نعمت الله: کسی حق ندارد از شکوه جشنواره کم کند
۶۲۰۷۱۵
۰۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
۳۶۰۲
بدون شک جشنواره فجر مهمترین جشن در نوع خودش است، من موافق کوچک شدن جشنواره نیستم!
خبرگزاری صبا: بدون شک جشنواره فجر مهمترین جشن در نوع خودش است، من موافق کوچک شدن جشنواره نیستم!
 
حمید نعمت الله کارگردان و نویسنده در خصوص هجمه های که این روزها به جشنواره فیلم فجر وارد است که به بهانه کاهش هزینه های این جشنواره بزرگ که ویترین سینمایی ایران است هر دوره آن را چه از لحاظ تعداد فیلم ها و چه از لحاظ جایگاه برگزاری جشنواره کوچک و کوچکتر می کنند، به صبا گفت: گویا قرار است مراسم افتتاحیه حذف شود، به عقیده بنده ایرادی هم ندارد. مراسم افتتاحیه همیشه مراسم بی معنی بوده و توجیهی درستی برای آن نبوده که چه کاربردی دارد.

این کارگردان با اشاره به اینکه این گونه قناعت و اسراف نکردن ها خوب است، ادامه داد: جشنواره فیلم فجر مراسم ویژه ای است و کسی نباید به خودش اجازه دهد که بخواهد از شکوه جشنواره کم کند، می شود ولخرجی نکرد، اگر این اتفاق نیفتد خوشحال هم خواهیم شد، اما از جشنواره چیزی کم نشود.

نعمت الله با بیان اینکه جشنواره اتفاق مهمی است، توضیح داد: بدون شک جشنواره فجر مهمترین جشن در نوع خودش است که صد درصد جدی گرفته می شود، این جشنواره طرفدار دارد و همه دوستش  دارند و موقعیت آن تثبیت شده است، اگرچه ایراد های برآن وارد است اما من موافق کوچیک شدن جشنواره نیستم!صرف کاهش هرینه ها نباید از شکوه آن کم کرد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج