زمان آغاز فیلم‌برداری نابودگر 6
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۱۸۹۶۸
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
۴۶۱۶
گزارش شده است که جیمز کامرون (James Cameron) تهیه کننده‌ی Terminator 6 (نابودگر ۶) فیلم‌برداری را در ماه مارچ سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد کرد.
سینما گیمفا: گزارش شده است که جیمز کامرون (James Cameron) تهیه کننده‌ی Terminator 6 (نابودگر ۶) فیلم‌برداری را در ماه مارچ سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد کرد. فرانچایز Terminator از زمانی که کامرون آن را پس از فیلم T2: Judjment Day (روز قضاوت) که نزدیک به ۵۲۰ میلیون دلار (۲۱۵ میلیون داخلی و ۳۱۵ میلیون خارج از کشور) کسب درآمد داشت، رها کرد، فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه نمود.
 
فیلم‌برداری نابودگر6 از مارچ 2018 آغاز می‌گردد 
 
در حالی که Terminator 3 (نابودگر ۳) نزدیک به ۴۳۳٫۳ میلیون دلار درآمد جهانی داشت، این فرانچایز با فیلم سال ۲۰۰۹ به نام Terminator Salvation که ۳۷۱ میلیون دلار کسب کرد، یک سقوط را چشید و باکس آفیس داخلی برای فیلم Terminator: Genisys در سال ۲۰۱۵ به مبلغ ۸۹٫۷ دلار رسید. در ادامه‌ی مطلب با  همراه باشید.

با توجه به تقاضاها برای ساخت دنباله‌های بیشتری از Terminator و پس از این‌که باکس آفیس خارجی Genisys از ۳۵۰ میلیون دلار گذشت، کامرون پتانسیل‌های موجود برای حضور دوباره در فرانچایز را سنجید  و در اوایل امسال اعلام کرد که او در حال ساخت یک فیلم جدید از Terminator با کارگردان فیلم Deadpool تیم میلر (Tim Miller) است. جدای از این، کامرون تنها، حضور دوست قدیمی‌اش آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) را برای بازگشت به نقش اصلی در فیلم تایید نکرد، بلکه او اذعان کرد لیندا همیلتون (Linda Hamilton) نیز برای بازگشت به نقش سارا کانر (Sarah Connor) در دنباله دیده خواهد شد.

با تمام مقدماتی که از فیلم پیش رفته است، تاریخ فیلم برداری فیلم بعدی Terminator (که اکنون بعنوان Terminator 6 شناخته می‌شود) مشخص شده است. بر اساس اطلاعات ساخت فیلم از سایت My Entertainment World، فیلم Terminator 6 قرار است تا در اواخر ماه مارچ در جاهایی مثل بوداپست، مجارستان و اسپانیا فیلم برداری گردد و جزئیات بیشتری از تولید مشخص نشده است به جز اینکه سونجا کلاوس (Sonja Klaus) طراحی تولید فیلم را بر عهده خواهد داشت.

با توجه به حضور کامرون و استعداد منحصر بفردی که میلر در Deadpool به خرج داده است، Terminator 6 به نظر می‌رسد که یک فیلم بسیار عالی خواهد شد. با بازگشت آرنولد شوارتزنگر ( او قول داده بود که ” من بازخواهم گشت”. جدای از همه چی او نابودگر است!) و حضور همیلتون در فرانچایز، مقداری چاشنی هیجان و آدرنالین که بشدت مورد نیاز بود، اضافه خواهد شد.

هواداران در تابستان ۲۰۱۹ و هنگامی که فیلم اکران شود، خواهند فهمید که آیا Terminator 6 ارزش این هیجان و انتظار را داشت یا خیر. موفقیت این فیلم، دو فیلم دیگر را نیز در پی خواهد داشت. چرا که کامرون اظهار کرده است در حال توسعه‌ی یک سه گانه‌ی جدید از Terminator است. همانطور که او برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای ۴ دنباله از Avatar (آواتار) دارد، نشان می‌دهد که وقتی کامرون بازمی‌گردد، بازگشتی با شکوه خواهد داشت.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر