روبات هوشمند هوندا را ببینید
۶۲۵۶۰۹
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
۳۴۰۱ 
درست در دل نمایشگاه‌های بزرگ خودروی جهان به سر می‌بریم؛ یکی نمایشگاه خودرو توکیو و دیگری نمایشگاه خودرو سما. در نمایشگاه خودرو توکیو شاهد حضور پررنگ شرکت‌های ژاپنی بودیم. یکی از این شرکت‌ها، هوندا است که با کانسپت‌های جذاب خود فضای مراسم را عوض کرده است.
مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: درست در دل نمایشگاه‌های بزرگ خودروی جهان به سر می‌بریم؛ یکی نمایشگاه خودرو توکیو و دیگری نمایشگاه خودرو سما. در نمایشگاه خودرو توکیو شاهد حضور پررنگ شرکت‌های ژاپنی بودیم. یکی از این شرکت‌ها، هوندا است که با کانسپت‌های جذاب خود فضای مراسم را عوض کرده است.
 
 روبات هوشمند هوندا را در این ویدیو ببینید

هوندا با تعدادی از کانسپت‌های عجیب‌و‌غریب خود در این رویداد حاضر شده است. نکته اینجاست که هوندا جزو معدود حاضران این مراسم بود که بجز ماشین، با محصول دیگری آمد؛ روبات‌ هوشمند! در ادامه می‌توانید کلیپی از این محصول هیجان‌انگیز ببینید.

روباتی که در این ویدیو تماشا کردید، RoboCas نام دارد. روبات هوندا یک محصول الکتریکی است که می‌توان به سادگی شارژ و از آن استفاده کرد. ماهیت این روبات، ساخت یک وسیله‌ِی کارآمد برای جابجایی و قرار دادن وسایل روی آن است. بنابراین خانواده‌ها می‌توانند با داشتن هوندا RoboCas در کارهای مختلف منزل از آن بهره ببرند. هم‌چنین از دیگر کاربردهای این محصول، حمل و گذاشتن لوازم برای فروش در مکان‌های مختلف شهر است!
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 روبات هوشمند هوندا را در این ویدیو ببینید
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج