مرورگر اج برای اندروید هم عرضه شد
۶۱۴۸۳۵
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
۲۸۹۸
همین چند وقت پیش بود که مایکروسافت اعلام کرد قصد دارد مرورگر اینترنت اج را برای گوشی‌های موبایل هم عرضه کند. نسخه پیش نمایس این مرورگر در ابتدا برای گوشی‌های آیفون عرضه شد و حالا نسخه اندروید آن هم در اختیار کاربران قرار گرفته است.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: همین چند وقت پیش بود که مایکروسافت اعلام کرد قصد دارد مرورگر اینترنت اج را برای گوشی‌های موبایل هم عرضه کند. نسخه پیش نمایس این مرورگر در ابتدا برای گوشی‌های آیفون عرضه شد و حالا نسخه اندروید آن هم در اختیار کاربران قرار گرفته است.
 
 مرورگر اج برای اندروید هم عرضه شد

از هم اکنون می‌توانید نسخه پیش نمایس مرورگر اج را از فروشگاه گوگل پلی برای گوشی‌های اندرویدی دانلود کنید. این مروگر اکثر ویژگی‌هایی که روی نسخه ویندوز ۱۰ این مرورگر در اختیار کاربران قرار می‌دهد را به همراه ارد.

نسخه اندرویدی اج از قابلیت (Continue on PC) «ادامه روی کامپیوتر» هم پشتیبانی می‌کند. در این ویژگی می‌توانید کاری را روی نسخه موبایل اج شروع کنید و آن را روی کامپیوتر خاتمه دهید. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که از آنجایی که این مرورگر در حالت آزمایشی قرار دارد با مشکلاتی همراه است و برخی از ویژگی‌های کلیدی را هم به همراه ندارد. در حال حاضر این مرورگر از Extensionهای مختلف پشتیبانی نمی‌کند؛ اما انتظار داریم که این اتفاق در آینده رخ بدهد.

برای نصب مرورگر اج روی گوشی‌های اندرویدی باید دستگاه داشته باشید که به اندروید ۴٫۴ یا نسخه‌های بالاتر اندروید مجهز شده باشد. برای دانلود اج روی گوشی‌های اندرویدی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج