تمهیدات ویژه اداره گذرنامه در اربعین حسینی
۶۲۴۱۸۱
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۱
۶۱۰۳ 
جانشین ستاد اربعین ناجا از تمهیدات اداره گذرنامه برای زوار اربعین حسینی و همچنین پاسخگویی روابط عمومی ادارات گذرنامه به مردم در خصوص تأخیر احتمالی صدور و دریافت گذرنامه خبر داد.
خبرگزاری فارس: سردار محمد بابایی جانشین ستاد اربعین ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در خصوص پاسخگویی اداره گذرنامه به مردم در مورد تأخیرات احتمالی صدور گذرنامه و طی نشدن روند طبیعی آن اعلام کرد: شهروندانی که در خصوص روند طبیعی صدور گذرنامه و احتمالاً تأخیر آن سؤالاتی دارند، می‌توانند به مرکز گذرنامه ستارخان مراجعه کنند.

جانشین ستاد اربعین ناجا تصریح کرد: در مرکز گذرنامه ستارخان در تهران و سایر دفاتر گذرنامه در کشور، واحدهای روابط عمومی اداره گذرنامه پاسخگوی سؤالات مردم هستند.

وی گفت: در مرکز گذرنامه ستارخان 8-7 نفر در این خصوص مأمور هستند که مشکلات احتمالی مردم را شنیده و پاسخگو هستند.

این مقام ارشد اداره گذرنامه اعلام کرد: افراد برای تحویل مدارک به مرکز گذرنامه ستارخان مراجعه نکنند، چرا که دفاتر پلیس + 10 مسئول دریافت مدارک برای صدور گذرنامه هستند.

جانشین ستاد اربعین ناجا با تأکید دوباره بر تمهیدات اداره گذرنامه در آستانه اربعین حسینی بیان داشت: ساعت کار مراکز پلیس +10 و دفاتر اصلی اداره گذرنامه افزایش یافته و این مراکز از ساعت 7:30 صبح تا ساعت 20 پذیرای زائران اربعین حسینی هستند.

وی خاطرنشان کرد: تدبیری اندیشیده شده که حداقل 2 روز و حداکثر 3 روز گذرنامه در قبال مدارک کامل و بدون نقص صادر و توسط پست تحویل افراد شود؛ البته در موارد خاص، گذرنامه در مرکز ستارخان به صورت یکروزه نیز صادر می‌شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج