بگوویچ: اگر جادوگر داشتیم، 10 گل می‌زدیم!
۶۲۵۴۰۰
۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۱
۷۸۹۲ 
سرمربی گل گهر سیرجان می گوید عده ای تلاش می کنند تا تیم او را خراب کنند.
ورزش سه: انتشار چند تصویر از حاشیه دیدار گل گهر سیرجان باعث شد تا حاشیه های زیادی پیرامون سحر و جادو در این تیم ایجاد شود و بسیاری این باشگاه و کادرفنی آن را به استفاده از مسائل غیر فوتبالی برای نتیجه گیری متهم کنند.

وینکو بگوویچ سرمربی گل گهر سیرجان پیرامون این موضوع تصریح کرد: این اتفاقات موضوعی نیست که در حیطه اختیارات من باشد. من به عنوان یک سرمربی به این موضوعات اعتقاد نداشتم و نمی دانم این مردی که این کار را انجام داده، چه کسی است؟

سرمربی گل گهر سیرجان در ادامه تصریح کرد: فیلم بازی را تماشا کنید، می بینید که ما برابر حریف چه تعداد موقعیت گل داشتیم و اگر جادویی به کار گرفته بودیم، با اختلاف 10 گل برنده می شدیم.

وینکو که سال های زیادی است در ایران حضور دارد: می گوید که سحر و جادوگری را قبول ندارد و در ادامه می گوید: 68 سال سن دارم و این کارها در استایل من نیست. من این مسائل را قبول ندارم و فقط لطف خدا را می شناسم و قبول دارم. این اتفاق می تواند از طرف هر کسی انجام شده باشد و نباید فکر کنیم گل گهر این کار را انجام داده است.

او در ادامه واکنش خود به این اتفاق، از اتفاقاتی صحبت می کند که در حال رخ دادن هستند تا مسیر موفقیت گل گهر را مسدود کنند. "بعد از موفقیت فصل گذشته، خیلی اتفاقات علیه ما در حال رخ دادن است. بسیاری تلاش می کنند تا تیم ما و فضا را خراب کنند. چرا باید یک نفر جلوی چشم همه این کار را انجام دهد؟ آنها می خواهند تیم ما را نابود کنند.

بگوویچ در پایان حرف های امید بخشی را درباره گل گهر مطرح کرد و گفت: من به کارم ایمان دارم و به آینده گل گهر در لیگ امیدوارم.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج