آیفون ۱۱ پلاس قلم خواهد داشت
۶۱۵۶۹۵
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
۵۰۴۹
هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره آیفون ۱۱ یا آیفون XI صحبت کنیم؛ اما برخی از تحلیلگران بازار موبایل بر این باور هستند که شرکت اپل از قلم مخصوص برای گوشی آیفون ۱۱ پلاس استفاده خواهد کرد. در واقع گفته شده قلم روی مدل بزرگ‌تر آیفون‌های آینده قرار میگیرد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره آیفون ۱۱ یا آیفون XI صحبت کنیم؛ اما برخی از تحلیلگران بازار موبایل بر این باور هستند که شرکت اپل از قلم مخصوص برای گوشی آیفون ۱۱ پلاس استفاده خواهد کرد. در واقع گفته شده قلم روی مدل بزرگ‌تر آیفون‌های آینده قرار میگیرد.
 آیفون ۱۱ پلاس قلم خواهد داشت
شایعات می‌گویند که اپل در حال ساخت آیفونی با صفحه نمایش ۶٫۴۶ اینچی است. محصولی که با همان ظاهر گوشی آیفون X یا آیفون ۱۰ ساخته می‌شود و به همین دلیل قلم مخصوص هم دارد. از طرف دیگر به این موضوع اشاره شده که شرکت اپل در سال ۲۰۱۹ این قلم را به همراه گوشی‌های جدید راهی بازار می‌کند.
 
تا سال ۲۰۱۹ زمان زیادی باقی مانده و اپل می‌تواند محصولی درست کند که صفحه نمایش بزرگ‌تر و بدون حاشیه‌ای داشته باشد. قطعا پشتیبانی آیفون‌های آینده از قلم می‌تواند باعث ساخت اپلیکیشن‌های مختلف شود.

در واقع اپل با بزرگ‌تر کردن صفحه نمایش آیفون‌های سال آینده و اضافه کردن قلم به این محصولات می‌تواند به رقیب جدی‌تری برای گوشی‌های سری گلکسی نوت سامسونگ تبدیل شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج