکنید این است که چادرتان را از داخل کیفش بیرون بیاورید، داخلش بروید و از دنیای بیرون دور شوید. این چادر به راحتی چادر کودکان برپا می‌شود و کل فرآیند تنها چند ثانیه طول می‌کشد.
 
این چادر از پارچه باکیفیتی ساخته شده که بعد از بسته شدن زیپ، می‌تواند تا ۹۹ % جلوی نور بیرون را بگیرد و به شما اجازه می‌دهد وسط روز، شب خوبی را تجربه کنید. سایر ویژگی‌های قابل توجه آن شامل یک جیب تاشو می‌شود که به شما اجازه می‌دهد دراز بکشید و هرچقدر نیاز است پاهایتان را دراز کنید، یک بالش بادی، یک چراغ مطالعه، یک پایه سقفی برای تبلت و جیب‌های جادار برای لوازم جانبی شما. باتوجه به شباهت این چادر به چادر بچه‌ها خیلی‌ها در شبکه‌های اجتماعی آن را کلک پول می‌دادند، اما ظاهرا افراد زیادی هم این ایده را دوست دارند و باوجود انتقاد‌ها پیش فروش موفقی داشته است. قیمت این چادر ۲۰۰ دلار است.
 
چادر کودک برای بزرگسالان برای فرار از استرس 
 
چادر کودک برای بزرگسالان برای فرار از استرس 
 
چادر کودک برای بزرگسالان برای فرار از استرس 
 
چادر کودک برای بزرگسالان برای فرار از استرس 
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج