رشد 23 درصدی شوهر آزاری در مازندران
۶۱۹۶۲۵
۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
۶۹۸۴ 
مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: با رشد 23 درصدی شوهرآزاری در این استان نسبت به سال گذشته مواجهیم.
خبرگزاری ایرنا: مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: با رشد 23 درصدی شوهرآزاری در این استان نسبت به سال گذشته مواجهیم.
 
دکتر سعید آرام روز دوشنبه دربازدید معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از اورژانس اجتماعی ساری اظهار داشت: سال گذشته 24 مورد پرونده شوهر ازاری داشتیم که امسال تاکنون به 29 مورد رسیده است.
 
وی با اشاره به اینکه 18 مرکز اورژانس اجتماعی در مازندران فعال هستند که فعالیت آنها شبانه روزی است افزود: در تمام شهرهای بالای 50 هزار نفر جمعیت مازندران اورژانس اجتماعی فعالند که طی سال گذشته 20 هزارتماس با این اورژانس 123 انجام شد. وی گفت: 750 مورد از تماس ها مربوط به خودکشی بوده که با دخالت کارشناسان پیشگیری شد.
 
آرام با اشاره به راه اندازی کمپین 'نه کودک آزاری' به صورت پایلوت در مازندران برای اولین بار در کشور گفت:11 مورد کودک آزاری نیز طی سال گذشته به اورژانس اجتماعی گزارش شد.
 
وی به آسیب های حوزه زنان سرپرست خانوار اشاره کرد و افزود: در گذشته بیشتر به خاطر از کارافتادگی همسران، زنان سرپرستی خانوار را برعهده می گرفتند اما در حال حاضر زنان سرپرست خانوار ناشی از کارافتادگی 20 درصد و ناشی از طلاق 40 درصد شده که بیشتر در سنین زیر 35 سال است. به گفته وی 17 درصد از این آسیب بخاطر عدم آموزش دیدن مهارت های زندگی توسط زوجین است.
 
معاون رئیس جمهور در این بازدید گفت: این آموزش ها باید از مدارس ابتدایی آغاز شود. ابتکار همچنین در ادامه این بازدید از مرکز خیریه نگهداری کودکان بی سرپرست گل یاس بازدید کرد.حضور در شورای اداری سوادکوه شمالی و افتتاح نمایشگاه توانمندی های بانوان ادامه برنامه های ابتکار در مازندران است.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1396/08/01
هر قدر که در کشور آمار رشد اقتصادی در حال رکود وتضعیف شدن است الحمدا...جرم وجنایت وشوهر آزاری وطلاق وبیکاری رو به افزایش است! حداقل بقیه کشورها بیان الگو بگیرن ما که نمیتونیم مثل اونها بشیم حداقل اونها مثل ما باشند!
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1396/08/01
چه خبرهای بدی همش ازفقروبیکاریه
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1396/08/01
خخخخخخ...
گهی زین به پشت و گهی پشت به زین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج